Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 197947 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Artik komik olmaya basladiniz, Weghosrt vurabilseydi Muleka cekebilseydi falan. E o zaman demezler mi Gs’nin toplari direkten donmeseydi, kale dibinden daglara taslara vurmasalardi, Mert yuzde yuzluk golleri kurtarmasaydi diye. O zamanda mac 9-4 falan biterdi.

Istanbul macinda yakalayamadik demissin ama Ist macindada Weghorst kaleci ile karsi karsiya yuzde yuzluk pozisyonu kaleciye nisanladi, Salih penalti noktasindan rahat bir pozisyonda disari vurdu, Tayfur’un fuzesini son anda kaleci zor cikardi. Hadi onlari gectim Ist’un golunden once topu kaybettigimiz pozisyonda rakip topu okuz gibi eliyle kazandi. Gidip bakmadilar Var’dan. Hadi onu birak kaleyi bulan 1 suttan 2 gol yedik o mac. Yani o vursaydi, orda cekseydi, o yemeseydi, Var devreye girseydi falan oyle olmuyor maalesef.

Kabul edelim, takim ve teknik ekip bu maca iyi hazirlanmamis. Sahada kimse ne yaptiginin farkinda degildi, rakibin en zayif noktasi olan Emre’yi birkez bile zorlayamadik. Berbat ve rezil bir ilk yaridan sonra oyuna mudahale etmek icin gol yemeyi bekledik.

Umariz bu mactan gerekli dersler cikarilir, hoca ve ekibi - oyunculari kendine getirebilir. Gecen hafta 30. dakikada degisiklik yapmam gerekiyordu demisti- iste o mudahaleleri gormek istiyoruz. Yonetim hocanin arkasinda, medya sezon basindan beri Senol hoca diyor baska birsey demiyor, taraftarda hocayi getirtmis - oynamayan oyuncu varsa yallah yedek klubesine- trip atan varsa yallah kadro disi o kadar.

En kisa zamanda ozlenen Besiktas’i izlemek dilegi ile…
yazdığımı doğru okumuyorsun  şu berbat oyunda diye Başladım yazıya güzelleme bunun neresinde
Bu takım hücum takımı ve bunu yapmayı öğrenecek stajyer VI verilen kadar kredide istenmiyor takım seri yapacak i
Bunun sonunda ister mutlu olun ister olmayın bu takımı bu hoca oynatır

Çevrimiçi Talisca1903

Takımın başına tek oyun fikri ''çıkun oynayun da'' olan adamı getirince insanlar birden kadro yetersiz demeye başlamış.

Şenol Güneş'i savunan, başarasızlığına bahane bulmaya çalışan RENKLİDİR. Hodri meydan.
Biz sadece Beşiktaş’ı savunuruz kişileri değil
Bu takım seri yapacak bundan eminin Şampiyonluk yarışında da sonuna kadar olacak
O zaman sen ister destekle ister destekleme kimmiş renkli çıkar ortaya iyot gibi
O noktada mesajlarını da takip edeceğim  bakalım kimmiş Renkli

Çevrimiçi Talisca1903

Saçma sapan saldırılar başlamış devam devam takım dün çok kötüydü oyuna isyan edip oynayan gedson ve Cenk birde kalaeci Mert bunlarda VI zamanı kadroya giremiyordu

VI bu kadar berbat bir hocaydı işte takımın kondisyonu 50 de bitiyor modern futbol ulemaları bına da bir cevap versin bu takım nasıl çalışmış  nasıl kamp yapmış?

Çevrimiçi Talisca1903

Salih çok iyi niyetli kabul ama maalesef çok silik ne şut ne gol ne pas arası hiç yok böyle katkısız orta saha olmaz bitik OZzy bundan çok daha fazla iş yapardı

Top ayağımızda hiç duramıyor çünkü yakım pas yapamıyor gedson da olmasa orta saha diye bir şey yok

Saiis de maalesef çok pozisyon hatası yapıyor Josef yerine Saiis çekip Emrehan Tayyip devam edebiliriz

Saiis gedson redmond orta sahası denenebilir yada Atiba u dedem iyiyse hemen atarım sahaya hiç olmazsa bir iki pas şut gol katkısı verir

Çevrimiçi gokhans

Salih çok iyi niyetli kabul ama maalesef çok silik ne şut ne gol ne pas arası hiç yok böyle katkısız orta saha olmaz bitik OZzy bundan çok daha fazla iş yapardı

Top ayağımızda hiç duramıyor çünkü yakım pas yapamıyor gedson da olmasa orta saha diye bir şey yok

Saiis de maalesef çok pozisyon hatası yapıyor Josef yerine Saiis çekip Emrehan Tayyip devam edebiliriz

Saiis gedson redmond orta sahası denenebilir yada Atiba u dedem iyiyse hemen atarım sahaya hiç olmazsa bir iki pas şut gol katkısı verir
josef yerine saiss ile tayyip emre tandemi bencede çok mantıklı. Gedsonun yanına en dar alanda bile gözü kapalı oyun kurup, oyun yönünü değiştirebilen biri lazım, sosa gibi giunti gibi. Ghezzalda gelince sağlam bir takım olacağımızı düşünüyorum.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı aunt minnie

Dünkü oyun o kadar kötüydü ki ligteki diğer 17 takımın hepsi yenerdi bizi.

Çevrimdışı aunt minnie

josef yerine saiss ile tayyip emre tandemi bencede çok mantıklı. Gedsonun yanına en dar alanda bile gözü kapalı oyun kurup, oyun yönünü değiştirebilen biri lazım, sosa gibi giunti gibi. Ghezzalda gelince sağlam bir takım olacağımızı düşünüyorum.
O işi atiba yapıyordu işte.%98 pas isabetliyle onuyordu adam.Artık atiba yok atibanı muadillerini türkiyeye de getiremiyorsun.Şenol güneşin lüks pas oyunu oynayabilecek bir kadromuz yok.

Ayrıca şenol hoca da maç maç düşünen biri değil,genel oyun felsefesi var maalesef kısa vadede pratik çözümlerin peşine düşmezse bu sene ilk 5’e girmemiz mucize olur

Çevrimdışı Karabay

"Şenol Güneş gelsin bu takımı kesin şampiyon yapar" söylemi yerini "adama biraz süre verin"e bırakmış. Madem öyle, kendisini kaç sene sonra eleştirebileceğimiz de söylenirse o gün geleyim.

Neymiş efendim "gomezli sezondan bile daha iyi bir kadro var" diyordu. E hani 2 hafta oldu tek icraatın masuakuyu kesip umut meraşla daha geriye gitmek mi?

Çevrimdışı sozkul

Şenol hocayı sevmem ama suç şenol hocada değil tırışkadan ortasha kuranlarda.gerçi günah keçisi belli.valeriana yıkarlar bu takımın bu halini.ortasaha böyleyken pas oyunu oynayamazsın.

Geçen yıl ve bu yıl ne kadar birbirine benziyor. Aktörler farklı ama süreç benzer. Sezon başı taraftar transferleri beğeniyor (bende dahilim) ama sezon içi bir hüsran oluyor. Bu yorum için biraz erken olabilir tabiiki, hala toparlama imkanı var.
Orta saha konusunda katılıyorum.  Jozef çok kötü, Salih'in pili bitmiş biraz dinlenmeye ihtiyacı var. iki tane daha Gedson lazım bize.
Defansı sorununu çözüp Tayfur'u orta sahaya çekmek lazım.
Şenol hocada uzaktan bakıp taraftarın kapıldığı büyüye kapılmış olabilir. Yahu kadroya bak ne güzel oynatırım ben bunları demiş olduğunu sanıyorum.

Çevrimdışı sozkul

Erman Toroglu kafasi biri daha. Senol G ne demek? Terbiyesizligin amaci ne?

Hoca 45leri yiyerek mi her gitti takimda basari yaratmis? Sampiyonlar liginde demek analiz onemli degil, 14 puan namaglup...

Vay be Dunya kupasi sampiyonu Fransa'yi demek ilk yarida surklase edip 2-0 yapmayi analizsiz basarmis. O Fransa'nin milli takimi ki cebinden 5 tane Turkiye A Milli kadrosu cikarir.

Ha bugun kotuydu diyene lafim yok. Ama itibar suikasti yapana, Senol Gunes hater'ina her zaman hak ettigi cevap var.

Terbiyesizlik ediyorsun, benden başladın insanları Erman Toroğlu kafasına benzetip duruyorsun. Süslü laflarla alkış toplamaya çalıştığını görüyorum ve kaleminde güçlü bu coğrafyanın ihiyacı olan birisin. Politikacı olsan kitleleri peşinden sürüklersin. Eğer yazdığın gibi Promptersiz konuşabiliyorsan kimse seni tutamaz bu ülkede.
Genellemeler yapıp bir kişinin yaptığı eleştiriyi, onlarca ipe sapa gelmez eleştiriye benzetip alkış toplamak hoşuna gitti biliyorum.
Benzetmeler yapıp aynısını yapıyorsun. Halbuki ihtiyacın yok.

Ben artık ne yazacak olsam boşa düşmeyeyim diye gidip Fikret Mart'da ne yazmış diye bakıyorum. Herşeyi Mart ayında bilmişssin. :)
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2022, 11:55:35 sozkul ]

Çevrimiçi murat

Erman Toroglu kafasi biri daha. Senol G ne demek? Terbiyesizligin amaci ne?

Hoca 45leri yiyerek mi her gitti takimda basari yaratmis? Sampiyonlar liginde demek analiz onemli degil, 14 puan namaglup...

Vay be Dunya kupasi sampiyonu Fransa'yi demek ilk yarida surklase edip 2-0 yapmayi analizsiz basarmis. O Fransa'nin milli takimi ki cebinden 5 tane Turkiye A Milli kadrosu cikarir.

Ha bugun kotuydu diyene lafim yok. Ama itibar suikasti yapana, Senol Gunes hater'ina her zaman hak ettigi cevap var.
şenol güneş hocanın bir alameti farikası olmadığını yaşayarak görmeyiz inşallah. Hocanın arkası karadelik ona istediği şartları bu yönetim sağlayamaz.
Neyse bu hafta fikret orman stad inşaatı demirlerini çaldı haberi ile geçiştirirler.geldikkeri gibi giderler inşallah.Beşiktaşlı bir başkana ihtiyacımız var önce.

Çevrimdışı sozkul

şenol güneş hocanın bir alameti farikası olmadığını yaşayarak görmeyiz inşallah. Hocanın arkası karadelik ona istediği şartları bu yönetim sağlayamaz.
Neyse bu hafta fikret orman stad inşaatı demirlerini çaldı haberi ile geçiştirirler.geldikkeri gibi giderler inşallah.Beşiktaşlı bir başkana ihtiyacımız var önce.

Erman Toroğlu gibi mi düşünüyorsun yoksa Murat?

Çevrimiçi murat

Milli takımdan aklıma kalan hoca ile ilgili birkaç şey yazayım...

Diyorsun ya Kenan yerine oynayacak adam yoktu diye. İlk aklıma gelenler Emrah Başsan vardı mesela yanılmıyorsam o zamanlar 10 küsür asist yapmıştı hatta üzülüyordum milli takıma yedeklerde olsa dahi bu çocuk neden çağırılmaz diye. Deniz Türüç, Serdar Gürler, Abdulkadir ömür. Bunlar ilk aklıma gelenlerdi. Necibi koy Kenan dan daha iyi oynar ayrıca. Bu Kenan ne yaptıda bu seviyelere geldi aklım almıyor.

Daha sonra Şenol Hoca milli takımdayken bir ara sağ bek yoktu oynayacak. Nazım Sangareyi de hoca aday kadroya almamıştı. Ertesi hafta Nazım Antalya da oynarken açıklama yaptı. Ben yerli statüsündeyim Şenol hoca milli takıma beni neden almıyor yabancı zannediyor v.s. dedi. Açıklamadan sonraki ilk maç da çağırdı hoca Nazımı. Çok manidar değil mi?

Daha sonra geçen sene Sol bek oyuncusu sakattı. Rıdvan da aday kadroda oynatabilir yani. Maçın 11ine bakıyoruz sol bekde Mert Müldür var, sağ bekte Kaan ayhan var. Rıdvan halen yedeklerde. Rıdvanı oynatmamak için 3 bölgeye devşirme adam koymak bence çok mantıklı değil.

Lens ve negredo demişsin üstteki yazılarında o zamanlar hoca Lensin yerine Volkan Şen istemişti. Lens bir önceki sene Fb'de iyi oyun sergiledi geldiği zaman çoğu kişi sevindi. Negredo bence iyi bir golcüydü hoca kullanamadı. Kullanmak istemedi. Burak konusunda gelse hoca istediği için kuvvetle muhtemel iyi olabilirdi. Ayrıca sürekli söylüyorsunuz mesela hoca oyuncuları işliyor diye haklısınız da. Peki hoca sırf istediği olmadı diye neden Negredo ve Lens kullanmadı. Ki Bursada Fernandao vardı ondan bile gol kralı çıkarmış. Negredo o herifi top diye oynar. Kabul edelim hoca istediği olmadığı zaman oynatmıyor. Aboubakar bile gereksiz yere kaç hafta geçti öyle oyuna girmeye başladı. Peki bunun sıkıntısını kim yaşadı? Hoca mı? Kulüp mü? Kimse kusura bakmasın.

