Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 189844 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı DieForYou1903

?s=20&t=m9KKmBMB4umeE6uqEVT3DQ

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunun şey versiyonuda var mı ? Beşiktaş nasıl hücum yapamıyor ?
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Bunun şey versiyonuda var mı ? Beşiktaş nasıl hücum yapamıyor ?
Bunun açıklamasını sen yaparsan sevinirim. Birşeyler öğrenmiş olurum ayrıca. Neden kötü? Ne yaparsak durum düzelir?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Bunun açıklamasını sen yaparsan sevinirim. Birşeyler öğrenmiş olurum ayrıca. Neden kötü? Ne yaparsak durum düzelir?

Hocayı gönderirsek düzelir.Açıklayıcı oldu mu ?

Çevrimdışı aunt minnie

?s=20&t=m9KKmBMB4umeE6uqEVT3DQ

Bu takıma hücum karakteri kazandıramadığı sürece kovulmaya aday olacak.Zaten bu oyunla önümüzdeki maçlarda ardı ardına puan kayıpları süpriz olmaz.Gitmesin diyen de gitsin diyecek.

Çevrimdışı aunt minnie

Ghezzalsiz Josefsiz, son dk gelen dele, talha ve redmond takviyelerini de bu maçların çoğunda oynatamadığını sayarsak, az bi sakin olmak gerekiyor bence.
Geçen sene bu haftalarda Altay liderdi.Sonra küme düştüler.Bu istatistiklerin devre arasına kadar hiçbir değeri yok.

Çevrimdışı aunt minnie

Yalnız monaco baya iyi takım.TS sildi sahadan adamları.Pazar günü Valerien finali yapacak gibi görünüyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu takıma hücum karakteri kazandıramadığı sürece kovulmaya aday olacak.Zaten bu oyunla önümüzdeki maçlarda ardı ardına puan kayıpları süpriz olmaz.Gitmesin diyen de gitsin diyecek.
Hücum karakteri olması için nasıl oynaması lazım bir açar mısın? Detaylı bir şekilde olursa memnun olurum.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Hocayı gönderirsek düzelir.Açıklayıcı oldu mu ?
:) bu açıklamadan fazlasını yazacağını tahmin etmiyordum zaten.

Çevrimiçi levitate

Yalnız monaco baya iyi takım.TS sildi sahadan adamları.Pazar günü Valerien finali yapacak gibi görünüyor.
hiiiçbir şey olmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

:) bu açıklamadan fazlasını yazacağını tahmin etmiyordum zaten.

Kondisyoner için az bile yazdım.Üzgünüm ama bizim hocamız kondisyonerden öte değil.Hepiniz bizimle aynı fikirleri paylaşacaksınız zamanı gelince hatta şimdiden başladınız ama iş işten geçmiş olacak.Hepimizin ortak isteği Beşiktaşın başarılı olması bir adamın peşinden gitmeyin Beşiktaşın peşinden gidin.5 yaşında ki çocukta 70 yaşında ki yaşlı adamda bu hoca ile olmayacağını görüyor ve biliyor.

Çevrimdışı aunt minnie

Hücum karakteri olması için nasıl oynaması lazım bir açar mısın? Detaylı bir şekilde olursa memnun olurum.

Ben teknik direktör değilim ancak iyi bir takımın çok sayıda hücum şablonu olur.Oyun ve oyuncu grubuna göre bunları kullanır.Savunması zor,öngörülemez hücum organizasyonlarınız olmazsa her maç ezbere santraforuna top şişirmekten başka çareniz kalmaz.

Elinde 2 tane çok iyi hücum beki varken,Gedson gibi drippling canavarı,Ghezzal-Redmond gibi dar alan becerisi çok yüksek oyuncular varken,Weghorst gibi muazzam tek topçu servis eden santraforun varken,dar alandan süpriz goller çıkaran Muleka gibi ceza sahası içerisinde çok etkili forvetin varken,ilerde bu oyuncuların kalitesini göstermesine müsade etmek ZORUNDASIN!
Bunu istemiyorsan defolup Ümraniyespor’a
gideceksin.
Bu takım 4-1-3-2 veya 4-2-4 oynamak zorunda.

Takımın Premier Ligten gelmiş santraforun büyük hayal kırıklığı yaşıyorum diyor.Maç esnasında takımın sol beki hocasına ileri çıkmasına izin vermediği için trip atıyor.Takımın sağ açığı 3’lüyü boşver 4’lü oynat diyor.

Bu adamın boş bir uzun top antrenörü ve kondisyonerdem başka bir şey olmadığını ne zaman anlayacaksınız?

Valerien İsmail’in istediği ve vaat ettiği oyun şuan oynattığından fazlası değil.Adam memnun zaten takımdan.Taraftar değil ve gidecek,kalması olası değil.

Çevrimiçi Samet Demir

@DieForYou1903 @aunt minnie

Sosyal medyadaki algılara kapılıp çok güzel giydiriyorsunuz hocaya. Aynı zihniyet zamanında Ahmet Dursun Seba Gitsin dedi.

