15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor
15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor Skor : Beşiktaş - Sivasspor Tarih : 28.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Hakan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor  [Okunma sayısı 34720 defa] 15. Hafta Beşiktaş 3-0 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
2 [%22.2]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimdışı cursedofdragon

dorukhan yerine necip oynasa keşke

sivas'ın sertliğine cevap verebilir

bana sorsan kalede utku savunmada montero orta sahada necip derim bende.

Çevrimdışı MUSTAFA_

bana sorsan kalede utku savunmada montero orta sahada necip derim bende.
Bana sorsan kaleye kimseyi koyamıyorum. Karius ile kıyaslama yapmama ramak kaldı. Necip kesin olur bu maçta ama Montero'nun olacağını düşünmüyorum. Kiralama bedeli ödemeye kararlı görünüyoruz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Terslikler arka arkaya geliyor...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bana sorsan kaleye kimseyi koyamıyorum. Karius ile kıyaslama yapmama ramak kaldı. Necip kesin olur bu maçta ama Montero'nun olacağını düşünmüyorum. Kiralama bedeli ödemeye kararlı görünüyoruz.

mevcut şartlardan bahsediyoruz yoksa kaleci eksiğimizin olduğu apaçık ortadadır.Mevcutlardan birini tercih edecek olursak bu utku olur aynı şekilde dorukhan-oğuzhan-necipten necip olur.

Weliton-vida-monterodan montero kesin olmalı yanında vida  hoca tercihi.

bundan bahsediyorum.

Terslikler arka arkaya geliyor...

Dün atmıştım galiba o gözle oynaması zor zaten.

Bu maçtan ümitlerim git gide azalıyor.

Güvenin gol attığı görülmüş şey değil.

İşimiz duran toplara kaldı .

Çevrimdışı Nartallo

rosier ?

Oyunun hücum tarafında baskın, oturmuş bir futbolumuz yok. Günlük performanslarla ilerliyoruz.

Ghezzal sadece hayal ettiriyor, Rosier var hücumda var ama Rosier'le maç kazanmayı nasıl hayal edeceksin.

Murat özen josef yerine necip baslıcak demiş.

Çevrimdışı Erman1903

Ben olsam bu maç 6 numarada Montero'yu oynatabilirdim. Tabi antrenmanlarda denemek, görmek şartıyla. 

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Güven ve Larin birlikte oynamalılar yoksa puan kaybı kesin.

Çevrimdışı Erman1903

Abi dorukhan'a dikkat ediyor musun hiç ayakta savunma yapamıyor. İlla rakibin ayağına atlayacak yaptığı her hamle faul geçen oyuna girdi üst üste kaç tane faul yaptı hem bu şekil müdahale stili kendi futbol ömründen götürüyor sakatlık riski artıyor. Bir merkez orta saha oyuncusu bu kadar yerde hamle yapmaz amacı topu kazanmak değil sadece rakibin ayağından çıkarmak böyle büyük takım oyuncusu olunur mu?

Keşke atiba oğuzhan mensah yapsa hoca necip atiba mensah ile de abou yokken pozisyon bulmakta zorluk çekeriz gibime geliyor bakalım kadroyu çok merak ediyorum.

Dorukhan son zamanlarda hem rakibiyle hem topla kavga ediyor önceden gösterdiği özelliklerini hiç sahaya yansıtmıyor. Oynarsa bu maçta kendisi ile ilgili son kararı verecektir teknik ekip.

Orta sahada bugün belirsizlik var hocanın da biraz kararsız kalması muhtemel Josef olmadığı, Atiba formsuz olduğu, Dorukhan son zamanlarda bir garip olduğundan kağıt üstünde kuracağımız her 3lünün avantaj-dezavantajları var. Ben açıkçası o oynamasın bu olsun diyemiyorum, niye şunu oynatmadın diye de bu maçta eleştirmem hocayı.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Dorukhan çok aşırı agresif oynuyor. Tamam sertlik iyidir ama dengesiz giriyor rakibe. Bir gün kırmızıyı görecek.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Umutcan Kaya

sergen vs rıza olacak özellikle rıza zaten bu maça ekstra hazırlanmıştır hem sezon öncesi Sergen hoca ile atıştı hem de galibiyet veya puan aldıktan sonra çıkıp sallamak için elinden geleni yapacak. Sergenin bunun farkında olduğunu düşünüyorum zira sergen bilendiği takımlara, kişilere genelde galibiyet alıyor
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Nartallo

Hakem Arda Kardeşler, var Koray Gencerler, bu ekip harikalar yaratır iki tarafa da...

İkisi de futbolu bilmeyen, standardı olmayan kötü hakem.
[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2020, 17:11:00 Nartallo ]

Çevrimdışı mayguntr

Dorukhan gecen macta oyuna girdikten sonra yanilmiyorsam girdigi 6 ikili mucadeleden 5'ini kaybetmisti. Alan savunmasi zaten kotu, pas kalitesi iyi degil. 6 veya 8 olarak oynadigi her oyunu bugun kaybederiz. Necip-Atiba-Mensah hocanin tercihi olacaktir bence, Necip-Atiba-Dorukhan olursa isimiz yas.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk 11 belli oldu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Hadi Guven, goster kendini ve al su maci be cocuk.

Bol sans Besiktas'im.

beklediğimiz ilk 11.

Hadi Guven, goster kendini ve al su maci be cocuk.

Bol sans Besiktas'im.

duran toplara daha çok güveniyorum ersin gol mol atamaz.

Çevrimiçi levitate

doğru kadro

hadi beyler alın şunu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Güven atsa kafi Gülhan Ersin yemesin

Çevrimiçi Samet Demir

O tutsun yeter :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Güven atsa kafi Gülhan Ersin yemesin

O tutsun yeter :)

Cümle havada kalmış ersin bile atabilir ama güvenden beklemiyorum diyecektim 1 saat uyku ile durunca böyle oluyor sersem gibiyim  :ebebe: kafa yerinde değil.

Çevrimdışı goktasoktay

Cümle havada kalmış ersin bile atabilir ama güvenden beklemiyorum diyecektim 1 saat uyku ile durunca böyle oluyor sersem gibiyim  :ebebe: kafa yerinde değil.
İnşallah yüzünü kara çıkartıp hem gol hem asist yapar

İnşallah yüzünü kara çıkartıp hem gol hem asist yapar

inşallah abi ama benim ümidim yok.

Atiba,Vida'dan bekliyorum ben gol.