29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 16.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 4 Eylül Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 97905 defa] 29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Kemal

İsmail de net söylüyorum oyun zekası 0 ,  bu takım niye top olduremiyor son dk larda hayret bir şey pisi pisine Beck kart yedi

Çevrimdışı Kartalizm06

Erman Hoca da Olcay ve Gomez'in ilk pozisyonuna penaltı buna değil dedi. Hatta emek hırsızlığıyla suçlayıp azize de gaz verdi.

Ancak kaçırdıkları nokta Gomez topa dokunuyor ayağını koyacağı yerde Sivaslının ayağı var ve girişi Gomez'i bozuyor. Vermese birşey demem ama emek hırsızı lafları tamamen algı operasyonu. fbye verilen penaltılarda kimsenin sesi çıkmıyordu.

Arkadaş kafayı yiyecem, şu lick tvde ki 3 keko, yavaş pozisyonda topu gomezin ayağının içiyle kontrol ettiğini görüp, pozisyon penaltı değil sivaslı deyiyor dediler yaa, yok böyle bir art niyet göze küfredilmez ama bu üçüde hak ediyor yahu, ayıp be.Resmen ayak içiyle topu kurtarıyor Gomez, Sivaslı zaten ayağı yere basıyor topa gelmeden. Çıldırdım Arkadaş yaa. Buna nasıl penaltı değil derler, utanmaz ahlaksız bunlar.
Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
Geceleri uyumadan sabahlar ettik,
Uçurumlara düşmeden tut elimizi,
Şampiyon ol BEŞİKTAŞIM mesut et bizi!

Çevrimdışı ALI RIZA

Kayseri maçına biletim var deniz tarafı kale arkası üst gidemiceğim için aktarıcam ilgilenenler msj atsın
Böyle Durumlarda @Necmi abi ile irtibata geçer misin  :ok:
Gelmek isteyen Yada gelecek olan Öğrenci veya Sehirdısındakilere Öncelik sağlanabilir...!

Çevrimdışı MrtBlgc

Halis güzel maç yönetti yalnız, söylemek gerekir yani.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı worns

Daha dengeli oynadık. Buna benzer bir oyunu içerdeki Antalya maçında da görmüştük. Dizilime sadık kalmamız ve Sivas'ın etkili oyuncu sayısının azlığı son bölümü saymazsak rahat bir maç geçirmemizi sağladı. Az şutumuz var ama maçı koparacak pozisyonları da ürettik. Ardarda iki gol gelmeseydi pozisyon bulmayı sürdürürdük.

Tek sorun son bölümde gereğinden fazla uzun top deneyip Sivas'a bolca kalemize gelme fırsatı vermemizdi. Tolga'nın 3-4 uzun kullandığı kale vuruşu, gereksiz degajlar, Necip'in dan dun oyunu bunlar durduk yere oyunumuzu bozdu. Halbuki Gökhan ve Cenk diri ve istekliydi. Sakin ve pasla çıkmayı sürdürsek daha fazla pozisyon bulurduk.

Marcelo-Alexis iyiydi. İsmail diğer maçlara göre defansa daha konsantreydi bir kaç önemli müdahalesi de var. 90+3'de yine patladı. Tosic'i hiç düşünmmemesine şaşırıyorum hocanın. Yine de İsmail'i bu maçta çok suçlayamam. Beck önemli kayıp ama bir yerde o sarıyı görecekti. Serdar, Akhisar maçında Bursa maçı kadar zorlanmaz umarım.

Oğuzhan orta üstü, Olcay daha derli topluydu. Olcay'ın Gomez'in gölü öncesi Kerim'e çıkardığı düzgün pasa dikkat etmek lazım. Kerim'de canlıydı, Gökhan'ı çok göremesek te bir kaç pozisyonda güçlü göründü, umutlandım. Gomez ise Beşiktaş tarihinin en büyük golcüsü olarak anılmaya uygun. Şampiyonluğu en çok isteyenlerin başında geliyor.

3 maçlık virajda 9'un 6'sını aldık. Akhisar'dan 3 puanla döndüğümüzde Fb'nin pek şansı kalmayacak.

Çevrimdışı Karabay

Atiba havaalanı çıkışı clioya bindi  :kop:

Çevrimdışı MrtBlgc

Akhisar 3
Kayseri 3
Galatasaray 1
Osmanlı 3
Konya 1
81 puan yeter herhalde şampiyon olmamıza.

Çevrimdışı cursedofdragon

Akhisar 3
Kayseri 3
Galatasaray 1
Osmanlı 3
Konya 1
81 puan yeter herhalde şampiyon olmamıza.

akhisar 3
kayseri 3
galatasaray 3 (Şampiyon olduğumuz maç)
Osmanlı 3
Konya 3 (Evimizde olacak maç büyük ihtimalle)

Çevrimiçi Savaş

akhisar 3
kayseri 3
Osmanlı 3
Toki arenada ilan ederiz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı murat

Mario Gomez 22-Fb deplasman gol 21  :super: @Çağrı Bugün Marcelo-Alexis iyiydi.Dikkatini çekmiştir bu ilk kez Marcelo sağ,alexis sol stoper oynadı.Sence gerçek pozisyonlarını mı buldular yoksa rakibin zayıflığından mı?
Olması gereken bu zaten.kanadını boş bırakıp arkasına oyuncu kaçıran ismailin arkasına hızlı ve birebiri iyi olan alexis in gelmesi gerekir içeridede nerede duracağını bilen marcelo.tersi olduğunda işler karışır.

Çevrimdışı MrtBlgc

akhisar 3
kayseri 3
Osmanlı 3
Galatasaray maçına ben de 3 puan yazacaktım ama o maça hangi hakem tayin edilir vs emin olamadığım için 1 yazdım. Benim için 1 puan kesin 3 puan plase.

Çevrimdışı mülkübey

Ünlü düşünür imparatorenin de dediği gibi its dı futbol dat is dı futbol yani futbolda belli olmaz.Eşeği sağlam kazığa bağlayalım. Maç maç gidelim 😉
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Bencede Penaltı Değil O Pozisyon Ama Ondan Önceki Gomezin Kafayla Vurmasını Engellediği Pozisyon Net Penaltı + Kırmızı

Vallaha 4 ayrı yerde pozisyonu izledim, ben bir tek  Beşiktaş karşıtlarından bu pozisyon için penaltı değil dendiğini gördüm, göz var nizam var Oğuz Çetin bile penaltı diyor bir fenerli olarak. Siz neye dayanarak böyle bir yorum yaptınız anlam veremedim, açıkça Gomez önce dokunuyor adamda tabiri caizse hayvan gibi giriyor. Adamın diz darbesinin sertliği Gomezin şortunun yukarı doğru hareketinden belli.  ben burada kırmızı mı sarımı var diye tartışırım sadece, bence top kaleye yönelmiş olsaydı direk kırmızıyla atılmalıydı, ama top sağa yöneldiği için sarı doğru karar. Pozisyonu tam irdeleyememiş olabilirsiniz, yorumumu okuyup pozisyonu farklı açılardan  bir daha izleyin, yanlış bir karar verdiğinizi fark edeceksiniz.  Burada kilit nokta Gomezin topa dokunup dokunmadığı, özellikle kale arkasında ki çekimde Sivaslı defanstan önce kabak gibi topa müdahale edip yön verdiği belli oluyor. Sivaslı topa hiçbir şekilde müdehale etmeden ayağı yere basıp diziyle de Gomeze çullanıyor. Açık ve net Penaltı.

Çevrimiçi Necmi

Halis güzel maç yönetti yalnız, söylemek gerekir yani.

iki penaltımızı vermedi rakip 9 kişi tamamlardı bir sürü sert sakatlanmaya dönük
faulda kırmızı olması gerekirken kart bile göstermedi yan hakemin penaltı verdiği pozisyonda
direk es geçti. hiç bir şekilde iyi maç yönetmedi taktir haklarını sivas lehine kullandı atibaya
kart gösterebilirdi ama öncesinde kırmızılık haraket vardı o nedenle gösteremedi. Bu Beşiktaşı değil sivası kollamasından
penaltıda Beşiktaşlı oyuncuları izleyin bir tanesi bile içeri girmedi sonrasında bile koşu yapmadı.
Hakeme karşı hepsi tembihlenmiş o nedenle eline bizi doğrayacak bir şey vermedik oda bize karşı bir şey yapamadı
sadece sivasın sert oyununa göz yumdu.

Çevrimiçi Necmi

Toki arenada ilan ederiz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

edelimde konya maçında edelim Her hafta final maçına çıkacağız.
gevşemeyin camianın gevşemesi yanlış kendinize hedef koymayın o hedef geldiğinde amaca ulaşamazsan panik yapılır
camia paniklerse bu takımada yansır. Şampiyon olmak için her maçı kazanmak zorundayız olay bu
5 ciddi maçımız var bir malubiyet bir beraberlik bir anda işi bitirir. böyle bir tehlike varmı var bunu engellemenin yoluda
gevşek olmamaktan geçiyor. Biz ne kadar sağlam olursak rakibimiz o kadar panikler.

Çevrimiçi Necmi

Bencede Penaltı Değil O Pozisyon Ama Ondan Önceki Gomezin Kafayla Vurmasını Engellediği Pozisyon Net Penaltı + Kırmızı
topu kurtaran bir oyuncuyu indirirsen bunun adı penaltıdır.
topa giriyorsan dokunacaksın dokunamıyorsan rakibe dokunduğun an bunun adı penaltı oluyor
adam kontrolsüz girdi Gomez topu kurtarınca ona çarptı ve düşürdü bunun adı penaltı fenerli fanatikler dışındada herkes
penaltı diyor :upto:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Nisan 2016, 03:20:51
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Mario Gomez 22-Fb deplasman gol 21  :super: @Çağrı Bugün Marcelo-Alexis iyiydi.Dikkatini çekmiştir bu ilk kez Marcelo sağ,alexis sol stoper oynadı.Sence gerçek pozisyonlarını mı buldular yoksa rakibin zayıflığından mı?

Doğru pozisyon aldılar ancak böyle yüksek, özel performanslar olacaktır beklentiyi çok yükseltmemek gerek.

İkisi de Beşiktaş için iyi iki stoper yedeği olmalı seneye.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı mülkübey

fanatik fener medyası penaltı pozisyonunu o kadar abarttı ki a sporda birisi gomezin şut çektiği bacağı diğer bacağının dengesini bozdu bile dedi. :) Normalde bunlara spor programı falan yaptırmayacaksın , 10 yıl spor konuşmalarını yasaklayacaksın. Parklardaki spor aletlerine binmelerini bile yasaklayacaksın. Bunlar da ekrandaki eyyamcilar . Bunlar ancak saftirikleri kandırıp Türk milletinin aklıyla dalga geçer.  Konu sivas maçı , sivasla bağlayım. Bunlar ve bunlar gibi zamanında fb yancısı olmuş her takımın düşmesi ve alt liglerde sürünmesi dileğim. Yani bunlar da beter olsunlar.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Gürcan

Henüz daha şampiyon olmadık bu şekilde maç maç gecmeliyiz. Gevsememek ve havaya girmemek gerek.

Çevrimdışı mylife1903

Gomezin pozisyonu karisik, stoperin gelisi penalti aslinda. Vermese biz simdi oturup mercekle incelerdik ve adam topa dokunmus mu dokunmamis mi belli degil, derdik. Olcay pozisyonu da ilginc. Tamam olcay topa vuruyor once adamin gelisi kirmizi kart. Top oyunda degilse temas aninda penalti olmaz ama o girise kart verilir. Ne guzel yaaaa adam orta sahada topa vursun sonra ben kayarak cift dalayim, faul veriyorsunuz o zaman. Gomez pozisyonunda topa kimin dokundugunu cok suzmeye gerek yok adam bodoslama giriyor. Yok ben bir ayagimla topa vurayim obur elimle de adama yumruk atayim ozaman.

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Halis iyi maç yönetmedi, bizim puan kaybetmemiz için herşeyi yaptı. Olcay'ın pozisyonunda Boye tekme atıyor, yan hakem penaltı diye bayrak kaldırıyor ama Halis vermiyor, Gomez'in ilk yarıdaki pozisyonunda topa vuramamasının nedeni arkadan hem koluyla hemde diziyle Gomez'i itiyor, pozisyon kırmızı kart+penaltı. Atiba ile Adem Koçak'ın pozisyonunda ilk başta Atiba'nın aşil tendonuna tekme atıyor o yetmiyor bu sefer baldırlarına tekmeyi yapıştırıyor buda net kırmızı kart. 2. yarıda İsmail taç çizgisi kenarında adamı geçmiş gidiyor Boye tekmeyle indiriyor yine sarı kart çıkmıyor, Gomez'in kazandığı penaltının tartışması bile yapılmamalı topa dokunan gomez avantajı sağlamış İbrahim Gomez'in ayaklarının üstüne atıyor kendini, kontrolsüz müdahale ve penaltı, zaten kendisi de yaptığı hatanın farkında ve dikkat edin ellerini kaldırıyor penaltı yok diye. Yine aynı ikili Gomez ve İbrahim'in bir pozisyonu daha var, Trt pozisyonu göstermedi fakat o çok daha net penaltı. Ağlata ağlata kafalarına vura vura hakemlere rağmen şampiyon olacağız.  :steamed:
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı fatih kayhan

Dün akşam Oğuzhan penaltı kullanırken Atiba neredeyse orta sahaya durmuş  :lol:

Ama Tüm Sivaslılar çizgide. Ulan Halis! :olmaz

Çevrimdışı mylife1903

Dün akşam Oğuzhan penaltı kullanırken Atiba neredeyse orta sahaya durmuş  :lol:

Ama Tüm Sivaslılar çizgide. Ulan Halis! :olmaz
Penalti pozsiyonunda ben de cildirdim ulan bu superstronic kirmizi kartlari bir bizim oyuncular goruyor. Suraya bak, atibanin sucu neydi halis, siyahi olmasi herhalde. Korkma yahu

Çevrimdışı MrtBlgc

iki penaltımızı vermedi rakip 9 kişi tamamlardı bir sürü sert sakatlanmaya dönük
faulda kırmızı olması gerekirken kart bile göstermedi yan hakemin penaltı verdiği pozisyonda
direk es geçti. hiç bir şekilde iyi maç yönetmedi taktir haklarını sivas lehine kullandı atibaya
kart gösterebilirdi ama öncesinde kırmızılık haraket vardı o nedenle gösteremedi. Bu Beşiktaşı değil sivası kollamasından
penaltıda Beşiktaşlı oyuncuları izleyin bir tanesi bile içeri girmedi sonrasında bile koşu yapmadı.
Hakeme karşı hepsi tembihlenmiş o nedenle eline bizi doğrayacak bir şey vermedik oda bize karşı bir şey yapamadı
sadece sivasın sert oyununa göz yumdu.
Valla bana göre kazandığımız penaltı penaltı değil ama bu yorum meselesi. İbrahim topa önce dokunuyor elli kere izledim pozisyonu, fakat ilk pozisyon kesin penaltı onu söylemek gerekir. Onun dışında taktir haklarını genelde Sivas lehine kullandığını da düşünmüyorum. Halis'in çok daha kötü maçları oldu. Halis standartında bir hakemin çok da kötü maç yönettiğini düşünmüyorum ben.

Çevrimdışı mylife1903

Valla bana göre kazandığımız penaltı penaltı değil ama bu yorum meselesi. İbrahim topa önce dokunuyor elli kere izledim pozisyonu, fakat ilk pozisyon kesin penaltı onu söylemek gerekir. Onun dışında taktir haklarını genelde Sivas lehine kullandığını da düşünmüyorum. Halis'in çok daha kötü maçları oldu. Halis standartında bir hakemin çok da kötü maç yönettiğini düşünmüyorum ben.

Bu noktada katiliyorum halis kendi standartlarinda kotu mac yonetmedi hatta bu mac en iyi maclarindan biri sayilabilir. Talimat mi geldi hakemlere anlamiyorum, cok zor kart cikartiyorlar rakiplere, habire dayak yiyoruz

Etiketler: