2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17484 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Mehmet57

Her sey bir yana, adamlar Saiss'in cizgiden cikardigi pozisyon haricinde net pozisyon bile uretemedi. Saiss o golu kendi kalesine atmasa, hocayi elestirenler "defansi iyi kapatti" diyeceklerdi. Saiss'in kendi kalesine attigi gol'e kadar sadece top cevirdiler.

Bir gol penalti, diger gol kk, bir gol frikik. Biraz da fubtol sansi.

Çevrimiçi levitate

şu maçta josef iyi giderdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

N'koudou'yu çıkarması Ok.

Peki N'koudou çıkınca yerine girmesi gereken adam Boyd muydu Muleka mıydı?

Boyd'un bu takımda oynayacağı tek yer sakatken falan sağ bek ama bana kalsa direk gönderirim tabi ki mulekaydı ve bu tercihi yapmadı diye de eleştiriyorum ancak şu yapılanların yanında gayet masum bir hata. Ne nkudu'nun ne salih'in çıkmasına gerek kalmayacak 4 5'e gidecektin elinden aldı 3 farkla devreye giremedin faul uydurdu. Yani ne konuşursan konuş bu trabzon beslemesine çıkıyor olay hocanın da dengesini bozdu şu ortamda mantıklı düşünememesini mazur görmezsek haksızlık ederiz kaldı ki iyi de oldu bir daha şu oyuna aldıklarını 5 0 öndeyken bile almaz artık muhtemelen bir daha maçı izlerse

Çevrimiçi Talisca1903

Her sey bir yana, adamlar Saiss'in cizgiden cikardigi pozisyon haricinde net pozisyon bile uretemedi. Saiss o golu kendi kalesine atmasa, hocayi elestirenler "defansi iyi kapatti" diyeceklerdi. Saiss'in kendi kalesine attigi gol'e kadar sadece top cevirdiler.

o kadar yaslanırsan böyle olur

Çevrimiçi levitate

hocanın garip hamlelerine rağmen cidden böyle bu arada, 2 golü de biz attık gibi bir şey oldu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

45 yaşındayım ben iyi hakem görmedim bu hocayı kurtarmaz kadıköyde 10 kişiyle yendin feneri ne anlatılıyor bize
Sizin şahsınızda degil ama bugün direk hocaya dalan arkadaşların gizli ajandası vardır benim gözümde.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bizim taraftar ne zaman hakemi de yeneceksini bırakacak ya ?

Neymis Kadıköy'de feneri 10 kisi yenmişiz. 20 yıllık hikaye. Senin toplam kadroda 3 orta sahan var 3. Sezonun 2. Maçı toplam kadroda 3 orta saha var.

Gayet müthiş 20 dakika 3-0. Skoru almışsın zor deplasmanlardan birinde. Sacma sapan kararlarla 10 kişi kalıyorsun. Rakibin kaptani 5. sarı kartlık harekette görüyor kartını. Weghorstu indiriyor. Faulu karşıya veriyor. Biz 10 kisi kaldıktan sonra aynı pozisyonda bu sefer bize veriyor. Eyyamini yapıyor. Rakibin stoperi atılmıyor. Teknik adamı alıyor oyundan.

Kulübede orta saha yok sözde gecen seneden beri yapilanıyoruz. Hala Besiktas böyle oynamaz Beşiktaş baskı yemez.

Real Madrid olsaydik herhalde gecen sezon ortasinda yerdik teknik adami. Madrid baski yemez diye. Madrid defansta durmaz diye.

Çevrimiçi levitate

emre atılmasa 7 falan olurdu maç

Çevrimiçi Talisca1903

hakemin hepsinin ne olduğunu biliyoruz ama kardeşim ne vardı oynayan takımı yasladın gol illa ki yersin böyle

Çevrimdışı tolga1903

mulekayı almamak hata değil boydu almak kenanı almak hata beşiktaş dokuz kişide kalsa 3-0 dan puan bırakmaz beşiktaş böyle kapanmaz stoperin yok kalede kalecin yok neyine güveniyorsunda kapanıyorsun 
Ama seni boyda kenana mahkum eden yönetimdir esas suçlu olan verirsen boydu kenanı alt yapıdan üç dört oyuncuyu eline ne yapacak onları sahaya sürecek berkay bugün bu takımda oynayabileceğini gösterdi sahada olduğu için lafım yok
Rosier saiss olmasa bugün ağır yenilgi alırdık adını öğrenemediğim sol bekimizde fena değildi acı olan tek kale oynadılar pozisyon vermeden üç gol yedik resmen üç golüde biz attık şaka gibi
Hakem ilk yarı oyuncularımızın psikolojisini sıfırladı emre canın iki sarısıda sarı değil resmen bizi biçmek için çıkmış sahaya
Kulübende girecek oyuncun yoksa o kartlar çok kolay çıkar sana mecbur değişeceksin oyuncu der hakem seni köşeye sıkıştırır
Bu puan kaybı yönetime yazar ama onlar mutludur şuan beşiktaş puan kaybetti diye zaten geldikleri andan itibaren yaptıkları tek şey beşiktaşı aşağıya çekmek

Benim de bahsetmek istediğim buydu takımdaki tek yedek kanat oyuncusu agustos 15 olmuş hala tyler boyd ise hoca napsin adam sanıp atıyor sahaya işte. Tüm sezon ghezzal sakatlanmasin diye dua mı edeceğiz yedeği geçtim onun yaptığının yüzde 10'unu yapacak bir tane oyuncu yok kadroda. Kenan karaman nedir fikret orman almadığı için mi hiç tepki yok ne işi var bu herifin niye işgal ediyor hala bizim yedek kulübemizi

Çevrimdışı tuncaboylu

Anadolu takımları zaten kapanan takımlara pozisyon bulamaz kolay kolay, bizim iyi yaptığımız bir şeyden dolayı olmadı bu.

2 aydır yalvarırıyoruz sağ stoper alın diye. Hamsiler Bartra'yı getiriyor, bizimkiler bos boş bakıyor.

Saiss'in yanında ortalama üstü bir stoper olsa, bugün maç 3-1 biterdi

Almadılar, acemi çaylak kırmızı gördü. Yerine şaşkın Montero'yu soktu, saçmaladı durdu o da.

Welinton olsa penaltı yapar diyordum, Gedson yaptı. Demek efsaneler ölmez, sadece şekil değiştirir lafı doğru.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 00:51:29 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Boyd'un bu takımda oynayacağı tek yer sakatken falan sağ bek ama bana kalsa direk gönderirim tabi ki mulekaydı ve bu tercihi yapmadı diye de eleştiriyorum ancak şu yapılanların yanında gayet masum bir hata. Ne nkudu'nun ne salih'in çıkmasına gerek kalmayacak 4 5'e gidecektin elinden aldı 3 farkla devreye giremedin faul uydurdu. Yani ne konuşursan konuş bu trabzon beslemesine çıkıyor olay hocanın da dengesini bozdu şu ortamda mantıklı düşünememesini mazur görmezsek haksızlık ederiz kaldı ki iyi de oldu bir daha şu oyuna aldıklarını 5 0 öndeyken bile almaz artık muhtemelen bir daha maçı izlerse
Abi Kenan'ı aldı oyuna 80'de, Muleka hala bekliyorken.

Kontra lazım, adam Kenan'ı aldı.

5. değişikliği 95'te yaptı.

Bugün hoca yönetimi fecaatti.

Çevrimdışı DieForYou1903

Yönetim ayrı,hakem ayrı,hoca ayrı diye boşuna demiyoruz.M.City ile mi oynuyoruz bu kadar kapandık ? Hocası yönetimi bizi Anadolu takımı yaptı.

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Mehmet57

Ve tekrar soyluyorum; Kenan Karaman futbolcu degil. Bu adami bu takima getirenin abv.

Çevrimdışı Utku

o kadar yaslanırsan böyle olur
Fenerbahçe'ye içerde ve 11'e 11 3-0'dan maç verirken sevgili Şenol hocana laf edebilmiş miydin?
Herkese merhaba bu arada  :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada bu hakem yönetimi Galatasaray'ın başına gelse, kalan 36 hafta algı yönetimi ile mağduru oynar, sene sonuna kadar kollanırlardı.

Fenerbahçe'nin başına gelse, Ali Koç megafon elinde havaalanında bağırıp çağırıyordu.

Bizimkiler ne yapacak bakalım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Bu arada bu hakem yönetimi Galatasaray'ın başına gelse, kalan 36 hafta algı yönetimi ile mağduru oynar, sene sonuna kadar kollanırlardı.

Fenerbahçe'nin başına gelse, Ali Koç megafon elinde havaalanında bağırıp çağırıyordu.

Bizimkiler ne yapacak bakalım.
siteden açıklama anca :D

Çevrimiçi levitate

İkinci kırmızıda ona çıkardı.
olsun gol yedirmezdi en azından :D

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Abi Kenan'ı aldı oyuna 80'de, Muleka hala bekliyorken.

Kontra lazım, adam Kenan'ı aldı.

5. değişikliği 95'te yaptı.

Bugün hoca yönetimi fecaatti.
Bugün ki hakem hocanın da dengesini bozdu. Yoksa kime sorsak oyuna Muleka'yı sokmak lazım derdi. Bugün hoca için de önemli bir Türkiye dersi oldu.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi murat baltacı

Bu maç senin hakeme rağmen yenecegin maçtı zaten rakip biraz iyi olsa bu hakemle kazanma şansın yok ama hakem meselesi gerçekleri örtmez cebindeki iki puanı verdin sen şampiyonluk iki puanla kaçarsa sorumlusu kim olacak.

Emrecan cebinde sarın varsa o işlere girme temiz oyna hakeme fırsat verme gedson tamam koşuyorsun mücadele ediyorsun kayma kardeşim hakeme malzeme verme bir firirik bir penaltı yaptın maç gitti istediğin kadar diripling yap kıymeti yok futbolcu akıllı olacak ersin zaten kalede varmı yokmu belli değil.

Berkay rosie weghorst öldü bugün iş yine hocada bitiyor sakin kalıp gidişata göre hamlelerini yapmalıydı büyük takım hocası panik olamaz kardeşim tek değişiklikle ikinci yarıya çıksa maç dört beş olurdu bu saatten sonra ne anlatsa boş kapasite belli oldu..
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

ben demezdim stoperin yok kalecin yok böyle kapanmak ahmaklıktır illaki yersin evet iyi kapandık zaten kapanmasak fark yerdik beşiktaş rakibe %80 topu bırakmaz saissin çıkardığı topta kaleci nerdeydi kale bomboştu top kaleye paralel gidiyordu çizgiden falan çıkarmadı ama alanyalı oyuncu sokardı o topu
Üç golüde kendi kendimize yedik hiç bir kaleci o frikik golünü yemez deve gibi boyun var sen elini kaldırmıyorsun topu kurtarmak için
57 yaşındayım çok kötü kaleci gördüm ama hiç biri bu kadar rezil değildi
Bir takımın kalesini tutan her top gol olurmu ya

Çevrimiçi MUSTAFA_

olsun gol yedirmezdi en azından :D
Bu maç berabere bitecek deyip 3-0 iken maçı kapattım. Maç skoru belliydi. ADS maçı tarifesi yaptılar. Sonuç belliydi, Josef sadece konuk oyuncu olurdu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

Yedek kulubesinde Besiktas tarihinin en kotu futbolcusu var, ama yedek eksigi ve yabanci kurali sayesinde sure buluyor. Saka gibi.

Dusunuyorum, dusunuyorum. Acaba daha kotu, bu kadar anti futbol biri daha Besiktas formasi giydimi diye. Yok. Stopperden bozma forvet Edu. O kazma bile daha iyiydi.

Çevrimdışı Nazım Ar

Yaju iyi tamam hepimiz hakemi söylüyoruz zaten ilk sıraya koyuyoruz karaktersiz ts uşağı da bu ne ilk ne son olacak. Geçen hafta Cenk, bu hafta baktı 3 tane soktuk hem Emrecanı attı hem kartları dizdi rkaibi oyunda tuttu frikik uydurdu penaltı verdi yapabileceği herşeyi yaptı. Haftaya da Ghezzali veya Weghorst u atacaklar veya sakatlanana kadar dövdürecekler bunun sonu yok ki? Hakemi her zaman yenemezsin ama bu maçta yine de yenebilirdin. Biz de ekmeğine yağ sürdük bunu da eleştirelim bir zahmet.

Ha hocadan önce tabii ki yönetim, 2 ay önce dedik bu ortasaha yetmez diye yönetimden önce burası dikildi tepemize Gedson var, Josef gelecek, Kartal var bilmem ne diye.
Gelinen nokta gene Neciple Kenan aynı anda sahada. Allah rızası için istatistiklere hakim bir arkadaş çıkarsın biz geçen sene Necip ve Kenanın aynı anda sahada olduğu kaç maçı kazanabilmişiz? Bir de bunlara Boyd eklendi tüy diktik. Josef gelene kadar hamsilere 10 puan fark attırırlar yönetimdeki Trabzonlular da iyice keyiflenir herhalde.

Etiketler: