16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş Skor : Kayserispor - Beşiktaş Tarih : 03.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32877 defa] 16. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
3 [%23.1]
0 puan
1 [%7.7]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı ilhan mansız

Ocak ayı çok yoğun geçecek, aslında her oyuncuya ihtiyacımız var, layiç hangi yüzle para alıyor cidden çok merak ediyorum, 24 Ocak kadar sanırım 7 maç oynayacağız

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Pençeyi vuruyoruz liderliği alıyoruz bu akşam inşallah.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi murat

Sağ bekleri yok sağ bekte sağ kanat oyuncuları oynuyor.
o zaman soldan nkuduya matkap görevi vermek lazım.

Çevrimdışı cursedofdragon

:iohmygod:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

:iohmygod:
atibaba her maç 11, welinton 1.5 aydır her maça çıkmaktan ciğeri soldu, sözde dizi problemli abou her maç 90 dk oynadı ama 19 yaşındaki rıdvan rotasyona alınıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

atibaba her maç 11, welinton 1.5 aydır her maça çıkmaktan ciğeri soldu, sözde dizi problemli abou her maç 90 dk oynadı ama 19 yaşındaki rıdvan rotasyona alınıyor

hoca memleketçilik yapıyor.

Beşiktaş’ın Kayserispor deplasmanı karnesi
✅ 6 Galibiyet
➖ 3 Beraberlik
❌ 9 Mağlubiyet

çantada keklik bir maç değil.Ghezzal,Aboubakar olsa öyle diyebilirdim işimiz zor.

Rüyamda maçı gördüm hakem bizi ilk düdükle beraber çatır çatır doğruyordu maç berabere bitiyordu 1-1.

Puanımızı gördüm 29 yazıyordu.

En azından yenilmedik diyordum ama üzülüyordum lider olamamıştık.

Buraya yazıyorum ki birisine söylersen rüya gerçekleşmez yada tersi çıkarmış gerçekleşmesin rüya.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Samet Aybaba aşırı defansif anlayışla oynatmiyor. Bu bizim avantajımıza olabilir. Ve arkadaki defans bölgesindeki oyuncular baskidan cikabilecek kapasitede değil. Oyunun bir bölümündeki agresif presle hataya zorlayabiliriz.
Skoru erken alıp Josefi kenara alabilsek keşke.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

hoca demokratik kongolu mu :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

Fener maçındaki sonucuna ve fenerin verdiği tepkiye bakıcak olursak öyle gözüküyor  :upto:

Samet Aybaba aşırı defansif anlayışla oynatmiyor. Bu bizim avantajımıza olabilir. Ve arkadaki defans bölgesindeki oyuncular baskidan cikabilecek kapasitede değil. Oyunun bir bölümündeki agresif presle hataya zorlayabiliriz.
Skoru erken alıp Josefi kenara alabilsek keşke.

Bence skor avantajını sağlarsak kenara gelmesi gereken isim josef değil atiba :)

korkuyorum adama bir şey olacak diye 31 yaşında josef atiba 38 yaşında.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bence skor avantajını sağlarsak kenara gelmesi gereken isim josef değil atiba :)

korkuyorum adama bir şey olacak diye 31 yaşında josef atiba 38 yaşında.
Sakatlık açısından riskli diye söylemiştim. Josef kendini fazla zorlayarak çıkmıyordur umarim bu maça. Acı eşiği yüksekmiş. Sakatlığı büyümesin de.
Testler yapılıyordur yorgunluk ölçmek icin diye düşünüyorum. Duzenli kontrol ediliyordur laktik asit.
Kayseri ligin 9 golle en az gol atan takımı bu arada.

Çevrimdışı KAP

Genelkurmay Karargahı toplantı halinde
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı Çağrı Öz

Josef'e bir şey olmasın yeter. G.saray maçınca josef olmadan çıkılmasın başka bir isteğim yok.

Çevrimdışı can1903

Rıdvanı neden kesiyorsun hocam izahı nedir allah aşkına ya
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Rıdvanı neden kesiyorsun hocam izahı nedir allah aşkına ya

Bütün oyuncuları hazır tutmak için fikstür sıkışıyor 3 günde bir maçlar başlıyor + ztk maçları da var.

Çevrimiçi murat

Rüyamda maçı gördüm hakem bizi ilk düdükle beraber çatır çatır doğruyordu maç berabere bitiyordu 1-1.

Puanımızı gördüm 29 yazıyordu.

En azından yenilmedik diyordum ama üzülüyordum lider olamamıştık.

Buraya yazıyorum ki birisine söylersen rüya gerçekleşmez yada tersi çıkarmış gerçekleşmesin rüya.
maçsonu 1-2 garanti yani.