24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor Skor : Beşiktaş - Konyaspor Tarih : 07.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Ceyhun Sesigüzel - Kemal

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 35646 defa] 24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%71.4]
1 puan
1 [%7.1]
0 puan
3 [%21.4]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Abu ne yapıyorsun baba sen kendine gel

Çevrimiçi sEuL

Takimda Hasic’ten baska sutu olan oyuncumuz yok sanirim. Bi tane sut cekemedik su kaleciye yazik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abu ne yapıyorsun baba sen kendine gel
Sergen adamın canını çıkarttı. 5. haftadaki araya kadar zor verim alırız ondan  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Nartallo

Aboubakar kendini hiç kasmıyor, sağlık için spora çıkmış.

Çevrimdışı mrred

Sol bekte necip daha iyi yeminle
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

nsakala yokken daha iyiyiz şakam yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nsakala kadro dışı olsa daha faydalı oyuncu aslında  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

akılsızlık baştan ayağa
ısrarla akılsızlık akılsızlık ta alanya’dan alınıp gelinen akılsızlık...

Çevrimdışı can1903

Büyük futbolcu olmak bence karakter koymaktan geçiyor. Ve bizim medet umduğumuz Ljajicte falan karakter yok.

Faruk Mia denen lavuk 3 tane faul yaptı hakemin üstüne gidip sarı kart ver diye itiraz eden 1 tane topçumuz yok.

Josef tek başına orta sahada oynuyor resmen Ljajic sahada yok. Hemen Ljajic Hasic yaparım. Larin-Abou ikisinden birinden vazgeçerim diğer kanada Nkudu atarım. Bu maç yenemezsen zirveden uzaklaşıyorsun zaten.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Normalde Ljajic - Hasic değişikliği lazım ama süper hocamız Atiba alacak oyuna  :)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Aboubakar kendini hiç kasmıyor, sağlık için spora çıkmış.
Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur
Abou yorgun vücut gitmiyor kararlarıda bundan saçma
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Bu nsakalaya 3 yıl sözleşme verdik birde

Ah hoca ah
The great gig in the sky

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya böyle iki tane sarı mı görülür arkadaş deliricem. Bu kadar futboldan Bi haber oyuncu ben hayatımda görmedim

Çevrimiçi Samet Ç

Sol bekte necip daha iyi yeminle
Necip savunma pozisyonunda kaç tane adam varsa hepsinden daha iyi oynuyor bu sene işin acı tarafıda bu tabi.  :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoca ne diyecek mac sonunda merak ediyorum

Bakalim nasıl Monteroyu gömüp de Prenslerini ovecek daha once yaptığı gibi :)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mrred

Seneye nsakalayı bir yere göndermeye uğraşırız.
The great gig in the sky

Çevrimdışı can1903

Hoca Atiba alırsa oyuna tv mv kalmaz bu akşam.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Seneye nsakalayı bir yere göndermeye uğraşırız.
Gitmez  :D

Çevrimiçi sEuL

10 kisi kaldiktan sonra oyunumuzda herhangi birsey degismedi. Nsakala etkisiz eleman, hatta zarar veriyor her oynadiginda takima. Sergen hocaya bu gereksizlerin gereksiz oldugunu nasil anlatabiliriz bilemiyorum, maalesef kendisi gormek istemiyor. Tam Montero’luk mac aslinda, bir ince pasiyla 3-5 rakip savunmaciyi ekarte edebiliyor adam. Biz 30 pas yapip en fazla orta sahaya kadar gelebiliyoruz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Ulan sarı kartın var arkadaş öyle nasıl müdahele edersin

Çevrimdışı Orhan_

Nsakala'ya para verene kadar fakir doyursaydık onlardan gelecek hayır dualarının daha çok katkısı olurdu.

Çevrimdışı mrred

Hoca ne diyecek mac sonunda merak ediyorum

Bakalim nasıl Monteroyu gömüp de Prenslerini ovecek daha once yaptığı gibi :)
Bir kaleci her maçta mutlaka 2 3 kez dışarı top vurur mu ?

Bu murat hoca sanırım eski tekniklerle kaleci çalıştırıyor ben inanmıyorum bunların yeni teknikleri falan takip ettiklerine

anam babam usulü devam ediyorlardır.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ilhan mansız

bu takım kesinlikle 3 defans oynamalı, bu sayede nskala ve rosierden kurtulmuş oluruz, nskala asla bu takımda oynayamaz, diğerininde bonservisine 1 euro bile verilmez, bunlar bir kere büyüktakımda oynamanın ne demek olduğunu bilmiyor