31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 21.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 44771 defa] 31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%57.1]
1 puan
2 [%14.3]
0 puan
4 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı can1903

Atiba azcık abansa 1-0 öndeydik. Acilen Ljajic çıkmalı saha da yok resmen. Valencia nın savunma yardımları Ghezzal ve Rosieri de işlemez hale getirdi. Ljajic olmadığı için 10 kişiyiz sahada resmen. Ghezzal ortaya Nkoudou sağa çok iyi olur.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı yaço58

Hakemin niyeti belli 2.yarı hepsini gömelim sahaya nsakala tam bomba ljajic yine kayıplarda

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Şuna faul çalmadı

Çevrimiçi mayguntr

ghezzal ortaya geçer mi
gerek yok bence, canerin arkasini islemek lazim sagdan, ortaya mensah veya saglam pres icin oguzhan girebilir.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

gerek yok bence, canerin arkasini islemek lazim sagdan, ortaya mensah veya saglam pres icin oguzhan girebilir.
nkoudou kafası yerindeyse caneri perişan eder
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Hakem eyyamın dibine vurdu. İlk yarı kötü değildik aslında ama sanki azcık panik oynadık. Sakin kalıp ayaklarımız yere basmalı. Ljajic konusunda ben de aynı fikirdeyim. Oyunumuzu bozuyor. Çok kolay top kaybediyor. Ghezzal ortaya geçse acep ne kadar verimli olur?nkodou sağa geçse

Çevrimdışı worns

genelde beğenilmemiş ama ben o kadar olumsuz bulmadım ilk yarıdaki oyunu. fb dirençli tahmin edeceğimiz gibi. topla oynayan taraf biz olduğumuzdan ve nsakala ağırlıklı arkaya top yiyebildiğimizden bir kaç pozisyon sıkıntı oldu ama aslında geneli istediğimiz gibiydi. oyunu kontrol ettik. iki kez ciddi tempo yükselttik. ikisinde de iyi pozisyonlar geldi. ilk olarak abou ve atiba. devre sonuna doğru abounun atibayı kaçırdığı pozisyon sonra ghezzal'in şut tercihi. bir kaç kez de szalai kritik toplar kesti. içeri 1-0 girebilirdik, olmadı.

ljajic malesef olmuyor sezon genelinde olduğu gibi. markaj altında eziliyor, kenarlara doğru desteği de veremiyor. n'kodou ile değiştirilmesi fikri mantıklı. mensah bu yapıda bir işe yaramaz ama oziyi de son dönemde hareketli gördüğümden özellikle kenarlara yardıma gideceği bir rolle sahaya atmak denenebilir.

Çevrimiçi kahyaoglueren

nkoudou kafası yerindeyse caneri perişan eder
Ortadan oraya servis edebilsek. Ljajic simdiye kadar yapamadi. Arkaya sarktiklarimiz hep ghezzalin ice yonelmesiyle oldu.

Çevrimiçi mellfred

josef de iyi değil bugün

Çevrimdışı Orhan_

Tek sorunumuz çok konsantre olmak bence. Biraz salarsak rahat maç olur bizim için. Özellikle son 10 dakika maçı kontrol etmeye başladık gibi geldi bana.

Çevrimdışı worns

hakem kötü. abou'ya yayda yapılan faulu vermemenin bir açıklaması yok, her şey gözünün önünde.

Çevrimdışı Erman1903

genelde beğenilmemiş ama ben o kadar olumsuz bulmadım ilk yarıdaki oyunu. fb dirençli tahmin edeceğimiz gibi. topla oynayan taraf biz olduğumuzdan ve nsakala ağırlıklı arkaya top yiyebildiğimizden bir kaç pozisyon sıkıntı oldu ama aslında geneli istediğimiz gibiydi. oyunu kontrol ettik. iki kez ciddi tempo yükselttik. ikisinde de iyi pozisyonlar geldi. ilk olarak abou ve atiba. devre sonuna doğru abounun atibayı kaçırdığı pozisyon sonra ghezzal'in şut tercihi. bir kaç kez de szalai kritik toplar kesti. içeri 1-0 girebilirdik, olmadı.

ljajic malesef olmuyor sezon genelinde olduğu gibi. markaj altında eziliyor, kenarlara doğru desteği de veremiyor. n'kodou ile değiştirilmesi fikri mantıklı. mensah bu yapıda bir işe yaramaz ama oziyi de son dönemde hareketli gördüğümden özellikle kenarlara yardıma gideceği bir rolle sahaya atmak denenebilir.

Bence de, maça aslında Ljajic yerine Ozzy ile başlamak da daha mantıklı bir seçenek olabilirdi.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Ortadan oraya servis edebilsek. Ljajic simdiye kadar yapamadi. Arkaya sarktiklarimiz hep ghezzalin ice yonelmesiyle oldu.
hoca şu ana kadar bir maçta on dakikalığına denedi, derbide deneyeceğini sanmıyorum

ama olur da kafası eser yaparsa maçı getiren hamle olabilir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bence de, maça aslında Ljajic yerine Ozzy ile başlamak da daha mantıklı bir seçenek olabilirdi.
Ozzy'nin 45 dakikadan fazla oynayabileceğini düşünmüyorum. Onun için onunla başlamamış olabiliriz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ozzy'nin 45 dakikadan fazla oynayabileceğini düşünmüyorum. Onun için onunla başlamamış olabiliriz.

Yani işte, Ljajic sanki çıkaracak gibi de :). N'koudou da girerse muhtemelen dediğin gibi sola geçer Larin sağa :)

Çevrimiçi levitate

değişiklik yok sanırsam

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yani işte, Ljajic sanki çıkaracak gibi de :). N'koudou da girerse muhtemelen dediğin gibi sola geçer Larin sağa :)
Ljajic ile oynamak hocanın tercihi. Bence sonradan oyuna girince daha etkili olabiliyor. Yorgun rakiplere karşı daha etkili göründü Başakşehir kupa maçında. Nkoudou'daki cevheri gören ufak bir topluluğuz. Nette futbol biliyorum diyenler bile görmedi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

Ljajic ile oynamak hocanın tercihi. Bence sonradan oyuna girince daha etkili olabiliyor. Yorgun rakiplere karşı daha etkili göründü Başakşehir kupa maçında. Nkoudou'daki cevheri gören ufak bir topluluğuz. Nette futbol biliyorum diyenler bile görmedi.

GOOOOOOOL :)

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Umarim vardan birsey cikartmazlar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !