20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş 4-0 Gaziantepspor Tarih : 07.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 100545 defa] 20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı fatih e.

Nerde o ersan gitti şampiyonluk gitti diyenler ?

2 tane yeni stoperle oynadık düşün artık.

kim dedi acaba  :alala:
şu an gönderilmesinin yanlış olduğunu haklı olarak savundum, savunduk. üstelik 2 maç elde tek rhodolfo ile oynayacaktık ki o da gitti. ts maçında bu sebeple puan kaybetmemiz şampiyonluğa mal olabilir.

bu maç çok ölçü değil yalnız. haftaya başakşehir maçı uyum süreci için ölçü olacaktır.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Neden bizi bulur bu çapraz bağların kopması  :bawling:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

rhodolfo 6 ay yok.Ersan keşke biraz bekleseydi ya.

Çevrimiçi 38life

Şenol hocanın Quaresmayı oynatmaması mı ayıp tribünlerin takım 3-0 öndeyken Quaresma diye tempo tutması mı ayıp?
Cenk Tosun diye de tempo tuttular...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı genki1914

böyle bahtsız şansız başka takım yeryüzünde yoktur...
Guti14

Mersin,ts maçından ziyade takımda yedek stoper yok şimdi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mersin,ts maçından ziyade takımda yedek stoper yok şimdi.
necip var tolgay hazır duruma gelirse atibayı bile stopere koyabiliriz ihtiyaç olduğunda

Çevrimdışı LuceGel

Çok geçmiş olsun bi rahat yüzü göremedik arkadaş. :steamed:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

necip var tolgay hazır duruma gelirse atibayı bile stopere koyabiliriz ihtiyaç olduğunda

Neden hep bize denk geliyor böyle şeyler ya.

Çevrimdışı Erhan

Biz bi adam gibi sevinemicez mi ya :s20:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

kendini kandıran biri varsa sen ve tribündeki saçmalayan gruptur. quaresma kim? Beşiktaşın işçisi neticede, bırakın artık bu yalan yanlış şekilde insanları idolleştirme çabalarını. çok yanlış işler bunlar ve bu zihniyettir Beşiktaşı asıl küçülten. 4-0 biten maçı ardından bile bu saçma muhabbet gerçekten itici. Sana da yakışmıyor iyi Beşiktaşlı olduğun belli hiç gerek yok bunlara
Bu arada bir abimiz duzeltme yapmis , Taraftar Quaresma oyuna girsin diye tezahurat yapmamış

Isinmaya gittigi kale arkasindaki taraftaralr sevgi gösterisinde bulunmak icin tezahurat yapmis
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

@Ensar kardesim taraftar Quaresma diye tempo tuttugu icin Taraftar yanlis yapti 11 oyuncunun emegine haksizlik yapti dedin ve diyorsunuz

Taraftar Senol gunes ve Cenk tosun diye de tezahurat yapti

Simdi Taraftar Senol gunes tezahurati yapti diye Sahadaki 11 oyuncunun emeğine haksizlik mi yapmis oldu

Senin konusmana gore bu sonuc cikiyor ortaya

Çevrimiçi MUSTAFA_

Benim erteleme maçlarındaki tek güvendiğim isim Şenol Güneş  :tabe: O bu işin üstesinden gelir  :ok:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Tolga

Maçı kazan, Rhodolfo'yu kaybet olacak iş değil.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Nartallo

Kaldı 16.

Artık Tosiç ve Necip en önemli alternatifler erteleme maçları için... Her ikisinin de çok iyi hazırlanması lazım.

Necip'in dağınıklığı, Tosiç'in yavaşlığı büyük sorun. İki maçta da beklere ve orta sahaya da çok işi düşüyor. Allah yardımcımız olsun.

Çevrimiçi Necmi

Sırf şu maç için passolig almama rağmen hemşehrini kayıran bazı adamlar yüzünden gitmiyorum maça. Bu maç kaybedilirse sileriz seni şenol efendi, bu taraftarın daha şampiyonluk kaybetmeye tahammülü yok yeter artık  :s20: :s20: :s20:
afferin sana

Çevrimiçi Necmi

harika iki stoper kazandık

marcelo dehşet abi :)

Alexis'te ersan gibi :)

Çevrimdışı Karabay

evet @Necmi abi ama kurşun döktürsek iyi olur. hepi topu iki stoperimiz kaldı zaten  :D

Çevrimdışı Karabay

bi pozisyonda marselo acayip bi yükselip hava topu aldı. bütün stat "oha" , "o ne lan" falan dedi duydunuzmu onu

bi pozisyonda marselo acayip bi yükselip hava topu aldı. bütün stat "oha" , "o ne lan" falan dedi duydunuzmu onu

ben spikersiz izlediğim bütün atmosferi yaşıyorum duydum hepsini. :D

Çevrimiçi Necmi

en az iki ersan eder
marcelo muhteşem bir insan sıfır hatayla oynarmı
bütün hava toplarını aldı 44 numarayı gıcık etti adam ordan kaçtı Alexisin kucağına düştü :)
sonra lanet etti gitti orta sahanın sağ tarafında oyalandı :kop: :kop:

Marcelo müthiş tam aradigimiz stoper

Senol hocanin israrla istedigi : Sert , Hizli , rakibi onde karsilayan , topla birlikte ileri cikan stoper , Hocanin tarifine istegi stoper tipine birebir uyuyor Cuk oturdu muazzam transfer..

Ayrica Alexisi de begendim :ok:
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2016, 23:20:50 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı EMİR EMRE

Arkadaslar taraftar 3-0 ken Quaresma isinmaya giderken tempo tuttu diye gordum ben. Kulubede beklerken degil. O taraftar grubunun onunden gecerken tezahurat yapilmasi kadar dogal bir sey yok.

Gecenin tek kotu olayi Rhodolfonun sezonu kapatmis olmasi. Halbuki korkulacak bir sey yok kopma olmamis seklinde bilgi gelmisti, hatta Sn. Albayrak da mactan sonra o sekilde aciklama yapti. Gecmis olsun umarim sikinti yasamayiz ve hedefimize kazasiz belasiz yururuz

Etiketler: