10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 29.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 55875 defa] 10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%37.5]
1 puan
1 [%6.3]
0 puan
9 [%56.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yonetim cikip cok sert konusmali  !!! Olacak is degl
Yorgo

Çevrimiçi yaço58

Hakemin vermediği faule bak ya karaktersiz haysiyetsiz sonrada saha karışıyor

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

FB gol atana kadar maç devam edecek şimdi de  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

altayın eline çarpmış hani var

Çevrimiçi yaço58

Altay topu ceza sahası dışında eliyle alıyor ona bile gözlerini kapıyor hakem hahaha hakeme girsin bu maç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Herkese koyduk bu sefer  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

10 kişiyle feneri de hakemi de rezil eden Sergen Yalçın helal olsun sana

Yorgo

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Alın aynı skoru münasip bir yerinize sokun.
Bu arada son pozisyon Altay kırmızı

Çevrimdışı ilhan mansız

altay da topu elle aldı, gerçekten karşımızdaki rezil klübe karşı pırıl pırıl tertemiz oynadık, tümtakımı tebrik ediyorum,,

Altay son dakika elle aliyor  !!
Yorgo

Çevrimdışı ilhan mansız

fener için bir şey yazmaya değmez, iğrençler,,

Çevrimiçi Samet Ç

Hakeme rağmen yendik şimdi Hakem şöyleydi böyleydi diye ağlamalar başlar.

Çevrimdışı tangaz

BEŞİKTAŞ FENERİN ..... ...!!!

(anladınız siz onu

:halay: :halay: :halay:

Sergen Yalçın Bey diyeceksiniz ulannnn
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yine 10 kişi ile 4-3 koyduk

Çevrimdışı mrred

Feneri sahada ezdik. Hocaya ve takıma tebrikler. Ligin en iyi orta sahası ve santraforunun bizde olduğu bu maçla birlikte tescillendi. Hoca büyük maçlarda gerçekten kendini iyi hazırlıyor çok iyi motive ediyor takımı. Sevinçten ağladım böyle bir maça tanıklık ettiren herkese teşekkürler.
The great gig in the sky

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Allah'ınıza kurban. Tarih tekerrür etti. Bağırttıra bağırttıra kartallarım benim.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mrred

Maçı ayakta izledim böyle heyecanlandıran son zamanlarda başka bir maç hatırlamıyorum. Çok iyiydi.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ilhan mansız

Allah'ınıza kurban. Tarih tekerrür etti. Bağırttıra bağırttıra kartallarım benim.

çok feci acıttık, dallamlar sezon başlamadan kendilerini şampiyon ilan etmişlerdi

Çevrimdışı can1903

Abou, mensah, nsakala, nkoudou'nun bacakları hakeme verilsin bu maçççç
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..