Futbolcuda hocada parasına bakar. Onların duygusal laflarına karnım tok benim. Şenol hocada istediği olmadı yönetimle ters düştü gitti milli takımla sözleşme imzaladı.

Gelelim şampiyonlar ligi başarılarımıza bu olayı sadece hocaya mal etmen üzücü bir durum. Kadro kalitesi olsun, taraftar olsun yönetim olsun herkesin belli miktar payı var bu başarıda. Fikret Orman kulübün PR'ını çok iyi yaptı o zamanlarda. Aynı kadro ve hoca ile iddaa ediyorum şuan  şampiyonlar liginde bırakın nağmalup olmayı gruplardan zor çıkarız.

Ayrıca burada hocayı eleştiriyoruz bu demek değilki başarısız biridir. Milli takımda olsun, bizde olsun hatta Ts ve Bursa da bile güzel oyunlar izletti. Ama elinde sihirli değnek yok. Bunu anlatmaya çalışıyoruz. Bunu anlatırken VI'ci oluyoruz. İsimlerin hepsi geçici Beşiktaş kalıcı önemli olanda Beşiktaş. Bunu söyledim aylardan beri. Yok Şenol hoca şöyle büyük böyle mükemmel. Orasına kimsenin birşey dediği yok ki. Fakat başarı için biz ona muhtaç değiliz. Kaldı ki Siz Şenol hocayı gösterdiği başarılara göre hatırlıyorsunuz. Ben milli takım ve son senelerde oynattığı oyunlara bakıyorum. Bence kredisini epey yitirdi. He şuan takımın başında olduğu için hem destekler hemde saygı duyarım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+1903

Çevrimiçi murat

Erman Toroğlu gibi mi düşünüyorsun yoksa Murat?
hangi konuda?
Şenol güneşin iyi bir kadro ve arkasında başarılı bir yönetim olmayınca başarılı olabileceğini düşünmüyorum? Misal gs nin başında olsa küme düşmemeye  oynar.fenerin kadro bolluğu içinde ise çok saçmalar ve takım içten içe kendini yer.eline vereceksin kısıtlı da olsa tam bir takım işi kotarır.kendi sistemine uygun olmayan bir takımda ise eldeki oyunculardan verim alamaz.yukarılarda yazılmış örneğin negredo veya love vs şenol güneş yararlanamaz bu oyunculardan .getir lucescuyu eline ver bu kadroyu bu grubun oynayacağı bir şablon çıkartır ve verim alır .şenol güneş ise kendi oyununa en işe yarayacak oyuncuları seçer diğerlerinin yüzüne bakmaz.
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2022, 12:15:19 murat ]

Çevrimiçi Talisca1903

"Şenol Güneş gelsin bu takımı kesin şampiyon yapar" söylemi yerini "adama biraz süre verin"e bırakmış. Madem öyle, kendisini kaç sene sonra eleştirebileceğimiz de söylenirse o gün geleyim.

Neymiş efendim "gomezli sezondan bile daha iyi bir kadro var" diyordu. E hani 2 hafta oldu tek icraatın masuakuyu kesip umut meraşla daha geriye gitmek mi?
süre felan isteyen yok başaramazsa eleştiririz sizin yaptığınız gibi ilahlaştırmayız takımda büyük takım emaresi yok hoca onu oturtmaya çalışıyor olacakta başarılı insanlar her dönemde taşlanmıştır siz taşlayın hoca iyisini yapacak takım büyük takım gibi oynayacak 2 maç yahu hepi topu 2 maç birini aldı birini kaybetti şu devre arasına atsın kendini bir yavaş sizin derdiniz takım başarılı olsun değil Şenol Güneş yapamasın
Güneş balçıkla sıvanmaz  hoca yine başaracak bakalım siz o zaman ne anlatacaksınız o müthiş modern futbol bilginizle

Çevrimdışı sozkul

hangi konuda?
Şenol güneşin iyi bir kadro ve arkasında başarılı bir yönetim olmayınca başarılı olabileceğini düşünmüyorum? Misal gs nin başında olsa küme düşmemeye  oynar.fenerin kadro bolluğu içinde ise çok saçmalar ve takım içten içe kendini yer.eline vereceksin kısıtlı da olsa tam bir takım işi kotarır.kendi sistemine uygun olmayan bir takımda ise eldeki oyunculardan verim alamaz.yukarılarda yazılmış örneğin negredo veya love vs şenol güneş yararlanamaz bu oyunculardan .getir lucescuyu eline ver bu kadroyu bu grubun oynayacağı bir şablon çıkartır ve verim alır .şenol güneş ise kendi oyununa en işe yarayacak oyuncuları seçer diğerlerinin yüzüne bakmaz.

Şenol Güneş’i beğenmeyenlere “ bir Erman Toroğlu kafası daha “ diyorlar ya o anlamda sormuştum.

Ben geçen döneminde senin kadar eleştirmemiştim. Ama şu anda gelmesine karşıydım.
VI dan daha iyi olacağını düşünüyorum, ama biraz aksi bir adam, oyuncularla arası bozulursa toparlayamaz, başarılı olmasını dileyip bekleyeceğiz .
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2022, 13:01:53 sozkul ]

Çevrimiçi murat

Şenol Güneş’i beğenmeyenlere “ bir Erman Toroğlu kafası daha “ diyorlar ya o anlamda sormuştum.

Ben geçen döneminde senin kadar eleştirmemiştim. Ama şu anda gelmesine karşıydım.
VI dan daha iyi olacağını düşünüyorum, ama biraz aksi bir adam, oyuncularla arası bozulursa toparlayamaz, başarılı olmasını dileyip bekleyeceğiz .
Saçlarımı boyatmıyorum :lol:
Ben şenol güneşin fazla abartıldığını düşünüyorum.görev sınırı içinde iş görebilir.hazır bir takım vermek şart.

Çevrimdışı aunt minnie

13.haftada Fb’den muhtemel 10 puan gerideyiz.Sene sonu 40 puan farkla geride bitireceğimiz şimdiden belli.Muhtemelen ilk 5’e giremeyeceğiz.

Daha skandal ne yaşamamız gerekiyor?

Çevrimdışı Karabay

süre felan isteyen yok başaramazsa eleştiririz sizin yaptığınız gibi ilahlaştırmayız takımda büyük takım emaresi yok hoca onu oturtmaya çalışıyor olacakta başarılı insanlar her dönemde taşlanmıştır siz taşlayın hoca iyisini yapacak takım büyük takım gibi oynayacak 2 maç yahu hepi topu 2 maç birini aldı birini kaybetti şu devre arasına atsın kendini bir yavaş sizin derdiniz takım başarılı olsun değil Şenol Güneş yapamasın
Güneş balçıkla sıvanmaz  hoca yine başaracak bakalım siz o zaman ne anlatacaksınız o müthiş modern futbol bilginizle
siz değil misiniz şenol hoca gelirse kesin şampiyonuz diyen. Şimdi devre arası mı oldu. Ee sonra sezon sonu sadece bizim takıma özel 10 maç fazladan oynama hakkı verip öyle mi şampiyon yapacaklar.

Bak ben sana sizi daha fazla idare edecek ve kesin haklı çıkaracak bir bahane vereyim. Forvete haalandı, orta dahaya debrüyneyi, defansa vandicki, kaleye de terşteegeni isteyin. Alınırsa kesin şampiyon olur haklı çıkarsınız. Alınmazsa da oyuncu kalitesi kötüydü der yine haklı çıkarsınız. Az önceki über muhteşem futbol bilginle.

Bu arada benim kimseye tapınıp ilahlaştırdığım ya da vurup öldürdüğüm tek bir mesaj bulamazsın. Ama senin çok buluruz.
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2022, 13:53:59 Karabay ]

Çevrimiçi tolga1903

Dünkü oynadığımız oyun tek kelimeyle skandaldı. Valerian ismael'in uzun vurma isteğinin takıma etkisi geçmiş değil bununla birlikte hoca da yerden pasla çıkmanın derdinde olunca takım bariz akıl karışıklığı yaşadı. 2 maçla adamı eleştirmek doğru değil önümüzdeki hafta galibiyet alır devre arasında da şu orta sahaya takviye yaparsa biraz daha umutlu bakabiliriz fakat çok zora girdi lig dünkü mağlubiyetle rakiplerimizin hepsi maç eksiği ile önümüzde. Belki de 2.cilik veya en kotu avrupa hedeflemeliyiz takımın uefa puanı yerlerde konferans ligi dahi olsa avrupa yapacak sıralama gerekiyor.

Çevrimiçi Talisca1903

siz değil misiniz şenol hoca gelirse kesin şampiyonuz diyen. Şimdi devre arası mı oldu. Ee sonra sezon sonu sadece bizim takıma özel 10 maç fazladan oynama hakkı verip öyle mi şampiyon yapacaklar.

Bak ben sana sizi daha fazla idare edecek ve kesin haklı çıkaracak bir bahane vereyim. Forvete haalandı, orta dahaya debrüyneyi, defansa vandicki, kaleye de terşteegeni isteyin. Alınırsa kesin şampiyon olur haklı çıkarsınız. Alınmazsa da oyuncu kalitesi kötüydü der yine haklı çıkarsınız. Az önceki über muhteşem futbol bilginle.
devre arası dediğim DK arası bir maç sadece bir maç sonra 1 ay hocaya zaman tanıyacağız kampını yapacak o zaman bakarız değişen birşey var mı yok mu?
Kimseyi de istediğimiz yok sen rahat ol elbet çıkacak ortaya bir şey eminim ben bu takım iyi olacak
Ben öyle düşünüyorum über muhteşem futbol bilgimle ha eski kafalıyız sizin gibi modern futbol uleması değiliz sizede championship yada Fransa 2 . Ligini felan takip etmeni öneririm beğendiğin hocan ancak orada bir kontrat kapabilir kapabilirse

Çevrimdışı aunt minnie

Antalya maçında Berkay-Atiba-Gedson orta sahası bekliyorum ben.Salih ve Josef bu düşük pas kalitesi ve temposuz oyunla mümkün değil tutunamazlar,Şenol Güneş oyununda.

Ciddi bek problemi de var takımda.Masuaku şart oğlu şart,Rosier kafayı toplayana kadar Tayfur devam eder.Saiss ve Tayyip çok pozisyon hatası yaptılar.

Kadroda çok hatalı parçalar var.Şenol Güneş kısa vadede çözüm bulmak zorunda.Seneye de kalırsa kaliteli kadro ister,takımın en az yarısıyla devam etmez.

Çevrimiçi Talisca1903

Antalya maçında Berkay-Atiba-Gedson orta sahası bekliyorum ben.Salih ve Josef bu düşük pas kalitesi ve temposuz oyunla mümkün değil tutunamazlar,Şenol Güneş oyununda.

Ciddi bek problemi de var takımda.Masuaku şart oğlu şart,Rosier kafayı toplayana kadar Tayfur devam eder.Saiss ve Tayyip çok pozisyon hatası yaptılar.

Kadroda çok hatalı parçalar var.Şenol Güneş kısa vadede çözüm bulmak zorunda.Seneye de kalırsa kaliteli kadro ister,takımın en az yarısıyla devam etmez.
saisi ortaya almakta bir seçenek saiss atiba gedson yaparsak biraz pas yapabiliriz geldiğimiz noktaya bak Atiba tekrardan esas role büründü ısrarla orta saha alın dediğimzde kenny fasnacht felan güzelleliyorlardı modern futbol böyle birşey galiba
Ayrıca Berkay sakat galiba  herkes adalesini tutup çıkıyor bravo VI
Allah bir daha böyle bir şeyle sınamasın bizi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Saçma sapan saldırılar başlamış devam devam takım dün çok kötüydü oyuna isyan edip oynayan gedson ve Cenk birde kalaeci Mert bunlarda VI zamanı kadroya giremiyordu

VI bu kadar berbat bir hocaydı işte takımın kondisyonu 50 de bitiyor modern futbol ulemaları bına da bir cevap versin bu takım nasıl çalışmış  nasıl kamp yapmış?

Umarım Cenk yeni takıntısı olmaz. Gol atabilir ama kesinlikle 11 oynamaz.
Dün gesenin sol tarafını yıpratacak bir oyuncu olmalıydı ama bu Cenk değil.

Çevrimiçi Samet Demir

Gören göze karanlık perde olmaz, görmek istemeyen göze ışık ne yapsın.

VI zamanı gören gözlerin önüne güneşin doğması ile birlikte perde indi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: