2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 179 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1986647 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

vidayı bedavaya gönderip
weliltonu bonservisle almak...

Anlaşıldı, iyi akşamlar.

Çevrimiçi blackeagle35

Vida bu hafta gider. Montero da Josef'in lisans işleri uzadığı için listeye alındı. Yoksa Vida giderse direkt bir tane daha stoper gelecek.
Düşündüğümüz oyuncu da korona olmuş herhalde Lille'deki stoper. Vida'nın maaş boşluğuna da santrafor ve stoper alacağız sanırım.

Çevrimdışı kaan1903

Yedlin bonservisiyle gelecekse seneye 8 yabancı kuralının uygulanması durumunda 4 yabancı hakkını defansta kullanacağız, hmm.
Vida giderse yerine Eray Cömerti koymak lazım hem seneye defansta biri yerli olur hem de potansiyeli yüksek.

Çevrimdışı annoca

Vida giderse yerine Eray Cömerti koymak lazım hem seneye defansta biri yerli olur hem de potansiyeli yüksek.

yerli statüsünde olabilmesi için milli takımda oynıyabilir olması lazım diye biliyorum. malesef isviçre formasını giymiş ama yinede isterim onu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Jailson'un 5 milyona satıldığına inanıyor musun gerçekten? Boluspora sattıkları kaleciye mesela. Ya da Arap ülkelerine yapılan saçma transferlere? Sow'u 16 miyon euroya mi ne göndermişlerdi adını imza töreninde formaya yanlış yazmışlardı falan.
İnanmıyorum tabii ki, hepsi yalan.

Adamlar Çin'den İtalya'ya bütün dünyaya oyuncu satıyorlar, ama doğru olamaz.

Galatasaray'da Marcao denen vasat herife 13 milyon Euro teklif gelmiş mesela, o da yalan olmalı.

Demek Fikret Orman döneminde biz de Atınç'ı, Demba Ba'yı, Ersan'ı falan satarken, diğer takım forumlarında bunlar konuşuluyordu.

Çevrimdışı tuncaboylu

vidayı bedavaya gönderip
weliltonu bonservisle almak...

Anlaşıldı, iyi akşamlar.
Welinton daha iyi stoper, çünkü ayağı var.

Böyle bir ileti vardı forumda, bence forumun duvarına asılmalı.

Çevrimiçi sEuL

Yedlin transferi umarim gerceklesmez. Forumda oyuncularin istatistiki degerlerini ve gecmis performanslarini goz onune alip degerlendiren arkadaslarda Yedlin'in yetersiz oldugu gorusundeler.
Newcastle forumlarina bi goz atayim dedim, yapilan yorumlarda ilk senesinin (2016) ardindan hicbir gelisme gosteremedigi ve gun gectikce geriye gittigi yorumlarini okudum. Sahada tek yaptigi hizli kosmasi, onun disinda pas veremiyor, orta yapamiyor, penalti yaptirmaya meyilli, hava toplarinda cok etkisiz, ve pozisyon almadada yetersiz oldugu yorumlarinada denk geldim. Bir ara yorumlari okurken kendimi bizim forumda zannettim, bir uye Schar adindaki futbolcularindan kurtulmalari gerektigini yazarken - onu alintilayan baska bie uyede "yanina Yedlin'i bedavaya verelim" cevabini vermis.

Oyuncu transferindeki tek kriterimiz sanirim oyuncunun bonservisi olup olmadigi - onun disinda suan ki formuna yada gecmis performansina bakma durumu gibi bir olayimiz yok. Sirf transfer yapmis olmak icin almis oldugumuz adamlardan bugun kurtulmak icin binbir takla atiyoruz ama halen akillanmiyoruz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Düşündüğümüz oyuncu da korona olmuş herhalde Lille'deki stoper. Vida'nın maaş boşluğuna da santrafor ve stoper alacağız sanırım.
Tam olarak ne kadar maaşı olduğunu bilmiyoruz. 4.5 milyon euro diyen de var 3 milyon euro diyen de var. Eğer ilk seçenek doğru ise sadece forvet değil stoper ve sağ bek de alırız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Welinton daha iyi stoper, çünkü ayağı var.

Böyle bir ileti vardı forumda, bence forumun duvarına asılmalı.

Talihsiz bir açıklama olarak görüyorum.
Stoperin ilk görevi defans yapmaktır oyun kurmak değil.
Defansta bu kadar güven vermeyen en son lamine diattayı hatırlıyorum.
Bir zapotocny kadar güven verse bile en azından o argümana yine az çok katılacağım fakat
ayağı da yok weliltonun.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tam olarak ne kadar maaşı olduğunu bilmiyoruz. 4.5 milyon euro diyen de var 3 milyon euro diyen de var. Eğer ilk seçenek doğru ise sadece forvet değil stoper ve sağ bek de alırız.
Bitcoin gibi.

Bedava gönderilmesine tepkiler azalsın diye, bir haftaya kalmaz 6-7 milyon Euro olur.

Gittiği gün de "Bir stopere senelik 8 milyon Euro veren eski yönetim suçlu değil de, gönderen mi suçlu?" denir; konu kapanır

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bitcoin gibi.

Bedava gönderilmesine tepkiler azalsın diye, bir haftaya kalmaz 6-7 milyon Euro olur.

Gittiği gün de "Bir stopere senelik 8 milyon Euro veren eski yönetim suçlu değil de, gönderen mi suçlu?" denir; konu kapanır

Her ikisi de suçlu deriz bizde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Forvet için 5 Ekim'i bekleyeceğiz anlaşılan  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

TRTSpor da da Altınordu - Bursa maçı var.
İki maçı birlikte takip etmeye çalışacağım.

Özellikle Ali Akman'ın performansını merak ediyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

TRTSpor da da Altınordu - Bursa maçı var.
İki maçı birlikte takip etmeye çalışacağım.

Özellikle Ali Akman'ın performansını merak ediyorum.

Ali Akman 2 maç 2 gol.
Bu çocuk bağıra bağıra kaçacak.

Gökdeniz Bayrakdar'ın kaçtığı gibi.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ali Akman 2 maç 2 gol.
Bu çocuk bağıra bağıra kaçacak.

Gökdeniz Bayrakdar'ın kaçtığı gibi.
Bursa hayatta bize vermez. Boşa izleyip üzülmeyin. Bursa çok saçma kafalara sahip bir takım. Ölseler bile bize satmazlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bursa hayatta bize vermez. Boşa izleyip üzülmeyin. Bursa çok saçma kafalara sahip bir takım. Ölseler bile bize satmazlar.

2021 sözleşme sonu ve henüz sözleşme yenilemedi.
Bursa'nın vereceği bir şey yok, oyuncuyu ikna edip bizim almamız gerekiyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

2021 sözleşme sonu ve henüz sözleşme yenilemedi.
Bursa'nın vereceği bir şey yok, oyuncuyu ikna edip bizim almamız gerekiyor.
O konuda da yönetime güveniyor musun? Hasic'e ne gerek var diyen yönetime hem de  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ali'yi bir Anadolu takımı alır, bizim işimiz olmaz böyle oyuncularla.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Biz böyle bir oyuncunun varlığından bile haberdar değiliz. Yabancı takımın biri kur farkından faydalanıp gelir alır.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İzleyen çok Avrupa takımı var. Muhtemelen oynayabileceği Ajax'a gider.
2021 de sözleşmesi bitiyor, çıldırmamak elde değil.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Düzelmez...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sangare'den kurtulduk. Şükür. Göndermek zorunda kalacağımız bir oyuncu daha başka takıma gitti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Sangare'den kurtulduk. Şükür. Göndermek zorunda kalacağımız bir oyuncu daha başka takıma gitti.

Ama yerine ileride göndermek isteyeceğimiz başka bir oyuncu bakıyoruz.  :evillol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ama yerine ileride göndermek isteyeceğimiz başka bir oyuncu bakıyoruz.  :evillol:
Kader kısmet. Asıl gitmesi gerekenler varken bunlara sıra gelmez. Biz bir yandan gönderip bir yandan göndereceklerimizi alıyoruz. 3 sene daha bekleriz artık. Teknik direktör değişirse bu oyuncuların çoğunu istemez zaten. Bizim kaderimiz kötü yönetilmek...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Biz böyle bir oyuncunun varlığından bile haberdar değiliz. Yabancı takımın biri kur farkından faydalanıp gelir alır.

İzleyen çok Avrupa takımı var. Muhtemelen oynayabileceği Ajax'a gider.
2021 de sözleşmesi bitiyor, çıldırmamak elde değil.

Muhtemelen öyle olur, Gökdeniz'i alabiliyorken alacaktık işte. Biz seneye yine Anadolu ıskarta yabancılarının peşinde oluruz, belki Mensah'ın opsiyonu falan kullanılır.