14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş Skor : Ankaragücü - Beşiktaş Tarih : 24.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - İsmail Şencan - Abdullah

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 30281 defa] 14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%76.9]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi MUSTAFA_

Welington'un şu maçta oynadığı oyunu bir başkası oynasa 10 sayfa övgü yazılırdı.

Şahane oynadı ya çok sevindim.
Onun eleştirilmemesi bile büyük gelişme.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Galibiyet  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mayguntr

Bu hakemle, bu havada, bu motivasyonsuzlukla cok iyi galibiyet. Kimse iyi oynamadi, Gezzal-Vida bu ikili daha cok gol uretir bence oynarsalar beraber.

Çevrimdışı Erman1903

Onun eleştirilmemesi bile büyük gelişme.

Bir maç iyi oynar bir maç bombalar ortası olmayan oyuncu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Renklilerin hakem konuşup birbirlerine laf soktuğu haftada, hakeme de sokarak kazanmak harika oldu.

Çok önemli bir galibiyet, şimdi pazartesiye odaklanalım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir maç iyi oynar bir maç bombalar ortası olmayan oyuncu.
Stoperin performansının belli bir vasatı olacak. Welinton'da o vasat yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şu hakeme karşı alınmış çok kıymetli bir 3 puan. Helal hepinize kartallar.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Erman1903

Renklilerin hakem konuşup birbirlerine laf soktuğu haftada, hakeme de sokarak kazanmak harika oldu.

Çok önemli bir galibiyet, şimdi pazartesiye odaklanalım.

Aynen öyle, bizim tarzımız bu. Biz bunu yapamayan bir kulüp olsaydık Fener maçından puansız ayrılırdık, belki şimdikinin yarısı kadar kupamız olurdu.

Çevrimdışı Erman1903

Stoperin performansının belli bir vasatı olacak. Welinton'da o vasat yok.

İki ucu keskin kılıç kardeşim yorumumuzu yaptık, bazı yüksek özellikleri var ama bazı kırmızı bölümleri de.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu maçta gol yemememiz mucize valla. Gol hakeme 3 puan da cebimize girsin  :lol: Hiç bir şey oynamadan 3 puan aldık ama takım sos veriyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

hafta sonu maç biter bitmez neden halis hakkında paylaşımlar yaptığımda kızan o kişiler neden paylaşım yaptığımı görmüşlerdir.Görmüşler ki hakeme rağmen yazmışlar.

Çevrimiçi tolga1903

Kötü futbol güzel 3 puan. Yalnız bu oyun sivas'a yetmeyecektir kaçırdıkları net pozisyonları atacak oyunculara sivas sahip. Öne geçtikten sonraki tehditkar yapımızı da ankaragücü bozdu bugün. Üzerinde düşünülmesi gerek bugünün hakemden bağımsız olarak hakeme girersek de yüzünü şeytan görsün bu herifin umarım bir daha gelmez karşımıza.

Böyle hakeme rağmen her zaman kazanamıyorsun bugün rakip güçsüzdü öyle kazandık alanya gibi güçlü rakip cıkınca gg oluyor.

Çevrimdışı mourinho1903

Bu oyunla nereye kadar gidecek bilmiyorum, ama kazaniyoruz bir sekilde, o da iyi tabii. Sanki biraz hucum hatti becerikli bir takima karsi oynayinca agir tokezleyecegiz gibi, umarim GS macina kadarki bolumde 4 mactan 3 galibiyet cikaririz da o mac liderlik maci olur.
Bugunu fazla konusmaya gerek yok. Yine kotuyduk, kisirdik, rakibin beceriksizligi ve bizim kadro kalitemiz sayesinde 1 farkla goturduk isi.
Hoca'da bir degisim yok, oyuncularda da pek bir degisim yok.

Yoneticiler cikip mactan sonra takimin hakkini korumali. Verilmeyen gol boru gibi gol. Baska takimlar gol attiginda verilmeyen pozisyonlari gorunce hakikaten komik kaciyor buna faul calmak. Hele VAR'i beklemeden duduk calip VAR'a imkan vermeme cakalligina girmiyorum bile.
Asil kazandiktan sonra bagiracaksin ki bir daha yapamasinlar. Ama herhalde yine FB maci sonrasi oldugu gibi kazandigimiz icin bu olayin ustunun ortulmesine goz yumacagiz.

Maç değerlendirmesine gelecek olursak ;

Ersinin ayakları felakat bir tane mi isabetli pasın olmaz.
Rosier her zaman ki müthiş.
Vida kendine gelmeye başladı 2 maç 2 gol defanstta ayakları kötü de olsa idare ediyor.
Welintonun ayaklarıda felaket kademesi ve hava topları iyi.
N'sakala fena değildi sırıtmadı.
Atiba adamın pestili çıktı artık.
Josef her zaman ki gibi müthiş.
Mensah topsuz oyunda yok toplu oyundada çok kreatif değil ancak dorukhan yerine oynaması mantıklı.
Ghezzal form düşüklüğü var.
Larin form düşüklüğü var sakatlık sonrası.
N'koudou bal yapmayan arı.
Aboubakar bu maç fazla topla buluşamadı.

Çevrimiçi tolga1903

Son olarak her ne kadar iki haftadır bize skor katkısı getirse de vida sol stoper oynadığında geriden oyun kurulumunda ciddi sorun yaşıyoruz. Montero iyi de oynarken neden bıçak gibi kesildi hocaya sormak lazım montero'nun düzgün sol ayak avantajını böyle maçlarda çok arıyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Komik  :kop:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Welintonu bugün beyenen arkadaslar maci birdaha izleyip tamamen welintona odaklanmayi öneriyorum, nekadar pozisyon hatasi yapdigini göreceklerdir, ben bugünde hic beyenmedim, karsimizda ankaragücü kadar zayif bir takim degilde ortasekerli bir takim olsaydi kontralardan cok sıkıntlar yaşayabilirdik hatta yaşardik.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Welintonu bugün beyenen arkadaslar maci birdaha izleyip tamamen welintona odaklanmayi öneriyorum, nekadar pozisyon hatasi yapdigini göreceklerdir, ben bugünde hic beyenmedim, karsimizda ankaragücü kadar zayif bir takim degilde ortasekerli bir takim olsaydi kontralardan cok sıkıntlar yaşayabilirdik hatta yaşardik.

kademesi ve kafa topları iyi fena değil ancak vida-welinton olmuyor 2'sinin de ayakları felaket.

Atiba-josef orta sahadan top alamayınca baskı yapınca rakip cıkamıyoruz top yapamıyoruız.

Hocanın bunun görmesi lazım montero oynarken tek pasla rakip takımın yarı sahasına atıyordu oyun rahatlıyordu.

Çevrimdışı sozkul

Bu maçta gol yemememiz mucize valla. Gol hakeme 3 puan da cebimize girsin  :lol: Hiç bir şey oynamadan 3 puan aldık ama takım sos veriyor.

Çok ama çok şanslıydık, çekirge her zaman zıplamaz, çözüm bulmak zorundayız, defansı oturtup çok değiştirmemek lazım..

Çevrimiçi mayguntr

en az 5 kere gereksiz faul yapti. adamin arkasi donukse ve arkadan wellington geliyorsa banko faul pozisyon, ilk yarida hakemin avantaja biraktigi pozisyon en guzel ornegi.

Çevrimiçi murat

hafta sonu maç biter bitmez neden halis hakkında paylaşımlar yaptığımda kızan o kişiler neden paylaşım yaptığımı görmüşlerdir.Görmüşler ki hakeme rağmen yazmışlar.
halisin ne halis bir çoçuk olduğunu bilmeyen yok zaten forumda biz hakemden önce oynadığımız oyuna bakalım. geri dörtlü hariç oyunda yoktuk.

halisin ne halis bir çoçuk olduğunu bilmeyen yok zaten forumda biz hakemden önce oynadığımız oyuna bakalım. geri dörtlü hariç oyunda yoktuk.
oyunu eleştiriyoruz zaten maçtan önce hakemi yazmam kimi neden rahatsız etti asıl sorgulanması gereken konu o.

Çevrimdışı mrred

Maçtan çıkan sonuç

Josef Türkiye liginin en iyi oyuncusu.

Ben saydığım 10 kez top kesti

10 kez sahipsiz top kazandı
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★