10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 29.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 55881 defa] 10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%37.5]
1 puan
1 [%6.3]
0 puan
9 [%56.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı Alper1903

Super, harika, great, muy bien, molto bene, fantastique helal lan takim helal

Çevrimiçi MUSTAFA_

O efsane anlar  :icool:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha Erman faul yok diyor, kestanelerimiz ise faul diyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bugün yendiğimiz maçta 4 golde de hatası vardı. İçerdema :D  :evillol:

Bugün rabbine seni gökhandan kurtarıp rosier'i verdiği için kaç kere şükrettin :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ulan Feyyaz hala taban diyor.
Ah ulan para insanı ne hale getiriyor.

Çevrimiçi sefaköykartali

Josef, Rosier, Atiba, Ghezzal, Aboubakar bugün olağanüstü iş çıkardılar. Sakatlanana kadar Necip ve Rıdvan da çok iyilerdi. Mensah' ı çok beğenmedim açıkçası çok etkisizdi, sezon başından beri de çok etkili olduğu maç hatırlamıyorum. Alınırken daha etkili olacağını düşünmüştüm ama şimdiye kadar beni yanılttı açıkçası.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:ssss:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sergen Yalçın: “Bugün maçı gerçekten çok istedik, mücadele ettik, savaştık. Ancak maçı sahada bizden daha çok isteyen bir adam daha vardı. O da bizim kadar mücadele etti ama kazanan taraf biz olduk.”

saksıya fesleğen gibi oturtmuş :D

Josef, Rosier, Atiba, Ghezzal, Aboubakar bugün olağanüstü iş çıkardılar. Sakatlanana kadar Necip ve Rıdvan da çok iyilerdi. Mensah' ı çok beğenmedim açıkçası çok etkisizdi, sezon başından beri de çok etkili olduğu maç hatırlamıyorum. Alınırken daha etkili olacağını düşünmüştüm ama şimdiye kadar beni yanılttı açıkçası.

rıdvan sakatlanmadı oyundaydı  :alala: N'sakala önüne geçti hatta ben mi yanılıyorum.

Çevrimiçi sefaköykartali

rıdvan sakatlanmadı oyundaydı  :alala: N'sakala önüne geçti hatta ben mi yanılıyorum.
Yok sakatlanana kadar Necip, maç sonuna kadar rıdvan olağanüstü olmasalar da iyilerdi demek istedim  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

:D  :evillol: :kop:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Jay-Jay Amokachi

Utku Yuvakuran: Şuan 100% Güven vermiyor, tedirgin birakiyor beni. Bir kere kötü boş cikdi köşevurusunda. 

Ridvan: Şuan yetersiz. Cok basit top kaybeti. Kolay düşüyor. Fiziki gücünü yükseltmesi lazım.
Pozisyon oyunu yetersiz. Ilk yari daha başinda pelkasi tutamadi. Daha konzantre almasi lazım.

Francisco Montero: yeterli.

Necip: Macin başinda bir kac top kaybeti. Ondan sonra toparlandi. Mücadele yüksek, her zamanki gibi. Gölü cok önemliydi, tam zamaninda geldi.

Rosier: Performansi akilda kaldi. Iyi mücadele, iyi oynadi. Kondüsyonü üst düzeyde, son dakikaya karşi koşdu ve rakibi meşgül etti. Tam not.

Souza: Saglam ve basit bir performans. Ayakda kaldi.

Mensah: Bana göre yetersiz. Topu iyi taşidi, ama paslari herzaman adamini bulmadi. Vucut dilini begenmiyorum. Sanki Barcelonadan gelmiş gibi. Uzun yadili bu pozisyonun oyuncusu deyil. Gecici olarak idara eder.

Atiba: göze çarpmayan bir performans. Yineda 100dk. ayakda ve macda kaldı. Helal olsun.

Larin: Vucut dilini begniyorum. Beliki sezon öncesi iyi calişmis. Ataklarda ve kontra ataklarda cok etkili oluyor. Rakip takim icin her zaman bir tehlike. Malesef Hakemin kumpasina düşdü.

Ghezzal: Topu iyi tutu. Teknigi cok iyi. Cok iyi driblingleri vardı bügün. Pas oynu iyi. Ortasi 2-0 getirdi. Cok iyi bir oyun sergiledi.

Vincent Aboubakar: Ilk göl üst düzel göl. Bu ligde kac kişi böyle atar ? Rakip savumayi yipradiyor. Cok güclü, iyi teknigi var. Yavas Yavas lige isiniyor. Umarim bize daha cok mac kazandırır. Ikinci yarinin son bölümünde kondüsyonu yetmedi, ama önemli deyil. Cok iyi pir performans. Tam not.

Sergen Yalcin: N'skala yi oyna alıp, N'Koudou sag kanada aldı. Dogru hatırliyorsam, N'Koudou son pası verdi. Bu mac teknik dırektöre yazar. Tam puan.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte bu açıklamayı hiç iyi bulmadım. Neden biz hakemi yenmek zorundayız?

Beşiktaş Tarihi
★★★

hata hakemi sürekli yenemezsin açıkcası bende beğenmedim.

Hakemin kariyerini bitirmek gerekiyor.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ben de tam tersine çok beğendim açıklamayı. Hep söylediğim şey bu.. Eğer sen o topu kaleye sokarsan, hakem ne yapabilir?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben de tam tersine çok beğendim açıklamayı. Hep söylediğim şey bu.. Eğer sen o topu kaleye sokarsan, hakem ne yapabilir?
Sen 4 tane atarsın rakibe 5 tane penaltı verir. Ne yapacaksın? Hiçbir şey yapamazsın. Bu söylem saçmadır. Beşiktaş ile anılmasını yanlış buluyorum. Biz eşit şartlarda oynamak istiyoruz ve savunmalıyız. Her zaman bu kadar gol atamayız ama kazanmayı hak edebiliriz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

niye eşit şartlarda oynamıyoruz neden sürekli hakemi yenmek zorunda kalan tarafız ?

Neden buna mecbur bırakılıyoruz ? Hakemi sürekli yenebilirmisin ?

Her maç 10 kişi rakibe bol bol penaltı takdir haklarını rakipten yana kullan.

Bunu kabullenmek yanlış.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

sergen yalçın büyük takım futbolcusu idi her derbide büyük takım hocası olduğunu da ispatlıyor düşmanlarına kapak takıyor boşuna efsane değil
Net !!!!

Beşiktaş, Sergen Yalçın’la çıktığı 5 derbi maçını kaybetmedi.

🔸Fenerbahçe 2-0, 4-3
🔸Trabzonspor 3-1, 2-2
🔸Galatasaray 0-0
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

niye eşit şartlarda oynamıyoruz neden sürekli hakemi yenmek zorunda kalan tarafız ?

Neden buna mecbur bırakılıyoruz ? Hakemi sürekli yenebilirmisin ?

Her maç 10 kişi rakibe bol bol penaltı takdir haklarını rakipten yana kullan.

Bunu kabullenmek yanlış.
Sen 4 tane atarsın rakibe 5 tane penaltı verir. Ne yapacaksın? Hiçbir şey yapamazsın. Bu söylem saçmadır. Beşiktaş ile anılmasını yanlış buluyorum. Biz eşit şartlarda oynamak istiyoruz ve savunmalıyız. Her zaman bu kadar gol atamayız ama kazanmayı hak edebiliriz.
Haklısınız elbette. Türkiye' de hakemler maalesef bu maçlarda iyi yönetemiyor ama demek istediğim; maçtan önce hakem kesin bize kötü karar verecek, bizi doğrayacak şeklinde bir kabullenmişlikle maça çıkmamalıyız. Besiktas gibi oynayacağız diye çikınca görüyorsunuz 4 tane sallıyoruz.

Yav kızıyoruz ediyoruz , bütün hincimizi , sinirimizi senden çıkarıyoruz ama seviyoruz da seni be çocuk

Helal olsun , her zaman ki gibi yine elinden geleni yaptın :claps: :claps:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip totem yapsın, her maça kirli sakalla çıksın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haklısınız elbette. Türkiye' de hakemler maalesef bu maçlarda iyi yönetemiyor ama demek istediğim; maçtan önce hakem kesin bize kötü karar verecek, bizi doğrayacak şeklinde bir kabullenmişlikle maça çıkmamalıyız. Besiktas gibi oynayacağız diye çikınca görüyorsunuz 4 tane sallıyoruz.
Maalesef Türkiye'd sesin çıkmayınca seni çok fazla eziyorlar. Yoksa ben de hakem maçı rakibe verir işlerini sevmiyorum. Ancak işte saha içindeki kadar saha dışı faktörlere karşı savaşmamız lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Rosier' in bonservisi almamız lazım. Çok iyi oynuyor oğlan bu maçta aşırı ters toplara atladı zıpladı, çok yetenekli.
Bende onu yazacaktım

Yav arkadaş bizim taraftar bize gelmeden önce hangi topçuya Çöp , vasat , 5 para etmez diye yaygara koparsa biz o oyuncudan acayip iyi verim alıyoruz , Rosier de bunlardan birisi , Cok enteresan

Çok iyi topcu GoKhani zerre aratmadığı gibi ondan çok daha iyi oynuyor Helal olsun , Rosierin bonservisini alamazsak üzülürüm

Bu tür galibiyetler sonrası aklıma hep dandik takımlara bıraktığımız puanlar geliyor, buruluyorum..

Gençlerbirliği

Ligde tek galibiyeti olan bir takım , bil bakalım o tek galibiyeti kimden aldi :s20: :s20: