39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor

Beşiktaş Forum|39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor Skor : Beşiktaş - Hatayspor Tarih : 01.05.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Parku Hakemler : Ali Palabıyık - Kemal Yılmaz - Serkan Çimen

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor  [Okunma sayısı 46395 defa] 39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
21 [%75]
1 puan
2 [%7.1]
0 puan
5 [%17.9]

Toplam Oy Verenler: 28

Bu nasıl bir psikopat ya
Umarım seneye alırız bonservisini.

Böyle  :icool:

Çevrimdışı Alper1903

(Hakaret Yasak)₅ simdi de sampiyonliklarimizi kücümsüyorlar, neymis biz sampiyon olunca ipleyen olmuyormus, 1gün kutlamadan sonra kimse dönüp bakmiyormus medya vs. Bizim sampiyon olmamiz yayinci kurulusun isinede gelmiyormus cünkü gs ve fb en cok dekoderi satiyormus onun icin gs ve fb ligden cekilmeliymis. Serfsizler alelen ligi gs ve fb arasinda gecmesini diliyorlar

3 iq’lu dis kapinin mandallarini hic bir yerime takmiyorum, tavsiye ederim. aglayarak gunluklerine yazabilirler.

Çevrimiçi Necmi

Artık en kolay fikstür bizim iddası olmayan üç takımla oynayacağız 🙄

Çevrimdışı Çağrı Öz

Keşke yarın sabah G.saray ile oynasak.

Çevrimiçi Necmi

Nkoudou son üç maç performansıyla şampiyonluğu getirdi resmen
Yinede garantilemeden konuşmak doğru değil

Çevrimiçi Samet Ç

Marsilya'da oynadığı gibi oynamaya başladı bir anda

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimdışı Culpable

1 kisiye formasini aldim  kaldi 2 kisi forumdan ihtiyaci olan varsa  Twitter dan  yazsin :)
Kaldi 2 Gol

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimiçi Necmi

Şaka maka
Skoru geçtim futbol falan değil bu
Resmen 84 milyonun önünde şey yaptık
Beşiktaş maçları gece 12 den sonraya alınmalı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Arkadaşlar oh beeee. Ya totem olsun diye maç öncesi yazamıyorum. Hatta maç arası okumuyorum . Bugün devre arasında teli ellemedim bile nazar değmesin diye. İçimden hep ne muhabbet vardır baksammi dedim.

Çevrimdışı goktasoktay

Yazın yazın, bugün değilse ne zaman? Oku oku nereye kadar

Çevrimdışı goktasoktay

Bugün herkes üzerine düşeni yaptı. Ersin de kritik zamanlarda kritik müdahaleler yaptı. Ljajic beni mest etti. Ah be çocuk, hep böyle oynasan keşke. Larine tekte ayak içiyle bıraktığı asist neydi öyle. Herkes bırakamaz o topu oraya.

Ben kalan üç maçı da kazanırız diye düşünüyorum inşallah. Tabi rakipler kalan maçlarda çok puan kaybı yaşayıp 1 ya da 2 maç kala resmen şampiyon olursak puan kaybı olabilir.

Onun haricinde, sahada skor 7-0 fakat orta sahadaki top kapma mücadelesi neydi öyle? Hala ısıran futbolcular vardı sahada. Hoca herkesi inandırmış ve motivasyon üst seviyeydi.

Bu inanmışlık bize 3 galibiyet getirir inşallah. İnancım tam..

Çevrimdışı Çağrı Öz

Hatay ancak belli tip oyun anlayışları olan takımlara karşı başarılı bir futbol ortaya koyabilir.

Mesela orta sahasını kolay geçtiği, beklerini maymuna çevirdiği her takımı yener ya da üstünlük sağlar. Sağaldı da.. Topu bir şekilde 3. bölgeye getirip 30-40 saniye orada topla oynamasına müsade edersen golü yersin.

Diğer yandan bu takım topu çevirme yeteneği olan, kanatlardan bindirme yapabilen ve de orta sahası dirençli her takımın da eseri olur.

Bu sebeplerden ötürü Beşiktaş için rahat geçeceğini tahmin ediyorum. Hele şu son iki maçtır oluşan kadro yapımıza karşı hiç şans vermiyorum.

Sezonu noktalıyorum bununla daha maç izlemem  :lol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sergen Hocam: Görecez cumartesi günü ne olacağı.

Hatay:  Olur olur, yeriz yeriz.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şaka maka
Skoru geçtim futbol falan değil bu
Resmen 84 milyonun önünde şey yaptık
Beşiktaş maçları gece 12 den sonraya alınmalı

Herkes sergenin raconunu konuşuyor. Bir de işin güzel tarafı renkliler daha çok konuşuyor. Büyük korkmuşlar.  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Herkes sergenin raconunu konuşuyor. Bir de işin güzel tarafı renkliler daha çok konuşuyor. Büyük korkmuşlar.  :evillol: :evillol:
emre bol u twitterde dinlemedin galiba 😂

emre bol u twitterde dinlemedin galiba 😂

Dinledim, emre bol ve peruk sergenin kankası. emre bol gırgırında adam, beşiktaşı da hakkını verir genelde sergenden dolayı. peruk biraz daha kasıntı tiptir. bugün aboubakar haftaya 11 falan dedi. büyük ihtimal sergen ve çevresinden duydu herhalde. böyle ufak ipuçları için izliyorum desem yalan olur, bugün nerde ne varsa izledim  :evillol:

Çevrimiçi levitate

Dinledim, emre bol ve peruk sergenin kankası. emre bol gırgırında adam, beşiktaşı da hakkını verir genelde sergenden dolayı. peruk biraz daha kasıntı tiptir. bugün aboubakar haftaya 11 falan dedi. büyük ihtimal sergen ve çevresinden duydu herhalde. böyle ufak ipuçları için izliyorum desem yalan olur, bugün nerde ne varsa izledim  :evillol:
serdar aliyi bekliyorum ben, rize galibiyetimizden sonra çok üzgündü :D

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

serdar aliyi bekliyorum ben, rize galibiyetimizden sonra çok üzgündü :D

Hatay karşısında kazanırsa biter dedi. Bitti zaten  :lol:

Çevrimiçi levitate

Hatay karşısında kazanırsa biter dedi. Bitti zaten 
biliyorum ama o halini görmem lazım keyifleniyorum

beşiktaş uzun süredir bir şey oynamıyor diyordu bakalım şimdi ne diyecek :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Nkodouda inanılmaz enerjik sadece karar mekanizmasında sorun var.

Onu bir düzeltse ligin çok üstünde bir oyuncu.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Arkadaşlar oh beeee. Ya totem olsun diye maç öncesi yazamıyorum. Hatta maç arası okumuyorum . Bugün devre arasında teli ellemedim bile nazar değmesin diye. İçimden hep ne muhabbet vardır baksammi dedim.
Maçtan bir gün önce foruma girmiyorum ve yazmıyorum. Toteme devam :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı tolgakgonul

Şike diye kuduruyo renkliler  :D