2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17486 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Kulübede oyuna sokacağımız oyuncu yok hoca ne yapsın mulekayı almak avantaj değildi ama hızından dolayı delibaş girmeliydi kenan ne yahu her topu ezen gedsonu oyunda tutarsan başına bu gelir salih neden çıktı
Sahada tetikçi varken bu maçtan üç ouan alamazdık

Çevrimiçi İsmail Özyurt

On kişi kaldığında nasıl oynanacağı hakkında illaki bir planımız vardır. Valerian kötü bir hoca değil ancak hakem dengesini bozdu diye düşünüyorum. Bunca yıllık futbol kariyerinde böyle bir rezalet yaşamamıştır herhalde.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı aunt minnie

%78-%22 topla oynama.

Hayırdır yahu Man.City ile mi oynuyoruz ne yapıyorsun sen kardeşim?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Saissde anlamış ersinin arkasına koşuyor bir topu kurtarda kalede kaleci varmış diyelim yazık valla bütün takımın gardını düşürüyor kalecisiz oynasak bu skor aynı olurdu
Tek umudum sene sonu sözleşmesinin bitip kaçıp gidecek olması. Bu yönetim imza falan attıramaz zaten. Bu sene de kayıp yıl oldu bile...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Madem kapanıyorsun kontraya çıkacak tek oyuncunu neden çıkarıyorsun adamların stoperleri ceza sahamızın önünde oynadı nkoudou sahada dursa çıkamazdı savunmaları
Hakem yüzünden Nkoudou'nun bazen dengesiz hareketleri olabiliyor hakemde de kart olmayan pozisyonda kart gösterme potansiyeli olduğu için çıkarttı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

%78-%22 topla oynama.

Hayırdır yahu Man.City ile mi oynuyoruz ne yapıyorsun sen kardeşim?
Boğlun böyle ayrıntılarda. Hakem ve yonetim hep 3. planda kalsın.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Valerian ismael elindekini soktu işte tek hatası var o da muleka almamak belki sakatlığı vs vardı bilmiyoruz şu takımın yedeklerinde boyd diye kenan diye isimlerin olması bile utanç kaynağıdır topçu diye alıyor adam napsin kimle hamle yapsın şu kepazelere milyon euro ödeyen değil de herif mı suçlu. Yönetim hakemi bitirin her şeyi geçtim bu adam bir daha maçımızı yönetirse and olsun o stada gelip avazım çıktığı kadar kufredicem size

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada Montero'yu da bir kontrol ettirsinler, madde bağımlısı gibi geziyordu sahada.

Ben ondan bir bomba bekledim, Saiss patlattı.

Çevrimdışı caner.eryigit

Hakem yönetim artı hoca onu atlamayalım öyle bir dünya yok.
Hoca Beşiktaşın büyüklüğünü daha idrak edememiş.
İlk defa 10 kişi kalmıyoruz elleri ile hediye etti maçı saolsun

Çevrimiçi murat baltacı

Bu maç sonrasinda hakemi değilde hocayı konuşan hiçbir insan Beşiktaşlı değildir. Maskeler düşsün.
Yav zaten canım burnumda maskesininde hakemininde (Küfür Yasak)₆ ne anlatıyorsunuz 3-0 dan maç verdik 45 dk defans yaptık hakem zaten (...) normal hakemmi var ligde hiç cikmayalim maçlara o zaman sen elindeki maçı verdin ikinci yarıya necip montero boyd gördüm eyvah dedim aynı kadro devam etse maç bizimdi yorulan weghorst yerine muleka gedsona yardıma necip yada kartal alırdın işi bitirirdin sen korkak olursan kendi kalene golde olur penaltıda olur hakeme düdük astiracak olan yönetim sonrasında hocayla vedalaşıp (...) Beşiktaş'ın önünü açsınlar...
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tuncaboylu

Hakem yüzünden Nkoudou'nun bazen dengesiz hareketleri olabiliyor hakemde de kart olmayan pozisyonda kart gösterme potansiyeli olduğu için çıkarttı.
N'koudou'yu çıkarması doğru, kartı vardı.

O zaman o tarz bir adam alacaksın oyuna.

Weghorst'un da kartı vardı, onu da çıkarıp al Muleka'yı.

Çevrimdışı aunt minnie

Şu saçma değişikliklerini 70’te yapsa en az 1 gol daha atar 4-1 veya 4-2 kazanırdık.Maç içi hamleler çok amatörce.Ersin’e gelen 3 şut yine 3 gol bu arada.Neyse sene sonu serbest gider bu da bedavaya

Çevrimdışı goktasoktay

Bu maç sonrasinda hakemi değilde hocayı konuşan hiçbir insan Beşiktaşlı değildir. Maskeler düşsün.
Hocayı suçlamıyorum. Oyunu iyi tuttuk aslında. Şanssız bir ikinci gol yedik. İlk yarı sonunda demiştim, ersin o frikiği yememeliydi. İşi o gol bitirdi. Zaten hakem belliydi. Sadece salihi çıkarması çok kritikti ama gedsınun pres gücünü tercih etti bence. Fakat o da bugünün kötülerindendi.

Çevrimiçi Talisca1903

hoca olmaz deyince kızıyorsunuz hiç mi 10 kişi kalmayacağız %85 i böyel zaten .. llerin hakem var ligde

Çevrimiçi Samet Ç

Bugün hakemden ve yönetimden önce hocayı konuşmak gereksiz olur tamam değişikler kötü ama yedek kulübesinin bu kadar zayıf olmasıda yönetimin suçu mesela en basitinden Nkoudou'nun muadili yok öyle çok zor bulunabilecek topçu tipide değil orta sahan yok zaten stoperin yok haftaya yine Necip oynayacak.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 00:18:25 Samet Ç ]

Çevrimdışı aunt minnie

Hakem milyonda bir olacak şansı %1’e çıkardı.Valeryan da o şansı güzel değerlendirdi.
Yönetime bir şey diyemiyorum artık klübü 2022 Türkiye’sine çevirdiler.MHK haftaya bu hakemi verir yine yönetim de teşekkür eder

Çevrimdışı tolga1903

Yav zaten canım burnumda maskesininde hakemininde (Küfür Yasak)₆ ne anlatıyorsunuz 3-0 dan maç verdik 45 dk defans yaptık hakem zaten (...) normal hakemmi var ligde hiç cikmayalim maçlara o zaman sen elindeki maçı verdin ikinci yarıya necip montero boyd gördüm eyvah dedim aynı kadro devam etse maç bizimdi yorulan weghorst yerine muleka gedsona yardıma necip yada kartal alırdın işi bitirirdin sen korkak olursan kendi kalene golde olur penaltıda olur hakeme düdük astiracak olan yönetim sonrasında hocayla vedalaşıp (...) Beşiktaş'ın önünü açsınlar...

Devreye 3 0 önde girecektin (...) faul uydurdu gol yedirtti. Sarı kart olmayan pozisyonda kırmızı yedirdi. Fatih'e turkiyenin her hakeminin istisnasız gösterdiği sarıyı gostermedi bu kadar mahkum oynamazdın 10'a 10 kalsan. Candeias denen oyuncunun bu herifin ölçülerine göre 3 kez kırmızı görmesi lazımdı 92de penaltı attı. weghorst'a sarı gosterdigi pozisyonda rakibi direk atabilirdi bariz gol sansiydi. Bizim penaltida da bariz gol şansı varken sarı bile göstermedi. Daha sayiyim mı? Nkuduyu niye çıkardı diyorsunuz atacaktı çünkü (...) atacaktı

Çevrimiçi blackeagle35

Yahu eksik kalan takımın ilk yapacağı iş orta sahayı mümkün olduğunca kalabalık tutarsın. İlla değişiklik yapacaksan savunmadan eksildigin için Necip'i alırsın Ghezzal sakat olduğu için çıkarırsın. Ki ben olsam Ghezzal'ın durumuna göre kimseyi çıkarmazdım bile. Ancak şu da var iki sol ayaklı stoper oynatmayın olmuyor. Daha önce de yazdık burada. Emrecan ikinci sarı kart pozisyonunda sağ ayaklı olsa topa uzun vurur gider en kötü. Önde kalsak kesinlikle böyle olmazdı bu maç.

Çevrimiçi Necmi

Tek umudum sene sonu sözleşmesinin bitip kaçıp gidecek olması. Bu yönetim imza falan attıramaz zaten. Bu sene de kayıp yıl oldu bile...
kaçacağı yer yokki bunu istiyebilecek bir takımmı olur gelip beşiktaşa imzalayacak ikna ettik diyede poz verirler bu bela bizim başımızdan gitmez yıllarca çekeriz kereste koysan oraya oynaya oynaya kaleci olur bu olmaz havadan gelen topa elini kaldırmaktan aciz emre olsa kalede saissin attığınıda frikiğide yemezdi böyle maçta kaleci çıkacak kardeşim ben varım diyecek yemin ediyorum kalede kaleci yok şunu görünce kalede miğdem bulanıyor

Çevrimdışı tuncaboylu

Hocayı suçlamıyorum. Oyunu iyi tuttuk aslında. Şanssız bir ikinci gol yedik. İlk yarı sonunda demiştim, ersin o frikiği yememeliydi. İşi o gol bitirdi. Zaten hakem belliydi. Sadece salihi çıkarması çok kritikti ama gedsınun pres gücünü tercih etti bence. Fakat o da bugünün kötülerindendi.
Hoca suçlu, ama onun da sırası gelecek.

Derbi maçı değilse ve devre arasına 2 farklı önde giriyorsan, 10 kişi de olsan o maçı bir şekilde kazanmalısın.

Bugün önce hakem, sonra yönetimin sırası.

Çevrimdışı tolga1903

Küfürsüz yazamıyorum özür dilerim forum sakinleri yazmamak daha iyi colugundan çocuğundan çıksın senin heidi kılıklı trabzon (...)

Çevrimiçi BlackEagle16

Yazıklar olsun böyle rezil yönetime yazıklar olsun reziller sizi bırakın o koltukları gidin₁ ya ayıp be kardeşim koca klübün ne ağırlığı kaldı ne yesek klübesi kaldı yazıklar olsun. Hoca sende yönetiminle beraber yolun açık olsun sen Beşiktaş büyüklüğünü anlayamamışsın hadi gülüm hadi terk edin burayı
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Necmi

Devreye 3 0 önde girecektin kahpe çocuğu faul uydurdu gol yedirtti. Sarı kart olmayan pozisyonda kırmızı yedirdi. Fatih'e turkiyenin her hakeminin istisnasız gösterdiği sarıyı gostermedi bu kadar mahkum oynamazdın 10'a 10 kalsan. Candeias denen oyuncunun bu herifin ölçülerine göre 3 kez kırmızı görmesi lazımdı 92de penaltı attı. weghorst'a sarı gosterdigi pozisyonda rakibi direk atabilirdi bariz gol sansiydi. Bizim penaltida da bariz gol şansı varken sarı bile göstermedi. Daha sayiyim mı? Nkuduyu niye çıkardı diyorsunuz atacaktı çünkü kahpe çocuğu atacaktı
risk alacaksan böyle alırsın zaten nkoudou çıkarıp boyd sokuyorsan en koudouya kırmızıyı göstermiş oluyorsun takım dokuz kişi kalıyor ghezzalin ölüsü sahada para eder hiç birşey yapmasa başında iki kişi bekler nkoudou weghors ghezzal sahada olduğu sürece takımın yarısı ileri çıkamaz bu kadar yoğun baskı yemezsin

Çevrimiçi mellfred

kulübeden gelenler boyd necip kenan
valla 3’ü bir adam etmez
ama 3-0’dan 10 kişi de kalsan maç verilmez
ayıptır bu
takımın ilk yarı 3 iyi ismini aynı anda kenara almak nedir alllasen yerlerine soktuğun adamlarla 45 dakika  3 top yapamadık
hakemle ilgili gerekli yerlere yazıyoruz zaten ama biz değil yönetim konuşsun geçen sezon ads maçında bile sustular
büyük travma oldu bu sezon başı
nazarlık olsun demekten başka elimden bir şey gelmiyor

Çevrimdışı Orhan_

Yazsak da bosuna. Bu ulkeden bi cacik olmaz. Her kurum dibine kadar eyyamla, adamcilarla dolu. Bu sene sampiyon olsak gelecek sene ayagimizi kaydirmak icin caliscaklar... bosuna ugrasiyoruz, yaziyoruz.  Topyekun bi temizlik lazim ulkeye.

Etiketler: