8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş
8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş Skor : Gaziantep FK - Beşiktaş Tarih : 06.11.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Ali Saygın Ögel -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 27404 defa] 8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%62.5]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
2 [%25]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi kahyaoglueren

Nsakala o kadar top kaybediyor ki

Çevrimiçi levitate

atiba kötü nsakala daha kötü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ya su Nsakala gereksizini izlemek zorundamiyiz biz. Bir oyuncunun ayagina top bu kadar mi yakismaz.

O top aldı mı ya top kaybediyor ya da geriye oynuyor. Bizim o kanadımızı Larin'in de etkisiyle çok etkisizleştiriyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Yine oyunu sol tarafa sıkıştırıyoruz.

Çevrimiçi levitate

sağ kanat yokmuş gibi davranıyoruz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tangaz

raşid ve ozzi böle oynarsa golü zor buluruz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şu gol olmadı  :uyucam:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mayguntr

Bu gol Monteroyla, Ersine yazar. O kadar kolay dondurmek ne demek ya defans oyuncususun !

Çevrimdışı MUSTAFA_

ersin onu tutabilirdin ya
Ersin hangi topu tutmuş da onu tutacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi kahyaoglueren

Abubakar hayalet taklidi yapiyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Ersin olmayacak gibi ama hayırlısı
bana da bugün öyle geldi

özellikle şu hatalı çıkışı düşündürdü

Çevrimdışı tangaz

bu kadar basit hata bu seviye kaleci yapmamalı öncesnde de montero batırdı oyuna girdiğinden beri zaten sahanın en kötüsü montero idi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ersin onu tutabilirdin ya
Tutamazdi, cünkü böyle toplari hicbirzaman tutamadi, nsakala berbat, monteronun yedigi calimi halısahada biri yese adama tekme tokat dalarlar.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu maç zor döner.
Dönmez Aboubakar hazır değil, tek Rachid kalıyor fark yaratabilecek
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

bana da bugün öyle geldi

özellikle şu hatalı çıkışı düşündürdü
Ben şaşırmadım. Rakipler tutturduğu her şut yüzde 50 gol oluyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Hücumda çok statiğiz hiç hareket yok. Top çok yavaş dönüyor bu şartlarda gol atmamız çok zor. Bu oyun galibiyet için yetmez. Fark yemezsek iyidir.
The great gig in the sky