Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375872 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı 38life

Sakatlar iyileşince tekrar sakatlanmayacaklarmış gibi bir hava var ama gelip gidebilirler tekrardan örneğin welinton teixeira. Yani yine hocanın iğrenç tercihlerine inadına ısrarına kalma olasılığımız yüksek. İlk golü göz göre göre yediren adamı hala orada tutması yüzde 36 pas isabetiyle oynayan(şu oran u12'de falan yoktur) pideciyi 76 dakika sahada tutması falan ilk ve son kez olmayacak bence. Şu ajax maçını 7 8 yemeden atlatalım sivas maçından da umudum yok, tüm camia olarak milli arayı bekliyoruz ne degisecekse ben de merak içindeyim

Valla benim tek umudum, daha doğrusu tek çıkar yol olarak gördüğüm şey, sakatlıkların milli arada tamamen iyileşmesi ve kadro kalitesi farkıyla, tecrübeli, teknik taktik bilgisi yüksek oyuncularımız sayesinde zirveye yerleşmek. Başka tek bir çıkar yol göremiyorum. Ki bu çıkar yolun gerçekleşeceğine inanıyor musun desen; inancım çok zayıf.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

hoca ft modu açmış ohooooo
Her geçen gün daha da benziyor maalesef

Çevrimdışı 38life

Maç kaybetmek sorun değil, kötü oynamak bile sorun değil. Sorun saha içindeki yanlışların asla teşhis edilememes ve edilememeye devam edilmesi hâli...

Çevrimdışı 38life

hoca ft modu açmış ohooooo

Aynen aynen, çok güzel rotasyon yapıyosun. Kalede rotasyon yapıyorsun, 3 gün arayla N'sakala oynatıp 1 hafta dinlenmiş formda Rıdvan'ı oynatmıyorsun. Takımın, ligin, belki avrupa'nın en çok pres yapan forvetlerinden biri olan Batshuayi'yi her maç 90 dakika tutuyorsun, rotasyon aynen.

Çevrimiçi Samet Ç

Çözüm: 80 dakika rezalet oynayan Töre'yi oyunda tutmak ve N'Sakala'nın gol yedireceğini cümle alemin görmesi ve hocanın bunu göremeyip önlem almaması bunu bir kere yapsa eyvallah da ilk yapışıda değil.

Çevrimdışı GreenBook

Hoca bi oyuncuyu 3 maç üst iste 90 dk oynatırsan millet sana der ki bu adam robotmu çıkar yerine al Kenan’ı dinlensin batsman işte efendime söyleyeyim pijanic yerine can Bozdoğan ghezzal yerine Oğuzhan felan
Skoru garantiye aldımmı oyuncu dinlendirmek gerektiğini sen bilmeyecen de biz mi bilcez Sergen hocam ? Bu adamlar robot değil ki yağlayıp sahaya süresin olmaz böyle açıklamalarında yanlış
78 dk töreyi sahada tutan Sergen hoca bir kelime etmese daha iyi

Çevrimiçi levitate

Çözüm: 80 dakika rezalet oynayan Töre'yi oyunda tutmak ve N'Sakala'nın gol yedireceğini cümle alemin görmesi ve hocanın bunu göremeyip önlem almaması bunu bir kere yapsa eyvallah da ilk yapışıda değil.

hoca bişey başına 100 kez gelene kadar hatasını anlamıyor zaten

üç tane dos ile çıkma işinin yanlış olduğunu 6. puan kaybıyla mı ne anladı 
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı GreenBook

Sırf alternatif fazla olsun perspektifiyle bize bu zor günlerde katkısı olmayacak adamları transfer olsun diye alırsan bunlar olur işe yarayacak oyuncular alsaydık keşke
Şöyle maçları kazanmak önemli bu maçları aldım mı hem rakibi gardını düşürür hemde 1-2 haftaya havlu attırırsın
Bu maçları kazanmayı bilecek adamlar transfer edeceğiz değil mi sayın başkanım
Kenan Salih töre felan felan geçelim

Çevrimiçi levitate

bu arada rosier dönünce nsakala sol beke geçerse cidden hocayla bozuşurum

rıdvan 3-4 maçtır çılgın atıyor kesilirse ayıp artık
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı GreenBook

Almanya’da forma giymiş hiçbir forvet oyuncusu kaleciyle karşı karşıya gol atma fırsatı varken çalım atmaya çalışıp top kaptırmamalı
O golü atsaydı Düsseldorf dan gelen kardeşimiz şuan üç puanı kahve çekirdek ile kutluyorduk

Çevrimdışı 38life

Bu adam topu sağ ayağına alıp süremiyor bile, her pozisyonda topu soluna almak için bizim kaleye doğru dönüyor ve tehlike yaratıyor. Rakip maç boyu orayı maden gibi işledi. Nitekim iki golü de oradan yedik. Altyapıda en az Nsakala kadar sağ bek oynayacak bir çocuk illa ki vardır. Bak Serdar ne güzel oynadı işte.

Bilal Ceylan kirada, Kerem Kalafat kirada, çok gelişiyolar kirada ya... Akıl tutulması yemin ederim ya. Takımda 1 tane sağ bek var yedek sağ beki kiraya gönderiyorsun. Yerli, kontenjanlık falan bir durum da yok. Çok mu lazım kiraya göndermek ya? Antrenmanda biraz Pjanic falan seyretsin çocuk, neden gönderiyorsun? Bırak dursun, ne zararı var sana?

Çevrimdışı doganay

bu arada rosier dönünce nsakala sol beke geçerse cidden hocayla bozuşurum

rıdvan 3-4 maçtır çılgın atıyor kesilirse ayıp artık

Sampiyonlar liginde Ridvan'in ustunden gecerler o zayif haliyle. Yoksa kuvetlenince iyi olacak masallah

Çevrimdışı 38life

Çözüm üretebilecek olsan maç devam ederken üretme şansın vardı. Son düdük çalana kadar üretmedin gözünün önünde duran çözümü.

Çevrimdışı 38life

Biz burada maç sayfalarında kaç maç haykırmadık mı "hoca şu takımı ekonomik oynat, fazla koşuyolar" diye? Kaç kere yazdık ya. Şimdi kalkmış rotasyon falan anlatıyorsun. Bırak Allah aşkına hoca.

Çevrimdışı COB

Bilal Ceylan kirada, Kerem Kalafat kirada, çok gelişiyolar kirada ya... Akıl tutulması yemin ederim ya. Takımda 1 tane sağ bek var yedek sağ beki kiraya gönderiyorsun. Yerli, kontenjanlık falan bir durum da yok. Çok mu lazım kiraya göndermek ya? Antrenmanda biraz Pjanic falan seyretsin çocuk, neden gönderiyorsun? Bırak dursun, ne zararı var sana?

Transfer sezonunda bir sağ bek alamamız çok enteresan. Necip'i sağ bek yedeği olarak düşündük herhalde.

Çevrimiçi levitate

ohooo salihte arka adeleden gitmiş

bu adamlar inşaatta falan mı çalışıyorlar napıyorlar

Çevrimiçi levitate

Sampiyonlar liginde Ridvan'in ustunden gecerler o zayif haliyle. Yoksa kuvetlenince iyi olacak masallah
valla kuvvetli nsakalanın da üstünden geçiyorlar abi çok takılmamak lazım

ligde çok ciddi rakiplere karşı direnmeyi başardı, şl'de görmeden "yapamaz" dememek lazım

Çevrimdışı 38life

Savunma akılla yapılır. Aklı olmayan oyuncu herkül olsa maymuna çevirir ŞL kanat oyuncuları.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Arenada çim bakımı yapıyorlar :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Arenada çim bakımı yapıyorlar :D
o kolay iş reyiz saha hava almıyor diyosun eve geçiyorsun

Çevrimiçi kahyaoglueren

Oguzhan da sakatlandı sanırım.

Çevrimiçi kahyaoglueren

o kolay iş reyiz saha hava almıyor diyosun eve geçiyorsun
Kocaelinin zemini de çok bozuktu. Havasızlıktan dolayı dendi. 6 adet cihazla çözdüler. Bugun bir ara baktım gayet düzelmişti.

Çevrimdışı doganay

Savunma akılla yapılır. Aklı olmayan oyuncu herkül olsa maymuna çevirir ŞL kanat oyuncuları.
nekadar akil olsada fizik olarak yetersiz oldugunda asil maymuna cevirirler yoksa matematikcileri futbolcu yaparlardi.

Çevrimdışı ardiles

Sergen hocaya verilen kadro ligde şampiyon olur, şamp liginde en kötü ihtimal gruptan çıkar. Deplasmanda iyi ama evinde kötü oynayan Ajax maçını kazanamazsak hocanın bırakması lazım.

Çevrimdışı doganay

Sergen hocaya verilen kadro ligde şampiyon olur, şamp liginde en kötü ihtimal gruptan çıkar. Deplasmanda iyi ama evinde kötü oynayan Ajax maçını kazanamazsak hocanın bırakması lazım.
elde kalan oyuncularla Ajax macini kazanmayi istemek hayalcilik olur malesef.

Etiketler: