2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 774170 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Her yazdığın mesajı alıntılayacağım, seni sevindirmek en az istediğim şeylerden biri.
Bu kadar sinirlenecek bir şey yok, kötü niyetli olmadıkça herkes hata yapabilir. İnsanız sonuçta. Önemli olan bunları görüp yanlışımızdan dönebilmek. Ha yok ben illa yazacağım diyorsan ağlayarak günlüğüne yazabilirsin. İyi forumlar.

Çevrimdışı Talisca1903

Bu kadar sinirlenecek bir şey yok, kötü niyetli olmadıkça herkes hata yapabilir. İnsanız sonuçta. Önemli olan bunları görüp yanlışımızdan dönebilmek. Ha yok ben illa yazacağım diyorsan ağlayarak günlüğüne yazabilirsin. İyi forumlar.
sakin arkadaşlar fenerim bugün gene yüzümüzü güldürdü sağolsun bradan devam :lol: :lol:

Çevrimdışı sefaköykartali

sakin arkadaşlar fenerim bugün gene yüzümüzü güldürdü sağolsun bradan devam :lol: :lol:
Talisca nöbetinden devam be 😂😂

Çevrimdışı Talisca1903

vallahi tüm neşem yerine geldi bu senede tek eğlence fenerbahçe :sevinc :sevinc

Çevrimiçi Samet Demir

samet ne diyorsun senn kardeşim Beşiktaşız biz pinerio valerien kim ceyhun beyin fantezileri başkan istesin kralını getirir ne kadar küçük düşünüyorsunuz yahu yok luce gelmez taliscaya para yetmez kralını alırız luce çalışmadımı bizde sanki hep böyle 3. sınıf hocalarla çalışmışız gibi schuster tigana del bosgue toschak istediğimizi alırız vasata alışmayın
Hangi parayla abi :) geçti o günler diyorum bende.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

@Necmi Allah çarpar adamı. Sende Ersine laf ediyorsun.

?t=EZqBiUsZTLI-G9HIknrdvg&s=08

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Hangi parayla abi :) geçti o günler diyorum bende.

16 milyon bons harcadık şimdiye kadar diyorum sen anla

Çevrimdışı tuncaboylu

Öpüyorum yanaklarından.

Çevrimiçi levitate

forum tarihinin en fena sezonu geliyor, en son 2017-18'de böyle ortam vardı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

pelkası çekeydik aradan

Çevrimiçi MUSTAFA_

forum tarihinin en fena sezonu geliyor, en son 2017-18'de böyle ortam vardı :D
Şuncu buncu olamak lazım. Beşiktaş iyiyse hepimiz iyiyiz. Kötü gidersek hep birlikte eleştiririz zaten. Önyargılı davranmaya gerek yok. Değişimler hep sancılı olur. İlk defa bu kadar plan üstüne gidiyoruz. Sonuca varmak için 3-5 resmi maç beklemek lazım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

pelkası çekeydik aradan
Daha iyisini alırız. Rakibimize artı değer katmaya gerek yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

pelkası çekeydik aradan
Hull City'e hülle ile 4.5 milyona satacaklar.

Çevrimiçi levitate

Şuncu buncu olamak lazım. Beşiktaş iyiyse hepimiz iyiyiz. Kötü gidersek hep birlikte eleştiririz zaten. Önyargılı davranmaya gerek yok. Değişimler hep sancılı olur. İlk defa bu kadar plan üstüne gidiyoruz. Sonuca varmak için 3-5 resmi maç beklemek lazım.

hocayı seviyorum ve destekliyorum ama ne bu kadar gömmenin ne bu kadar yüceltmenin anlamı yok

almanya kampı ne kadar güzel geçtiyse, ispanya kampı o kadar kötü geçti. hazırlık dönemi sonuçta ligde deneyemeyeceğimiz saçma şeyleri deniyoruz işte. hoca çok inatçı biri ama kör değilse milletin ne konuştuğunu görüyordur (hatta demek görmüş ki alaves maçı apar topar açıklama falan yaptı) ve ona göre değişikliğe gidebilir

6. haftada kendimizi 13. sırada bulursak o zaman kazma kürek girişmek daha mantıklı olacaktır
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

pelkası çekeydik aradan

Crespoyu tercih ederim. O adamı şu Arao denen menajer çakması yüzünden yediler.

Çevrimdışı Talisca1903

Crespoyu tercih ederim. O adamı şu Arao denen menajer çakması yüzünden yediler.
onu gördü bugün jesus vermez artık yoksa tam bizim aradığımız gedson partneri yada belli olmaz 2 stoper daha alırsa boşa çıkar hull city belası olmasa maaşının yarısınıda kitleriz
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2022, 00:32:36 Talisca1903 ]

Çevrimdışı AEmre

Bence halihazırda en büyük eksik Josef de Souza. Ben yıllardır mesleğine bu kadar saygılı başka bir futbolcu görmedim. Son hazırlık maçlarındaki eksikliğin en büyük sebebi de oydu. Sergen Yalçın kaleyi alın düz bir çizgi çekin bu hat çok önemli derdi.
Ben Valerien Ismael’in performansını sağ stoper geldikten ve saiss emrecan transfer üçlüsünden sonra görmek istiyorum. Hocanın fazla gömüldüğünü de düşünüyorum. Son zamanlardaki en başarılı hocamız Şenol Güneş Avrupa Futbol Şampiyonasında rezil oldu. En az koşan takım bizimkiydi. Kaldı ki Bülent Yıldırım’lı Gs maçında çok pasif kaldığını düşünüyorum. Gelince ne olacak zaten her şeyi biliyor.

Bayern Münih’te stoperlik yapmış bir adam şu an bizim hocamız. Antrenmanlarla pek çok oyuncunun performansını yukarıya da çekecek, buna da inanıyorum. Pas oyunu da oynayacağız yeri geldiğinde. Fizik kalite günümüz futbolunda en önemli şey. Bayern Münih Holger Broich ile çalışıyor. Bu adam profesör. Laf olsun diye söylemiyorum. Bildiğiniz profesör.  İsmael de benzer bir yapı kurmak istiyor ve yaptırdığı antrenmanlar da gayet yerinde. Goretzkayı hatırlayın.  Ben şu 3-4-3’e dönüp ghezzalı biraz sağa kaydırsa, josef veya yeni 6, solbek ve stoperle farklı bir futbol oynayacağımıza inanıyorum. Josefin yerine florentino luis veya morgan sanson gibi biri de alınabilir. Şenol güneş, mustafa denizli vs dönemlerini de bir daha görmek istemiyorum. Yeter. Bu kadar para ve narsizmin olduğu ülkenin şampiyonlar liginde takımı yok.

Çevrimiçi mayguntr

Futbol konusmak isteyenler icin : 3lu oynamanin avantajlari dezavantajlarini guzel anlatan bi video:

Dezavantaj kisminda 3 seyden bahsediyor,

- Sag-Sol stoper oynayanlarin topu oyuna sokmadaki rolu kritik ve dezavantaj, orta sahada bir eksik oldugunuz icin.
Neciple, Wellingtonla top cikaramadigin icin oyun moyun da kuramiyorsun dogal olarak, sonra uzun vuruyosun tek secenek.

- Hucumda aslinda 3 forvet + 2 kanat beki ile hucum ediyorsun:
Kanat beklerinden biri boyd/umut iken karsi takim cok kolay savunuyor seni.

- Orta sahada bir eksik oldugun icin, 3 orta saha oynayan takim sayica ustunluk kuruyor sana, tempoyu ayarlayamiyosun.
Bunun ustune temposu dusuk Salih vb ile oynayinca karsi takimin insiyatifine kaliyorsun tempo konusunda. Emirhan girince biraz kipirdamamizin sebebi bu, kendisi tempoyu dikte edebiliyor.

Bu kadroyla cok zor oynariz biz bu oyunu.

Çevrimiçi Samet Demir

Futbol konusmak isteyenler icin : 3lu oynamanin avantajlari dezavantajlarini guzel anlatan bi video:

- Sag-Sol stoper oynayanlarin topu oyuna sokmadaki rolu kritik ve dezavantaj, orta sahada bir eksik oldugunuz icin.
Neciple, Wellingtonla top cikaramadigin icin oyun moyun da kuramiyorsun dogal olarak, sonra uzun vuruyosun tek secenek.

- Orta sahada bir eksik oldugun icin, 3 orta saha oynayan takim sayica ustunluk kuruyor sana, tempoyu ayarlayamiyosun.
Bunun ustune temposu dusuk Salih vb ile oynayinca karsi takimin insiyatifine kaliyorsun tempo konusunda. Emirhan girince biraz kipirdamamizin sebebi bu, kendisi tempoyu dikte edebiliyor.

Ersin/Emre

Bazoer-Sais-Emrecan

Rosier-Gedson-Ramsey-Telles

Ghezzal-Weghorst-Muleka

Çevrimdışı DieForYou1903

hocayı seviyorum ve destekliyorum ama ne bu kadar gömmenin ne bu kadar yüceltmenin anlamı yok

almanya kampı ne kadar güzel geçtiyse, ispanya kampı o kadar kötü geçti. hazırlık dönemi sonuçta ligde deneyemeyeceğimiz saçma şeyleri deniyoruz işte. hoca çok inatçı biri ama kör değilse milletin ne konuştuğunu görüyordur (hatta demek görmüş ki alaves maçı apar topar açıklama falan yaptı) ve ona göre değişikliğe gidebilir

6. haftada kendimizi 13. sırada bulursak o zaman kazma kürek girişmek daha mantıklı olacaktır

İş işten geçtikten sonra konuşmanın kimseye bir faydası yok başta görüp konuşmak lazım bu yüzden.Bu hoca ile yola çıkarsak göreceğimiz muhtemel tablo bize onu gösteriyor gerek hocanın diğer çalıştırdığı takımlar olsun gerek bizde olsun.Fazla tutunamaması ısrarı ve sabit fikirli olması.10. hafta gördükten sonra şampiyonluk treni çoktan kaçmış bu seneyi heba etmiş olacağız ben yol yakınken bunu görüp değişimden yanayım.Arabamız kötü değil şöför kötü ama.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı TURKahvesi

Üçlü defansın sağında oynayacak stoper için daha önce belirttiğim gibi yine tekrarlıyorum Nikola Maksimovic

hadi bir öneri daha Kamil Piatkowski

ikisinden birini ancak ve ancak kiralik + satın alma opsiyonu ile alınabilir.

Çevrimiçi levitate

İş işten geçtikten sonra konuşmanın kimseye bir faydası yok başta görüp konuşmak lazım bu yüzden.Bu hoca ile yola çıkarsak göreceğimiz muhtemel tablo bize onu gösteriyor gerek hocanın diğer çalıştırdığı takımlar olsun gerek bizde olsun.Fazla tutunamaması ısrarı ve sabit fikirli olması.10. hafta gördükten sonra şampiyonluk treni çoktan kaçmış bu seneyi heba etmiş olacağız ben yol yakınken bunu görüp değişimden yanayım.Arabamız kötü değil şöför kötü ama.

valla hoca lask ve barnsley'de başarılı olmuş ama wba'da batırmış. wba'da görece yüksek bütçeli takım, avrupa için kötü olsakta biz de fena değiliz. yani hocanın ikinci şansıyız artık bazı şeylere uyanabilmeli

mesela buradan hocanın düşük bütçe-asker oyuncu-kısıtlı kadro kombinasyonu ile iş yaptığını anlayabiliriz ama bunu yönetim fark etmediyse ve göreve getirdiyse onların sorunu

oynattığı şey derbilerde ve farioli tarzı hocalara sahip oynamaya çalışan takımlara karşı net işe yarayacaktır, ama önemli olan giresun 33 kişi kalenin önünde beklediğinde ne yapacağı

hem 10. haftada tren kaçıyorsa sergen'i de kovmalıydık o zaman, berbat başlangıç yaptı ama iki dokunuş ve iki transferle ne alakaysa şampiyon olduk

avcı bile rezil döneminde bile ocak ayına kadar kaldı, ismael hoca da biraz süreyi hakediyor bence

Çevrimdışı Orhan_

Stoper ve kanat bek transferi çok önemli. Ayrıca Ghezzal'ın göstereceği performans çok kritik. Videodan farklı olarak serbest dolaşan 2 10 ve tek golcü ile değil, tek 10 numara ve iki golcü ile oynayacağız ve oyunun hücum yükü çoğunlukla oraya bakacak.
Dezavantajları minimize etmek için yüksek presle oynamak çok önemli. Alanları rakibin bölgesinde kapatıp geçişe izin vermeden uzun oynatmaya mecburuz. Bunu aslında 3-0lık maçın ilk diliminde yapabildik ve sistemi bu anlamda işletebileceğimizi ve sete ihtiyaç duymadan pozisyon çıkarabileceğimizi gördük. Sanırım gole kadar 3 4 şutumuz var. Ama ne zaman oynamalarına izin verdik, o dönem takım kevgire döndü. Mutlaka set oyunları da çıkarmamız gerekiyor. Bize karşı oyun oynamak isteyen takımlara karşı büyük avantaj yakalayabiliriz de otobüs çeken firmalara karşı canımız sıkılabilir. Zamanla göreceğiz.!

Çevrimdışı Nazım Ar

Set hücumu kadar duran toplara da çalışmalıyız. Bugün fb hiç bir şey yapmasa bile penaltıyı ve direkten dönen frikiği gole çevirebilse güle oynaya turu geçecekti. Tek golleri de kornerden geldi zaten. Duran toplar önemli, bizim elimizde Wout gibi müthiş bir silah var, Emrecan ve Saiss gibi,  dönünce Josef gibi hava toplarında tehlikeli olabilecek oyuncular var. Gedson ve Salihi hatta Cenki frikiklerde denememiz gerekir Ghezzal biraz dinlenmeli. Vargas işi ciddi ise o da çok iyi vuruyor.

Bu sene her kaptığımız topta dikine hücum etmek istiyoruz her ne kadar başaramasak da henüz, bu da bol bol frikik ve korner kazanabileceğimiz anlamına geliyor. Umarım buna özellikle mesai harcanıyordur.

Çevrimdışı can1903

@can1903 içeride durumlar nasıl alınan mağlubiyetten ziyade kötü oyun ile alakalı hocadan rapor istendi mi ? Yönetimin bu şekilde bir aksiyonu varmı?
Kimsenin keyfi yok onu söyliyim sadece.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Etiketler: