18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş
18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş Skor : Hatayspor - Beşiktaş Tarih : 10.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 38129 defa] 18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%68.8]
1 puan
4 [%25]
0 puan
1 [%6.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı cursedofdragon

@cursedofdragon nice yıllara abi, larin pardon lukaku hediye olarak 2 tane sallayacakmış kesin bilgi

teşekkür ederim kardeşim inşallah :)

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi yaço58

Hocam niye ozi değilde 3 6 ile başlıyoruz inşallah biz tanışırız güzel galibiyet alırız ama orta saha üretmiyor birde solda defansif nsakala var

Çevrimdışı mellfred

atiba cozef necip ile  anfield deplasmanına çıkıyoruz sanırım
hoca azıcık kanım kaynayacak sana izin vermiyorsun sevelim

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

atiba cozef necip ile  anfield deplasmanına çıkıyoruz sanırım
hoca azıcık kanım kaynayacak sana izin vermiyorsun sevelim

+1903
bir olumlu yorum yapmama gelmiyor bu yönetim ve  hocaya.
Gençlerbirliği, alanya son olarak bu maç

Çevrimiçi levitate

hocam napıyon ya

bari 3-5-2 falan oynat 3 stoper 3 dos takılsınlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yaço58

+1903
bir olumlu yorum yapmama gelmiyor bu yönetim ve  hocaya.
Gençlerbirliği, alanya son olarak bu maç
Birde ozi son maçlar iyiydi niye kesildi anlamış değilim

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Birde ozi son maçlar iyiydi niye kesildi anlamış değilim

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı mayguntr

Yapma be hocam, Necip-Josef-Atiba, ilk yariyi yine 0-0 oynamaya karar vermisiz anlasilan. Ustune Nskala, Larin topla oynamayi beceremeyen cok oyuncu var sahada  :bandit: 

Puan kaybi loading ...   

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Puan kaybı is loading. Hayırlısı.

Çevrimdışı Erman1903

Necip ilginç olmuş biraz ben Ozzy ya da Hasiç beklerdim orada ama neyse. Sağ kenarda Larin biraz ters dedik adam 4 tane atti, belki reis de bu maç Mensah - Dorukhan'a nasıl oynanacağını, bize de 3 defansif adamla bu işin olabildiğini anlatır. Bastır Beşiktaş.

Nejip ilginç olmuş biraz ben Ozzy ya da Hasiç beklerdim orada ama neyse. Sağ kenarda Larin biraz ters dedik adam 4 tane atti, belki reis de bu maç Mensah - Dorukhan'a nasıl oynanacağını, bize de 3 defansif adamla bu işin olabildiğini anlatır. Bastır Beşiktaş.

Yada diğer iki maç gibi bize 3 defansif ortasaha ile oynanmayacağını göstermesinlerde...

Çevrimdışı mourinho1903

Kimse Oguzhan'a agzini acmasin bundan sonra. Bu kadar mobbing'e karsi yine iyi dayaniyor Oguzhan. Kimse de forma adaleti vs demesin bu saatten sonra. Forma adaleti sifir. Ridvan-N'Sakala'da hadi rotasyon dedik, ama orta saha tercihleri rezalet. Oguzhan icin kimse de savasmiyor, istekli degil vs demesin. Bence Oguzhan'in takimi alenen sabote etmedigine sevinmeliyiz. Rize macindan sonra bu macta adami kulubeye koyarsan bu alenen mobbing benim gozumde.

Çevrimdışı Erman1903

Yada diğer iki maç gibi bize 3 defansif ortasaha ile oynanmayacağını göstermesinlerde...

Çok doğru bir şey değil normalde ama Sergen bu her şeyi yapabilir. Necip de öyle, kaleci - santrafor bile oynar buraları okuyor kesin king.

Çevrimdışı mourinho1903

Necip ilginç olmuş biraz ben Ozzy ya da Hasiç beklerdim orada ama neyse. Sağ kenarda Larin biraz ters dedik adam 4 tane atti, belki reis de bu maç Mensah - Dorukhan'a nasıl oynanacağını, bize de 3 defansif adamla bu işin olabildiğini anlatır. Bastır Beşiktaş.

Vallahi daha once 3 defansif orta sahayla ciktigimiz maclar da oldu, hicbirinde oldugunu goremedik zaten. Bu macta da goremeyecegiz. Yine Ghezzal'in duran toplarina, Vida'nin kafasina, Aboubakar'in sapkadan tavsan cikarmasina bakacagiz. Kimse kusura bakmasin, bu Besiktas benim Besiktas'im degil. Batsin Hatay'i da 1-0'i da 3 puani da. Bu oyunla sampiyonlugun gelebilecegine inancim olsa neyse, ama bu oyunla olmayacagini gecmiste defalarca gorduk. 

Ghezzal uzun zaman sonra ilk 11 çıkıyor sakatlıktan ne derece döndü meçhul.
Aboubakar geçen hafta oyunda iyiydi ama gol atamadı normal annesini kaybetti ama bu maç ne durumda meçhul.
N'koudou formdaydı larin oraya geçmiş sağ kanatta larin iyiydi ama içerde ki maçta son deplasmanda larin sol kanatta hiç bir varlık gösteremedi.
Oğuzhan fizik olarak hoca ezileceğini düşünmüş.
Dinlenmiş bir atiba var.
30 dk da olsa dinlenmiş bir josef var.
N'sakala defansı rıdvan kadar güven vermiyor.

Çok zor bir maç olacak.

Çevrimdışı Erman1903

Vallahi daha once 3 defansif orta sahayla ciktigimiz maclar da oldu, hicbirinde oldugunu goremedik zaten. Bu macta da goremeyecegiz. Yine Ghezzal'in duran toplarina, Vida'nin kafasina, Aboubakar'in sapkadan tavsan cikarmasina bakacagiz. Kimse kusura bakmasin, bu Besiktas benim Besiktas'im degil. Batsin Hatay'i da 1-0'i da 3 puani da. Bu oyunla sampiyonlugun gelebilecegine inancim olsa neyse, ama bu oyunla olmayacagini gecmiste defalarca gorduk.

2 defansif bir ofansif adam açısından benim için bir sıkıntı yok ama 3ü birden'e ben de karşıyım. Artık yapacak bir şey yok kardeş patron biz değiliz kötü bir sonuç olursa zaten çoğu kişi eleştirecektir.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ilhan mansız

Sakin yahu o kadar da değil. Oğuzhan konusunda dediklerine katılıyorum, oyun hakkında yorumlarına katılıyorum. Fakat 40 küsür maçın 40ında da iyi oyun beklemem bazı maçları da böyle kazansakta olur(tabi taktiksel olarak çok yanlış çıkıyoruz ama demek istediğim kötü oyun).Fakat maç öncesi çok ciddi endişelerim vardı, o endişelerim daha da arttı. Umarım 0.0001-0 da olsa yeneriz. Fakat 1 puanda fena değil, bu oyun planına göre.

Çevrimdışı Erman1903

5 atacağız,,

Helal, fark etmez kimin oynadığı bu takım Beşiktaş. Savaşçılar ekibi.

Bir diğer tercih nskala da yani............
Bu şey demek gs maçına da böyle çıkacağım kadrosu demek oluyor sanırım.
Hafta içinde rıdvan oynayacak nsakala derbide çıkacak.
Derbide nsakala oynarsa yandık zaten.