41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük

Beşiktaş Forum|41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük Skor : Beşiktaş - Karagümrük Tarih : 11.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan Ok

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük  [Okunma sayısı 41173 defa] 41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
18 [%66.7]
1 puan
3 [%11.1]
0 puan
6 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı kaan1903

Ersin hiç ön sezgilerin kuvvetli değil kardeş kusura bakma Hantalsın.

Çevrimdışı yaço58

Gsyede averaj kastırıyorlar geçmiş olsun

Çevrimiçi ferdi1903

Ikiyi yiyorduk weliton cikardi

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Welinton aferin az kendinize gelin önde pres yapıyorsunuz ama yapmak için sadece

Çevrimdışı Orhan_

2'yi de yiyorduk. Mensah'a antrenmanda bile forma verilmez. Bari Sergen kendi gireydi oyuna.

Çevrimdışı can1903

bu dağınıklık ne arkadaş şampiyonluk maçında şaka mı bu ya
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi kahyaoglueren

3 metre ofsayti bozmuş nsakala.

Çevrimdışı Orhan_

Çok yanlış pres yapıyoruz sanki. Hep bir alternatifleri var adamların... Bu görmek gerekiyor.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı yaço58

Diğer maçtada rakibimize averaj kastırıyorlar şu maçta en kötü 1 puan çıkarmalıyız

Çevrimiçi Samet Ç

3 metre ofsayti bozmuş nsakala.
Çok şey söylenirde ağzımı bozmayayım boşuna

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı Orhan_

Çok heyecanlı oynuyoruz ileride. Çok gereksiz stres, heyecan bunlar. 3 kişinin, 5 kişinin aralarına dalmanın ne faydası var ki bize.

Çevrimdışı can1903

nabıyosunuz arkadaş siz hakemle kavga mı ediceksiniz, adamın niyeti belli top oynayın

Çevrimiçi ferdi1903

Noldu bunlara ya bi gs yenilgisi nasil dagitir bi takimi ya

Çevrimdışı Orhan_

Oyuncularımızda cidden anlamsız bir stres var. Biraz sakin kalmakta fayda var. Sergen hoca devrede bunu aşılamalı

Çevrimdışı mrred

Bu maç duran toptan falan döner
beraberlik çok iyi sonuç
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

bu kadar ileride basmak sağlıklı değil
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimdışı can1903

takım şuan beyinsiz oynuyor, beynini kullansalar gol gelecek 3-5 kişi arsına giriyolar sürekli

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi ferdi1903

Kimsede hirs yok hayirdir ya, sivas atti bu arada

Çevrimiçi Samet Ç

Bu maç duran toptan falan döner
beraberlik çok iyi sonuç
ikinci yarı döner maç

Çevrimdışı yaço58

1 puan çok önemli yemeliyiz