17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş - Çaykur Rizespor Tarih : 06.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Serkan Ok - Erdem Bayık

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 30285 defa] 17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%84.6]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sergen Yalçın: "Larin'in attığı goller..."

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Sergenin bir oyun planı yok !!!!!!!!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mayguntr

Cok guzel macti valla, bize ilerde basmaya calisacak rakiplere guzel bir goz dagi da vermis olduk  :icool:

1-0,2-0 ken yaptigimiz hucum presi liverpool seviyesindeydi. Rize cok bocaladi defansda, skora o da yardim etti.

Onumuzde cok onemli uc mac var, 3/3 ucurur bizi. Atiba/Ghezzal'in dinlenmesi olumlu onumuzdeki maclar icin.

Orta sahada ciddi ciddi 6 tane oynayan adamimiz var,  Josef'i sabitle diger ikisini random sec kimse kizmaz.

Çevrimiçi Necmi

Cok guzel macti valla, bize ilerde basmaya calisacak rakiplere guzel bir goz dagi da vermis olduk  :icool:

1-0,2-0 ken yaptigimiz hucum presi liverpool seviyesindeydi. Rize cok bocaladi defansda, skora o da yardim etti.

Onumuzde cok onemli uc mac var, 3/3 ucurur bizi. Atiba/Ghezzal'in dinlenmesi olumlu onumuzdeki maclar icin.

Orta sahada ciddi ciddi 6 tane oynayan adamimiz var,  Josef'i sabitle diger ikisini random sec kimse kizmaz.
3/3 yaparsak tekneleri kiralamaya başlarız 🤪

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

sevgi katmış  :loveya:

Çevrimdışı Nartallo

Maçın başında Rize bayağı dirençli duruyordu, ama tek paslarla gelen harika gol maçı çözdü.

Yalnız Oğuzhan sağ kanattan aldı mı, orta yapmıyor, bomba bırakıyor altıpasa, dokunmak kalıyor içerdekine...

Linz maçı mıydı, Babel'e attırmıştı, Konya maçında Love'a attırmıştı.

Oğuzhan ve Hasic adına sevindim, umarım daha fazla şans bulurlar.