Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1766079 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Ç

[?s=19]

Çevrimdışı ALDENYX

Bizim en kötü ihtimalle 1-0 yeneceğimizi düşünursek 4 farklı yenilmesinler yeter

Aynen 1-0 karsi 5-0 almalari gerek...
[ Son Düzenleme: 14 Mayıs 2021, 15:50:34 ALDENYX ]
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Aynen 1-0 karsi 5-0 almalari gerek...

1-0 a karşı 4-0 yeterli.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gs bu aksam 4-0 yada 4-1 kazanir
Fb buyuk ihtimal beraber kalir
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı goktasoktay

Gs bu aksam 4-0 yada 4-1 kazanir
Fb buyuk ihtimal beraber kalir
Fbnin işi çok zor. Kayserinin kesin kazanması lazım ki düşmesin. Gençler ikili averajda kayserinin önünde. Onların kazanacağını düşünüyorum. Kayseri 3 puan alamazsa elveda bu sefer

Çevrimdışı worns

valla malatya kağıt üstünde gayet derli toplu bir takımla çıkmış. hatta sağ bekte stoper oynatıp sağ öne bek karakterli chabeke koymuş. öyle helva gibi patır patır gol yiyecek görüntüsü yok, wallace-hadece stoperler. ideal oyunculardan yedeğe çekilen filan yok gibi. biz maçı kazanalım da ekstra bir dalga dümen dönmezse bu malatya kadrosu fark filan yemez.

Çevrimdışı goktasoktay

valla malatya kağıt üstünde gayet derli toplu bir takımla çıkmış. hatta sağ bekte stoper oynatıp sağ öne bek karakterli chabeke koymuş. öyle helva gibi patır patır gol yiyecek görüntüsü yok, wallace-hadece stoperler. ideal oyunculardan yedeğe çekilen filan yok gibi. biz maçı kazanalım da ekstra bir dalga dümen dönmezse bu malatya kadrosu fark filan yemez.
Ben de öyle düşünüyorum. Biz 1-0 bile kazansak şampiyonuz inşallah. Hem inancım var hem de içimde öyle bir his var. Çoğunluğun aksine ben çok sakinim.

Çevrimiçi levitate

gs 3 tane forvetle çıkmamış, dengeli kalmayı seçmişler hmm
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Karagümrük denen haysiyetsizler ve gesenin 2. golüne sevinen iğrenç göztepeliler sizi yazdık.
En kısa sürede bursa ve gecekondunun yanına gitmeniz dileği ile köpekler.

Çevrimdışı worns

zaten iyi bir kaleci olduğunu düşündüğüm ertaç'a ve fark yememek için mücadele eden malatya'ya da helal olsun valla. gördüğüm kadarıyla salmış oyuncuları varmış ama takım halinde bi direnç koymuşlar en azından.

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi levitate

bu ne lan hahahahs

şu saçma golle şampiyonluk geliyormuş bide öff
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu nasıl bir sevinc gösterisi böyle , zaten garanti olan 3.culugu kutluyorlar galiba :kop: :kop:

Lan fener lan fener ne yapıp edip kendini rezil etmeyi basariyorsun :evillol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı caner.eryigit

Allahını seven fb 2.gol sonrası neler yaptığını izlesin. Patlatmalı kahkaha attım valla bunlar gibisi gelmez.
Seviniyorlar neye sevindiklerini bilmiyorlar.
Yorumlar da biri altta yazmış cisse topu almaya gidiyor kaleye maçın berabere olduğunu zannediyordur diye

Çevrimdışı Egos

Allahını seven fb 2.gol sonrası neler yaptığını izlesin. Patlatmalı kahkaha attım valla bunlar gibisi gelmez.
Yorumlar da biri altta yazmış cisse topu almaya gidiyor kaleye maçın berabere olduğunu zannediyordur diye

bana ilk yarı/maç sonucu: 1/2'ye seviniyorlarmış gibi geldi. tam olarak emin olamıyorum, belki de "serdar aziz gol atar" oynamışlardır.

Çevrimdışı caner.eryigit

bana ilk yarı/maç sonucu: 1/2'ye seviniyorlarmış gibi geldi. tam olarak emin olamıyorum, belki de "serdar aziz gol atar" oynamışlardır.
Olabilir incelenmeli
Ya valla bunlar gibisi gelmez.
Yorumları okurken çayı püskürttüm

Çevrimiçi yaço58

Şimdi açıp izledim adamlar ittirilmeden maç kazanamıyor kullandıkları ilk penaltı falann komedi biz adil bir yarışta şampiyon olmadık 2 kayrulan ittirilen rakibe karşı şampiyon olduk bu çok daha değerli

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hadi bakalım bugünde Abdülkerim Durmaz'ın tabiriyle "Lillesporluyuz"

Çevrimdışı kahyaoglueren

Hadi bakalım bugünde Abdülkerim Durmaz'ın tabiriyle "Lillesporluyuz"
Bir de West Bromwich puan alsa liverpooldan. Imkansiza yakın ama. Manuyu yenmelerini hiç beklemiyordum liverpoolun. Üstüne chelseade arsenala kaybetti hesaplar karıştı

Çevrimdışı can1903

Bir de West Bromwich puan alsa liverpooldan. Imkansiza yakın ama. Manuyu yenmelerini hiç beklemiyordum liverpoolun. Üstüne chelseade arsenala kaybetti hesaplar karıştı
Chelsea rahat 4. olur orda, olmasa bile kupayı City alır sıkıntı çıkmaz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kıskanç Muslera  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Dewre arasinin sansasyonel transferi Mesut Özil ne yapti...??? Beeeee koca 20 maç !!!!!!😎🏴‍☠️
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Dewre arasinin sansasyonel transferi Mesut Özil ne yapti...??? Beeeee koca 20 maç !!!!!!😎🏴‍☠️
Tüm maçlarda oynasa FB daha çabuk kopardı yarıştan. En büyük katkısı sakatlanması oldu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

hazır gözlerden uzak halil umut meler feneri güzel kayırmış, hiçbir fırsatı kaçırmıyor
verdiği ilk penaltı uydurma kayserili oyuncuyu da haksız attı maçtan
bu eleman önümüzde ki 10 yılda yeni kanserimiz olacak

Çevrimdışı MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
★★★