Ayrıca bu ligde 3lü oynanmaz diyenler JJ övmeye başlamış. Bu gün Ts de 3 stoper ile oyuna başladı. Tesadüftür ki bugün Ts içinde benzer övgüyü yazdınız. Onlar 3lü oynayınca aaa ne super futbol Beşiktaş oynayınca büyük takım 3 stoper ile oynamaz... Hoca size uydu 4 lü ye döndü. İnanıyorum ki oyunumuz da sakatlar iyişletiği için daha da olumlu yönde iyileşecek..

Beşiktaşın menfaatlerini düşünen Beşiktaşı bu kadar yıpratmaz. Kendi kafanızdan yazıp ona inanıyorsunuz. Daha bu hafta Ghezzal da Weghorst da hocadan, sistemden ve antrenmanlardan memnun olduklarını ve taraftarın desteğine ihtiyaçları olduğunu söylediler.

Bir yerde tutarsızlık var. Ama nerede. Bunu da siz çözün artık.

[ Son Düzenleme: 14 Ekim 2022, 00:13:12 Samet Demir ]

Çevrimiçi Talisca1903

Beşiktaş takımı az şut çektiriyor gibi saçma sapan argümanlarla övülüyor biz hücum yaparız Anadolu klubü değiliz kadro kalitesi senin 10 da hatta 20 de biri olmayan takımlara oyunu ve topu kaptırmışsın

Bu arada Kasketliyi çok pis tokatlıyacaz

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş takımı az şut çektiriyor gibi saçma sapan argümanlarla övülüyor biz hücum yaparız Anadolu klubü değiliz kadro kalitesi senin 10 da hatta 20 de biri olmayan takımlara oyunu ve topu kaptırmışsın

Bu arada Kasketliyi çok pis tokatlıyacaz
Kaç şut çekmişler şu Anadolu takımları abi bir açar mısın? Bu tip video ve istatistikleri görünce neden hazmedemiyorsunuz anlamıyorum ki. Mevzu hoca değil, oynattığı topda değil. Varsa yoksa tek derdiniz Şenolu takımın başına getirmek.

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=mgEZSyNmCAGPIvm0T_zCuw

Alanya maçında Beşiktaş'ı 60 dakika 10 kişi oynattı hakem. Başakşehir maçında kabak gibi penaltıyı yedi. Şimdi o maçlar "Alanya'da galibiyeti koruyamadın, evinde Başakşehir'e yenildin, rezillik" diye konuşuyor... İşte bu balık hafızalılık yüzünden Beşiktaş'ın hakkını yemek kolay

Beşiktaş'ın 18 puanı var, 5 puanı da "hakem hatalarıyla" uçtu gitti... Hakem hatalarıyla buharlaştırılan puanın hesabını ben ne futbolcuya sorarım, ne de teknik direktöre. O faturanın muhatabı bellidir: Başkan ve yönetim.

Arkadaş ne güzel yazmış. Bu sene hoca için sarf ettiğimiz eforu taraftar olarak Tff içinde sarf etseydik keşke. O işi de yönetim yapmalı değil mi? Bende çok kızıyorum yönetime ama biz taraftar olarak takıma destek sağlamak için ne yapacağız peki?

Ne takımın arkasında duruyoruz, ne de hocanın. 3 - 5 kendine yorumcu diyen adamların algısı ile hareket ediyoruz. Onların derdi belli menejer kuklası olmuşlar. Bizim derdimiz neki onların ekmeğine yağ sürüyoruz...

Tekrar söylüyorum renklilerle verilen penaltılar bize verilmiyor hakkımız olduğu halde. Puanlarımız gasp ediliyor.

Uyumayın artık. Takıma destek verin. Ts maçını alarak çok güzel bir ivmenin başlangıcını yakalamış olacağız. Mevzu VI'in kişisel başarısı değil. Mevzu Beşiktaş.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alanya maçında Beşiktaş'ı 60 dakika 10 kişi oynattı hakem. Başakşehir maçında kabak gibi penaltıyı yedi. Şimdi o maçlar "Alanya'da galibiyeti koruyamadın, evinde Başakşehir'e yenildin, rezillik" diye konuşuyor... İşte bu balık hafızalılık yüzünden Beşiktaş'ın hakkını yemek kolay

Beşiktaş'ın 18 puanı var, 5 puanı da "hakem hatalarıyla" uçtu gitti... Hakem hatalarıyla buharlaştırılan puanın hesabını ben ne futbolcuya sorarım, ne de teknik direktöre. O faturanın muhatabı bellidir: Başkan ve yönetim.

Arkadaş ne güzel yazmış. Bu sene hoca için sarf ettiğimiz eforu taraftar olarak Tff içinde sarf etseydik keşke. O işi de yönetim yapmalı değil mi? Bende çok kızıyorum yönetime ama biz taraftar olarak takıma destek sağlamak için ne yapacağız peki?

Ne takımın arkasında duruyoruz, ne de hocanın. 3 - 5 kendine yorumcu diyen adamların algısı ile hareket ediyoruz. Onların derdi belli menejer kuklası olmuşlar. Bizim derdimiz neki onların ekmeğine yağ sürüyoruz...

Tekrar söylüyorum renklilerle verilen penaltılar bize verilmiyor hakkımız olduğu halde. Puanlarımız gasp ediliyor.

Uyumayın artık. Takıma destek verin. Ts maçını alarak çok güzel bir ivmenin başlangıcını yakalamış olacağız. Mevzu VI'in kişisel başarısı değil. Mevzu Beşiktaş.

Hayır mevzu Şenol Güneş :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Beşiktaş hakemlerden her zaman çekmiştir ama sen 10 kişi kaldın diye %17 topla oynayamazsın hayırdır ilk defamı 10 kişi kaldık Konya maçında 20 dk atıldı Nsakala o zaman o maçta da 3 tane yemeliydik mantalite farkı var siz hocayı koruyalım istiyorsunuz biz sezonu kurtaralım takım her maçın 2 yarısı rakip kim olursa olsun teslim oluyor

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş hakemlerden her zaman çekmiştir ama sen 10 kişi kaldın diye %17 topla oynayamazsın hayırdır ilk defamı 10 kişi kaldık Konya maçında 20 dk atıldı Nsakala o zaman o maçta da 3 tane yemeliydik mantalite farkı var siz hocayı koruyalım istiyorsunuz biz sezonu kurtaralım takım her maçın 2 yarısı rakip kim olursa olsun teslim oluyor
Saçma sapan argümanlarla hala hocayı karalama derdindesin. Hakemlere bile ses etmediğine göre.

Çevrimiçi Samet Demir

Ahmet Nur Çebi: "Hoca, eleştirilerle hiç ilgilenmiyor. Ondan daha çok ben üzülüyorum. Sadece bu eleştirilerin nedenini anlayamadığını söylüyor. Kendisini aşağıya çekmeye çalışanlar boşa uğraşıyor, hoca pek takmıyor. Onlar da işlerine baksınlar."

Çevrimiçi Talisca1903

Saçma sapan argümanlarla hala hocayı karalama derdindesin. Hakemlere bile ses etmediğine göre.

ben ses etsem ne olacak üst üste HUM veriyorlar durdurabiliyormusun o zaman topu rakibe bırakmadan fişi çekeceksin rakip takım seni görünce hücum etme isteği uyanmayacak giresun istanbul  gibi takımlara bile 2. yarılarını teslim etmişsin biz izlediğimiz oyunamı inanalım algıya mı?
Sergen hocaya 14 maç üst üste penaltı çalmadılar o ne yapsaytı ha keza şampiyon olduğumuz senelerde bak bakalım Şenol Güneş takımına ne yokuşlar yapıldı bahane aramak istersen bahane üretmek kolay sen oyun ortaya koy sonrasını sonra konuşalım

ne yapalım yani sahada oyun namına birşey göremiyoruz eleştirmeyelim mi? Bu neyin korumacılığı her şeye bir bahane bir mazeret %17 topla oynamayı Giresundan az pas yapmayı kimse anlatamaz bana benim mantığım kabul etmiyor

Çevrimiçi Talisca1903

Ahmet Nur Çebi: "Hoca, eleştirilerle hiç ilgilenmiyor. Ondan daha çok ben üzülüyorum. Sadece bu eleştirilerin nedenini anlayamadığını söylüyor. Kendisini aşağıya çekmeye çalışanlar boşa uğraşıyor, hoca pek takmıyor. Onlar da işlerine baksınlar."

Önder Karavelinin de sonuna kadar arkasındayım diyordu başkan şimdi adanaya hoca oldu takılma bunları ne diyecekti mecbur böyle söyleyecek büyük takım refleksini illa ki gösterecektir sen böyle oynamaya devam edersen

Çevrimdışı c3c2k

Takımın oynadığı oyundan zevk alan varsa kalsın VI. Son yarım saatler hem diken üstünde gidiyor. Giresun maçında ipten döndük. Anadolu takımları bile böyle oynamıyor. Mevzu hocanın 3'lü defans oynatması ya da oynatmaması değil. Görüyoruz olmuyor hocayla. Bu arada ne diyecekti oyuncular medyaya çıkıp hoca ile aramız kötü mü diyeceklerdi. Yönetim bile hocamızın arkasındayız açıklamaları yaptığına göre alttan alta görüşüyorlardır başkalarıyla.

Çevrimiçi underworld

Yeni hoca hayırlı olsun diye yorumladım

Çevrimiçi Samet Demir

Önder Karavelinin de sonuna kadar arkasındayım diyordu başkan şimdi adanaya hoca oldu takılma bunları ne diyecekti mecbur böyle söyleyecek büyük takım refleksini illa ki gösterecektir sen böyle oynamaya devam edersen
İşte bende onu diyorum mevcutta kim varsa desteklemek lazım. Eleştiriyi abartmamak lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Yeni hoca hayırlı olsun diye yorumladım
Bu durumda yönetim hocayı değiştirmez. Takım hala zirvede çünkü. Yarışan kopmuş değil.

Etiketler: