2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Umutcan Kaya, ugurkartalizma, NioHH, underworld, ONUR KOLCU, Renton, BlackEagle16, Mehmet57, uno_bjk, Yancos, golazokartal, admsngl898, zafkan, ankarakartal06, ferdi1903, Sinan23, mayguntr, murat, pinehitman ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 39083 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi NioHH

emirhanı tekrar alalım diye fırtına çıkaranlar var
İnsanların farkedemediği şey biri sana ihanet ederse affedersen tekrar eder üstelik başkalarınada aynı kapıyı açar

Abi sanırım farklı Emirhan dan bahsediliyor bu konuda. Şahsen ikisini de geri istemem ama Berkay on takıldığı sanırım Emirhan Delibaş.

Çevrimiçi gokhans

Abi sanırım farklı Emirhan dan bahsediliyor bu konuda. Şahsen ikisini de geri istemem ama Berkay on takıldığı sanırım Emirhan Delibaş.
Aynen emirhan delibaş, izmir gecelerinin hızlı alemcisi.. Yoksa emirhan ilkhan’ı isterim. Canlı yayında bir özüre, menajerini feshetmesine bakar. Tribünde büyümüş çocuk nitekim, en az bizim kadar beşiktaşlı. Yaptığı cahilliğin bedelini ödedi. Yedek kulübesinde tayfur, amartey bekleyeceğine emirhan beklesin.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Kartal Ç

Seneye yabancı sayısı 12 olacak ona göre yabancı oyuncular en iyisi olmak zorunda kaliteli olmak zorunda az ama öz olmak zorunda.

Eldekileri temizlemek bi yana sezon sonu 5 tane daha sözleşmelerinin bitimine 1-2 yıl kalmış yabancı topçu dönecek kiralıktan.
dev bir tutunamayanlar kulübü resmen kadro. spor akademilerinde ders olarak okutmalık bir kadro mühendisliği.

montero(haziran 25), badra cisse (haz 26), rosier (haz 25), onana (haz 27), hasic (haz 25)

Çevrimiçi Mehmet57

Emirhan Ilkhan zaten ilk hedeflerden biri olmali. Sozlesmesi biten Salih’in yerine cok iyi transfer olur. Emirhan’da kusur bulmuyorum, suc yonetimde idi. Sen bu kadar dusuk fesih bedeli koyuyorsan, alan cikar. Cocuk zaten kotu giden bir takimda cok dusuk maas ile oynuyordu, yaptigi transfer bence anlasilir bicimden.

Duygusal bakmamak gerek. Ajax’in alt yapisindan yetisip sozlesme uzatmasini red edip Leipzig’e giden Brobbey icin Ajax tekrardan 17 milyon odedi. Emirhan’in daha 19 yasinda oldugunu unutmamak gerek.

Çevrimdışı Sefa Kara

Eldekileri temizlemek bi yana sezon sonu 5 tane daha sözleşmelerinin bitimine 1-2 yıl kalmış yabancı topçu dönecek kiralıktan.
dev bir tutunamayanlar kulübü resmen kadro. spor akademilerinde ders olarak okutmalık bir kadro mühendisliği.

montero(haziran 25), badra cisse (haz 26), rosier (haz 25), onana (haz 27), hasic (haz 25)

Kadro mühendisliği fecaat.

Yabancı oyuncu sayımız yazın  ;

Amartey
Omar
Montero
Badra Cisse
Masuaku
Rosier
Svensonn
Al musrati
Amir
Onana
Gedson
Oxled
Muçi
Rebic
Raşitsa
Hasic
Aboubakar
Muleka

18 yabancı olacak kadroda sözleşmesi bitenler : ghezzal,Joe bu 2 isimle 20 yabancı.

Çevrimiçi levitate

avrupa'daki çoğu büyük kulüp hoca arıyor işimiz zor bu yaz ya

çağdaş ya da palut hocalarla sonuçlanır diye düşünüyorum artık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu klopp bir yere gitmeyecek mi bunlar niye geliyor :D

bu arada ajax avrupa'ya giderse oraya gidecekmiş herhalde ama o da zor gibi değişik
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi gokhans

Kadro mühendisliği fecaat.

Yabancı oyuncu sayımız yazın  ;

Amartey
Omar
Montero
Badra Cisse
Masuaku
Rosier
Svensonn
Al musrati
Amir
Onana
Gedson
Oxled
Muçi
Rebic
Raşitsa
Hasic
Aboubakar
Muleka

18 yabancı olacak kadroda sözleşmesi bitenler : ghezzal,Joe bu 2 isimle 20 yabancı.
badra cisse yabancı değil altyapı oyuncumuz..

Çevrimiçi Necmi

farkedermi tut birini vur ötekine delibaşı alt yapıda çok tutardım ençok ümit vadeden oyuncuydu kanat sorununu çözer diyordum beşiktaş bunları aldı yetişdirdi beşiktaşa borçlarını ödemek yerine farklı yollara saptılar sonuçta ikiside futbola başlamadan dibi gördüler bir oyuncuya beşiktaş kapısı zor açılır o kapıdan geçiyorsan değerini bileceksin o kapı birkez kapanırsa bir daha açılmaz açılmamalı üstelik kapıyı kapatan beşiktaş değil kendileri oldu yok menejerine kapılmışmış yok gençmiş geçeceğiz bunları kapılmasalardı çıkarlarının peşine giderken genç olmuyorlarda dibe vuruncamı genç oluyorlar emirhan ilkan italyada tutunabilseydi bir daha beşiktaşın yüzüne bakarmıydı postaladılar işde şimdi neden biz bakalım yüzüne bir şans verilecekse alt yapıda bir sürü çocuk var

Çevrimiçi Necmi

Aynen emirhan delibaş, izmir gecelerinin hızlı alemcisi.. Yoksa emirhan ilkhan’ı isterim. Canlı yayında bir özüre, menajerini feshetmesine bakar. Tribünde büyümüş çocuk nitekim, en az bizim kadar beşiktaşlı. Yaptığı cahilliğin bedelini ödedi. Yedek kulübesinde tayfur, amartey bekleyeceğine emirhan beklesin.
neden verelim ikinci şans hak etmeyen biri için cinemrenin yolunumu kapatalım hangisi hak ediyor şansı sana ihanet eden bir zibidimi yoksa alt yapındaki pırıl pırıl üstelik daha yetenekli bir gençmi orda enes dururken emirhanın adını ağıza almak ne bileyim

Çevrimiçi Necmi

Emirhan Ilkhan zaten ilk hedeflerden biri olmali. Sozlesmesi biten Salih’in yerine cok iyi transfer olur. Emirhan’da kusur bulmuyorum, suc yonetimde idi. Sen bu kadar dusuk fesih bedeli koyuyorsan, alan cikar. Cocuk zaten kotu giden bir takimda cok dusuk maas ile oynuyordu, yaptigi transfer bence anlasilir bicimden.

Duygusal bakmamak gerek. Ajax’in alt yapisindan yetisip sozlesme uzatmasini red edip Leipzig’e giden Brobbey icin Ajax tekrardan 17 milyon odedi. Emirhan’in daha 19 yasinda oldugunu unutmamak gerek.
ben enesi kadroya alırım pişirmeye başlarım kulübede biri oruracaksa enes otursun hem alt yapıdan gelecek oyuncuya ilham olur hemde ihanet edene kapı açmayarak ders vermiş olursun burası beşiktaş gidenin topuğuna bakılmaz emirhan 17 m lik oyuncu olsa beşiktaşın yüzüne bakarmı sence onu geç herhangi bir avrupa takımı istese şu an beşiktaşın yüzüne bakarmı o dolmuşu kaçırdı taraftarı soğuttu dikiş tutmaz artık zaten beşiktaş kadrosunda oynayacak yetenekte olmadığınıda ispatladı

Çevrimiçi Samet Ç

Cenk Ozkacar ile ilgileniyormuşuz Martial'de önerilmiş menajerler tarafından

Çevrimdışı Sefa Kara

Cenk Ozkacar ile ilgileniyormuşuz Martial'de önerilmiş menajerler tarafından

Yerli kalitesinin artması için böyle oyuncu isimlerin artması önemli.

10 numara pozisyonu için yusuf yazıcı yoklanmalı *free olacak yazın.

Çevrimiçi gokhans

Yerli kalitesinin artması için böyle oyuncu isimlerin artması önemli.

10 numara pozisyonu için yusuf yazıcı yoklanmalı *free olacak yazın.
mücadele etmeyen, sorumluluk almayan adamlardan sıkılmadınız mı? Geçen yıl taraftarı olduğu, ona kariyerini veren memleketinin takımına bile gram katkı vermedi, bize ne verebilir ki?

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Başkanın Serdar Hoca ile ilgili sözlerinin hiç bir anlamı yok ve gereksiz hamaset içeriyor.
Ne yani Serdar Hoca tüm kalan maçları kazansa, kupada rakipleri eze eze yenip kupayı müzemize  getirirse yeni sezonda hocamız mi olacak?
Gecin bu hikayeyi, Hoca arayışında zaman kazanmak istiyorsanız, doğrudan söyleyin, Serdar Hocanın durumuna bakacağız diye şark kurnazlığı yapmayın.

Çevrimiçi murat

ben enesi kadroya alırım pişirmeye başlarım kulübede biri oruracaksa enes otursun hem alt yapıdan gelecek oyuncuya ilham olur hemde ihanet edene kapı açmayarak ders vermiş olursun burası beşiktaş gidenin topuğuna bakılmaz emirhan 17 m lik oyuncu olsa beşiktaşın yüzüne bakarmı sence onu geç herhangi bir avrupa takımı istese şu an beşiktaşın yüzüne bakarmı o dolmuşu kaçırdı taraftarı soğuttu dikiş tutmaz artık zaten beşiktaş kadrosunda oynayacak yetenekte olmadığınıda ispatladı
geçen hafta fahri kerem ay dikkatimi  diğer oyunculardan fazla çekti.berkay kençtemurdan çok ümitliydim ama  henüz o sıçramayı yapamadı.

Çevrimiçi Samet Demir

Başkanın Serdar Hoca ile ilgili sözlerinin hiç bir anlamı yok ve gereksiz hamaset içeriyor.
Ne yani Serdar Hoca tüm kalan maçları kazansa, kupada rakipleri eze eze yenip kupayı müzemize  getirirse yeni sezonda hocamız mi olacak?
Gecin bu hikayeyi, Hoca arayışında zaman kazanmak istiyorsanız, doğrudan söyleyin, Serdar Hocanın durumuna bakacağız diye şark kurnazlığı yapmayın.
Motivasyon konuşmasıydı bence abi o. Konuşmasını tam dinleyemedim ama yazılanlara göre sezon başı kampında yeni hocamız takımın başında olacak da demiş. Aynı zamanda Abu yuda kazanmak istiyoruz falan demiş. Bunlar maksatlı söylemler bence
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Motivasyon konuşmasıydı bence abi o. Konuşmasını tam dinleyemedim ama yazılanlara göre sezon başı kampında yeni hocamız takımın başında olacak da demiş. Aynı zamanda Abu yuda kazanmak istiyoruz falan demiş. Bunlar maksatlı söylemler bence

Umarım öyledir ama bazen açık olmakta fayda var.

Çevrimiçi Samet Demir

Umarım öyledir ama bazen açık olmakta fayda var.

Sosyal medyada da yazılmaya başlandı yabancı bir sportif direktör arayışlarıda varmış. Çok yerinde karar olur. Samet Aybaba alt yapıyla ilgilenir ya da farklı bir rol verilir diye düşünüyorum. İyi bir sportif direktör de şart. Sattığımız adamların yerini ucuz ve kaliteli oyuncularla doldurabiliriz böylece. Ama taraftar bu sisteme nasıl tepki gösterir muamma.. Ayrıca benim istediğim yabancı bir ekip geliyorsa aynı felsefe ile alt yapıyıda kurmamız gerekli. 18 yaşındaki çocuk a takıma çıkınca takımın felsefesini öğrenmiş olmalı. Bu nedenle alt yapıya da a plus antrenörler getirmeliyiz. Her sene 1 adam çıkarsak maliyeti çıkar zaten...

B.leverkusenin hikayesini okudum mesela. Adamlar o kadar planlı ilerlemişler ki bu başarı hiçde şansa olmamış. Oyuncu seçimi olsun hoca seçimi ve taktiksel kurgu olsun hepsinin arkasında sportif direktörleri var. Xabi giderse yerine düşündükleri hocaları bile aşağı yukarı belli. Bizimde böyle olmamız gerekli.

Çevrimdışı tolga1903

Kalsa ve seneye devam etse mesela, valerian ismael fernando santos burak yılmaz rıza calimbay vb rezilliklerden daha mı kötü olur? Kulüp mali anlamda dibi görmüş vaziyette, bu ülkede 1 milyar tl zarar açıklayan hiçbir yapı sağlıklı şekilde ayakta kalamaz. Gs ve fb hayvan gibi futbolcu satışına devam edip bize 40 puan fark atan kadrolarını güçlendirmeye devam edecek. Bu kulübün 2 3 yıl mali ve idari anlamda en azından stabil bi zemine oturması gerekiyor, avrupa'da çokca benzer hikayelere tanık oluyoruz serdar topraktepe ehil biriyse (ki bunun kararını yönetim verecek) götürsün önümüzdeki sezonu.

Aptalca birini getirip kulübün olmayan milyon eurolarını saçıp geleceğini iyice içinden cikilmaz karanlık bi duruma sokmaktansa kalsın hoca ve hazırlasın takımı yeni sezona bence. Maceraya atılıp sonunda fiyasko yaşamaya bu camianın gücü kalmadı. Bu sayısız hoca tüketmiş oyuncu grubu ile 3.olup kupayı da kaldırırsa önümüzdeki sene serdar topraktepe'den daha güçlü bi td adayı yok benim gözümde.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kalsa ve seneye devam etse mesela, valerian ismael fernando santos burak yılmaz rıza calimbay vb rezilliklerden daha mı kötü olur? Kulüp mali anlamda dibi görmüş vaziyette, bu ülkede 1 milyar tl zarar açıklayan hiçbir yapı sağlıklı şekilde ayakta kalamaz. Gs ve fb hayvan gibi futbolcu satışına devam edip bize 40 puan fark atan kadrolarını güçlendirmeye devam edecek. Bu kulübün 2 3 yıl mali ve idari anlamda en azından stabil bi zemine oturması gerekiyor, avrupa'da çokca benzer hikayelere tanık oluyoruz serdar topraktepe ehil biriyse (ki bunun kararını yönetim verecek) götürsün önümüzdeki sezonu.

Aptalca birini getirip kulübün olmayan milyon eurolarını saçıp geleceğini iyice içinden cikilmaz karanlık bi duruma sokmaktansa kalsın hoca ve hazırlasın takımı yeni sezona bence. Maceraya atılıp sonunda fiyasko yaşamaya bu camianın gücü kalmadı. Bu sayısız hoca tüketmiş oyuncu grubu ile 3.olup kupayı da kaldırırsa önümüzdeki sene serdar topraktepe'den daha güçlü bi td adayı yok benim gözümde.

Sence Serdar Topraktepe nin arkasında yönetim ne kadar durabilir?
Serdar Hocaya deseler seneye sen takımın başında olacaksın diye kendisi bile inanmaz.
Gereksiz romantizme gerek yok, sezona doğru bir hoca ile girmek zorundayız. Serdar Hocada ekipte olur daha fazlası olmaz.

Çevrimiçi Serdar3444

Taş gibi iki stoper, bir tane Weghorst ayarında forvet, bildirmeleri sağlam köpek ciğerli bir sağ bek, birde sol bek, uçan bir sol açık, bir de sol açığa ve kaleye adam gibi yedek oyuncu al,   ver Serdar Hoca'ya, bak bu ligin içinden geçip hepsini ağlatıyor mu ağlatmıyor mu!!
Adam gibi bir kadro kuracaksak, bence Serdar Hoca gayet de başarılı olur....,
 İlhan Palut'ta olur, Nuri Şahin'de olur.... Vasatın üstü herkes olur
Kulübün saat gibi işleyen hiç bir ekibi yok ki....herşeyi gelenden bekliyoruz...  Gidince de sistemsiz dımdızlak kalıyoruz, çek kürekleri sıfır noktasına...

Çevrimiçi Necmi

Çok garip taraftarız daha bu seneden gelecek seneyide çöpe atmanın hesapları yapılıyor serdarı hoca yaparsın ama böyle kötü durumda hoca tercihin bu olduğunda takımı ve camiayı nasıl motive edersin  sezonu başlamadan kaybedeceğin adım olur şu an kriz durumundayız ve bunu atlatmanın yolu ne oyuncuda nede hocada test değildir serdar alt yapı hocası değilmi peki alt yapıdan gelen oyuncular yeterlimi serdar a takımın td si olmadı hiç sadece maçlara hazırlıyor bu takımı lige hazırlamakla aynı şey değil bütün td kariyeri beşiktaşı bir kaç kez maça çıkartmış olan biri beşiktaşa hoca olacak üstelik bitik bir takımı sil baştan yapıp sezona hazırlayacak sonrada yarışmacı hüviyet kazandıracak hayal kurmanında nirvanası bu
Böyle durumlardan doğru isimlerle doğru adımlar atılarak çıkılır zar atılarak değil büyük kulüpler herkesi taşıyamaz iyi bir hoca getirirsin serdarıda yardımcısı yaparsın ve birkaç yıl arkada pişirirsin sonra çıkar serdarı deneyelim artık dersin yoksa hayatında takım çalıştırmamış birini gel başla demek tribünden birini indirip sen beşiktaşın hocasısın demekle aynı şey
Beşiktaşı bu kadarda ayağa düşürmeyin
Para falan beni ilgilendirmiyor camiada kimseye bahşedilmeyen destekle gelmiş yönetim bir zahmet çözsün biz her zaman zorda oluyoruz yetersiz bütçeyle çok takım kurduk ve şampiyon olduk yeterki doğru adımlar atılsın ilk kez yaşanmıyor bunlar kimse seneye şampiyon olunda demiyor takımı toparlasınlar bize bu seneki rezilliği yaşatanları takımdan kovsunlar bu bile yeter su akar yolunu bulur

Etiketler: