Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, Talisca1903, Akil Emre, mellfred, adler, blackeagle35, Samet Ç, İsmail Özyurt, underworld, Özmen, enderersoy15, NioHH ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 291155 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Abu instada Besiktasi takipten cikmis
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Hakan gundogan buyukeksi istifa etti diyor..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Sefa Kara

umarım doğrudur bu haber şu adamdan kurtulmusuzdur.

Sırada mhk başkanı ve hakemler var.

Yabancı hakemler gelmeli.
[ Son Düzenleme: 17 Aralık 2023, 14:49:23 Sefa Kara ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abu instada Besiktasi takipten cikmis

Asıl o saticiyi biz takipten çıkalı çok olmuştu.
gidebilir₁.

Çevrimiçi Talisca1903

Asıl o saticiyi biz takipten çıkalı çok olmuştu.
gidebilir₁.
bonservis almadan hiç bir yere gidemez kimse gerekirse oynatır fayda sağlarım gerekirse kadro dışı bırakırım ama öyle bomboş çekip gidemez

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Herkes nerede yaw, kimse bir şey yazmıyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Herkes nerede yaw, kimse bir şey yazmıyor.
En son ben kendi kendime konuşuyor gibi hissettim saldım sonra :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yahu ortalık yangın yeri

Hocamız belli değil kim olacak?
Ali Posbiyik ortalığı yaktı
Eksi elma için sepet havasi çalmaya başladı.

herkes sus pus

Çevrimdışı Onur Küçük

bonservis almadan hiç bir yere gidemez kimse gerekirse oynatır fayda sağlarım gerekirse kadro dışı bırakırım ama öyle bomboş çekip gidemez
Kesinlikle. Kendince bir oyun oynuyor, sakatlanıp transferi yatmasın diye Paris'e gidip saç ektiriyor. Kimse de sormuyor neden İstanbul varken Paris'te saç ektiriyor diye. Madem bir oyun oynuyor o zaman bunun bedeli olarak da oyuncuyu, menajerini kıvrandıracaksın, sana bonservis getirmeden bir yere bırakmayacaksın. Kozlar bizim elimizde

Çevrimiçi Samet Demir

Yahu ortalık yangın yeri

Hocamız belli değil kim olacak?
Ali Posbiyik ortalığı yaktı
Eksi elma için sepet havasi çalmaya başladı.

herkes sus pus

Kupa maçından sonra görevden alınır bence.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

van nistelrooy'da boştaymış psv'de fena değildi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

van nistelrooy'da boştaymış psv'de fena değildi

Aman su Hollanda'lilardan uzak duralim. TR'ye gelipte basarili olmus bir tane Hollanda'li TD hatirlamiyorum.

Guus Hiddink, Rijkaard, Riekerinkt, Advocaat, Cocu, Kluivert hepsinin bi tarafina teneke baglayip gonderdiler - Nistelrooy'da farkli olmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Glasner ve Hasenhüttl isimleri çıkmış.
İkisi de olur.

Çevrimiçi sEuL

Glasner ve Hasenhüttl isimleri çıkmış.
İkisi de olur.

Glasner Edin'in Dortmund'tan ayrilmasini bekliyor diye yabanci ajanslarda haberleri cikmisti.
Buralara dusecegini pek sanmiyorum sahsen.
Avrupa'da genel olarak Turk futboluna zaten negatif bir yaklasim vardi, yasanan son olaylardan sonra akli basinda bir TD buralara gelir mi o da muamma bence.

Çevrimiçi Samet Demir

Glasner Edin'in Dortmund'tan ayrilmasini bekliyor diye yabanci ajanslarda haberleri cikmisti.
Buralara dusecegini pek sanmiyorum sahsen.
Avrupa'da genel olarak Turk futboluna zaten negatif bir yaklasim vardi, yasanan son olaylardan sonra akli basinda bir TD buralara gelir mi o da muamma bence.
Glasner dordmunda terzic de bize gelsin olmaz mı

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bugunku faiz kararı sonucu 30.08.2023'deki bilancoya göre banka kredi borçları için yıllık ödememiz 1.550 milyar tlye cıktı :/

Faiz giderleri düşükken bile ANC bu borcu arttırmayı nasil başardı inanilmaz bir durum.

Çevrimiçi sEuL

Glasner dordmunda terzic de bize gelsin olmaz mı

Olur Samet seni mi kiracagim simdi  :)
Simdi bi haber gordum bir saat once yayimlanan, Edin ile devam edecekler diye ama ET'yi VI vs SG gelmeden once bende istiyordum.
https://bvbbuzz.com/posts/edin-terzic-stays-borussia-dortmund-head-coach

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada bu ismi geçen hocalarla Samet Aybaba formülü de kesinlikle tutmaz.
Çocuk ölü doğar.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu arada bu ismi geçen hocalarla Samet Aybaba formülü de kesinlikle tutmaz.
Çocuk ölü doğar.
aybaba 1-2 maç idare eder rıza kaosa soktu hoca da hemen gelsin

Çevrimiçi Savaş

Hocanın açıklamaları kes. Sanki bana futbol yorumcusu :D Topçuları ayrı hocası ayrı yeminle sinirim bozuldu artık ahahaha

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

yok bu yönetimden de bir şey olmaz. ankaragücünde 1 puan çok iyi diyen adamı o maçta kovmaları lazımdı hadi yeni geldiler vs dedik sineye çektik. gittiler fbye karşı ezilen takıma karşı da hocayı değiştiremediler. bu maçtada hala teşekkür edilip yollar ayrıldı haberleri gelmedi. Önceden ançın açıklamaları okuyunca yerin altı kat dibine girer okuyamazdım utancımdan tam devamı rıza geldi bu seferde. yeter yahu seviyoruz falan ama yeter. ismi rıza değilde reeza falan olsa şuan taraftarlar kulübü basmıştı.

Çevrimiçi Talisca1903

yok bu yönetimden de bir şey olmaz. ankaragücünde 1 puan çok iyi diyen adamı o maçta kovmaları lazımdı hadi yeni geldiler vs dedik sineye çektik. gittiler fbye karşı ezilen takıma karşı da hocayı değiştiremediler. bu maçtada hala teşekkür edilip yollar ayrıldı haberleri gelmedi. Önceden ançın açıklamaları okuyunca yerin altı kat dibine girer okuyamazdım utancımdan tam devamı rıza geldi bu seferde. yeter yahu seviyoruz falan ama yeter. ismi rıza değilde reeza falan olsa şuan taraftarlar kulübü basmıştı.
ben sevmiyorum da yaptıkları gözümün önünde yönetim pasif kalıyor az daha pasif kalırsa ''matruşka '' dedikleri gelseydi diye dua ederiz

Çevrimiçi Mehmet57

Hocanin bu aciklamalari ve bu kotu gidisat sonucunda Gedson da devre arasi “ben gidiyorum” der

Çevrimiçi kahyaoglueren

Hayatimda daha rezil teknik direktor açıklaması görmedim.

Sabahına gönderilmeli.

Sen yorumcu musun teknik adam mı?

Gedson zamanında sakat sakat oynamis simdi oynamıyor diyor.

Anadolu kuluplerinde yok bu kadar amatörlük. Rezillik.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Rıza Çalımbay ile yolları ayırırlar mı?
Riza Çalımbay zaten gideceğini anladığı için mi bu kadar saçmaladı?

?s=19

Etiketler: