11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor
11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor Skor : Beşiktaş - Kasımpaşaspor Tarih : 04.12.2020 Saat : 19:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Bahattin Şimşek - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 25621 defa] 11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%73.3]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
2 [%13.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi murat

2-0 Yeniliriz.
yenilgi aklımın ucundan geçmiyor.kasımpaşa da top oynamayaçalışan bir takım açık verecektir. bize geriye yaslanan takımlar başımıza iş açıyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Iki derbi galibiyetinden sonra takim ayni hirs ve mucadele gucu ile Kasimpasa macina cikabilecek mi merak ediyorum.

Yapilan ilk 11 tahminlerinde sol kanatta N'Koudu yaziliyor ama N'Koudu ile Larin cok farkli oyuncular. N'Koudu'nun oynamasi demek oyun sablonumuzu buyuk olcude degistirmemiz anlamina geliyor. N'Koudu, Larin gibi forveti ikileyebilen ve top diger kanattayken ceza sahasina surpriz kosular yapabilen bir oyuncu degil tarz olarak. Son haftalarda oynadigimiz taktige Guven sanki biraz daha uyuyor diye dusunuyorum.

Istatiksel olarak dogru mu bilemiyorum ama kisisel izlenimim, N'Koudu'nun sonradan oyuna dahil oldugu maclarda daha cok etkili oldugu seklinde. Gecen seneyi biraz hatirlamaya calisiyorum, N'Koudu'nun ilk 11'de sahaya ciktigi maclarda pekde iyi bir performans gosterememisti - sahsen saydirdigim bir cok mac olmustu kendisine.

Hocanin kimi tercih edecegi ve tercihleri sonrasinda oyun planinda degisikliklere gidip gitmeyeceginide merakla bekliyorum. Alinacak bir 3 puan bizi cok rahatlatacak ama iki derbi galibiyeti, bize ters gelen bir rakip, ve konuda Besiktas olunca insan dogal olarak yine kanserli bir gun bizi mi bekliyor diye sormadan edemiyor.

Bol sans Besiktas'im...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Neden

Çünkü fener maçında da 2-0 yeniliriz demiştim ondan Samet .  :biggrinking:

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk 11 belli oldu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Çünkü fener maçında da 2-0 yeniliriz demiştim ondan Samet .  :biggrinking:
Başarılarının devamını diliyorum o zaman :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı cursedofdragon

İlk 11 belli oldu  :tabe:

son verdiğim muhtemel 11  :tabe:

Çevrimdışı tangaz

3-0 olsun bizim olsun vurduğumuz gol yediğimiz ofsayt olsun allahım sen mevzuyu biliyorsun amin  :D

bu arada boy abdestlerini tazelemek için son yarım saat iğne ucu kadar kuru zemin bırakmıyoruz 3 defa ağza 3 defa burna derdi reis burda olaydı

son olarak son 2 maçı fedarkarca izlemedim ne diyorsunuz dewam edeyim mi izleyeyim mi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

yenilgi aklımın ucundan geçmiyor.kasımpaşa da top oynamayaçalışan bir takım açık verecektir. bize geriye yaslanan takımlar başımıza iş açıyor.

rakip iyi yalnız tesenin içinden geçmişlerdi dağıtmışlardı resmen
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Nasıl oldun Gülhan

iyiyim abi çok sağol hastalık geçti artık tamamen  :)

Necip yerin welinton oynuyor inşallah necibi aramayız.  :uyucam:

Çevrimdışı tangaz

koitayı hiç 11 oynatmıyorlardı yeni td 11e yazmış

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı tangaz

kenardan oyuna girip katkı sağlayacak hücumcu yok gibi bişey

Bu maç korku var biraz içim de fener maçın da daha rahattım.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu maç korku var biraz içim de fener maçın da daha rahattım.
Kardeşim çok geçmiş olsun...
Geç oldu biraz kusura bakma,

Çevrimiçi Özgür Gültekin

vurup geçelim, hafta sonunu rahat geçirelim.

Kardeşim çok geçmiş olsun...
Geç oldu biraz kusura bakma,

Teşekkür ederim yok önemli değil :)

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hem derbi galibiyeti, hem baskan tv'ye cikip konuştu, hemde cuma maci, böyle maci kasanamamak icin önceden tüm olumsuzluklar oldu😐
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bence Dorukhan'ın maçı olacak. Sözleşme işi de büyük oranda bittiğine göre kafa rahatlamıştır.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Hadi bakalim. Istikrar için önemli mac. Buyuk maçları iyi oynuyoruz zaten bu maçlardaki performansimiz da umarim aynen yüksek devam eder. Kazanalim  :boxin:

Çevrimiçi levitate

stoperler yine gereksiz öne çıkıyor sıkıntı olucak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!