8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş
8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş Skor : Gaziantep FK - Beşiktaş Tarih : 06.11.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Ali Saygın Ögel -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 27405 defa] 8. Hafta Gaziantep FK 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%62.5]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
2 [%25]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimdışı cursedofdragon

Kenarda The Legend lazım değil hoca lazım :)

evet avcı gelsin o yüzden taktik dehası güneşe laf edip kral ilan ettiğiniz sonun da hoca dediğiniz avcı.Gelsin mi ?

Çevrimdışı AigleBordeaux

evet avcı gelsin o yüzden taktik dehası güneşe laf edip kral ilan ettiğiniz sonun da hoca dediğiniz avcı.Gelsin mi ?
Avcı dediğimi nerden gördün?
Ve Sergen hoca ne yapıyor bana anlat?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

laf salatasına gerek yok.

Vidanın 3.5 maaşı montero,welinton daha 1-2 kişi daha kaldırır.

Konya maçında 4 gol bu maç 1 gol her maç gol yediriyor her maç gol yedirecek olduktan sonra varsın 21 yaşında ki stoper montero yedirsin 500 bin € oynayan welinton yedirsin kaldı ki onlar vida kadar yidirmiyor.

Salatayı yapan sensin, ben başka bir konuyu konuşuyorum ve araya Vidayı sokuyorsun. Artık bu mazi muhabbetin kabak tadı vermeye başladı, Vidayı da eski yönetimi de beğenen biri değilim ben.

Avcı dediğimi nerden gördün?
Ve Sergen hoca ne yapıyor bana anlat?

geçen sene ben mi dedim :)

Güneşten sonra işte hoca avcı çıkartmayalım o eski mesajları.

Çevrimdışı Sinan23

Sorun yönetim. Aldığı aciz topçular ve bu bok hakemin atanmasını engelleyemediler. Şuan canlı bir forvetimiz yok. Josef topu alıyor. Solda nsakala sağda vida boşta. Diğerleri markajda. Ben olsam oradan kaleye vururum. Verdiğim pastan sonra geri koşmak zorunda kalmam.

Salatayı yapan sensin, ben başka bir konuyu konuşuyorum ve araya Vidayı sokuyorsun. Artık bu mazi muhabbetin kabak tadı vermeye başladı, Vidayı da eski yönetimi de beğenen biri değilim ben.

Bir hata yapan montero için futbolcu filan değil diyen de ben miyim ?

Bir hata yaptı diye bir oyuncuyu yerin dibine sokarsak vidayı ne yapmalı diyorum ?

Bir maçta 4 gol yedirmişliği var bugün yedirdiği gol evlere şenlik yine.

Bu adam 3.5 alıyor iken welinton 500k montero 750k sabah akşam bunlar hakkında konuşup vida ile ilgili tek kelam etmezsen sorgulama ihtiyacı doğuyor bende.

Mazi filan yok ortada bu oyuncu bizim oyuncumuz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kısa kısa aklıma gelenler;

Bir oyun planımız yok diyordum hala diyorum, "oyun planımız yok"
Geçen hafta yetersiz Malatya'ya alınan galibiyet gözleri boyadı.
Sergen kusura bakmasın hoca falan değil, tv de eleştirmen olsun ama önce Beşiktaş hocası Sergen'i eleştirsin.
Yaptığı değişiklikle zaten ne amaçladığı belli değilken, saçma kırmızı bu hafta sığınacağı liman olur.
İleride Dicko gibi bir oyuncu bulacak portföyümüz dahi yok.
Abuseverler mucize bekliyordu ama olmadı, futbolda mucizeler ender olur.
Montero'yu çok fena çakmışlar, Wellinton bile bunun yanında Ramos.
Atiba canımız ciğerimiz ama adam artık bitti varın farkına.
Nsakala ve benzeri o kadar çok oyuncumuz var ki orta sahada kucağına top ver, kaleye kadar topu düşürmeden koşamaz.

Çevrimdışı Erman1903

Bir hata yapan montero için futbolcu filan değil diyen de ben miyim ?

Bir hata yaptı diye bir oyuncuyu yerin dibine sokarsak vidayı ne yapmalı diyorum ?

Bir maçta 4 gol yedirmişliği var bugün yedirdiği gol evlere şenlik yine.

Bu adam 3.5 alıyor iken welinton 500k montero 750k sabah akşam bunlar hakkında konuşup vida ile ilgili tek kelam etmezsen sorgulama ihtiyacı doğuyor bende.

Mazi filan yok ortada bu oyuncu bizim oyuncumuz.

Vida ile ilgili çook eleştiri yaptım ben artık konuşmuyorum o konu hakkında. Sadece 1 hata mı yaptı? Ayrıca sen gerçekten Welinton'un 500 k Euro aldığını mı sanıyorsun :)... 1M'e yakın alıyor o, Hala daha bu oyuncuların maliyetlerini tek başına hesaplıyorsun. Roco Montero ve Welinton dan kötü değil. Bu ikisini toplasan Ruiz'in sağ bacağı etmez. Bu iki adam gelecek diye 7,5M Euroyu hiç etti yeni yönetim. Bir de genç oyuncuları verdik, sen bu fiyaskoya pembe gözlüklerle bakmaya devam et. 

Çevrimdışı MUSTAFA_

Rezillik tepemizi aştı. Şu soytarıyı sevindiriyoruz ya bir şey demiyorum  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

geçen sene ben mi dedim :)

Güneşten sonra işte hoca avcı çıkartmayalım o eski mesajları.
çikarabilirsin belki basta desteklemis olabilirim ama begenmedigimi yazmistim Avci'yi, Basaginda sampiyonlugu kacirmasinda inatlari oldugunuda yazmistim :)
ama mesajimda ikinci soruya cevap vermemissin bekliyorum :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

çikarabilirsin belki basta desteklemis olabilirim ama begenmedigimi yazmistim Avci'yi, Basaginda sampiyonlugu kacirmasinda inatlari oldugunuda yazmistim :)
ama mesajimda ikinci soruya cevap vermemissin bekliyorum :)

sorunun cevabını alamazsın çünkü eşit şartlar yok ortada.

Avcı istediği bütün oyuncuları aldırdı.

Sergen yalçının istediği oyuncular alınmıştır 2-3 tane ancak c-d seçeneği.

İyi bir kadro verip eski oyuncuları gönderip duruma ona göre bakabilirdik ancak eski yönetimin ve avcının aldırdığı saçma transferler yüzünden bugün elimiz kolumuz bağlı.

Aynı şeyleri tekrar tekrar konuşmaya gerek yok kısır döngüye giriyoruz bu ülkede biz de dahil hiç kimse futbol oynamıyor oynanmıyor zaten oynayanıda 2 senede aşağı çekiyorlar güneş ile 2 sene show yaptıktan sonra bunu gördük 2003 senesinde şampiyon olduktan sonra 2004 senesinde bunu gördük ligde futbol filan oynanmıyor kim isteniyorsa o şampiyon yapılıyor genelinde gs isteniyor diğerleri içi 2 ileri 1 geri yaptırtıyorlar.Bu sene feneri istiyorlar işte bunu kör birine sor o bile söyler.

O yüzden üzmeyin tatlı canınızı okşayın kumandanızı açın EPL'yi izleyin.Ben bu saaten sonra saldım daha Türk futbolunu izlemem.

Rezillik tepemizi aştı. Şu soytarıyı sevindiriyoruz ya bir şey demiyorum  :money:

Buraya atarak siz prim veriyorsunzu buda kendini bir halt zannediyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Buraya atarak siz prim veriyorsunzu buda kendini bir halt zannediyor.
Sosyal medyada geziyor. Benim buraya atmam inan sorun olmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yönetim uyuyor. Biz ne desek boş...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Yönetim uyuyor. Biz ne desek boş...

yönetim bunları çıkıp söyleyince bu seferde ağlıyorsunuz diyorsunuz o yüzden salmışlardır artık.

Renklilerden yana olan bir taraf var.

Çevrimdışı MUSTAFA_

yönetim bunları çıkıp söyleyince bu seferde ağlıyorsunuz diyorsunuz o yüzden salmışlardır artık.

Renklilerden yana olan bir taraf var.
Biz siz yapmaya başladığımız zaman işler hep kötüye gidiyor. Sen bilirsin.

Beşiktaş Tarihi
★★★

ben onu sezon başı söyledim siz daha anç seçildiği 2.ci ay eleştireye başladınız.

Yönetim ilk haftalarda takımın hakkını savunuyordu bırakmıştır dediğim gibi.

Hoca,oyuncularda bıraktı.

Renkli medya,diğer takımlar,içimizde ki irlandalılar kına yakabilir artık.

Çevrimdışı MUSTAFA_

ben onu sezon başı söyledim siz daha anç seçildiği 2.ci ay eleştireye başladınız.

Yönetim ilk haftalarda takımın hakkını savunuyordu bırakmıştır dediğim gibi.

Hoca,oyuncularda bıraktı.

Renkli medya,diğer takımlar,içimizde ki irlandalılar kına yakabilir artık.
Ben kimseden taraf değilim. Orman sonrası yöneticiler hakkında fikirlerim tamamen değişti. Artık iyiyi de kötüyü de konuşuyorum. Sonra çok geç oluyor. Her zaman olan Beşiktaş'a oluyor. Üzülüyoruz. Kötü niyetimiz yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

daha dün siz biz yapıyordun basket başlığında, önce kapının önün süpürmekten başla dilersen.  :tabe:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona