2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 247 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1981090 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Erman1903

Montero'nun fesihi gündemde sanırım... Gelişi hataydı bence zaten, balta bir çocuk antrenmanda görülmüştür muhtemelen.  Scouting konusunda gerçekten çok zayıfız, muhtemelen ödeme yapmak zorunda kalacağız ama neresinden dönersek kar, oyuna katılmayı seven bir defans hattımız olsaydı bu tarz kesici bir stoper işimize yarayabilirdi ama gerçekten özelliği olmayan bir oyuncu...

Keşke Erdi Dikmen'i alsaydık; kesicilik, kafa topu, topla çıkma, başarılı uzun top kabiliyeti, önde oynamaya uygunluk, ortalama üstü hız, modern bir stoperde olması gereken çoğu özelliğe sahip bir oyuncuydu. Nasıl görmedik aklım almıyor, bir de sol stoperdi...

Çevrimdışı cursedofdragon

Montero'nun fesihi gündemde sanırım... Gelişi hataydı bence zaten, balta bir çocuk antrenmanda görülmüştür muhtemelen.  Scouting konusunda gerçekten çok zayıfız, muhtemelen ödeme yapmak zorunda kalacağız ama neresinden dönersek kar, oyuna katılmayı seven bir defans hattımız olsaydı bu tarz kesici bir stoper işimize yarayabilirdi ama gerçekten özelliği olmayan bir oyuncu...

Keşke Erdi Dikmen'i alsaydık; kesicilik, kafa topu, topla çıkma, başarılı uzun top kabiliyeti, önde oynamaya uygunluk, ortalama üstü hız, modern bir stoperde olması gereken çoğu özelliğe sahip bir oyuncuydu. Nasıl görmedik aklım almıyor, bir de sol stoperdi...

Bu nereden çıktı (fesih) :alala: 

Josef için bekletiliyormuş.Herhangi bir sıkıntı yokmuş çıkan haber bu yönde sen nereden okudun böyle bir şeyi ?

Çevrimdışı Erman1903

Bu nereden çıktı (fesih) :alala: 

Josef için bekletiliyormuş.Herhangi bir sıkıntı yokmuş çıkan haber bu yönde sen nereden okudun böyle bir şeyi ?

Gazatelerden birinde gördüm, güven olmaz onlara ama mevcut şartlar içinde uzak bir ihtimal olarak görmüyorum.

Gazatelerden birinde gördüm, güven olmaz onlara ama mevcut şartlar içinde uzak bir ihtimal olarak görmüyorum.

şaşırmadım gazete haberi olmasına :) Gazete haberlerine inanman şaşırttı ama açıkcası renkli medyanın  uydurma haberleri :)

Çevrimdışı Erman1903

şaşırmadım gazete haberi olmasına :) Gazete haberlerine inanman şaşırttı ama açıkcası renkli medyanın  uydurma haberleri :)

Sanırım dedim dikkat edersen :), 3 tane taraftarı heyecanlandıran iyi oyuncu almayı planlıyoruz mevcut limitler ve yabancı kontenjanı işimizi zorlaştırıyor. Oyuncu antrenmanda beğenilmediyse, 'ki ben hocanın pek de istediği tarz biri olduğunu düşünmüyorum' bence gündeme gelmiş olabilir. Ya da gelirse şaşırmam öyle diyeyim...

Sanırım dedim dikkat edersen :), 3 tane taraftarı heyecanlandıran iyi oyuncu almayı planlıyoruz mevcut limitler ve yabancı kontenjanı işimizi zorlaştırıyor. Oyuncu antrenmanda beğenilmediyse, 'ki ben hocanın pek de istediği tarz biri olduğunu düşünmüyorum' bence gündeme gelmiş olabilir. Ya da gelirse şaşırmam öyle diyeyim...

Mesajın sonunda yazılan "sanırım" çok durumu kurtarmıyor ama neyse. :) Maça bile çıkmamış oyuncu için "balta" gibi oyuncu ifaden ve renkli medyanın haberine inanınıp üstüne eklemeler yapıp gelmesi hataydı,muhtemelen para ödeyeceğiz,scouting zayıf... vs.. yazıp paylaşınca garipsedim hepsi bu konu uzamasın sonra kızıyorlar :)
[ Son Düzenleme: 13 Eylül 2020, 13:54:40 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın istediği tarz da weliton du sanırım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

Attı ve bugün evde kahvaltı yaptım :)))

Herkese tekrardan merhaba, sonunda askerliğimi bitirdim. Nskala ve welilton gibi üzücü hadiseler askerdeyken beni ziyadesiyle üzdü ama forum şanslıydı ki küreğimi alıp buraya koşamadım  :lol: Neyse bu sene birbirinden başarısız transferler yapma konusunda başarılı olduk, tek eh işte dediğim transfer josef oldu, f/p olarak iyi bir transfer.

Çevrimdışı Erman1903

İlk başta sanırım yazsaydın keşke kesin gibi paylaşınca resmi hesaptan açıklama filan geldi zannettim :) Maça bile çıkmamış oyuncu için "balta" gibi oyuncu ifaden ve renkli medyanın haberine inanınca garipsedim hepsi bu konu uzamasın sonra kızıyorlar :)

Yazdım zaten alıntıladığın bölüme bakarsan görebilirsin. 'Baltalık' stoperin, veya herhangi bir oyuncunun iyi veya kötü olduğunu göstermez, ben bunu kesiciliği ön planda olup - oyun özellikleri limitli adamlar için kullanırım. Bir sürü efsane olmuş balta tipi stoper vardır ama bu oyuncu bana göre iyi bir balta da değil onu da söyleyeyim. Beşiktaş için her zaman en iyisini isteyen biriyim, bana göre bu oyuncu bize göre değil-eğer hoca beğenmediyse biran önce gönderilmesinin daha hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu haberi mantıklı, mevcut duruma uygun buldum ve yazdım. 

Kalacak mı, gidecek mi - iyi mi kötü mü olacak hep beraber göreceğiz.

Herkese tekrardan merhaba, sonunda askerliğimi bitirdim. Nskala ve welilton gibi üzücü hadiseler askerdeyken beni ziyadesiyle üzdü ama forum şanslıydı ki küreğimi alıp buraya koşamadım  :lol: Neyse bu sene birbirinden başarısız transferler yapma konusunda başarılı olduk, tek eh işte dediğim transfer josef oldu, f/p olarak iyi bir transfer.

:hosgeldin

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Mesajın sonunda yazılan "sanırım" çok durumu kurtarmıyor ama neyse. :) Maça bile çıkmamış oyuncu için "balta" gibi oyuncu ifaden ve renkli medyanın haberine inanınıp üstüne eklemeler yapıp gelmesi hataydı,muhtemelen para ödeyeceğiz,scouting zayıf... vs.. yazıp paylaşınca garipsedim hepsi bu konu uzamasın sonra kızıyorlar :)

Balta, kazma kötü bişey değil ki.. Mesela Larin de kütük forvet bence. Bunlar hakaret değil ki. Dilimize yerleşmiş tanımlamalar. Asıl forumda bize ezik, loser ya da transferlerimize bombok diyenlere dikkat et bence  :ok: Bu arada arkadaşın futbolcu bilgisi baya iyi. Balta diyosa eminim baltadır.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Corona varken çarşı yoktu galiba  :by2: Telefon sokamadın mı ordan yazsaydın, ben 11 yıl önce yaptım askerliği o zaman bile yarı yarıya telefon vardı millette. Şimdi millet ipad falan sokuyo bırak telefonu  :evillol:

Çevrimdışı Erman1903

Hocanın istediği tarz da weliton du sanırım.

Welinton üzerinden eleştirmeyi bıraktım artık faydası olmayacak, lisanslı-bonservisli futbolcumuz. Transfer dönemi sonunda kurulacak kadroya, bu hatanın ne kadar üzerine gidilip gidilmeyeceğine bakıp ona göre konuşmak lazım. İhtimal pek yüksek değil ama belki de iyi olur Welinton falan, olmaz-olmayacak diye konuşmak sadece moralleri bozar.

Balta, kazma kötü bişey değil ki.. Mesela Larin de kütük forvet bence. Bunlar hakaret değil ki. Dilimize yerleşmiş tanımlamalar. Asıl forumda bize ezik, loser ya da transferlerimize bombok diyenlere dikkat et bence  :ok: Bu arada arkadaşın futbolcu bilgisi baya iyi. Balta diyosa eminim baltadır.

Yok @Erman1903 'ün futbol bilgisinden şüphem yok kendisi sevdiğim için konuşup sohbet ediyorum zaten  :) Bize ezik,loser yada transferlere bombok diyenlere cephede tek başına savaşan asker gibi mücadele ettim zaten  :ebebe: O kadar savaşmışım ki insanlar bizim mesajları görmekten sıkılmışlar :)

Çevrimdışı Erman1903

Hoş geldin, afiyet olsun :)

Corona varken çarşı yoktu galiba  :by2: Telefon sokamadın mı ordan yazsaydın, ben 11 yıl önce yaptım askerliği o zaman bile yarı yarıya telefon vardı millette. Şimdi millet ipad falan sokuyo bırak telefonu  :evillol:

6 ay hapis oldu o yüzden. Telefon sokabildim ara ara da yazdım ama gerek mobilde kaynaklanan sorunlar gerekse iş yoğunluğumun fazlalığından doğru yorgunluktan uyuyordum yada bazı başka şahsi işlerime vakit ayırabiliyordum.

Çevrimdışı kaan1903

Başakcity Boli Bolingoli yi almış beğendiğim bir bekti.

6 ay hapis oldu o yüzden. Telefon sokabildim ara ara da yazdım ama gerek mobilde kaynaklanan sorunlar gerekse iş yoğunluğumun fazlalığından doğru yorgunluktan uyuyordum yada bazı başka şahsi işlerime vakit ayırabiliyordum.

Ceza mı aldın 6 ay ne yaptın ?

Çevrimdışı Erman1903

Teşekkürler, ben de senin benzetme ve konuyu kimsenin aklına gelmeyecek yerlere bağlamanı beğeniyorum. @cursedofdragon bana takılmayı seviyor :D. Zaten onun gibi çimento adamlar lazım, hakeme konuşacak - çatlakları bastıracak işi bu.

Başakcity Boli Bolingoli yi almış beğendiğim bir bekti.

hemde bedava :uyucam:

Çevrimdışı kaan1903

hemde bedava :uyucam:

hadi ya onu duymamıştım iyi iş valla Adamlar iyi kadro kurdu sol bek rotasyonu hasan ali/ boli bolingoli sağ bek rotasyonu Rafael / J.Caicara

hadi ya onu duymamıştım iyi iş valla Adamlar iyi kadro kurdu sol bek rotasyonu hasan ali/ boli bolingoli sağ bek rotasyonu Rafael / J.Caicara

Biz'de de necip var  :ebebe: