Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1195396 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Karabay

Cenk ve Töre girince oyunumuz ne kadar güzelleşti. Hakeme 8 dk uzattı diye kızdım ama keşke biraz daha uzatsa averajı düzeltirdik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gangsters whats up  :biggrinking:

Dorukhan bu takimin 11'inden oldugunu "bir kez daha" gosterdi. Cenk de erken oten horozlara ayarini verdi.

Kaos ve panik olmasa forum kac sayfa ilerler gun gun o da var...
Bir anlatamadık foruma. Konuşacak bir şey olmazsa konuşamazsınız. Arada sırada bir şeyler yazarak forumun sayfa sayısına takılmanızı anlayamıyorum. Artık bunu bırakın. Bizim rakamlarda gözümüz yok. Burada rakamlar değil fikirler önemli.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Ghezzal gol atamıyor diye eleştiriyordu renkli yorumcuları.

Onlara gelsin  :D
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ghezzal şut çekmeye devam etse 10 gol 10 asit barajını takımda en rahat geçecek oyuncu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Şu Ghezzal'ın attığı golü mesut atsaydı cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle bugün milli bayram ilan edilirdi.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı mrred

Şu Ghezzal'ın attığı golü mesut atsaydı cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle bugün milli bayram ilan edilirdi.

:D
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi yaço58

Helal olsun hocam sonuna kadar arkandayız

Çevrimdışı caner.eryigit

Sergen hocam yine yargı dağıttı büyüksün hocam

Çevrimdışı mrred

Hoca maç sonu güzel konuşmuş

The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

şimdi bir soluklanma fırsatı. rüzgarın terse dönme riskini konya ve gb galibiyetleriyle ortadan kaldırdık. fb maçına kadar iyi bir fikstür var. denizli-malatya-gaziantep sonra bir hafta dinlenme ve başakşehir. iki başak ve fb maçları aynı hafta olsa da sonrasında milli maç arası geliyor. dinç kalmayı sağlayabileceğimizi düşündüğüm bir fikstür. baskın oynamamızı sağlayan en önemli etmenlerden biri fizik güç. ufak tefek detaylarda sorun yaşamazsak kazanamayacağımız maç yok. cenk'in rotasyona katılması, sol beke rıdvan'ın dönecek olması da iyi gelecek.

Çevrimdışı savaş altay

Bir anlatamadık foruma. Konuşacak bir şey olmazsa konuşamazsınız. Arada sırada bir şeyler yazarak forumun sayfa sayısına takılmanızı anlayamıyorum. Artık bunu bırakın. Bizim rakamlarda gözümüz yok. Burada rakamlar değil fikirler önemli.
Yazim tamamen galibiyet uzerine! Yanlis anladigin konuya gelince kartallar heyecan ve panik havasi ile klawyeye abaniyorlar,
yersiz telas yapip forumu kopurtuyorlar  :D (yazmayin demiyoruz)

Yoksa vermek istedigin mesaj dogru.

Çevrimiçi mellfred

bu kadar eksiklik yorgunlu gar gış gıyamat... çok korktuğum maçı tertemiz atlattık
ghezzal'ın böyle uzak direğe  bir gol atmasını haftalardır bekliyorduk iyi zamanda geldi
ghezzzal ve cozef çok değerli çok özel oyuncular
necip'e de helal olsun 10 tane welington'a bedel
maçın kötüleri wlington (açık ara ) larindi
atiba nkoduo vasattılar
gol sonrası maçı 2. bölgede karşılasak da topu güzel çevirdik bocalamadık
maçın 11'i de tam da maç başlığında söylediğim gibiydi. olması gereken oyuncuların yerlerini değiştirmemekti öyle de yaptı hoca
şu arayı beklediğim kadar çok az şeyi bekledim
şimdi sağalma zamanı

Çevrimdışı 38life

Ghezzal'in golcü olmadığı zaten bilinen bir şey. Gol atsın diye değil asist yapsın, pozisyon hazırlasın diye getirildi, görevini fazlasıyla yerine getiriyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi mellfred

maçın tekrarı saat 22'de bein 2'de

Çevrimdışı 38life

Hoca Cenk'i Larin'i oynattığı pozisyonda, benzer bir rolle oynatırsa Abu ile birbirlerini performans olarak yukarı çekerler diye düşünüyorum. Zaten yabancı olduğu bir pozisyon değil.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı KAP

Üç güne bir maç yapınca takım daha form tutuyor, sadece bizimkiler de değil çoğu takımda öyle. Trabzon Alanya bize sözde yorgun geldi baskın oynayıp yendiler, biz de yorgun olacağını düşündüğümüz maçlarda gayet de güzel oynadık.

Sakatların dönmesi açısından ihtiyacımız vardı o ayrı. Rıdvan inşallah yalnız bırakmaz bi daha bizi.

Bi de bu sene 10 kişi oynarken hiç ezilmiyoruz bu özgüveni çok sevdim.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı KAP

Ayrıca yeni tema da on numara olmuş cidden ,eline sağlık kimin emeği geçtiyse
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi sEuL

bu kadar eksiklik yorgunlu gar gış gıyamat... çok korktuğum maçı tertemiz atlattık
ghezzal'ın böyle uzak direğe  bir gol atmasını haftalardır bekliyorduk iyi zamanda geldi
ghezzzal ve cozef çok değerli çok özel oyuncular
necip'e de helal olsun 10 tane welington'a bedel
maçın kötüleri wlington (açık ara ) larindi
atiba nkoduo vasattılar
gol sonrası maçı 2. bölgede karşılasak da topu güzel çevirdik bocalamadık
maçın 11'i de tam da maç başlığında söylediğim gibiydi. olması gereken oyuncuların yerlerini değiştirmemekti öyle de yaptı hoca
şu arayı beklediğim kadar çok az şeyi bekledim
şimdi sağalma zamanı

Atiba 3 gun once iyi bir 100+ dakika kupa macinda oynadiktan sonra bugun yine 100 dakika sahadaydi. Onun vasati bile yetiyor bazen, the second legend.

Çevrimdışı ilhan mansız

Cenk'in gol vuruşlarını özlemişiz, tüm takımı başta kaptan Necip olmak üzere tebrik ediyorum. Necip bu sezon gerçekten müthiş bir karakter koyuyor,,

Çevrimdışı GreenBook

Beşiktaş çıktığı her maçı şerefiyle hakkıyla kazanır kazanamayanlara da helal kazanım dersi verir Beşiktaş bu hava şartlarında başta ezeli rakiplerimize futbol dersi verdiği gibi kar kış demeden şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu gösterdi

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncu araya kadar futboluyla ortada olmaz ve zarar verir sevenleri ilk defa işini yapınca gelir kendini tatmin eder bu hep böyle olmuştur. O hikayelerden sonra oynamasın isterse Dorukhan, çok güzel takım bulur kendine. Futbolcular baya akıllıdır bu gibi durumlarda.

Cenk üzerinden ağırlıklı olarak yönetimin politikası eleştirildi. Bitiriciliğinin yüksek ve ortama uygun olduğunu konuştuk, çoğunluğun görüşü de bu yöndeydi zaten.

Çevrimdışı GreenBook

Töre ve Cenk ikilisi harbiden çok iyi ikili rakibi direkmen baskı altına alıyorlar ilk on bir de oynarlar umarım