28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 103175 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

sosa ya hocam ai itiraz etmedi sen penaltı yok diyorsun
Ben fanatik beşiktaşlıyım gördüğüme göre değildi ama hakem 2 3 tane bursalıyı atmadı mahvetti bizi yanılıyor olabilirim maç heyecanıyla...

Çevrimdışı EMİR EMRE

Quaresma her pozisyonda kendini yere atmadı, Stoch'un yaptığı hareket resmen hakemi gazladı. Her pozisyonda yere atıyor gör der gibi vurdu topla kart yedi.

Buna rağmen sakin kalamadı, biten maçta takımını haftaya yalnız bıraktı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Marcelo-Alexis ikilisi tam mantar...Al birini vur otekine, bu kadar kolay pozisyonunu kaybeden stoper mi olur yahu. Ersan bunlardan 2 gomlek ustte hic tartismaya bile girmem. Bu ne boyle.
Alexis yine gol attı ya Marcelo sadece rakibini izledi topu izleyeceğine  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bize şampiyonlar ligindeki hakemler lazım. Çat çat kartı gösteriyolar baştan ondan sonra kimse faul yapmıyor top oynuyo.

Bizim eşekler kart göstermiyo göstermiyo kavga çıkınca gösteriyo. Ahmaklar.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ensar

Abicim q17 orda patladı hakem delirtti masum olmasa da çok suçlayamam
ben tek birşey diyeceğim , onun o hareketi yüzünden stadda kimse maçı yendiğimize sevinemedi , bütün maç gereken tepkiyi gösterdik biz orda rakiple dalga geçip doyasıya sevinmek varken kavga etti
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı GÖRKEM

Artık sahne Töre reisin. Bu bir gerçek  :ok:

Ne Töresi bugüne kadar ne zaman beklenti icine girdiysek hayal kirikligina ugratti. Bu Takim buraya Töre'siz geldi. Devamini da öyle getirir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Alexis yine gol attı ya Marcelo sadece rakibini izledi topu izleyeceğine  :money:
Rahat olamadık gene sıkıntı bu erken yaşlandıracak bizi bjk

Çevrimdışı can1903

Töre sivas maçında oynar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı RevivaL

Yorum yazarken tekrar okuyup ondan sonra " Gönder " tuşuna basın. Basit bir Anadolu kulübü maçı için kendi üyeliğinizi riske atmayın

Çevrimdışı mylife1903

Kimse quaresmaya laf etmesin adam karakter gosterdi, bizim diger futbolcular dusunsun. Her futbolcunun boyle hirsli olmasi lazim. Adam kamyonlan tekme yiyor, herkes susuyor.

Hakem resmen ben baski altinda kalmayacagim, diye kartlarini cikaramadi. O hosagai denilen tipsiz ilk mactada ayni sekilde oynamisti. Hakem hakem olsa bursa 2-3 kisi eksik kalirdi simdi bizim yoneticilerin akilli olup hakeme giydirmesi lazim

Quaresmanin atildigi pozisyonda adam dogru duzgun dokunamiyor bile hemen kendini yere atiyor.

Asporda gurcan sov var

Çevrimdışı Viviano

2.gol tamamen ismailin hatası geçen haftaki golün aynısı yine solda kovalaması gereken adamı boş bırakıyo ve alexis sola gidince orta alan boşalıyo savunmada..

Serdar tercihine girmicem ağzımı açarsam susmam çünkü..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Töre bizi şampiyon yapıp avrupaya gidecek

Çevrimdışı talha

Yorum yazarken tekrar okuyup ondan sonra " Gönder " tuşuna basın. Basit bir Anadolu kulübü maçı için kendi üyeliğinizi riske atmayın

Bu torpil nerden geliyor. :busted_cop:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı f_madida

Tore biraz kendine gelmistir umarim..Olcay-Tore-Oguzhan bak bunun da bir guzelligi var bu adamlar hizli paslastigi zaman takim akiyor rakip alana.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kimse quaresmaya laf etmesin adam karakter gosterdi, bizim diger futbolcular dusunsun. Her futbolcunun boyle hirsli olmasi lazim. Adam kamyonlan tekme yiyor, herkes susuyor.

