2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 70 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 738883 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Nartallo

Atakan'ı biraz izledim de biz bu çocuğu alıp ne yapacaz.

Güçlü değil öyle çok yaratıcı da değil, bizde şans bulamaz, Kartal'ın da Salih'in de gerisinde...

Çevrimdışı Nazım Ar

Willian Pjanic gibi bile asla olamaz. Pjanic gerçekten sükseli bir fırsat transferiydi, takıma  çok katkısı olabilirdi tutmadı ayrı. İlla 34 yaşında oyuncu alıyorsan R. Carlos, Guti, Pepe, hadi gsnin Mertens transferi gibi bir durumda olması lazım brezilyadan bile gönderdikleri Willian değil.

Çevrimiçi levitate

Willian Pjanic gibi bile asla olamaz. Pjanic gerçekten sükseli bir fırsat transferiydi, takıma  çok katkısı olabilirdi tutmadı ayrı. İlla 34 yaşında oyuncu alıyorsan R. Carlos, Guti, Pepe, hadi gsnin Mertens transferi gibi bir durumda olması lazım brezilyadan bile gönderdikleri Willian değil.
brezilya'dan gönderilmedi, libertadores'den elenince takıma ölüm tehdidi falan gelmiş, o da korkup sözleşmesini feshetmiş

zaten londra'ya dönmüş fulham'a gidecekmiş, laf olsun diye haber sallamışlar

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

brezilya'dan gönderilmedi, libertadores'den elenince takıma ölüm tehdidi falan gelmiş, o da korkup sözleşmesini feshetmiş

willianın instasında bizim souzanın yorumu var tanrı seni korusun diye olmadığı masa yok adamım souzanın :D
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Nazım Ar

Takip edemedim performansı iyi miydi acaba Brezilyada? Her neyse illa bonus kafa Brezilyalı sol kanat olacaksa Marcelo ya yürüsünler adam öyle böyle yılllarca dünyanın en iyi sol beki ünvanını taşıdı.

Çevrimiçi levitate

willianın instasında bizim souzanın yorumu var tanrı seni korusun diye olmadığı masa yok adamım souzanın :D
coutinho'ya kadar bağlantıları var valla :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Takip edemedim performansı iyi miydi acaba Brezilyada? Her neyse illa bonus kafa Brezilyalı sol kanat olacaksa Marcelo ya yürüsünler adam öyle böyle yılllarca dünyanın en iyi sol beki ünvanını taşıdı.
hiç fikrim yok valla, as 11 oynuyormuş ama gol ya da asisti yok pek

oynadığı takım ilginç stoperle sol bekin toplam 9 golü falan var, fb'deki giuliano falan oynuyor willian'a pek sıra gelmiyor herhalde :D

Çevrimdışı annoca

Yönetimde kimsede serkan reçberin numarası yok mu? Bi arayıp sorsalar bize oyuncu lazım işide bilmiyoruz sonra 35 yaşındaki son kontratını yapacak adamlara sözleşme teklif ediyoruz bize bi yardımcı ol falan deseler

Çevrimdışı goktasoktay

Yönetimde kimsede serkan reçberin numarası yok mu? Bi arayıp sorsalar bize oyuncu lazım işide bilmiyoruz sonra 35 yaşındaki son kontratını yapacak adamlara sözleşme teklif ediyoruz bize bi yardımcı ol falan deseler
Maazallah faydası falan olur!!!

Çevrimdışı sefaköykartali

Serkan Reçber Orman döneminde getirilip ayrılmadı mı, bizim şu anki yönetimle alakasını anlamadım, ben mi yanlış biliyorum? Geçen gün de burada ayrılığı tartışılmıştı da o yüzden söylüyorum bu alıntıdan bağımsız olarak

Çevrimdışı c3c2k

Kardeşim şimdi şunu söyleyeyim oynanan futboldan sen memnun musun dersen memnun değilim. Elbette Beşiktaş'ı daha iyi görmek her gelen rakibi sürklase etmesini isterim.
Ama sen le ayrıldığımız nokta bakış acısı. Ben bir futbol sever olarak en çok İngiliz liginde oynanan futbolu seviyorum ve ilk defa öyle oynatmaya çalışan bir hocamız var ve taraftar hemen hocayı yemeye çalışıyor. Herkesin görüşü farklı olabilir ama defansta 4 kişi duracağına 3-5-2 sistemini daha çok beğeniyor ve inanıyorum bence güzel bir sistem. Ayrıca sistemi oturta bilirsek 3-4 pasta defans yerleşmeden daha çok gol atabileceğimize inanıyorum. Bence dünya futbolu 'da buna gidiyor. Bakın Konya maçında adamlar daha iyi oynamasına rağmen  karşı rakip hızlı çıkışlardan 4 tane gol buldu. Burada önemli olan düzgün çıkabilmek oda zamanla futbolcu kalitesi arttıkça olacak şeyler.

İşte senle ayrıldığımız nokta o, sen hemen başarı bekliyorsun ama bence bu sene şampiyon olmasak bile gene aynı hoca ile devam etmeliyiz buna bir yol gibi bakıp ilk adımlarımızdan keyif almalıyız bence. Yenilsek bile hemen karalar bağlayıp, öldük bittik dememeliyiz.

Ve bu bir yolsa ve bence doğru seçilmiş bir yol, altyapıda 'da bu sistemi oynatmalıyız ve hoca giderse de inşallah gitmez kesinlikle aynı tarz bir hoca bulmalıyız.
Tabiki'de bunlar benim kendi futbol görüşüm herkesinki aynı olmaya bilir.

Ama buradaki taraftar profilini görünce üzüldüğüm nokta herkes Türk futbolunda, ülkede bir şeyler değişmeli diyor ama kimse sabır göstermiyor.

Belki Gordon Milne'yi bile ilk iki yılında şampiyon olamayınca gönderseydik, üst üste 4 kez şampiyon olamayacaktık kimse bilemez.(Bu arada 3 ama buradaki herkes 4. şampiyonluğun nasıl elimizden alındığını biliyordur )

Mesela son bir örnek buradaki çoğu kişi Beşiktaş böyle oynamaz kontrollü oynar diyor demi, Peki Abdullah avcı zamanında oyunu geriden kurup takım 4-5 pas yaptıktan sonra çıkarken gol pozisyonuna doğru düzgün giremediğimiz, sıkıcı ama karşı rakibinde girmesine izin vermediğimiz zaman niye herkes  Abdullah avcı gitsin dedi madem istediğiniz kontrollü oyundu sabır gösterseydiniz belki takım bu oyun formatında duran toptan falan gol atmasını öğrenirdi. İstediğiniz buysa tabiiiii.

Ha bu arada burada Abdullah hocayı falan sevdiğimden bu örneği vermedim, bence hala kötü antrenör, ama taraftarın ne istediğini bilmeden sadece başarı odaklı düşünmesi son yıllarda beni üzüyor. Ne yazık ki başarılar öyle kolay elde edilmiyor.

Burada yazdıklarımı yanlış anlayanda olabilir fakat şuan öyle bir ortam yaratıldı 'ki  Beşiktaş düşmanları tarafından her şey çok kötü gibi bir algı oluşturuldu açıkçası,
Şimdi o insanlar 1-2 maç Beşiktaş kaybetse de Antrenör ve yönetimi göndersek Beşiktaş'ı kaosa sürüklesek diye sırada bekliyorlar.

Bu yazıları yazmamın sebebi de 1-2 maç yenil sekte onların ekmeğine yağ sürmeyin diye, Birlikte olursak bölünmezsek takımı desteklersek güzel günlerin geldiğini söyleye bilirim.
Umutsuzluğa kapılmayın doğru yoldayız Yarışın içinde olup ta futbolcu maaşlarını düşüre bilen tek kulübüz. Dolar 24-27 TL olduğu zaman diğer kulüpleri görecem
Unutmayın bu uzun soluklu bir yarış. Bu yıl şampiyon olama sakta girdiğimiz bu yolda devam edersek 3-4 yıl sonra diğer kulüpler batarken sistemini oturtmuş bir Beşiktaş'ın gene bu lige 3-4 yıl ambargo koyacağından şüphem yok ama tabi sabredersek arkadaşlar lütfen o kadar karamsarlığa kapılmayın sizleri seviyorum.

Yüreğinize biraz olsun umut serpe bildiysem ne mutlu bana
Hepimiz gayesi beklentisi Beşiktaşımızın başarısı..Benim görüşüm bu kadro ile sistemin uymadığı, yoksa ki Lucessu zamanında 3.5.2 oynadık.Fakat şu anda ki kadromuz 3.5.2 ye de 3.4.3e de 4.3.3e de uygun olmadığı görüşündeyim.

Çevrimiçi Samet Demir

Morgon Sanson ismi çıkmış şimdide

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Çağrı Öz

Erman nereye kayboldu kavga edecek adam eksikliği yaşıyoruz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Son 10 yılda Beşiktaş'ın başına gelen en kötü şey Ahmet Nur Çebi ve yönetici diye geçinen arkadaşlarıdır. Umarım bu kara günlerimizi bir an önce beyaza çeviririz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

ANÇ'nin yaptığı ve yapamadığı transferleri bir kenara bırakıyorum. Beşiktaş'ı içine soktuğu girdabın ve çaresizliğin açıklaması yok. Koltuğu benim gözümde işgal ediyor. Bir an önce gitsinler. Yeter artık yeter...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ne yapıp ne edip bu Trabzonlu adamı yollamak lazım yoksa bizim sonumuz çok çok kötü olacak.

Çevrimdışı beno1903

Ptt topçuları championship hocaları. Bu kadroyu kuramayanda yönetim.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Valerien'i getiren, transfer yapmayan, oyunculari elden kaçıran, Beşiktaş'ı savunmayan avansçıları geçip hoca gitsin, o oyuncu kötü bu koşmadı demek ne kadar doğru? Lütfen büyük resmi görelim. Hep ayrıtılarda kayboluyoruz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı annoca

Serkan Reçber Orman döneminde getirilip ayrılmadı mı, bizim şu anki yönetimle alakasını anlamadım, ben mi yanlış biliyorum? Geçen gün de burada ayrılığı tartışılmıştı da o yüzden söylüyorum bu alıntıdan bağımsız olarak
serkan reçber şahsından dolayı bir şey değil adamın işi bu,
profesyonel ki şuan aldığımız mulekayı yıllar önce bulan kişi. 35 yaşımdaki willian ile görüşme yaptıkları için havuzları dar işi profesyoneller yapsın diye bir atıfta bulundum.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İSMAEL HOCA BAŞKANDA BAŞKAN DEĞİL. BUNLAR GİDENE KADAR DA BENİ BANLAYABİLİRSİNİZ. BEN TAKİP FALAN ETMİYORUM. TRABZONSPORLU DEĞİLİM TAKIMIN BAŞINA GERÇEK BEŞİKTAŞLILAR GEÇENE KADAR DA YOKUM. EYVALLAH.

Çevrimiçi levitate

İSMAEL HOCA BAŞKANDA BAŞKAN DEĞİL. BUNLAR GİDENE KADAR DA BENİ BANLAYABİLİRSİNİZ. BEN TAKİP FALAN ETMİYORUM. TRABZONSPORLU DEĞİLİM TAKIMIN BAŞINA GERÇEK BEŞİKTAŞLILAR GEÇENE KADAR DA YOKUM. EYVALLAH.

aa reyiz gelmiş napıyon :D

Çevrimiçi Samet Ç

Şimdi gidip iki tane saçma sapan transfer yaparlar bunlar beklerim 2 tane santrafor alıp transferin %80'i kampa yetişti diyende bunlar çünkü.

Çevrimiçi levitate

Şimdi gidip iki tane saçma sapan transfer yaparlar bunlar beklerim 2 tane santrafor alıp transferin %80'i kampa yetişti diyende bunlar çünkü.
zaten öyle olacak, twitter'da biridi hafif çıtlattı maç sonrasını bekliyorlar diye

Çevrimdışı MUSTAFA_

2 tane EYTli getirirler emekliliklerini beklerler tatil yaparak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı annoca

Nkoudou nazar değmesin bu yıl sakatlanmaz inş. Sola isimli biri alınacağına nkoudou cenk orda oynıyabiliyorken genç potansiyelli almak lazım. Fransa 2. ligi belçika hollanda championship falan hiç mi yok 21 yaş altı düşük maliyetli sol kanat.

Diğer sayfada da yazılmış erman abi nerde uzun süredir yazılarına rastlamadım.

Etiketler: