16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş Skor : Kayserispor - Beşiktaş Tarih : 03.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33380 defa] 16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
3 [%23.1]
0 puan
1 [%7.7]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı ilhan mansız

Kayseri cehenneme kadar yolun var. İns çıkamazsın bir daha (...)

selfie çekiyorlardı, nolduuuu, hiç acımayın bunlara büyük takımda duygusallık olmaz, koyduk geçtik işte o kadar, bugün lideriz, yarın inşallah şampiyonuz  :ok:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu maç hocaya yazar net şuan gol lazım 3 ön libero ile oynuyoruz Rıdvan niye kesik yiyor nsakala ne kattı takıma
Nsakala Fener maçından sonra ilk defa işe yaradı :lol: :lol:

Yalniz Nkoudu efsane pas attı :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ersin'in maç 1-0 iken çok değerli kurtarışı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Çok daha erken çözülebilecek bir maçı 60 dakika boyunca Larin'i sağda kullanarak zorlaştırdık. Maçın adamı yine N'Koudou, Ersin'in kurtarış ve Hasiç'in gol çok süper oldu. Hasiç ortadan gelerek etkili oldu, 10 numarada kanattan daha etkili.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hasic güzel gol attı :D Ersin ve Welinton çok iyilerdi.

Çevrimdışı ilhan mansız

nazar değmesin diye yazmıyorum amaErsin maşallah gittikçe daha iyioynuyor

Çevrimdışı Karabay

Yine birileri maç sonunda hakeme itiraz ediyor ve kırmızı kart görüyor. Sonra kimse bizi suçlamasın  :money:
Bu da adet oldu. Bu Anadolu kulüpleri her maç böyle hırslı olsa keşke.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2021, 21:06:57
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Çok daha erken çözülebilecek bir maçı 60 dakika boyunca Larin'i sağda kullanarak zorlaştırdık. Maçın adamı yine N'Koudou, Ersin'in kurtarış ve Hasiç'in gol çok süper oldu. Hasiç ortadan gelerek etkili oldu, 10 numarada kanattan daha etkili.
Bu maçın bu kadar geç açılmasının nedeni Mensah'dir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2021, 21:07:49
  • Beylikdüzü-İstanbul

Çevrimiçi levitate

imzamı atarım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Lidere saygı duyacaksınız!  :bandit:

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı blackeagle35

Hasic'in gol atmasına hepimiz sevindik ama sağda Larin bomboş. Önünü çok iyi açıyor ama son dakika olmasa ve pozisyon kaçsa tam tersini konuşurduk. Ersin ve N'koudou helal olsun size.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ocak 2021, 21:11:58
  • Beylikdüzü-İstanbul
Kayseri’de koyduk sesi başka yerden çıkıyor :)

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Önemli eksiklere rağmen alınmış çok kıymetli bir 3 puan daha. Tebrikler çocuklar.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Çağrı Öz

ulan Rıdvan ulan Rıdvan.

Kuduruyor

Çevrimdışı ilhan mansız

hiç duyar kasmaya , analize gerek yok, sene başında bende çok eleştirdim, şimdi sevinme zamanı, bugün BEŞİKTAŞ artık lider ve inşallah şampiyon olacak,,

Çevrimdışı tolga1903

3 puan çok kıymetli nkudu ersin sayesinde alındı yalnız ben her maç rakibin yaptığı aptallığa teşekkür etmekten sıkılmaya başladım. Futbol oynamıyoruz ve bu takımın acil transfere ihtiyacı var hiç öyle son günü falan beklemesinler rakipler çözdü bizi bir iki salak futbolcusu olan yeniliyor ama bu uzun ligde daha düşecek çıkacak takımlarla oynayacağız ve hatalarını minimuma indirecekler o zaman arar bulamayız bu puanları.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Cekirge sicriyor ama cakildi mi tam cakilacak. Gram top oynamiyoruz, gram zevk vermiyoruz, gram umit vermiyoruz. Bu is transferle falan olacak is de degil. Bu takima stoper alsan birsey degismez, zaten takim defansimiz iyi sayilir. Forvet alsan yedek bekleyip duracak.

Sergen'le uzun vadede olmayacak bu is. Bu oyundan umitli olanlar sadece kendini kandiriyor bence. Lig sonuncusuna karsi liderlik macinda 80. dakikada orta sahada Necip-Josef-Atiba uclusu oynuyorsa zaten diyecek birsey yok.

Oguzhan vallahi iyi profesyonel. Bana bu sekilde davranilsa coktan Adem Ljajic'e baglayip ne haliniz varsa gorun moduna girerdim, cocuk iyi dayaniyor bu mobbing'e.

Haftaya takılır belki. Bekle bakalım biraz daha Allah kerim.

Çevrimdışı Erman1903

Ben artık ona tepki vermiyorum.

Ben artık ona tepki vermiyorum.

Yerine oynayacak adam yok ki o yüzden oğuzhan girince pek bir fark yaratamadı.Ayağı filan kötü pasları kötüydü.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Mensah'i Kayseri'de biraksak olmaz mi?  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Nkoudou sizin atacağınız penaltıya dedi kendi attı. İyi de yaptı
The great gig in the sky