17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş - Çaykur Rizespor Tarih : 06.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Serkan Ok - Erdem Bayık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 30294 defa] 17. Hafta Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%84.6]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Necmi

hakem sıkıntılı ümit öztürk bu sefer cidden sıkıntılı diğerleri totemdi ama bu cidden sıkıntılı.

hele gs'si puan kaybetti selfie çekilmesi lazım sezon sonu elinden geleni ardına koymayacaktır.

VAR kim o önemli orda bari iyi birileri olsada dengelese.
😁

Çevrimdışı cursedofdragon

ne bayası kaç gün oldu gideli 😂 moralide gayet iyi

gideli çok olduda cenazesi yeni kaktı annesinin evvelsi gün olması lazım dün fotoları düştü hatta abu ağlıyordu.

Birde bugün geldi bir antermana çıkıp direk maça çıkmaz gibi geliyor bana hem antgreman hem moral.

😁

cidden bu hakem korkutuyor abi beni diiğerleri goy goy totem şaka maka yapıyorduk ama bu cidden sıkıntı.

Çevrimiçi sEuL

Sergen hoca Kayserispor macinda Mensah'i cikarirken orta alanda Josef ve Atiba olmasina ragmen Necip'i oyuna almisti. Demek ki Necip'i Oguzhan'in onunde goruyor. O yuzden hocanin tercihini Josef - Necip - Mensah uclusunden yana kullanacagini dusunuyorum.

Sergen hocayi elestirebilecegim tek nokta var, o da yarin Ridvan yerine N'Sakala ile baslamasi.

Umarim guzel bir oyun ve farkli bir skorla galibiyeti aliriz yarin.

Bol sans Besiktas'im!

Sergen hoca Kayserispor macinda Mensah'i cikarirken orta alanda Josef ve Atiba olmasina ragmen Necip'i oyuna almisti. Demek ki Necip'i Oguzhan'in onunde goruyor. O yuzden hocanin tercihini Josef - Necip - Mensah uclusunden yana kullanacagini dusunuyorum.

Sergen hocayi elestirebilecegim tek nokta var, o da yarin Ridvan yerine N'Sakala ile baslamasi.

Bol sans Besiktas'im!

Josef-Necip(Dorukhan)-Oğuzhan olabilir.

Atiba götürmedi hoca hafta sonuna saklıyor mensahında performansından memnun değil bence.Murat özen söylemesine göre oğuzhan oynayacakmış kimin yerine belli değil ancak hocanın 2 güçlü defans oyuncusu oynattığını düşününce oğuzhan 10 numarada oynayacak gibi duruyor ama bir süpriz gelebilir.

Josef-Oğuzhan-Mensah ta olabilir belki.ç
[ Son Düzenleme: 05 Ocak 2021, 23:05:53 cursedofdragon ]

Çevrimdışı can1903

atiba alınmamış ya kadroya onu farketmemiştim atibasız bir orta saha olacak.Hep ben yazıyorum siz yazın biraz bakayım siz nasıl bir kadro bekliyorsunuz.
ersin rosier montero fakirpiquesi rıdvan dorukhan josef oğuzhan(HASİC 10) nkoudou ghezzal larin
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mayguntr

Bol sans Besiktas'im!

Aslinda Kayseri macinda Necip'i Atiba/Oguzhan rolunde yani 8 numarada oynatmadi hoca.

Necip'i stoperlerin ortasina atip, bekleri kanat gibi oynatmaya basladi. Ama ilk 11 de nasil oynatir orasini kestirmek zor.
Iki 6 yapip (Josef-Necip) yine bekleri fulleyip baslayabiliriz,  Josef-Ozi-Mensah yapabiliriz iki 8li, burda Mensah defansif olarak cok kotu oldugu icin Oziye hocanin defansif olarak guvenecegini zannetmiyorum.

Josef-Dorukhan-Mensah(Ozi) yapabilir, ama Dorukhani bence su an hem Mensah'in hem Oguzhanin arkasinda goruyor. Forma adaletsizligi olusur.

Josef-Necip-Mensah en olasi orta uclu gibi dediginiz gibi.

Çevrimiçi murat

cidden bu hakem korkutuyor abi beni diiğerleri goy goy totem şaka maka yapıyorduk ama bu cidden sıkıntı.
ümt öztürk tüm dikkatleri üzerine çekti ne mal olduğu biliniyor.göz göre göre fahiş hatalar yapmaz ama eline geçen kozları da değerlendirir.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Rıdvan oynamayabilir çünkü Sergen bütün planlarını Hatay ve G.saray maçlarına göre yapıyor. Bu iki maça as kadro ile dinç çıkmak istiyor.

Aboubakar ve Gheezal da olmayabilir. Ya da başlayıp maçın durumuna göre erken bir değişikliğe gidebilir.

Atiba zaten yok. N'koudou da erken kenara gelebilir.

Yani ne olup biteceği hiç belli olmaz ama şu bir gerçek ki; bu maçta yapılacak her hamlenin bir sonraki maçla da bir alakası olacak.

Çevrimiçi Necmi

Rıdvan oynamayabilir çünkü Sergen bütün planlarını Hatay ve G.saray maçlarına göre yapıyor. Bu iki maça as kadro ile dinç çıkmak istiyor.

Aboubakar ve Gheezal da olmayabilir. Ya da başlayıp maçın durumuna göre erken bir değişikliğe gidebilir.

Atiba zaten yok. N'koudou da erken kenara gelebilir.

Yani ne olup biteceği hiç belli olmaz ama şu bir gerçek ki; bu maçta yapılacak her hamlenin bir sonraki maçla da bir alakası olacak.
neden o maça sakladığında üç puan garantimide bu maçı riske etsin garantiyi alıp cebe koymak varken taraftar gibi düşüneceğini hiç sanmam oynayabilecek olanı çıkar oynatır abuş neden riske ediliyor sakatlıktanmı döndü gideli bir ay olmadı bir hafta topu topu formunu kaybetmez aksine dinlenmiş oldu dün test yaptırdı sonucu çıkarsa oynatacaktır rize maçı tehlikeye atılmaz kazandığın anda sana opsiyon veriyor

Çevrimdışı Çağrı Öz

neden o maça sakladığında üç puan garantimide bu maçı riske etsin garantiyi alıp cebe koymak varken taraftar gibi düşüneceğini hiç sanmam oynayabilecek olanı çıkar oynatır abuş neden riske ediliyor sakatlıktanmı döndü gideli bir ay olmadı bir hafta topu topu formunu kaybetmez aksine dinlenmiş oldu dün test yaptırdı sonucu çıkarsa oynatacaktır rize maçı tehlikeye atılmaz kazandığın anda sana opsiyon veriyor

Beşiktaş rotasyonlu ya da rotasyonsuz oynamış farketmez, Rize'nin Vodafone'dan puanla çıkma ihtimali sıfır. Maç sonu buradayım  :photo:

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş rotasyonlu ya da rotasyonsuz oynamış farketmez, Rize'nin Vodafone'dan puanla çıkma ihtimali sıfır. Maç sonu buradayım  :photo:
madem sıfır bütün oyuncuları dinlendirelim alt yapıyla çıkalım nasılsa garanti

Çevrimdışı Çağrı Öz

madem sıfır bütün oyuncuları dinlendirelim alt yapıyla çıkalım nasılsa garanti

Aklın yolu birdir  :friendship:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Rize' nin forveti Skoda çok tehlikeli ve iyi bir oyuncu. Ekstra dikkat etmek lazım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

çubuklu ile çıkaydık keşke :)

Beşiktaş'ın, Rizespor maçı muhtemel 11'i:Ersin, Rosier-Welinton-Vida-Rıdvan, Souza-Ghezzal-Mensah-Dorukhan-N’Koudou, Larin (Ntv)

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş'ın, Rizespor maçı muhtemel 11'i:Ersin, Rosier-Welinton-Vida-Rıdvan, Souza-Ghezzal-Mensah-Dorukhan-N’Koudou, Larin (Ntv)
montero ve oğuzhan oynayacakmış diyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

montero ve oğuzhan oynayacakmış diyorlar

bu ntvnin 11'i zaten bende oğuzhan montero bekliyorum  :tabe:

Çevrimiçi murat

gülhan ciddi bir hakemofobi rahatsızlığın olabilir profesyonel destek al.   :D:Dbence üm it öztürk gelecek kaygısına düştü mümkün olduğunca iyi yönetmeye çalışacaktır. sicili bozuk kendisine güven kaybedilmiş durumda.ben bu şekilde görüyorum durumunu. üstünün çizilmesini istemiyordur heralde. Allahın sopası yok derler o maçtaki yönetimi unutulurdu belki ama selfisi unutulmaz.kıçını başını oynatacak hali kalmadı o selfiyle.demoklesin kılıcı gibi başında sallanıyor. @cursedofdragon
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2021, 15:19:15 MURAT ]

gülhan ciddi bir hakemofobi rahatsızlığın olabilir profesyonel destek al.   :D:Dbence üm it öztürk gelecek kaygısına düştü mümkün olduğunca iyi yönetmeye çalışacaktır. sicili bozuk kendisine güven kaybedilmiş durumda.ben bu şekilde görüyorum durumunu. üstünün çizilmesini istemiyordur heralde. Allahın sopası yok derler o maçtaki yönetimi unutulurdu belki ama selfisi unutulmaz.kıçını başını oynatacak hali kalmadı o selfiyle.demoklesin kılıcı gibi başında sallanıyor. @cursedofdragon

Bence profesyonel destek alması gereken ben değilim hakemlerde sıkıntı olmadığını düşününler :) Çünkü gözün gördüğünü de inkar etmez bir insan renklilerin maçlarını izliyoruz hep birlikte olan bitenleri görüyoruz :) Yıllardır süre gelen olayları vs. Ben hiç iyi niyetli bir hakem görmedim şimdiye kadar Beşiktaş'a karşı adına besteler yapılmış ahmet çakar,vahap beyazlar,erman toroğulları gördüm :)

Bunlar doğrayacak olduktan sonra kariyerini filan umursamazlar bir yerlerde işleri hazırdır örnek ; bülent yıldırım.TV'ye çıkıyor.Suat arslanboğa geçen sene kupada akhisarı doğradı affedildi bu sene maçlara devam ediyor.

Ümit öztürk alanyada şampiyonluğu gs'ye verdi üzerine selfie çekildi gördüğün gibi devam ediyor o olayların üstüne gs-ts maçında ts lehine VAR'da bakıp penaltı vermemişti ayağa basmaya.

Öyle bir şey yok yani onlar yapacak olduktan sonra yapacaklarından geri kalmazlar.

Ha şu bir gerçek inkar edemeyeceğim hakemlerin bize karşı tutumu biraz bize karşı değişti.SEbebi ; Ya yayıncı kuruluşun isteği sona kadar yarışmacı takım ortamı oluşsun 3 takım yürüsün sonunda zaten istediğimiz şampiyon yapıyoruz.Ya hocanın konuşmaları ve bizim iyi oyunumuz bilmiyorum.

Ama yine de bu hakem kaşar.
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2021, 15:34:57 cursedofdragon ]

Çevrimiçi murat

Bence profesyonel destek alması gereken ben değilim hakemlerde sıkıntı olmadığını düşününler :) Çünkü gözün gördüğünü de inkar etmez bir insan renklilerin maçlarını izliyoruz hep birlikte olan bitenleri görüyoruz :) Yıllardır süre gelen olayları vs. Ben hiç iyi niyetli bir hakem görmedim şimdiye kadar Beşiktaş'a karşı adına besteler yapılmış ahmet çakar,vahap beyazlar,erman toroğulları gördüm :)

Bunlar doğrayacak olduktan sonra kariyerini filan umursamazlar bir yerlerde işleri hazırdır örnek ; bülent yıldırım.TV'ye çıkıyor.Suat arslanboğa geçen sene kupada akhisarı doğradı affedildi bu sene maçlara devam ediyor.

Ümit öztürk alanyada şampiyonluğu gs'ye verdi üzerine selfie çekildi gördüğün gibi devam ediyor o olayların üstüne gs-ts maçında ts lehine VAR'da bakıp penaltı vermemişti ayağa basmaya.

Öyle bir şey yok yani onlar yapacak olduktan sonra yapacaklarından geri kalmazlar.

Ha şu bir gerçek inkar edemeyeceğim hakemlerin bize karşı tutumu biraz bize karşı değişti.SEbebi ; Ya yayıncı kuruluşun isteği sona kadar yarışmacı takım ortamı oluşsun 3 takım yürüsün sonunda zaten istediğimiz şampiyon yapıyoruz.Ya hocanın konuşmaları ve bizim iyi oyunumuz bilmiyorum.

Ama yine de bu hakem kaşar.
bu işten para kazanıyorlar gülhan. arkasında desteği olmazsa kıllarını kıpırdatamazlar. selfie den sonra ümit öxtürlün arkasında kimsenin durabileceğini sanmıyorum.

Çevrimdışı Erman1903

Saflara doluşalım, başkalarının yaptığı panik transferleri ve gündem değiştirme çabaları bizden korktuklarını gösteriyor. Bu maç psikolojik açıdan çok önemli çıkıp tak tak vurmamız gerekiyor.
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2021, 17:02:40 Erman1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

sergenin hayali
          ersin
nsakala nsakala welilton welilton

defansif o.s x2
defansif o.s     defansif o.s      defansif o.s(x)
                    aboubakar(x)

istediği x transferleri
-daha önce alanyada kendisiyle çalışmış oyuncu yada süper lig görmüş oyuncu
-şef scout gürsoy yalçının beinsportsu açma tuşuyla tvyi açıp gördüğü futbolculardan biri

olması gereken

ersin
rıdvan    vida montero    rosier

josef(necip)
nkodou   hasic oğuzhan  ghezzal
               abou       

Çevrimdışı mayguntr

sergenin hayali
          ersin
nsakala nsakala welilton welilton

defansif o.s x2
defansif o.s     defansif o.s      defansif o.s(x)
                    aboubakar(x)

istediği x transferleri
-daha önce alanyada kendisiyle çalışmış oyuncu yada süper lig görmüş oyuncu
-şef scout gürsoy yalçının beinsportsu açma tuşuyla tvyi açıp gördüğü futbolculardan biri

olması gereken

ersin
rıdvan    vida montero    rosier

josef(necip)
nkodou   hasic oğuzhan  ghezzal
               abou     

son 8 macinda 7 galibiyet almis takimin teknik direktorune biraz saygi gostermek lazim bence.
sergen kendisi soyluyor ben dunyayi ne oynamis kim oynamis takip etmiyorum, yardimcilarin ediyor diye.
hoca'nin motivasyon, medya iletisimi, liderlik gibi vasiflari cok iyi. illa negatif yanina odaklanip moral bozmanin anlami yok.
transfere cok karistirmaz yonetim olur biter. 

hasic-ozi orta sahasi ile hic bir takim gol atamaz.