11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor
11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor Skor : Beşiktaş - Kasımpaşaspor Tarih : 04.12.2020 Saat : 19:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Bahattin Şimşek - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 25629 defa] 11. Hafta Beşiktaş 3-0 Kasımpaşaspor
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%73.3]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
2 [%13.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yuksek tempoyla başladık. Donen toplari topluyoruz alan kapatip. Hizli ve tek pas isteği yuksek. Hareketli oynuyoruz. Donen toplarda sıkıntı yaşarsak arkada açık verebiliriz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

:D 
Yorgo

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Dogal konumda sanki el. Bakalim ne cikacak.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yaço58

Bece de   bisey yok ama olsa da  verseler sasardim  :bandit:
Yorgo

Çevrimiçi levitate

dorukhan istekli sözleşme şeysi doğru demek

Çevrimdışı kahyaoglueren

Montero ne paslar atiyor ghezzale ikidir.   :claps:

Çevrimdışı mayguntr

montero ne guzel toplar atiyo be, mensah-dorukhan bi ceki duzen vermeleri lazim boyle gitmez bu mac yoksa

Çevrimdışı AigleBordeaux

Monteronun her maç beyaz forması diğer oyunculardan farklı kol uçlarındaki kırmızı çizgi daha geniş

Monteronun her maç beyaz forması diğer oyunculardan farklı kol uçlarındaki kırmızı çizgi daha geniş
yok degil, sol kolundakini  yukari  kiviridgindna  ters yuzu ortaya cikiyor kol ucunun 
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

korner  olan topa bak inanilir gibi degil 
Yorgo

Çevrimdışı kahyaoglueren

Wellinton top kullanmasin mumkunse.

Çevrimiçi yaço58

Mensah yada wellinton Yakmaz inşallah takımı

35 dakika gecti takim 1 sut  atti. Orta sahada da Josef i  ariyor gibiyiz isin acigi ...
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

35 dakika gecti takim 1 sut  atti. Orta sahada da Josef i  ariyor gibiyiz isin acigi ...
Josef ileri çıkışlarda attığı dikine paslarla hızlı çıkmamızı saplıyordu. Dorukhan bu işi yapamıyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Josef ileri çıkışlarda attığı dikine paslarla hızlı çıkmamızı saplıyordu. Dorukhan bu işi yapamıyor.
yani.. o isi  su an sozde  Mensah  yapmali  ama ..
Yorgo

Atiba bu  sene  enteresandir  iki mac  var  3  mac  cok kotu  ... Ikinc iyarid a Atiba yi  cikartirdim ben
Yorgo