2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18047 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sarısıda olsa nkodou oyundan çıkmaz hele ikinci yarı oyunun böyle olacağı belliyken nkodou çıkmaz..Zaten kart yönünden de bu kadar kontrolsüz oyuncu değil..nkodouyu çıkarması,Boydu ve kenani sokması muleka hamlesi yapmaması rezalet...Bu beraberlik hocaya yazar çok kötü değişiklikler yaptı...
+1903

Çevrimdışı XiaoHan

açın önünü kenan top sürecek lan
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi levitate

muleka alsana hoca ne kartalı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Muleka muhtemelen hocayla hoş olmayan sert bir tartışma yaşamış gibi.
Oyuna girmemesinden ben başka bir anlam çıkaramadım.

Çevrimiçi murat baltacı

Hocayıda bırakın alanyada benim gözümde bitmiştir tarihin en kolay maçını kendi eliyle verdi çapını belli etti
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı 38life

Kenanin yuruyebiliyor olması bir mucize.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

Bu hakemlerden çektiğimiz nedir bizim ya 5-6'ya gidecek maç nereye geldi yönetim hiçbir şey yapmıyor bari şu hakemler konusunda bir şeyler yapsın.

Çevrimdışı Nazım Ar

Hakemin futbol hayatının bitirilmesi gerek. Hocanın da özrü yok rezil değişiklikler yaptı hücumda. Yönetim de eşdeğer rezil, ligin 2. Maçındayız hala Boyd, Kenan.

Kenanın oynayıp Beşiktaşın kazandığı 3 maç yok yahu

Çevrimdışı aunt minnie

Gönderin şu adamı lütfen,yakışmıyor Beşiktaş’a işte zorlamanın anlamı yok.Kenara en vasat yerli hocayı koysan şurdan 5-2 gibi bir skor alır giderdi İstanbul’a.

Çevrimiçi tolga1903

Geçen seneki adana demir maçından daha beter maç. Maçın buralara geleceği de belliydi son 1 aydır falan Beşiktaş izliyor olması lazım bir insanın şu skora sasirmasi için

Çevrimdışı levent14

2 dk kalmis müthiş bir hamle yaptı hoca..Gedson-Kartal değişikliği 😁

Çevrimiçi kahyaoglueren

Maçı bitirirken Alanya baktı atağa çıkıyor. Maçı bitirmedi. Alirsin akşam bakandan ödülünü ne bu hırs ya.

Çevrimdışı Karabay

Geçtim Mulekayı, kulübede ayakta durabilen herhangi bir oyuncu varken oyuna kenanı almak tek kelimeyle futbola hakarettir.

İsmail hocam Beşiktaş herhangi bir Anadolu takımı karşısında ne olursa olsun bu kadar ka pa ma maaaaz

Çevrimiçi levitate

çat küt dalıyorlar valla rahat
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Valerian ismael'in elinde de çok fazla seçenek yok evet muleka girmeliydi evet çok çekildi bu kadar ne kovması? Valerian ismael bu maçı 5 0 kazanacakken bir (Hakaret Yasak)₅ evladı elinden aldı niye kovuyorum hocayı

Çevrimiçi fatihsahin

Koca Beşiktaşı bu kadar defansa kapatan bir taktik kenan boyd değişikliği yapan bir taktik bugün itibari ile benim gözümde Beşiktaşın teknik direktörü değildir

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşini yapmayan herkes koltuğu işgal etmesin. Bırakıp gitsin. Aynı filmi izlemekten usandık...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız hakem bir yana, biz Chelsea deplasmanında 10 kişi kaldığımızda bu kadar mahkum oynamadık.

Çevrimdışı XiaoHan

trabzonsporlu ahmedin beşiktaşsporu

işte vizyon işte hoca işte oyun
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı 38life

İkinci yarı oynadığımız oyun mükemmele yakındı. İki tane aşırı saçma bireysel hata yüzünden 2 puan gitti.

Çevrimiçi COB

Alanya doğru dürüst pozisyon bulamadan 3 gol attı. Bu maç önce hakeme sonra da Valerian hoca'nın aşırı geri çekilme talimatına yazar.

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu arada o (...) da o penaltıyı verecekti eninde sonunda, hiç olmasa ceza sahasına giremeseler girene kadar 100 dk oynatırdı.

Çevrimiçi Necmi

Anlamadığım salihi neden çıkardı

Çevrimdışı caner.eryigit

Boyd Kenan kartal orta sahası ile maçı bitirdin şaka gibi (Küfür Yasak)₆
Güçlü başkan gitsin federasyona hakemlerin kulağını çeksin.
Böyle bir değişiklik yok 45 te hoca hakem ile elele maçı verdin

Çevrimdışı 38life

Bu maç sonrasinda hakemi değilde hocayı konuşan hiçbir insan Beşiktaşlı değildir. Maskeler düşsün.

Etiketler: