2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 777714 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi BlackEagle16

Hoca gerçekten takıma çok iyi yükleme yaptığından Eminim takım fizik kondisyon olarak diri olacak diri kalacaktır bundan şüphem yok. Eğerdi işler istediği gibi gitmez hocada sistem oyundan vazgeçmez ise. Fazla uzatılmamasından yanayım olan Beşiktaş’ıma olacak.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı sefaköykartali

15-16 Şampiyon olduğumuz sezon ki hazırlık maçları...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim hangi sezonda full çektiğimiz yaz kampı olmuş zaten, bu sene hocayı yemek için hazırlık maçlarına cl maçı muamelesi yapıyorlar akıllarınca. O kadar yükleme yapılmış, sakatlık, eksik mevkiler vs. rakipler de gayet iyi, kaliteli takımlarla oynadık. Şahsen ilk birkaç lig maçına kadar hocayı eleştirmeyeceğim, yüklediği tempo ve kondisyonun bile bizim ligde maç alacağını düşünüyorum, kadroda teknik kalitenin artması gerektiğini düşünüyorum, zaten minimum 6-7 oyuncu gelir dönem kapanmadan.

Çevrimdışı Orhan_

Ya hoca eleştirilir takım eleştirilir ama ben art niyet görüyorum. Beşiktaş’ın kaosa girmesini isteenlere çanak tutuluyor istenmeden. Bi takım dinlensin. Bi rutine binsin çok acele hocayı yıpratma çalışmaları var.
Bakın hocayı eleştiririz. Burası Beşiktaş hoca kimsenin babasının oğlu değil. Amaaaa bi takımı görelim yapmayın abiler.
Hoca gerçekten takıma çok iyi yükleme yaptığından Eminim takım fizik kondisyon olarak diri olacak diri kalacaktır bundan şüphem yok. Eğerdi işler istediği gibi gitmez hocada sistem oyundan vazgeçmez ise. Fazla uzatılmamasından yanayım olan Beşiktaş’ıma olacak.

Çok ikilemde kalmışsın. Sal gitsin (:
Sezon başlasın bi, takımı görelim. Sonra zaten her şey olacağına varacak.
Bugün hocanın yerine en çok istenen Şenol Güneş'nin yaptığı başlangıç, Valerien'in niçin gitmesi gerektiğine dair ürettikleri argümandan daha feci. O da yemezse diye geçen seneyi ekliyorlar üstüne. Çünkü sabit fikirli olmak bunu gerektirir. Koşullar hiç kimsenin umrunda bile değil.
İşin daha da acısı biraz sabır diyenleri 3lü müptelası hoca manyağı olarak düşünüyorlar. Ne hocaya aşinayız, ne oyuna. Güvenmek, tek başına bir argüman değil tabii de en azından sezon başlangıcında doğmamış çocuğa don biçmekten evladır.

Çevrimiçi Talisca1903

Bugün hocanın yerine en çok istenen Şenol Güneş'nin yaptığı başlangıç, Valerien'in niçin gitmesi gerektiğine dair ürettikleri argümandan daha feci. O da yemezse diye geçen seneyi ekliyorlar üstüne. Çünkü sabit fikirli olmak bunu gerektirir. Koşullar hiç kimsenin umrunda bile değil.
İşin daha da acısı biraz sabır diyenleri 3lü müptelası hoca manyağı olarak düşünüyorlar. Ne hocaya aşinayız, ne oyuna. Güvenmek, tek başına bir argüman değil tabii de en azından sezon başlangıcında doğmamış çocuğa don biçmekten evladır.
kardeşim o zamnaki kadroya bakalım birde takımın yarısı kampta yok Şenol Güneş takımlarına kampta golcü gelmez biz Valeriene 3 tane verdik

Çevrimiçi tolga1903

Bizim hangi sezonda full çektiğimiz yaz kampı olmuş zaten, bu sene hocayı yemek için hazırlık maçlarına cl maçı muamelesi yapıyorlar akıllarınca. O kadar yükleme yapılmış, sakatlık, eksik mevkiler vs. rakipler de gayet iyi, kaliteli takımlarla oynadık. Şahsen ilk birkaç lig maçına kadar hocayı eleştirmeyeceğim, yüklediği tempo ve kondisyonun bile bizim ligde maç alacağını düşünüyorum, kadroda teknik kalitenin artması gerektiğini düşünüyorum, zaten minimum 6-7 oyuncu gelir dönem kapanmadan.

Yahu hala skor eleştirildiğini zannediyorsunuz ve hala ona göre yorum yapıyorsunuz. Kim diyor alaves'e neden 5 atılmadı plzen'i neden yenmiyorsunuz diye? Sahada olumlu iş yok diyor insanlar set oyunu yok 9 oyuncusuyla savunma yapılan anadolu deplasmanında sol stoper oyuna katılıp uzun mu vuracak diyor bir tane cevabınız yok önde 7 kişiyle baskı yapıp kapılan topta tehlike yaratamıyor takım rakip geçerse de gol yiyor. Tüm hazırlık maçlarında tüm takımlar ağır yükleme altında çıkıyor o maçlara dunyada bir tek Beşiktaş futbol takımı mı yüklemeye maruz kalıyor bu kamplarda? Ne bir hücum setin var ne iyi bir savunma aksiyonun var ve bugün de gelmedi bu adam ligin bitimine 8 maç kala geldi o zaman da yoktu elle tutulur bir şey hadi oyuncu grubu iğrenç dedik savunduk da bu ne yani? Lafa gelince 3 4 1 2 yerine başka dizilişler de tercih ederiz diyor her maç aynı yapı var sahada bu mu esneklik ghezzal mensah'a döndü gedson sıradan bir anadolu transferi gibi ve 5 sene öncesinin hazırlık maçı skorunu paylaşıyorsunuz çok alakalı iş gerçekten.

Çevrimdışı autopsy

Anlamayacak ve aynı ad hominem tarzda tartışmaya devam edeceksiniz ama yine de yazayım.

Biz Şenol'cu değiliz.
Biz Sergen'ci değiliz.
Biz skorlara değil oyuna bakıyoruz.
Eksiklerin farkındayız ama bunun tek başına bu kadar hücum kısırlığına sebebiyet vereceğine inanmıyoruz.
Adamın geçmişi de bu konuda sıkıntılı zaten , inanmayan West Bromwich forumlarını gezebilir.
Hocaya sabır göstermenin önemini biz de biliyoruz ama 13-14 maçtır düzgün bir hücum planı göremiyoruz sahada.
Topla oynamayı seven Alanya ve Trabzon hariç hiç bir maçta pozisyon zenginliği yakalayamadık.
Maçların 15-20 dakikalık bölümlerinde dahi olsa hücum zenginliği yakalayamıyoruz. Bunun stoper eksikliği ile falan açıklanabileceğini düşünmüyoruz. Anlamlı bir hücum planı göremiyoruz.
Yeni düzen zaten az sayıda olan kalburüstü oyuncumuzu da aşağıya çekiyor.
Sabır gösterilince herkesin içerisinden bir Klopp çıkacak diye bir kaide yok.
Işık görürsek sabır da gösteririz.

Keşke siz de siz sabırsız cahillersiniz, futboldan anladığınız yok, ne yani Real mi olacaktık 3 ayda, siz bilmem kimin adamısınız falan gibi alt metinleri olan boş argümanlar yazarak sağa sola saldırmak yerine saha içerisinde inanılmaz kutsadığınız kondisyon mevzusu hariç tek bir olumlu argüman yazsanız da ışığı nereden yakaladığınızı görebilsek. Belki bizim de psikolojimiz düzelir.

Çevrimiçi tolga1903

Anlamayacak ve aynı ad hominem tarzda tartışmaya devam edeceksiniz ama yine de yazayım.

Biz Şenol'cu değiliz.
Biz Sergen'ci değiliz.
Eksiklerin farkındayız ama bunun tek başına bu kadar hücum kısırlığına sebebiyet vereceğine inanmıyoruz.
Adamın geçmişi de bu konuda sıkıntılı zaten , inanmayan West Bromwich forumlarını gezebilir.
Hocaya sabır göstermenin önemini biz de biliyoruz ama 13-14 maçtır düzgün bir hücum planı göremiyoruz sahada.
Topla oynamayı seven Alanya ve Trabzon hariç hiç bir maçta pozisyon zenginliği yakalayamadık.
Maçların 15-20 dakikalık bölümlerinde dahi olsa hücum zenginliği yakalayamıyoruz. Bunun stoper eksikliği ile falan açıklanabileceğini düşünmüyoruz. Anlamlı bir hücum planı göremiyoruz.

Keşke siz de siz sabırsız cahillersiniz, futboldan anladığınız yok, ne yani Real mi olacaktık 3 ayda, siz bilmem kimin adamısınız falan gibi alt metinleri olan boş argümanlar yazarak sağa sola saldırmak yerine saha içerisinde inanılmaz kutsadığınız kondisyon mevzusu hariç tek bir olumlu argüman yazsanız da ışığı nereden yakaladığınızı görebilsek. Belki bizim de psikolojimiz düzelir.

Hay ağzına sağlık ya vallahi ikna olmak için geliyorum okuyorum sırf şurayı bu adam ve oyunu hakkında olumlu şeyler görmek istiyorum yapmak istediği şeyi anlatacak tatmin edici bir şeyler arıyorum "dünyanın en iyi eğitimini almış sen ondan iyi mi biliyorsun" cevabı geliyor. Hepimizin derdi değil mi bu takımın başarılı olması? Ben niye rakipleri dümdüz etsin istemeyim valerian ismael? Takım şu şu şeyleri çok iyi yapıyor de hepimiz sabredelim bari arkadaş beni eleştirene kadar.  "Sağ stoper yok takımda hele bi bekle" diye cevap geliyor halbuki adam stoperin s'sinden bahsetmiyor necip welinton falan yeterli geliyor olacak demek ki. Tüm kalbimle söylüyorum herkesten özür dilemeye de hazırım inşallah çok başarılı bir sezon geçirir ve yıllarca başımızda kalır oyunu eleştiriyorsun şenolcu oluyorsun ne şenolu 72 yaşındaki şenol'a mı kaldık ya.

Çevrimdışı Nazım Ar

Biz Şenol'cu değiliz.
Biz Sergen'ci değiliz.

Boşver kardeşim herkes aynı değil bazı insanların bir şeyleri kabullenmesi için bizzat yaşaması gerekiyor. Hatta bazıları 2. Kez yaşarken de anlamayabiliyor. Geçen sene Vitor'un kovulduğu gün hala "Vardır hocamın bir bildiği" diyen azımsanamayacak sayıda fenerli arkadaş vardı.

Bekleyip göreceğiz inşallah yönetim ve hoca buradaki arkadaşlar gibi agresif defansif pozisyon almazlar sosyal medyadaki eleştirilere de kulak verip aksiyon alırlar takımı ve oyunumuzu iyileştirmek için.

Çevrimdışı Orhan_

kardeşim o zamnaki kadroya bakalım birde takımın yarısı kampta yok Şenol Güneş takımlarına kampta golcü gelmez biz Valeriene 3 tane verdik

Abicim hazırlık maçından yangın çıkarma benim argümanım değil. Çok istekliysen sadece bize göre değil o dönem ve bu dönemki rakiplere göre de bir kıyas yap.

Çevrimdışı Nazım Ar

Vargas haberleri var, gerçeklik payı var mı acaba?

Çok güzel oyuncu ama mevcut sistemde defansif olarak ne verebilir bilemedim.

Çevrimiçi sEuL

Vargas haberleri var, gerçeklik payı var mı acaba?

Çok güzel oyuncu ama mevcut sistemde defansif olarak ne verebilir bilemedim.

Edit- ADS’de kiralikmis gecen sene.
[ Son Düzenleme: 27 Temmuz 2022, 19:00:48 sEuL ]

Çevrimdışı Nazım Ar

ADS baskani kapiyi 10-15M’den acar - ben ilgilendigimizi sanmiyorum.

Espanyola dönmedi mi kiralıktı? Muleka gibi fırsat transferi, denenmiş oyuncu.

Çevrimiçi sEuL

Espanyola dönmedi mi kiralıktı? Muleka gibi fırsat transferi, denenmiş oyuncu.
Oyleymis evet.

Çevrimdışı DieForYou1903

Vargas için 10.5 milyon € bonservis bedeli ödemiş espanyol kaça bırakır acaba ?
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi BlackEagle16

Ben bileyim abi bizim dersimiz Beşiktaş birlik beraberlik. Kaldıramıyorum yazılanları inşa edilmeye çalışılan bi yapı var yıkın bu diyorlar olmaZ bu yapı.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Defans hattını komple göndereceğiz herhalde.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı DieForYou1903

Beşiktaş Valerien Ismael yönetiminde 8’i resmi, 5’i özel 13 maça çıktı.
5 galibiyet
5 beraberlik
3 mağlubiyet
Attığı gol:16
Yediği gol:12
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Yahu hala skor eleştirildiğini zannediyorsunuz ve hala ona göre yorum yapıyorsunuz. Kim diyor alaves'e neden 5 atılmadı plzen'i neden yenmiyorsunuz diye? Sahada olumlu iş yok diyor insanlar set oyunu yok 9 oyuncusuyla savunma yapılan anadolu deplasmanında sol stoper oyuna katılıp uzun mu vuracak diyor bir tane cevabınız yok önde 7 kişiyle baskı yapıp kapılan topta tehlike yaratamıyor takım rakip geçerse de gol yiyor. Tüm hazırlık maçlarında tüm takımlar ağır yükleme altında çıkıyor o maçlara dunyada bir tek Beşiktaş futbol takımı mı yüklemeye maruz kalıyor bu kamplarda? Ne bir hücum setin var ne iyi bir savunma aksiyonun var ve bugün de gelmedi bu adam ligin bitimine 8 maç kala geldi o zaman da yoktu elle tutulur bir şey hadi oyuncu grubu iğrenç dedik savunduk da bu ne yani? Lafa gelince 3 4 1 2 yerine başka dizilişler de tercih ederiz diyor her maç aynı yapı var sahada bu mu esneklik ghezzal mensah'a döndü gedson sıradan bir anadolu transferi gibi ve 5 sene öncesinin hazırlık maçı skorunu paylaşıyorsunuz çok alakalı iş gerçekten.
Nasıl cevabımız yok yahu, Necip-Welinton-Berkay üçlüsünü niye savunalım, bu kadronun yarısı falan oynamayacak zaten maçlarda. Ayrıca diyoruz ki takım kondisyon yüklenen bir dönemde maçlarda oyuncuların maç temposu yok, bi de ekstra yorgunluğu var. Bu oyun sisteminde de diri ve temposu yüksek bir oyun hedefleniyor. Bunu anlatmaktan dilimizde tüy bitti ama her hazırlık maçından sonra Şenol da Şenoldan başka bir şey duymuyoruz. Şenol gelse 1 ay tökezlese Sergen de Sergen diye bağırmaya başlayacaksınız. Diyoruz ki sezon başlasın, lig başlasın kötü gidişat devam ederse eleştiririz, şimdiden yapılan eleştirilerin hiçbiri sağlam temelli değil.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca izin bekleyen oyunculara yarın akşama antrenman çakmış. Demek ki dünkü kaosun faturası kesildi.

Çevrimiçi tolga1903

Nasıl cevabımız yok yahu, Necip-Welinton-Berkay üçlüsünü niye savunalım, bu kadronun yarısı falan oynamayacak zaten maçlarda. Ayrıca diyoruz ki takım kondisyon yüklenen bir dönemde maçlarda oyuncuların maç temposu yok, bi de ekstra yorgunluğu var. Bu oyun sisteminde de diri ve temposu yüksek bir oyun hedefleniyor. Bunu anlatmaktan dilimizde tüy bitti ama her hazırlık maçından sonra Şenol da Şenoldan başka bir şey duymuyoruz. Şenol gelse 1 ay tökezlese Sergen de Sergen diye bağırmaya başlayacaksınız. Diyoruz ki sezon başlasın, lig başlasın kötü gidişat devam ederse eleştiririz, şimdiden yapılan eleştirilerin hiçbiri sağlam temelli değil.

Şenol gunes veya sergen ile ilgili 1 tane iletimi göster bir daha yazmayayım şu forumda. Ne kolay iftira atmak temposu yüksek oyun ne bir tane hücum setin yok doğru düzgün at yarışı mı bu?

Çevrimdışı murat baltacı

Devşirme bek olmuyor işte ferdi gibi adam bile defansı unutuyor Kiev iki gölüde ordan buldu hele ilk golde sağından attı solundan geçti bizimde oraya iyi bir adam bulmamız lazım özellikleride olacak defans bilgiside yoksa karşına az derli toplu takım çıkınca sıkıntı yaşıyorsun.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Başkanım çek şuradan Lucescu ve 10 numara shaperankoyu

Çevrimdışı tuncaboylu

Şenol gunes veya sergen ile ilgili 1 tane iletimi göster bir daha yazmayayım şu forumda. Ne kolay iftira atmak temposu yüksek oyun ne bir tane hücum setin yok doğru düzgün at yarışı mı bu?
Sağ stoper olmadığı ve takım yorgun olduğu için hücum seti yok işte abi, sağ stoper olsa hücum setinin canına bile okuruz.

Bir de o arkadaşa çok ters gitme, ırkçılıkla bile suçlayabilir seni.

Sağ stoper olmadığı ve takım yorgun olduğu için hücum seti yok işte abi, sağ stoper olsa hücum setinin canına bile okuruz.

Bir de o arkadaşa çok ters gitme, ırkçılıkla bile suçlayabilir seni.
Hayatında izlemediğin sporcuyu yalnızca Iraklı oluşuyla eleştirmek maalesef ırkçılıktır.

Çevrimiçi Talisca1903

lucescunun altyapı oyuncularıyla oynattığı futbol ise valerienin oynattığı nedir acaba

Etiketler: