14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş
14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş Skor : Kayserispor 1-2 Beşiktaş Tarih : 05.12.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102795 defa] 14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı GÖRKEM

Kalede bana güven vermiyor sadece bu maça bakarak söylemedim.

Bu Galibiyette büyük Payi var. Tolga bu Sezon genel olarak da iyi. Kaleci Sorunu yok bence.

Çevrimdışı Batuhan1903

necip stoper alternatifi  olur bence orta sahada veli döndüğünde

Hala transfer istemeyen taraftar var ne çabuk unutuyorsunuz geçen sene Necip defans olduğu için şampiyon olamadık.

Çevrimdışı onder23

Mantık olarak atiba - neciple oynuyorsak daha az pozisyon vermemiz lazım
Tam tersi daha çok pozisyon verdik.
Tosiç o kadar kötü bir stoper ki sürekli yerini boşaltıyor
Onun yerini atiba dolduruyor, necip tek kalıyor
Ben hayatımda tosic kadar kötü bir stoper görmedim, geçen sene franco yu da gördük milo yuda. İkiside bundan daha iyiler.
Serdar stoper oynasın ona bile razıyım

Çevrimdışı ozan062

Allah aşkına bak Allah aşkına! Mottayla Pedro'nun bu takimda yeri nasil olmaz?

Pedro çok mu kötü Tosic'den? Kim inandirabilir bana bunu?

Napti bu Motta? Adam mi kesti? İsmail'den nasil kötü olabilir? Naptiysa yaptı bu Motta. İsmail'i izlemek istemiyorum ben arkadaş!

Bu adamlar milyonlar kazanıyor arkadaş milyonlar! Yazıklar olsun.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hele hele son maclarında gol bile atıyordu bu motta nolduda kesti bu senol hoca anlıyamıyorum....
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu Galibiyette büyük Payi var. Tolga bu Sezon genel olarak da iyi. Kaleci Sorunu yok bence.
yapma kardesim nasıl yok bildiğin kötü

Çevrimdışı harund1k3

Allah aşkına bak Allah aşkına! Mottayla Pedro'nun bu takimda yeri nasil olmaz?

Pedro çok mu kötü Tosic'den? Kim inandirabilir bana bunu?

Napti bu Motta? Adam mi kesti? İsmail'den nasil kötü olabilir? Naptiysa yaptı bu Motta. İsmail'i izlemek istemiyorum ben arkadaş!

Bu adamlar milyonlar kazanıyor arkadaş milyonlar! Yazıklar olsun.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Savaş ismail bence son 3-4 mactir gayet iyi oynuyor defansif ve ofansif katkisi var. top kesiyor kolay top kaybetmiyor. motta gibi kolay faul yapmiyor. oyundan kopmuyor.

Pedro degilde milosevic oynatilabilir pedro ozellikle hazirlik maclarinda rezalet oynadi. eminim antremanlarda da o kadar ustun performans gostermedigi icin kadroya giremiyor.

Çevrimdışı Tolga

Daha geçen hafta yediği gol ortada duruyor.

Evet geçtiğimiz 2 sezona göre biraz daha iyi başlamıştı bu yıl ama sonradan kendi standardına döndü.

Bu takımın kaleci sorunu yok diyorsan ona söyleyecek birşeyim yok zaten :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı AmaralGürses

Wooow.

Çevrimdışı Hasan Akten

Galibiyette payı mı var? Bir tane kurtarış yapmadı nasıl bir paymış bu? Tolga'nın geldiği günden beri "helal olsun be Tolga olmasa bugün maçı kaybederdik adamın sayesinde kazandık" dediğin bir maçı söyleyebilir misin?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Tosic'i almak için yeni hocayı bile beklemeyen yönetimin bu maharetini ve acelesini devre arası alınacak oyuncularda da görmek isteriz.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Efe

kesinlikle çok iyi bir stoper almalıyız kaleci alacaklarını pek sanmıyorum ama olursa iyi olur stoper şart oğlu şart herkes unutuyor ama bu maç bel kemiği oğuzhan yoktu o olmayınca bu tarz bi maç çok normal yinede çok gol atabilirdik gs maçına lider gideceğiz inşallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı GÖRKEM

Daha geçen hafta yediği gol ortada duruyor.

Evet geçtiğimiz 2 sezona göre biraz daha iyi başlamıştı bu yıl ama sonradan kendi standardına döndü.

Bu takımın kaleci sorunu yok diyorsan ona söyleyecek birşeyim yok zaten :)

Bir de kurtardiklarina bakmak lazim. Öyle hatayi her Kaleci yapabilir. Muslera'nin yaptiklarina ne demeli o zaman?

Çevrimdışı AmaralGürses

Tosic'i almak için yeni hocayı bile beklemeyen yönetimin bu maharetini ve acelesini devre arası alınacak oyuncularda da görmek isteriz.

Bruno Alves ve Semih aynı derece kötü sıkıntı yok.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tolga'nın geldiğinden beri bir galibiyette bile payı yok. Kaleci sorunu yok diyen de kusura bakma üstadım ama Beşiktaş maçı izlemiyodur

Çevrimdışı harund1k3

Galibiyette payı mı var? Bir tane kurtarış yapmadı nasıl bir paymış bu? Tolga'nın geldiği günden beri "helal olsun be Tolga olmasa bugün maçı kaybederdik adamın sayesinde kazandık" dediğin bir maçı söyleyebilir misin?

@Hasan Akten hocam besiktasin kaleci ihtiyaci var eyvallah. ama bugun tolga gayet iyi is yapti. bir tane kendi kosesinden olsa sert yerden gelen bir topu cikardi. bir tane frikikten cikardigi topu tekrar ayagiyla vurup topu cikardi. gomez'in golunde sosaya cok iyi pas atti asistin asistini yapti. Adam  daha ne yapsin.

Çevrimdışı Batuhan1903

Oyun başlatrıken kaç tane top rakibin kucağına gitti kaç tane topu sektirdi ya bırakın bu işi sizin yüzünüden yönetim size güvenerek oyuncu almıyor sonra üzülen Beşiktaş oluyor.

Çevrimdışı onder23

Bilic alırdı tosici. Geçen sene gençlerbirliği maçı sonrası bilic, tosicle konuşup seni beğeniyorum takıma aldırcam tarzı birşey demiş.
Tosic, bilicin kazığı bize

Çevrimdışı f_madida

En ucuz kim varsa onu getirirler gostermelik hic beklentim yok dogrusu.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı AmaralGürses

Bir de kurtardiklarina bakmak lazim. Öyle hatayi her Kaleci yapabilir. Muslera'nin yaptiklarina ne demeli o zaman?

Hocam muslerayla Tolga yi ayni cümlede bile kullanmayı futbola hakaret sayarım. Ağır oldu biraz ama muslera her sezon kaç maç kurtarıyor. Takımını Maçta tutuyor tutunmasını sağlıyor. GS de Direnç kaleden Başlıyor bizde hem takım hem taraftar Yürek ağızda. Çok ekstra hatalar yapıyor

Çevrimdışı f_madida

Bilic alırdı tosici. Geçen sene gençlerbirliği maçı sonrası bilic, tosicle konuşup seni beğeniyorum takıma aldırcam tarzı birşey demiş.
Tosic, bilicin kazığı bize

https://en.wikipedia.org/wiki/Indira_Gandhi

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı brkntcnr

Mbia lazım orta sahaya. Atiba çok yıpranıyor hatta bu tip maçlarda Atiba-Mbia ikilisi de yapabilirsiniz orta saha direnci baya baya yükselir. Onun dışında iyi bi sol stoper kaleci ve sol bek şampiyonluğu rahat getirir. İsmail iyi ama max. bu takımın yedeği olabilir olması gereken bu. Tosic de olmuyor inşallah derbiye Ersan yetişir. Kale zaten allaha emanet genel olarak söylüyorum bu maç özelinde değil. İnşallah derbide diğer sarı kırmızıyı yener yarış dışı bırakırız.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Nartallo

Bu İsmail'le sözleşme uzatılırsa yazıklar olsun.

Haftaya yine emek hırsızının arkasından koşturur. En olmadı emek hırsızının sürekli girdiği ofsaytları bozar...

Çevrimdışı Kadir G.

Geçen sene olduğu gibi kale önüne kadar çekildik hocanın buna hemen çözüm bulması gerekiyor. Hep oyuncuların formsuzluğundan bahsediyoruz da hoca çok daha kötü şu dönem.

Bu kadar çok şut imkanı verirsek haftaya neler olabilir düşünelim. Ne kadar kötü olsalarda derbide daha iyi stoperlere çok daha iyi bir kaleciye karşı oynayacağız. Bulduklarımızı da atamazsak işimiz var.

Çevrimdışı Batuhan1903

Ya şakamısınız Beşiktaş zarar veriyorsunuz bahsettiğiniz kaleci Muslera ve adam şampiyon yaptı geçen sene hatırlatıyım şampiyon...Senin kalecin 1 maç kurtaramıyor geldiğinden beri hala savunuyorsunuz.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abiler bizi 1 stoper kesmez. Kaleci de lazım. Orta sahanın hali ortada.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: