19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray Skor : Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 17.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray  [Okunma sayısı 38033 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%54.1]
1 puan
2 [%5.4]
0 puan
15 [%40.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi levitate

Mensah haric yuzde yuz bence.
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
haklıymışsın :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mayguntr

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
haklıymışsın :D
twit silinmis ama necip mi yazmislar yerine  :bandit:

Çevrimiçi levitate

twit silinmis ama necip mi yazmislar yerine  :bandit:

ben oğuzhan bekliyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

ben oğuzhan bekliyorum
Necip gelir ve yine kanser oluruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Necip gelir ve yine kanser oluruz  :tabe:

daha beteri

Çevrimdışı Nartallo

Rakip topa sahip olarak oynamayı seven bir takım. İyi baskılar kurarsak, kaptığımız toplarla iyi çıkışlar yapabiliriz.

Mensah bu anlamda işimize yarar.

Yalnız Cüneyt Çakır her temasa düdük çalmayı sevdiği için birçok pozisyonu başlamadan bitirir muhtemelen.

Abou etkisiz kalabilir, stoperleri iyi durumda. Sürpriz golcü çıkarmamız lazım.

Umarım defansta Montero, orta sahada Mensah ile oynarız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rakip topa sahip olarak oynamayı seven bir takım. İyi baskılar kurarsak, kaptığımız toplarla iyi çıkışlar yapabiliriz.

Yalnız Cüneyt Çakır her temasa düdük çalmayı sevdiği için birçok pozisyonu başlamadan bitirir muhtemelen.

Ben stoperlerinin iyi durumda olduğunu düşünmüyorum. Kaç haftadır görmedikleri kırmızı kartlar ve hataları konuşuluyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Ben stoperlerinin iyi durumda olduğunu düşünmüyorum. Kaç haftadır görmedikleri kırmızı kartlar ve hataları konuşuluyor.

Ligin en az gol yiyen takımı. Marcao ve Luyindama ligdeki en iyi ve en oturmuş stoper ikilisi bana göre.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ligin en az gol yiyen takımı. Marcao ve Luyindama ligdeki en iyi ve en oturmuş stoper ikilisi bana göre.
Hakemler sağ olsun  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

ben oğuzhan bekliyorum
sıralama tam tersi şekilde olmalıydı.hatta hepsine okeyim necip hariç.

Çevrimiçi murat

bu kadar yumuşak bir kadroyla çıkarlarsa ortasahada ezeriz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu kadar yumuşak bir kadroyla çıkarlarsa ortasahada ezeriz.
GS'nin orta sahası yok. Bu kadar puanı yardım olmasa toplayamazlardı. Şimdi de Muslera dönüyormuş. Onun sayesinde puan alırlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Egos

Hakemler sağ olsun  :D

maç da hakemsiz olmayacağına göre nartallo'nun değerlendirmesi geçerliliğini koruyor, hem düdük konusuna da değinmiş.

geçen hafta ödediğimiz diyetin karşılığını almamız lazım. galatasaray'ın ne olduğu belli, soru işaretlerinin kaynağı biziz, bu karşılaşma cevap niteliğinde olacak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

maç da hakemsiz olmayacağına göre nartallo'nun değerlendirmesi geçerliliğini koruyor, hem düdük konusuna da değinmiş.

geçen hafta ödediğimiz diyetin karşılığını almamız lazım. galatasaray'ın ne olduğu belli, soru işaretlerinin kaynağı biziz, bu karşılaşma cevap niteliğinde olacak.
Hakemden çok bizim ne yapacağımız önemli. Bu konuya katılıyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mayguntr

Luyindama tonla hata yapti gecen haftalarda, kesik yedi Marcao-Donk oynatiyodu terim. Kendine cok guveniyor, ama ayagi iyi olmadigi icin hatali paslarla karsi takimi pozisyona sokabiliyor.

Cogu takim  Marcao'ya basip yonlendirme yapiyor, hatta abdullah avci da aynisini yapmisti bizim macta, umut surekli kalecinin vs topu Luyindamaya atmasi icin yonlendirme yapiyodu.

Ekstra olarak Sarrachi arkasina atilacak toplar baya etkili oluyor defansif zaafindan dolayi, Rosier-Ghezzal orayi saglam isler, hatta Sergenin direk bunun uzerine plan yapacagina eminim.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Marcao için 4 Luyindama için 8 milyon euro bonservis ödendi.

Marcao son sezonda aşırı disiplinsiz hareketleri ile büyük cezaların sınırında dolaşırken takım içinde de huzursuzluk yaratıyor.

Luyindama ise ellerinde patlayacak diye hop oturup hop kalkıyorlar. Sürekli fason haberler ile transfer söylentisi yayıyorlar ama verdikleri paranın yarısını veren çıksın anında yollarlar.

İkisi de hantal oyuncular. En oturmuş ikili buysa Vida-Welinton ikilisi Pique-Piyol olur o zaman.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ghezzali neden 10 numarada denemiyoruz hic ? Halbuki o bolge için bütün özellikleri barındıran bir oyuncu

Mensah bu kadar formsuzken neden 11 de ? Oguzhqn oynasın bari en azından biraz kipirdama var onda

Ben su 11 i tercih ederdim sahsen

Utku

Rosier       Vida     Montero    Rıdvan

Josef    Atiba

Nkoudu          Ghezzal             Larin

Aboubakar
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

daha beteri
Yav arkadaş hoca ne istiyor bu Monterodan ya , elinde stoper gibi stoper var Necipi oynatmayı dusunuyor , saka gibi

Fener ve Bassksehir maçlarında cok iyi oynamisti Montero

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ghezzali neden 10 numarada denemiyoruz hic ? Halbuki o bolge için bütün özellikleri barındıran bir oyuncu

Mensah bu kadar formsuzken neden 11 de ? Oguzhqn oynasın bari en azından biraz kipirdama var onda

Ben su 11 i tercih ederdim sahsen

Utku

Rosier       Vida     Montero    Rıdvan

Josef    Atiba

Nkoudu          Ghezzal             Larin

Aboubakar
Ghezzal'ı zaten kanatta fazla tutmuyoruz. Kanattan içe devrilerek Rosier'e sürekli alan açıyor. Rakip ceza sahasına yerleşince de ortalarından faydalanmak için kanatta tutuyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Arka direk LARIN cozer isi eger mac çok sıkısirsa

Çevrimdışı worns

josef-dorukhan(necip)-atiba şeklinde çıkma ihtimalimiz de az değil.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Arka direk LARIN cozer isi eger mac çok sıkısirsa
Artık eskisi kadar rahat olmayacaktır arka direkte. Rakiplerin gözüne soktuk taktiği  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ghezzal'ı zaten kanatta fazla tutmuyoruz. Kanattan içe devrilerek Rosier'e sürekli alan açıyor. Rakip ceza sahasına yerleşince de ortalarından faydalanmak için kanatta tutuyoruz.
Buda doğru fakat Mensah cok formsuz Ozi ile başlamak lazım , ha kontra ve hızlı atak düşüncesi varsa eger hocanin kafasında

Dedigim gibi Ghezzali 10 numara oynatıp Nkouduyu kanada atarak hızından faydalanabiliriz