10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 29.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Bahattin Duran -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 54590 defa] 10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%37.5]
1 puan
1 [%6.3]
0 puan
9 [%56.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Josef o kadar iyi bir oyuncu ki kim aldıysa allah razı olsun. Aboubakar resmen sahte 9 gibi oynuyor. Alıyor veriyor taşıyor boşa koşu atıyor kafa vuruyor ikili mücadelede ayakta kalıyor birebir adam geçiyor . Komple santrafor.
Maçın adamı Net Josef , Rosierle birlikte :claps: :claps:

Ikisi de Nokta atışı transfer :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Rosier  :fkr:

Amerikalı gangsterlere benzemiyor mu ? :lol:

Yav hiç topcu tipi yok adamda yolda görsen amerikalı Hiphopcu , rapçi dersin

Ama kim aldıysa helal olsun , nokta atışı transfer :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı goktasoktay

Necip totem yapsın, her maça kirli sakalla çıksın.
Mantıklı yapsın valla

Çevrimdışı tangaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

abi twitter alemine dalmışsın hayırlı olsun :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

abi twitter alemine dalmışsın hayırlı olsun :D

arada bakınırım nadiren, böle hard core bi geceden sonra bakmasak olmazdı  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

Maçın adamı Net Josef , Rosierle birlikte :claps: :claps:

Ikisi de Nokta atışı transfer :ok:
Josef çevresindekilerin performansını arttıran bir oyuncu yeri dolmayacak iki oyuncu var takımda josef ve aboubakar
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Josefi aldıklarında çok sevinmiştim. Ben böyle oynayacağını tahmin etmiştim.
Maç içinde dikkat ettim, özellikle rıdvana çok yardım etti. Hata yaparsa telafi edebilmek için top o taraftayken hep ikili sıkıştırmaya gitti. Zaten defansta top nereye giderse yardıma koşuyor ama belli ki hoca rıdvana destek ol demiş ayrıca. Atibanın yükünü ciddi anlamda azaltıyor ve Atiba böylece daha verimli kullanabiliyor enerjisini.

Evet o bölgeye oynayacaklarını bildiği için sürekli rıdvana yardım etti.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Net !!!!

Beşiktaş, Sergen Yalçın’la çıktığı 5 derbi maçını kaybetmedi.

🔸Fenerbahçe 2-0, 4-3
🔸Trabzonspor 3-1, 2-2
🔸Galatasaray 0-0
Hocanın aidiyeti çok yüksek kulübün büyüklüğünü biliyor onu da oyunculara geçiriyor. Adam yönetimi konusunda iyi
The great gig in the sky

Çevrimdışı goktasoktay

Josef çevresindekilerin performansını arttıran bir oyuncu yeri dolmayacak iki oyuncu var takımda josef ve aboubakar
Allahtan kırmızı vermedi yoksa yine 2 maç verirlerdi en az.

Çevrimdışı cursedofdragon

Allahtan kırmızı vermedi yoksa yine 2 maç verirlerdi en az.

Josef fener de oynarken böyle hareketleri bol bol yapıyor kart görmüyordu biraz dikkat etmesi lazım biz fener gibi kollanmıyoruz  :tabe:

Çevrimdışı goktasoktay

Josef fener de oynarken böyle hareketleri bol bol yapıyor kart görmüyordu biraz dikkat etmesi lazım biz fener gibi kollanmıyoruz  :tabe:
Akşam anlamış olması lazım kollanma durumunu

Çevrimdışı cursedofdragon

Akşam anlamış olması lazım kollanma durumunu

İnşallah abi dün arada kaynadı da bir daha olduğunda verirler.

Bizim için çok önemli bir oyuncu o olmadan orta saha çöküyor dikkat etmesi lazım.  :tabe:

Çevrimiçi Necmi

Amerikalı gangsterlere benzemiyor mu ? :lol:

Yav hiç topcu tipi yok adamda yolda görsen amerikalı Hiphopcu , rapçi dersin

Ama kim aldıysa helal olsun , nokta atışı transfer :claps:
ne rap ı
adam bildiğin işidli  :D

Çevrimiçi Necmi

Yok sakatlanana kadar Necip, maç sonuna kadar rıdvan olağanüstü olmasalar da iyilerdi demek istedim  :lol:
rıdvanı beğenmedim çok koşması iyi oynuyor anlamı çıkartmaz adam karşılamaları çok yanlış yer tutması çok yanlış ve kendine gereksiz bir özgüveni var buda hata sayısını arttırıyor. oyuna fazla kaptırıyor herhalde görevlerini unutuyor. sol bek sağ beke gelip savunma yapıyor defalarca tanık oldum ve hep gereksizdi.

Çevrimiçi Necmi

Sen 4 tane atarsın rakibe 5 tane penaltı verir. Ne yapacaksın? Hiçbir şey yapamazsın. Bu söylem saçmadır. Beşiktaş ile anılmasını yanlış buluyorum. Biz eşit şartlarda oynamak istiyoruz ve savunmalıyız. Her zaman bu kadar gol atamayız ama kazanmayı hak edebiliriz.
sen dört tane atarsan beş penaltı verecek yürekte hakem olmaz
işde hakemi yenmek budur. kötü oynayıp hakeme çamur atmayacaksın
çıkıp kazanmak için elinden geleni yapacaksın sonuç hem hakeme koymuş hem federasyona koymuş oluyorsun
bir taş atıp üç kuş avlamak bu işde. sen iyi oynayıp gollerini sıraladığın sürece hakem
işde ne yapacağını bilemez şekilde ortada kalır. kazanan haklıdır işde kazanıp hakemi
evirip çevirip benzeteceğiz kaybetsek hakemi bahane ediyoruz diye yükleneceklerdi üstümüze.

Çevrimiçi Necmi

Yav kızıyoruz ediyoruz , bütün hincimizi , sinirimizi senden çıkarıyoruz ama seviyoruz da seni be çocuk

Helal olsun , her zaman ki gibi yine elinden geleni yaptın :claps: :claps:
iki ay Necip e laf edene pis söverim :bandit:

Çevrimiçi Necmi

iyiyim abi atlattım çok şükür koku tat yavaş yavaş geliyor :) Ayak sıkıntı sadece bir o kaynamıyor nasıl kırıldıysa onu bekliyorum  :ebebe:
hadi geçmiş olsun ayakta iyileşir inşallah
baş ağrıların biraz daha devam edebilir genelde öyle oluyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

sen dört tane atarsan beş penaltı verecek yürekte hakem olmaz
işde hakemi yenmek budur. kötü oynayıp hakeme çamur atmayacaksın
çıkıp kazanmak için elinden geleni yapacaksın sonuç hem hakeme koymuş hem federasyona koymuş oluyorsun
bir taş atıp üç kuş avlamak bu işde. sen iyi oynayıp gollerini sıraladığın sürece hakem
işde ne yapacağını bilemez şekilde ortada kalır. kazanan haklıdır işde kazanıp hakemi
evirip çevirip benzeteceğiz kaybetsek hakemi bahane ediyoruz diye yükleneceklerdi üstümüze.
İyi oynayıp hakemin net hatasıyla kaybettiğimiz maç va mı? Var. Hatta hakem bize gol atmış. Biz neyi konuşuyoruz abi? Eşit şartlarda oynamak istediğimizi söylememiz lazım. Hakemleri karşımıza alıp sizi yeneceğiz demek saçma oluyor. Neden biz her maça 12-11 çıkıyoruz ve bunu savunuyoruz? Tamam maç biter hakem berbattır dersin ama bunu söylem haline getirmek saçma.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

iki ay Necip e laf edene pis söverim :bandit:
Necip için dokunulmazlık ilan edilmiştir  :director:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Bu burada dursun  :D

adam geçme topu sürme ve milimetrik orta mükemmel işdi
rosier yaptı zannettim ortayı görünce :D

Çevrimiçi Necmi

İyi oynayıp hakemin net hatasıyla kaybettiğimiz maç va mı? Var. Hatta hakem bize gol atmış. Biz neyi konuşuyoruz abi? Eşit şartlarda oynamak istediğimizi söylememiz lazım. Hakemleri karşımıza alıp sizi yeneceğiz demek saçma oluyor. Neden biz her maça 12-11 çıkıyoruz ve bunu savunuyoruz? Tamam maç biter hakem berbattır dersin ama bunu söylem haline getirmek saçma.
aslında bu söylem değil karşı propaganda oluyor bildiğin algı yaratmak
protestonun bütünde vücut bulmuş hali hakeme yüklenirsen bir hakeme yüklenirsin
ama bu lafla hepsini aynı çuvalın içine sokuyorsun. hepsine baskı uyguluyorsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

aslında bu söylem değil karşı propaganda oluyor bildiğin algı yaratmak
protestonun bütünde vücut bulmuş hali hakeme yüklenirsen bir hakeme yüklenirsin
ama bu lafla hepsini aynı çuvalın içine sokuyorsun. hepsine baskı uyguluyorsun.
Bu farklı bir bakış açısı. Ama ben hakem yenme işine söylem olarak olumlu bakmam.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Larinden sol forvet yaratmak kimsenin aklına gelmezdi. Hoca burda da kendini ispatladı. Ayrıca yıllardır söylüyoruz bizim oyun kurucu kanat oyuncusuna ihtiyacımız var diye o yüzden ghezzal transferi de önemliydi.
larin sol forvet gibi değil forvet arkası gibi oynuyor. bütün alanı kullanıyor ama daha çok merkezde kalıyor
abouya asisti yaparken dikkat et tam merkezde duruyordu mesela geçen atibanın asistindede larin merkeze koşu yapıyordu sol forvet böyle oynamaz maç içinde dikkat edersen genel oynayış tarzı bu sola bazen kaçıyor ama sola kaçtığı kadar sağada kaçıyor. bir şu anda önlü arkalı çift forvet oynuyoruz larin kadar abou da kanatlara doğru kayabiliyor. aslında önlü arkalı bile denmez buna bildiğin çift forvet oynuyoruz.