16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş Skor : Kayserispor - Beşiktaş Tarih : 03.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32883 defa] 16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
3 [%23.1]
0 puan
1 [%7.7]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi yaço58

Mensah çatır çatır penaltı atardın noldu

Çevrimiçi kahyaoglueren

kaçırdı ya la
Hep aynı köşeye vuruyormuş son penaltilara bakınca. Azıcık calisan kaleci departmani vermistir bilgiyi.

Çevrimdışı AigleBordeaux

güzel düştü ama mensah hiç etti :D
nereye vuracagini ben anladim tv basindan, baska penaltici yok takimda galiba
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı can1903

Bu kadar kötü penaltı atılmaz arkadaş ya topa gelirken nereye vuracağı o kadar belli ki
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi mellfred

kayseri reezil takımmış ama bu penaltıyla kenetlenirler artık

Çevrimiçi levitate

Hep aynı köşeye vuruyormuş son penaltilara bakınca. Azıcık calisan kaleci departmani vermistir bilgiyi.
topa gelişinden belli etmiş zaten
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

nereye vuracagini ben anladim tv basindan, baska penaltici yok takimda galiba
+1903
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Off of... N'Koudou - Larin ters geldi bana.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Okadar belliydiki o köseye atacagi. Mensah sirf zarar, simdiye kadar birtane faydali hareketi olmadi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı can1903

Çok sıkıntı olacak gibi ama hayırlısı. Gol lazım adamlar inanılamz kenetlenicek
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

rıdvan ve ghezzal'in eksikliği çok hissediliyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Penaltı öncesi ortalığı karıştıran Güven'e de sinir oldum. Bugün bu gol yüzünden puan kaybedersek bu ikisini gözüme kestirdim  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı can1903

Çok basit top kayıpları yaptı Nkoudou arkamızı Josef toparlıyor şuana kadar aksarsa çok büyük sıkıntı olacak. Güven her pozisyona zıplıyor dikkat etmesi lazım adamlar tahrik edicek belli ki erken gol lazım

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Koca takımda başka penaltı kullanacak adam mı kalmadı?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mayguntr

bu ne ya her 3 dkda bir yatiyolar.

Çevrimdışı can1903

Koca takımda başka penaltı kullanacak adam mı kalmadı?

Şu penaltıyı gözüm kapalı Josef ya da Atibaya attırırdım ya

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu ne ya her 3 dkda bir yatiyolar.
Daha çok yatacaklar. Sen bulduğun fırsatı değerlendiremezsen rakibin böyle olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Top bizde ama üretkenlik sıfır gol atamadığımız her dakkika adamlar yatacak dirençlenecek

Çevrimdışı celiker1

Arkadaş bu atam penaltı attığı takımın geçen sene penaltıcısı.Adamın nasıl penaltı attığını ezberlemiş bir kaleci var karşısında.Neden Mensah kullandı anlamış değilim
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

larin sağ kanatta oynayacağına atakan ya da hasic oynasaydı ya

Çevrimdışı can1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güven ile Larin'in yerinin değişmesi lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Şu penaltıyı gözüm kapalı Josef ya da Atibaya attırırdım ya
Atibaya asla kullandirtmam, josefi bilmiyorum, ama su mevcut kadroda saglam penalti kullanacak adam yok. Abuş kacirmadi simdiye kadar ama o bile kötü atiyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !