40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş Skor : Galatasaray - Beşiktaş Tarih : 08.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 54742 defa] 40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%55.6]
1 puan
4 [%22.2]
0 puan
4 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 18

Çevrimiçi underworld

Çelsi de 2-1 yaptı vay arkadaş

Çevrimiçi kahyaoglueren

Olur mu canim, 1-1'i bugun bulunca bazi mallar sampiyon Besiktas diye bagiriyordu bugun arenada. Dusunmuyorlar ki orada oyle bir sacmalik yapiyorsun rakip onunde, adamlari daha da motive ediyorsun.
Benim de dikkatimi çekti. Yazmayayım yazmayayım dedim de sadece benim dikkatimi çekmemiş.

Çevrimiçi sEuL

4 olmadan bitsin bari, biz sabaha kadar oynasak gol atamayiz

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

4 puan şart oldu artık Abu oynamazsan yazıklar olsun oyuncu kalmadı takımda

Çevrimdışı Erman1903

Neyse artık geçmiş olsun, önümüzdeki maçlara bakarız. Kenarda yedek yok, hakem Cüneyt, biz de kötü oynadık. N'Koudou olsa farklı olabilirdi, henüz bir şey bitmiş değil. Son iki haftaya bu şekilde gireceğiz desek çoğu kişi sezon başında kabul ederdi, can sıkmaya gerek yok. Oyunculara, teknik heyete fazla bir şey denmez. Arada takviye yapılsa böyle sıkışmazdık.

Çevrimiçi ferdi1903

Oyi olmadi kanser olmaya devam

Çevrimiçi ferdi1903

Umarim sakatlardan dönen olur

Çevrimdışı levent14

Valla ben ligin 2 hafta kala tamamlanacağını hiç tahmin etmiyordum zaten bir şekilde son haftaya kalıyor bu iş...Ayrıca suda bir gerçek böyle bir yedek kulübesiyle zaten oyuna 1-0 geride başlarsın böyle derbilerde...Son olarak diyeceğim..Bir zahmet 2 maçtan 4 puan çıkartsınlar artık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önümüzdeki maçlara bakalım. Bu skor öngörülemez bir skor değil. Hakem atamalarından belliydi. Bundan sonrası yöneticilere bakar. Ya iş yaparlar ya da kongrede hesap verirler. Keyifleri bilir.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Genel averajda önde olmamız çok önemliydi. Allahtan diyorum yoksa şampiyonluğu vermiştik.
The great gig in the sky

Çevrimdışı levent14

Ayrıca 10 yıldır yapılan şu fikstür oyununa son 2-3 maçtan birine bunların deplasmanına gitmemize hala izin verirlerse yönetime de yazıklar olsun

Çevrimiçi ferdi1903

Bugün niye bukadar tutuk oynadik

Çevrimiçi MUSTAFA_

Genel averajda önde olmamız çok önemliydi. Allahtan diyorum yoksa şampiyonluğu vermiştik.
İş genel averajlara falan kalmaz. 4 puan her türlü şampiyon yapıyor. Bırakalım bu ayrıntı işlerini artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Oyi olmadi kanser olmaya devam
Muazzam oynadığımız Senol'un ilk senesinde bile son iki haftaya bıraktık şampiyonluğu biz böyleyiz yapacak bir şey yok 4 puan alıp kupayı almak lazim

Çevrimdışı yigiter38

Bugün oyuncular çok ürkek oynadı,fazla saygı duydular.
FB nin yenmesi iyi olmadı,kaldı 2 puan.
İnşallah 2 haftada 4 Puanı alırız....

Çevrimiçi sEuL

Cok basit, Gs bizden daha iyi hazirlanmis maca. Ghezzal'i kitlediler, ve bize nazaran cok daha diriydiler mac boyunca.
Gedson, Taylan ve Emre orta sahasina karsi ustunluk kuramadik - dogru duzgun pozisyonumuzda yok.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Umarım nsakala'yı yeterli gören, elestirenlere neredeyse hakarete varan ifadeler kullanan benbildimciler izlemislerdir nsakala performansını.

Onun dışında sahada varlık bile gösteremedik. Yakışmadı.
Her sey bizim elimizde hala. Ama silkelenmemiz lazim. Sampiyon olmadık.

Çevrimdışı can1903

Arkadaş ne hakemi ya? Ne oynadıkta neyi eleştiricez bu oyuncuların ruh hali nedir 1 tane net pozisyonu yok takımın.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tolga1903

Aga yaptığı değişiklikler saçma sapandı. Adamların da harbi kadrosu iyi ya diyecek bir şey yok artık karagumrugu yenip göztepe maçına psikolojik olarak önde çıkmak lazım başka ceremiz kalmadı

Çevrimdışı goktasoktay

Şu olumsuz olumsuz konuşan kim varsa, hafta boyu hatta haftalardır, yukarda yazmıştım araya kaynamasın, kınaları benden. Söyleye söyleye söyleye söyleye sonunda başardınız ya takımı aşağı çekmeyi!
Takıma adam akıllı takviye yapmayan yönetime, hakemler konusunda gerekeni yapmayan yönetime... Biraz sahip çıkın be kardeşim takıma biraz! Cüneyt ve mete bugün üzerine düşeni yaptı!!! Hele 3. golden önceki atağımızı kesen o yan hakem...
Maçın başında net golümüzü vermediler. Gs nin golü için 2 dk ayarlama yaptılar, o gol golse, bizimki %100 goldü. Baya kalın kalın doğradılar.

Bu maçlardan sonra “ya kardeşim biz de bişey oynamadık ki” diyenin ağzına kürekle vurasım geliyor. Hakem maça çok etki etti, bizim oyuncular da bu sefer reaksiyon gösteremedi. O yüzden kötü göründük. Her maç hakemi de yenemezsin, bunu bilmek lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Umarım nsakala'yı yeterli gören, elestirenlere neredeyse hakarete varan ifadeler kullanan benbildimciler izlemislerdir nsakala performansını.

Seneye N'Sakala ve Welinton as savunmacılarımız olacaksa hiç Avrupaya gitmeyelim delik deşik ederler

Çevrimdışı Orhan_

Ne fbnin yenmesi kötü oldu ne de yenilmemiz. Kimin ne bk yaptığı bizi ilgilendirmez. Bu 5 hafta önce böyleydi 10 hafta öncede. Kredimiz vardı kullandık ve hala ipler bizim elimizde. Bırakın artık hesap yapmayı. Hesabı arkamızdakiler yapsın. Biz zaten bu iki takımı yenemiyorsak şampiyon da kim olursa olsun.

Ayrıca şu taraftardaki gevşekliği zerre anlamıyorum. Daha iş bitmeden şampiyonluk türküleri söyleniyor, pankartlar hazırlanıyor. Son hafta bitecek bu iş.

Çevrimdışı goktasoktay

Rakipten çok hakem bozdu bizi de ondan

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

iki mac  kazaninca  cok seviyoruz ovmeyi bence  Larin de bu takimin oyuncusu degil, 20 gol daha atsin yine degil.. O kalibrede bir oyuncu degil maalesef , onu  parlatan hocanin sistemi   
Yorgo