10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 29.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Bahattin Duran -

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 53774 defa] 10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%37.5]
1 puan
1 [%6.3]
0 puan
9 [%56.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı cursedofdragon

Utku

Rosier         Welinton    Montero         Rıdvan

Josef

Ghezzal       Atiba         Mensah          Larin

Aboubakar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sorunun cevabı basit: Welinton - Montero. Asıl soru Rıdvan mı Nsakala mı?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Bu sorunun cevabı basit: Welinton - Montero. Asıl soru Rıdvan mı Nsakala mı?

tecrübe diyerek sergen hoca n'sakalayı oynatabilir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu argüman bana saçma geliyor. Nsakala hiç derbi oynamış mı ki?

Beşiktaş Tarihi
★★★

yaş faktörü olaraktan rıdvan daha genç ne yapacağı belli olmaz hata yapabilir vs. diye o bakımdan.

Ben rıdvanı oynatırdım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yaş faktörü olaraktan rıdvan daha genç ne yapacağı belli olmaz hata yapabilir vs. diye o bakımdan.

Ben rıdvanı oynatırdım.
Oynamadan kimse tecrübe kazanamaz. Oynat görelim. Seni suçlamıyorum zaten.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

anderlechtte 71 maçı var illaki oynamıştır
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Beşiktaş'ta Gökhan Töre ve Domagoj Vida, Fenerbahçe derbisinde forma giyemeyecek.
(beIN SPORTS)

Çevrimiçi MUSTAFA_

anderlechtte 71 maçı var illaki oynamıştır
En son Şenol Güneş tarafından Ljajic'e tecrübesiz dendiğini unutmamak lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

walla adam layiçe az bile sölemiş layiç için italyada bunu pataklayan hocayı bir kaç gün istanbulda ağırlasak mı naapsak  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

şenol güneşin bu söyleminden referans alarak söyledim diyorsun yani  :icool:

Çevrimiçi MUSTAFA_

şenol güneşin bu söyleminden referans alarak söyledim diyorsun yani  :icool:
Kim söylerse söylesin çok saçma geliyor bana bu. Sanki topa ilk kez dokunuyor bu oyuncular. Sen oynatmayacaksan senden sonraki gelen teknik direktör mü oynatacak tecrübe kazansın diye?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Ljajic kiralık olarak geldi bize esti gürledi biraz. Lens gibi bonservisini aldık elimizde patladı.

Almasaydık bu halde olurmuydu acaba...

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

Kim söylerse söylesin çok saçma geliyor bana bu. Sanki topa ilk kez dokunuyor bu oyuncular. Sen oynatmayacaksan senden sonraki gelen teknik direktör mü oynatacak tecrübe kazansın diye?

hem hazır seyirci baskısı da yok rıdvanı tam kazanma sezonu bu çocuğu 2 seneye 15 milyona çakabiliriz

Çevrimiçi MUSTAFA_

hem hazır seyirci baskısı da yok rıdvanı tam kazanma sezonu bu çocuğu 2 seneye 15 milyona çakabiliriz
Bu maçta oynatmazsak hem de pas atamayan Nsakala varken büyük hata yaparız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Bu maçta oynatmazsak hem de pas atamayan Nsakala varken büyük hata yaparız.

karşıda pelkas ve gg olacak bilemedim walla hangisi daha iyi oynar

Çevrimiçi MUSTAFA_

karşıda pelkas ve gg olacak bilemedim walla hangisi daha iyi oynar
Gökhan'ın kaptığı topla gol yememizi istiyorsun herhalde. Nsakala rakibe pas vermeyi çok seviyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Gökhan'ın kaptığı topla gol yememizi istiyorsun herhalde. Nsakala rakibe pas vermeyi çok seviyor.

rıdvanda geçen sene bir hata yapmıştı top kaptırmıştı gol yemiştik sen çok kızmıştın  :ebebe:

Ersine de kızıyon  :boxin:

Çevrimiçi MUSTAFA_

rıdvanda geçen sene bir hata yapmıştı top kaptırmıştı gol yemiştik sen çok kızmıştın  :ebebe:

Ersine de kızıyon  :boxin:
Sadece ben kızmamışım ki o zamandan beri oynamadı. Orada ona kızılmasının nedeni de hatası değil hatasının aşırı özgüvenden gelmesiydi. Ersin kaleci değil. Tuttuğu top yok. Düşündüğümün aksini göstermedi henüz. Gösterirse ben hatalıyım derim. Şu an bir ışık yok kalecilerimizde. Utku da kaleci değil.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sadece ben kızmamışım ki o zamandan beri oynamadı. Orada ona kızılmasının nedeni de hatası değil hatasının aşırı özgüvenden gelmesiydi. Ersin kaleci değil. Tuttuğu top yok. Düşündüğümün aksini göstermedi henüz. Gösterirse ben hatalıyım derim. Şu an bir ışık yok kalecilerimizde. Utku da kaleci değil.

Rıdvan fitbolcu filan değil demiştin bir hatası ile çocuğu bitirmiştin onu demek istedim ama neyse  :ebebe:

ersin ve utku konusunda katılıyorum ama bunlar olmaz bize.

Dediğim gibi alt yapıdan her futbolcuya kesin futbolcu,yıldız gözüyle bakıldığı için bu haldeyiz.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

nsakala hata yapılıp yenilmeyi tercih edeceğime, Rıdvan hata yapsın yenilelim buna razıyım
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

linç yemeyeceksem bu maç çok pis berabere kokuyor, zengin bir iş adamı olsam beraberliğe baya para basardım
ama umarım fenere geçiririz
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

linç yemeyeceksem bu maç çok pis berabere kokuyor, zengin bir iş adamı olsam beraberliğe baya para basardım
ama umarım fenere geçiririz
Bence her türlü sonuca açık bir maç. FB'den çok bizim nasıl oynayacağımıza bağlı olacak sonuç  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Nartallo

70’ten sonra maçın sonunu getiremiyoruz.

Oraya kadar oyunu tutsak veya o dakikaya hasbelkader önde bile girsek zaten yeriz.

Çevrimdışı tangaz

nsakala hata yapılıp yenilmeyi tercih edeceğime, Rıdvan hata yapsın yenilelim buna razıyım

her iki durumda da yeniliyoruz yani  :ebebe:

yok mu kim oynarsa oynasın yenelim temennisi yahu