2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 778665 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

toplu bir şeymiş bu ve fb'ye gitmeden önce de böyle bir şey yapmış, iş bitti o zaman

tag çalışması falan yapacaklarmış puhahaha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

yani hücumda iyiyiz savunma organizasyonumuz sıkıntılı deyip tüm olayı savunmada delik açmak olan caneri geri getirtmek nasıl bir iş anlamıyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Nartallo

Umut, Tayfur, Masuaku varken Caner'in geri getirilmesi olmaz...

Üç sol bek varken dördüncüyü alamayız, Beşiktaş bu kadar zengin bir kulüp değil...

Beşiktaş'ın dağlar kadar borcu var...

Çevrimiçi Samet Demir

yani hücumda iyiyiz savunma organizasyonumuz sıkıntılı deyip tüm olayı savunmada delik açmak olan caneri geri getirtmek nasıl bir iş anlamıyorum
Şu üstteki twetler umarım gerçeği yansıtmıyodur. Yalan haberdir. Sol bek, sağ stoper falan ihtiyacımız yok bizim.

Bir ön libero, bir de on numaraya ihtiyacımız var. Kaleciyi şimdilik es geçiyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Rosier'i de gönderir taktı ikisine hatta Saiss'i de gönderirdi normalde ama adam dünya kupasında taş gibi top oynadığı için şimdilik gönderemez Şenol Güneş savunmadaki sözde sıkıntıyı oyuncu değiştirerek gidermeye çalışacağına biraz kendini yenilesin nitekim Merih, Çağlar, Mert ve Zeki gibi savunmacıların bulunduğu milli takımdada savunma tarafında sıkıntılar yaşıyordu.

Çevrimiçi Samet Demir

Rosier'i de gönderir taktı ikisine hatta Saiss'i de gönderirdi normalde ama adam dünya kupasında taş gibi top oynadığı için şimdilik gönderemez Şenol Güneş savunmadaki sözde sıkıntıyı oyuncu değiştirerek gidermeye çalışacağına biraz kendini yenilesin nitekim Merih, Çağlar, Mert ve Zeki gibi savunmacıların bulunduğu milli takımdada savunma tarafında sıkıntılar yaşıyordu.
Sorunun orta sahada olduğunu bu yaşda ve tecrübedeki hocaya söylememeliyiz sanırım. Orta sahada gedsonun önüne ve arkasına 2 adam şart. Josef ve salih de bu ikisinin yedeği olur.

İşin kötü tarafı bu yönetim Rosieri bile üzerine para verip gönderir.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Minimum 7-8 milyonluk bonservisi olan adamı 2 milyona yollarlar bizimkiler her zaman yaptıkları iş zaten.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Minimum 7-8 milyonluk bonservisi olan adamı 2 milyona yollarlar bizimkiler her zaman yaptıkları iş zaten.
Yönetimin iyi bir şey yapacağını düşünen kaldı mı?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Şenol Güneş başladı yine Ozan falan istemeye.

Çevrimiçi Samet Demir

Hala stoper düşünülüyor. Akıl alır gibi değil.

Çevrimiçi NioHH

Şenol Güneş başladı yine Ozan falan istemeye.

Olacağı buydu.

Onur, Ozan, Caner falan ile başladık… Kaan Ayhan falan da isteyecek daha. Muleka falan gönderip Burak isteyecek diye korkuyorum

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?t=yBcx2l7pKHtarvgCDzVsMA&s=19

Çevrimiçi gokhans

Spor medyası ve taraftarın mentalitesine bakarmısınız? V.İsmael varken kadro için priemier lig kadrosu denilirken, şenol güneş sonrası, kadro yetersiz deniyor. Saiss, roiser, masuaku gibi oyuncular gözden çıkarılırken, ozan, caner, onur bulut falan konuşuluyor. Medya falan çok doğru hamleler olduğu kanaatinde. Sonra haberlere bakıyorum, şenol güneş'in aklında 3lü savunma olduğu ve deneyeceği yazıyor. Dalgamı geçiyorsunuz? Sezon başı hakem katliamları, haksız verilen yada rakibe verilmeyen kartlar ve diğerleri için masaya yumruk vurulsaydı, belki hocada dağılıp kopmayacaktı. Öyle korkunç bir baskı ve medya saldırısına maruz kaldıki, adam gitmeden haftalar önce kafaca gitti zaten.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Spor medyası ve taraftarın mentalitesine bakarmısınız? V.İsmael varken kadro için priemier lig kadrosu denilirken, şenol güneş sonrası, kadro yetersiz deniyor. Saiss, roiser, masuaku gibi oyuncular gözden çıkarılırken, ozan, caner, onur bulut falan konuşuluyor. Medya falan çok doğru hamleler olduğu kanaatinde. Sonra haberlere bakıyorum, şenol güneş'in aklında 3lü savunma olduğu ve deneyeceği yazıyor. Dalgamı geçiyorsunuz? Sezon başı hakem katliamları, haksız verilen yada rakibe verilmeyen kartlar ve diğerleri için masaya yumruk vurulsaydı, belki hocada dağılıp kopmayacaktı. Öyle korkunç bir baskı ve medya saldırısına maruz kaldıki, adam gitmeden haftalar önce kafaca gitti zaten.
Sene başındaki gibi 3lü savunma ile oynamaya devam edilseydi ve V.Ismaelin arkasında güçlü bir yönetim olsaydı bu durumda olmayacağımızdan o kadar çok eminimki... Bizede artık olsaydı gitmeseydi diye cümleler kurmak kaldı.

V.Ismaeli destekliyorum diye vasat sevici ilan edildik burada. Şu gelen oyuncuların bir çoğu V.I sayesinde geldi diye düşünüyorum. Takımımız superdi, EPL kalitesindeydi ne olduda bir anda bu kadar değersizleşti. Hala söylüyorum takımın en sağlam bölgesi defans hattı. Hoca Merti alarak kaleyide bir nebze sağlama aldı. Şimdi sürekli defans hattından dem vuruyor. Ayrıca gitmesini ve gelmesini istediği oyunculara bakınca nefesim kesiliyor..

Medya en baştan beri Şenol hoca gelsin istiyordu. Bizim taraftarımızda bu duruma çanak tuttu. Şimdi Şenol hoca gelince ne değişti. Lige uymadığını düşündüğümüz 3lüye geri döndük.. Peki soruyorum Şenol hocanın 3lü formasyon bilgisi ne kadar iyi???

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Zajc'ı 8 mi oynuyor fenerde ? Bilen var mıdır ?
Bizde iş yapar mı ?

Çevrimiçi levitate

Zajc'ı 8 mi oynuyor fenerde ? Bilen var mıdır ?
Bizde iş yapar mı ?
8-10 karışımı bir şey gibi geliyor gözüme, ben beğeniyorum bedavaysa gelsin

Çevrimiçi Talisca1903

8-10 karışımı bir şey gibi geliyor gözüme, ben beğeniyorum bedavaysa gelsin
daha kreatif bir adam lazım

Çevrimiçi levitate

kartalisthaber bir ton şey yazmış kısa özet

- elneny yakınmış
- felipe için uğraşıyorlarmış
- onur bulut :D
- hoca cengiz ve ozan istemiş, ozan dönmeyi düşünmüyormuş
- zajc ile görüşme varmış
- saiss'e 5.5 m veren var
- nkoudou-aek temasta
- yabancı giderse 6 aylık elanga
- montero gidici gibi
- yerry mina önerilmiş, maaşı uygun olursa everton salabilirmiş
- rosier kalıyormuş
- masuaku'nun kronik sakatlığı varmış west hama dönecekmiş
- salih'in +1 opsiyonu varmış kullanacaklarmış

Çevrimiçi Talisca1903

kartalisthaber bir ton şey yazmış kısa özet

- elneny yakınmış
- felipe için uğraşıyorlarmış
- onur bulut :D
- hoca cengiz ve ozan istemiş, ozan dönmeyi düşünmüyormuş
- zajc ile görüşme varmış
- saiss'e 5.5 m veren var
- nkoudou-aek temasta
- yabancı giderse 6 aylık elanga
- montero gidici gibi
- yerry mina önerilmiş, maaşı uygun olursa everton salabilirmiş
- rosier kalıyormuş
- masuaku'nun kronik sakatlığı varmış west hama dönecekmiş
- salih'in +1 opsiyonu varmış kullanacaklarmış
salihin opsiyonunu kullanmak ersinle sözleşme uzatmakla eşdeğer derecede berbat  bir karar olur bırakalım gitsin şut yok pas yok bu kadar işlevsiz orta saha görmedim çarpmadaki 1 toplamadaki sıfır gibi adam
saiis de 32 yaşında 5,5 veren varsa gönder gitsin bir daha satamayız

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'ta, Şenol Güneş'in takımdan gönderilmesi için belirlediği adaylar:

Dele Alli
Jackson Muleka
Montero
Emrecan Uzunhan
Welinton
Oğuzhan Akgün

Çevrimiçi Talisca1903

Beşiktaş'ta, Şenol Güneş'in takımdan gönderilmesi için belirlediği adaylar:

Dele Alli
Jackson Muleka
Montero
Emrecan Uzunhan
Welinton
Oğuzhan Akgün

doğru tespit değil mi? emrecan fena yanılttı beni çok umutluydum ondan

Çevrimiçi Samet Demir

doğru tespit değil mi? emrecan fena yanılttı beni çok umutluydum ondan
Mulekanın neyi doğru tespit? Adamı kanatta oynatıp gol atmasını bekliyor.

Tekrar ediyorum, sene başından beri kadronun iyi hocanın kötü olduğunu söyleyen sizlerin artık oyuncuları kötüleme gibi birşeyiniz olamaz.

Sene başı hoca kötü kadro iyiydi, şimdi ne olduda bir anda kadronun yetersiz olduğu ortaya çıktı?

Etiketler: