2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 800168 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat baltacı

Bupenzada tam bizlik oyuncu aboubakar ile enteresan işler yapbilirler hatta cenki sola atıp cenk abou bupenza üçlüsüde yapabiliriz ghezal gelince bupenzayi solada atabiliriz forvete atıp aboyu on numara gibide kullanabiliriz hücumda elimiz güçlenir.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

5 kaba 5 amir ne biçim paralar dönüyor yine adı sanı duyulmamış topçulara
net adam alacaklarsa alsınlar scout transferi felan yapmasınlar
Görüyoruz işte aldıklarını yada alamadıklarını sene başında scout transferi olarak

Talisca ve Abounun ilk gelişi Babel Pepe Adriano gibi operasyonları yapan akıl lazım bize
[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2023, 07:43:51 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu Kaba ile ilgili Twitter'da bir arkadaşın videolu analizini gördüm de soğudum. Adamda fizik var ama tembel, yavaş ve savruk görünüyor.

Çevrimiçi mellfred

Bupenzada tam bizlik oyuncu aboubakar ile enteresan işler yapbilirler hatta cenki sola atıp cenk abou bupenza üçlüsüde yapabiliriz ghezal gelince bupenzayi solada atabiliriz forvete atıp aboyu on numara gibide kullanabiliriz hücumda elimiz güçlenir.
abu 10 oynamaz adam safi santrafor 2. forvet belki

Çevrimiçi celiker1

Bu Kaba ile ilgili Twitter'da bir arkadaşın videolu analizini gördüm de soğudum. Adamda fizik var ama tembel, yavaş ve savruk görünüyor.
Dün akşam bir tane yayınını bulup ilk yarısını izledim.Ben beğenmedim oyuncuyu.Orta halli “çapa” 6 numara gibi geldi banada.Aynı şekil Lokomotif Moskova takımı oyuncusunuda beğenmedim Dominov mu neydi?Şu ana kadar ismi çıkanlardan en iyisi bana göre Hadziahmetoviç.Hadziahmetoviç’in adam eksilterek öne doğru driplingi çok değerli özellikle yanında Gedson’da varken.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Alman liginden bir Fink bulsak yeter 6 numaraya

Çevrimdışı Nazım Ar

Alman liginden bir Fink bulsak yeter 6 numaraya

Yok abi Fink dümdüz bir oyuncuydu. bir Ernst, Fernando, en kötü Cisse ayarı topçu indiremeyeceksek bence 6 ya gerek de yok, direk tabela yapacak 10 baksınlar.

Çevrimiçi Talisca1903

Yok abi Fink dümdüz bir oyuncuydu. bir Ernst, Fernando, en kötü Cisse ayarı topçu indiremeyeceksek bence 6 ya gerek de yok, direk tabela yapacak 10 baksınlar.
işte bunların bulabileceğine inanamıyorum
Bu arada Fink fenere uzaktan bir gol atmıştı üzülmezin ortasında o gol hala jenerik gollerimiz arasındasır

Çevrimiçi COB

Hadziahmetovic'i e 3e falan almak, Ozan Tufanı 2.5 milyona almaktan iyidir.

Çevrimdışı almanci

Bu Aboubakar davası artık kokmaya başladı. Günlerdir aynı terane. Taraftarın aklıyla dalga geçiyorlar. Bir yandan da haklılar mı diye düşünüyor Insan çünkü kimse sorulması gereken soruları sormuyor. Kimse aklını çalıştırmıyor herkes sadece hayal kovalıyor. En son al nassr'dan 2,2 Milyon € alacağını istiyor dediler. Bu para ne zamanın parası, geçilen sürecin mi yoksa sezonun kalan bölümünün mü yani Hakettiği para mı yoksa henüz haketmediği para mı? Sezonun kalan kısmı içinse neden bizimkiler ona kalan yarım sezon için teklif ettikleri 1,5 Milyon yerine bu 2,2 Milyonu verelim diyemiyor? 700 bin Euro'yu Aboubakar'a çok görüyorlarsa biraz daha oyalanırsan o paranın çok daha fazlasını kaybedeceğini göremiyorlar mı?

Çevrimiçi BlackEagle16

Sivas'ta alinan gencin adı neydi bırak forma giymesini adını bile unuttuk neymiş emirhandan gelen paranın bı kısmını buna bağladık yazık o parayı alt yapıya imkan olarak saglasaydik neler çıkardı önümüze daha
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Nazım Ar

Hadziahmetovic'i e 3e falan almak, Ozan Tufanı 2.5 milyona almaktan iyidir.

Kimseyi almamak Ozandan iyidir. Allah aşkına Ozan bize ne verecek?

Çevrimiçi BlackEagle16

Kimseyi almamak Ozandan iyidir. Allah aşkına Ozan bize ne verecek?
100 de 100 tespit
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi murat baltacı

Biz bu nkoudu redmond muleka falan katlanmak zorunda mıyız gönder kardeşim yeni almış hata yapmış olabilirsiniz ama hatadan dönmekte erdemdir yolla boşuna kalabalık yapmasınlar en azından yerine alacağın adamlardan umudun olur bunlardan bize fayda yok daha kaç kere şans vermemiz gerekiyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

mulekayı arabistanamı çinemi gönderin gitsin

Çevrimiçi blackeagle35

Ya bu Mulekayı araplar istemiyor muydu? Gönderin gitsin.

Çevrimiçi Talisca1903

muleka emrecan 7 milyon talisca kaç para ama para yok

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim gitmeden bir şeyin değişeceğine inancı olan kaldı mı?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Sergen hoca olmasa şuan zaten çoktan gitmişlerdi. Heyecanla gitmelerini bekliyorum kimsede heves bırakmadılar, koskoca camianın tüm branşlarında vasata alıştırdılar.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu nedenle sene başı kendimi parçaladım ben. VI gitmesin diye. VI çok iyi diye değil. Bu yönetimle olacak bu fazlası değil. Ne TFF ne anadolu takımı ne hakemler kimse iplemiyor bizi.

Ayrıca Şenol Güneş geldi kaç ay oldu. Defans yapıyorduk artık onuda yapamaz hale geldi takım. Ne oyun oynadığımız belli değil.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetim bir abu haberi atsında ortalık yatışsın.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi blackeagle35

Iki orta saha, bir kanat ve bir santrafor almamız şart. Stoper de lazım belki ama ilk planda bunlar alınmalı bence.

Çevrimdışı almanci

Sergen hoca olmasa şuan zaten çoktan gitmişlerdi. Heyecanla gitmelerini bekliyorum kimsede heves bırakmadılar, koskoca camianın tüm branşlarında vasata alıştırdılar.

Sergen hoca mı yoksa Aboubakar mı?

Çevrimiçi Samet Demir

Sergen hoca mı yoksa Aboubakar mı?
Şampiyonluk o sene yönetim harici herkese yazar.

Çevrimdışı almanci

Şampiyonluk o sene yönetim harici herkese yazar.

Öyleyse neden Sergen'i öne çıkarıyoruz?

Etiketler: