14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş Skor : Ankaragücü - Beşiktaş Tarih : 24.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - İsmail Şencan - Abdullah

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 30564 defa] 14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%76.9]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı caner.eryigit

yine de VAR'da kiler de çağırması lazım.onlar ayrı (Küfür Yasak)₅.
Protokol gereği çağıramıyormuş maalesef

Çevrimdışı tolga1903

Klasik bir Besiktas maci daha; kotu bir futbol, kisir bir futbol, cope gitmis bir 45 dakika daha. Birde insanlar defansif olarak saglam oldugumuzu saniyor ya, ona guluyorum asil. Rakiplerimizin forvetleri Omer Sismanoglu ve Emre Gural degil de biraz eli ayagi duzgun bir yabanci olsa su son 135 dakikada 4 tane yemistik. Tipki Antep'ten, FB'den 3 yiyip 10 kisilik Basaksehir'den 2 gol yedigimiz gibi.

Bari cift onliberoyla cikiyorsun onu yap, o da olmuyor, cunku 37 yasindaki Atiba gidince geri donemiyor. Su Emre Gural'in karsi karsiya yakaladigi pozisyonu bu kadar net 6 numarayla oynayan takim vermemeli.

Hakem konusunda hala kendimize bakmaliyiz. Gol iptal edildi kimseden tik yok. Larin dondu kicini devam etti. Hakem golden once duduk caldigi icin elbet VAR'dan donmez, ama mesele zaten o an hakemin ustune 10 kisi cullanip bir dahaki pozisyonda zorla lehine karari verdirebilmek. Hepsi sut cocugu Josef haric. Yine kontraya ciktigimiz bir pozisyonda rakip yere yatti, oyunu devam ettirecegimiz yerde topu disari biraktik alemin enayisi biz oldugumuz icin. Biz alemin enayisi olmayi kabul ettigimiz surece daha cok ensemize vurup lokmamizi alirlar.

Katılıyorum. Dün fenerbahce resmen ayarlarını bozdu hakemin her pozisyonda çoğunda haksızlar deli gibi itiraz ediyorlar hakeme ya tertemiz gol atmışsınız gitsenize niye iptal ediyorsun diye. Topu taca attığımız pozisyonda ise böyle çirkef sürekli kendini yere atan futbol oynatmayan lanet takımların panzehiri topu taca atmamak. Hakem durdurmadıgı sürece atmayın abi yüz buluyor adamlar sizden gerçekten çok süt çocuğu kalıyoruz şöyle anlarda. Karşındaki takım fair play denen olgunun ırzına geçiyor biz hala fair play.

Çevrimdışı cursedofdragon

artık orta hakemden izin almadan sahaya girebiliyorsunuz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi levitate

yine de VAR'da kiler de çağırması lazım.onlar ayrı (Küfür Yasak)₅.
gol olmadan düdük çaldığı için var müdahale edemiyormuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Protokol gereği çağıramıyormuş maalesef

Halisiin çakalllığı o zaman şaşırtmıyor.

Çevrimdışı tolga1903

gol olmadan düdük çaldığı için var müdahale edemiyormuş

Ve bu hakem süper lig hakemi öyle mi :)

Çevrimiçi Umutcan Kaya

resmen kural hatası
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ulan niye ısrarla sol kenara yıkıyorsunuz şu oyunu?

Çevrimiçi levitate

sağ kanat yok gibi davranıyoruz

Çevrimdışı tolga1903

sağ kanat yok gibi davranıyoruz

Hayır sanki çok becerili oyunculara sahibiz solda. Çevirin abi şu oyunun yönünü

Çevrimiçi levitate

Hayır sanki çok becerili oyunculara sahibiz solda. Çevirin abi şu oyunun yönünü
rakip oraya yönlendiriyor bizimkiler de yiyor hemen

Çevrimiçi murat

bu pozisyonda hakem bile gir diyemez.

Çevrimdışı tolga1903

Yok abi larin nkudu değişikliği acil gelmeli. Tüm hızlı atakların içine etti larin hatta hem larin hem rıdvan girmeli oyun böyle soldan akacaksa

Çevrimiçi levitate

sağ kanattan denedik pozisyon geldi hadi olm ya

Çevrimdışı Erman1903

N'Koudou girmeli, Larinin gölünün olmaması sargı iyi olmadı. Artık atarsa muhtemelen 1 tane atabilir.

Çekici çizgide oynatmak, özellikle Rosier'e karşı bir yanlış. Defansif farkındalıkları yüksek.

Çevrimiçi ferdi1903

larini cikar sergen adam dagildi gitti

Çevrimiçi levitate

helal olsun bandajla kafa vurdu herif :D

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

goooooooooooooooooooooooooooooolllll

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

ghezzali çıkardı LCŞEÖVŞEŞFŞ

Çevrimdışı tolga1903

Çevrimdışı Erman1903

Hehhh, geldi bizim piyasacı 🤣

Çevrimdışı tolga1903

Abi herifin kafasını yarılmış ne bu larin ısrarı sergen hocam?