Hakem resmen ben baski altinda kalmayacagim, diye kartlarini cikaramadi. O hosagai denilen tipsiz ilk mactada ayni sekilde oynamisti. Hakem hakem olsa bursa 2-3 kisi eksik kalirdi simdi bizim yoneticilerin akilli olup hakeme giydirmesi lazim

Quaresmanin atildigi pozisyonda adam dogru duzgun dokunamiyor bile hemen kendini yere atiyor.

Asporda gurcan sov var
İsmail ?????

Çevrimdışı tangaz

maç 1-0 hosagai atibanın kasıklarına vurdu sarı vermedi
aynı japon quaresmanın aşil tendonuna bastı vermedi
ama Q17 son dakika taca dokundu die sarıyı verdi
batallanın Quaresmaya yaptıgı faul net sarı kart ve çok kolay pozisyondu onu da vermedi
şamil taç çizgisinde gomeze falan nasıl tekme salladı vermedi sarı faul bile vermedi.
hosagai en son quaresmayı indirince quaresma koştu üzerine ama adama doknmuyor elini kaldırıyor japon atıyor anında ve hakem quaresmayı atıyor...

quaresma iyi dayanmış bence masum asmayın çingeneyi.

hatalı olan şenol hocaydı adam bitmişti fiziken 65.dakikadan sonra ama çıkarmaya kıyamadı olcaydan önce Q17yi çıkarsaydı bunların hiç birini konuşmayacaktık...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı RevivaL

Bu torpil nerden geliyor. :busted_cop:
Donanımhaber'de buradaki kemik kadroya ben ev sahipliği yaptım çünkü. Şimdi de onlar ev sahibi, ben de yardım ediyorum.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Marcelo-Alexis birlikte belki adet olarak Necip-Tosic, Necip-Marcelo, Necip-Alexis kadar oynamıştır, ya da daha az oynamıştır. O yüzden bugünkü hataların olması çok doğaldır. Bu ikiliye defans emanet edilemeyeceği çok açık olmakla birlikte, bu sene ite kaka da olsa şampiyonluğa götürecek ikilidir.

Çevrimdışı GÖRKEM

Galibiyete ne kadar sevinsek de bu kadar zorlanmamizi icerliyorum. Bu kalan Maclarin kolaylarindandi.

Önümüzde 3 cok zor deplasman Maci var. Bunlari kayipsiz atlatma ihtimalimiz cok düsük.

Yani Fener'in 1 Maglubiyet veya 2 Beraberlik daha almasi gerekir.

Çevrimdışı raichu

şl de alexis marcelo ismail olcay q17 ile olmaz aga

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ne Töresi bugüne kadar ne zaman beklenti icine girdiysek hayal kirikligina ugratti. Bu Takim buraya Töre'siz geldi. Devamini da öyle getirir.
Bu sefer oynayacak, oynasın artık  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ensar

maç 1-0 hosagai atibanın kasıklarına vurdu sarı vermedi
aynı japon quaresmanın aşil tendonuna bastı vermedi
ama Q17 son dakika taca dokundu die sarıyı verdi
batallanın Quaresmaya yaptıgı faul net sarı kart ve çok kolay pozisyondu onu da vermedi
şamil taç çizgisinde gomeze falan nasıl tekme salladı vermedi sarı faul bile vermedi.
hosagai en son quaresmayı indirince quaresma koştu üzerine ama adama doknmuyor elini kaldırıyor japon atıyor anında ve hakem quaresmayı atıyor...

quaresma iyi dayanmış bence masum asmayın çingeneyi.

hatalı olan şenol hocaydı adam bitmişti fiziken 65.dakikadan sonra ama çıkarmaya kıyamadı olcaydan önce Q17yi çıkarsaydı bunların hiç birini konuşmayacaktık...
sen bari yapma abi bunun savunulacak yeri yok
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı can1903

Quaresma haklı. Dokunmuyor bile.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Mavi Tuna

İlk kez bir maç da 2 tane bek oyuncusunu değiştirip tarihe geçtik galiba. :D O dakika sa oyuna giren defans oyuncusu da sıkıntıya girer. Necip değişikliği iyi oldu. Bu kadar strese girmeden kazanabileceğimiz bir maçtı ama açılış maçın da gol atma isteğini biraz da bencillik getirdi.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi

Çevrimdışı BURÇ

Keşke kimse ayırmasaydı da q17 şu japonun futbol hayatını bitirseydi

Etiketler: