31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Serkan Olguncan - Ekrem Kan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16969 defa] 31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%20]

Toplam Oy Verenler: 5

Çevrimdışı COB

o havada uçan şeyler sinektir sen para sanmışsındır

Ozaman bizim takımı takip eden gazeteciler, medya falan bildiğin yalan söylemişler.

Çevrimiçi levitate

bende seviyorum böyle işleri
İlk maçta hocaya kanım kaynadı
Tam istediğim oyun temaslı oyna her topa gir kaptığın anda en kestirme yoldan kaleye git böyle puan kaybet canım kurban

düşen her topu topladık bide çok agresiftik

hoca tam sizin nesle hitap ediyo valla hiç pas falan uğraşmıyor kral :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Gedson olsaydı çok farklı birşeyler olacaktı o kesin Josef tek kişilik ordu modunu açmasa Canla felan olmaz bu işler bugün bir Aboubakar yada taliscamız olsaydı hamsilere yeni bir travmatik mağlubiyet yaşatırdık

Çevrimiçi Talisca1903

Half space sevdalısı kasketlide bugün görmüştür gegenpresi şunun suratını mosmor etmek vardı ya

Çevrimiçi Talisca1903

Bu arada yandan olaya giren kel hocada yabancı hoca Murray mış hah abi şöyle girin top yekün nedir öyle mıy mıy tipler Beşiktaşız biz modumuz budur vurur geçeriz vallahi çok kanım ısındı ekibe destek vermekte boynumuzun borcu

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada yandan olaya giren kel hocada yabancı hoca Murray mış hah abi şöyle girin top yekün nedir öyle mıy mıy tipler Beşiktaşız biz modumuz budur vurur geçeriz vallahi çok kanım ısındı ekibe destek vermekte boynumuzun borcu
Özlemişiz değil mi abi. Skordan ziyade ben hem oyundan hemde duruştan fazlasıyla tatmin oldum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Özlemişiz değil mi abi. Skordan ziyade ben hem oyundan hemde duruştan fazlasıyla tatmin oldum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hem de nasıl özlemişiz gol yiyoruz adam( önder hocam) yandan alkışlıyor isyan yok mücadele yok vallahi hoca maçtan önce Biz son şampiyonuz dedi şampiyon gibide oynattı.Maçın hep kral içindeydi gol sevinci çok klastı yardımcıları felan komple girdiler olaya sevdirecek kendini belli etti

yalnız bugün yine hakeme ezdirdiler bizi yönetim sahip çıksın şu adama belli ki adam yapacak birşeyler
[ Son Düzenleme: 04 Nisan 2022, 00:42:57 Talisca1903 ]

Çevrimdışı goktasoktay

Takımdaki hırsı beğendim.  İtirazlarda da kaç kişi koştu hakemin üzerine. Olması gereken bu. Agresif olmak lazım biraz. Hep derim, futbol temas oyunudur, yalandan 2 metre uzaktan adam kovalamakla olmaz. Basacaksın işte böyle.
Yönetim inşallah bir hata yapmaz, hocada ısrar etmek lazım. Sistemine uygun profilde adamlar eklendi mi bu takım iş yapar. Gedson da josefle tr nin en iyi orta sahası olur. Gedson ilerde de müthiş pres yapıyor. İstatistiklerini tutan vardır, çok top kazanıyor. Şu an can yerine gedson olsa takımın çehresi çok değişirdi. Can da koşuyor falan ama mıy mıy. Kazandıklarını çok kötü kullanıyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Takımdaki hırsı beğendim.  İtirazlarda da kaç kişi koştu hakemin üzerine. Olması gereken bu. Agresif olmak lazım biraz. Hep derim, futbol temas oyunudur, yalandan 2 metre uzaktan adam kovalamakla olmaz. Basacaksın işte böyle.
Yönetim inşallah bir hata yapmaz, hocada ısrar etmek lazım. Sistemine uygun profilde adamlar eklendi mi bu takım iş yapar. Gedson da josefle tr nin en iyi orta sahası olur. Gedson ilerde de müthiş pres yapıyor. İstatistiklerini tutan vardır, çok top kazanıyor. Şu an can yerine gedson olsa takımın çehresi çok değişirdi. Can da koşuyor falan ama mıy mıy. Kazandıklarını çok kötü kullanıyor.
Can hiçbir işe yaramadı maalesef Allahtan Josef her zaman olduğu gibi çok büyük oynadı yoksa orta saha elek olurdu.

Çevrimdışı goktasoktay

hem de nasıl özlemişiz gol yiyoruz adam( önder hocam) yandan alkışlıyor isyan yok mücadele yok vallahi hoca maçtan önce Biz son şampiyonuz dedi şampiyon gibide oynattı.Maçın hep kral içindeydi gol sevinci çok klastı yardımcıları felan komple girdiler olaya sevdirecek kendini belli etti

yalnız bugün yine hakeme ezdirdiler bizi yönetim sahip çıksın şu adama belli ki adam yapacak birşeyler
Maalesef bu hakem işine alıştık sanırım. Dikkat et, şampiyon olduğumuz her sene dominant oynamışızdır. Rakibin dizleri titrediği zaman sonuca gidiyoruz.
Ah gomez ah, nasıl arkama yaslanıp izlerdim o maçları. Rakip ilk golü yememek için ne çaba sarfederdi. Biliyordu ki ilk golü yerse Beşiktaş gerisini getiriyor.
Becerikli, hava hakimiyeti olan, bitiriciliği yüksek bi santrafor bulmamız şart. En öncelikli olan bu. Bugün bats yakaladıklarının yarısını atsa, rahat bir galibiyet alırdık.
Üçlüye uygun defans da lazım. Bu sistemde welinton iş yapar, ben normalde beğenmiyorum. Koray günteri alabilsek keşke. Necip bile defansın sağında oynar bence üçlüde..

Çevrimiçi Talisca1903

Maalesef bu hakem işine alıştık sanırım. Dikkat et, şampiyon olduğumuz her sene dominant oynamışızdır. Rakibin dizleri titrediği zaman sonuca gidiyoruz.
Ah gomez ah, nasıl arkama yaslanıp izlerdim o maçları. Rakip ilk golü yememek için ne çaba sarfederdi. Biliyordu ki ilk golü yerse Beşiktaş gerisini getiriyor.
Becerikli, hava hakimiyeti olan, bitiriciliği yüksek bi santrafor bulmamız şart. En öncelikli olan bu. Bugün bats yakaladıklarının yarısını atsa, rahat bir galibiyet alırdık.
Üçlüye uygun defans da lazım. Bu sistemde welinton iş yapar, ben normalde beğenmiyorum. Koray günteri alabilsek keşke. Necip bile defansın sağında oynar bence üçlüde..
bu sene zirve yaptılar ama her maç istisnasız her maç pen6 verilmiyor

Çevrimdışı goktasoktay

Can hiçbir işe yaramadı maalesef Allahtan Josef her zaman olduğu gibi çok büyük oynadı yoksa orta saha elek olurdu.
Yanındaki adam iş yapsa, josef daha büyük oynar. Enerjisini verimli kullanamıyor, fazla yıpranıyor, yalnız kalıyor. Atiba eski atiba olsa aslında banko o yanına yazılır ama.
Spikere çok güldüm, canı övüyordu bir ara. Milli takım için de önemliymiş. Hiç oynadı mı yav milli takımda?

Çevrimdışı goktasoktay

bu sene zirve yaptılar ama her maç istisnasız her maç pen6 verilmiyor
Bi twitter flowu vardı, burda paylaşılmıştı. Bizim verilmeyen penaltılar vs. Yedikleri puanları hesaplamışlar, tam 31 puanımızı yemişler. Penaltı konusunda evet, tam olarak “eşşeğin kulağına suyu kaçırdılar” bu sene. Yönetimin buna biraz daha ses yükseltmesi gerekli lesinlikle.

Çevrimdışı worns

takımı beğendim. valerien hoca ligin belki de en zor maçıyla, liderle ve motive seyircisinin önünde deplasmanda başladı. deplasmanda olduğumuzu hiç hissetmedik desem yeridir. takımın 3'lü savunmayla sahaya daha iyi yayılabileceğini, aslında buna uygun yapımızın olduğunu sezon içinde de konuşmuştuk, 3'lüye dönüşe beklediğimden de iyi reaksiyon verdik. kademesinde welinton olan bi rosier'in defansif pozisyon alma gereklerini daha az düşünerek verimli hücum katkısı yapacağı barizdi. ghezzal'le çok iyi işler çıkaracaklardır o bölgede ki bunlar en önemli değerlerimiz, epey de harcama yaptık. buradan alacağımız verimin maksimize olması uzun vadede de önemli.

elbette takımda uyumsuz, sorunlu yönler var. merkez orta sahada can pek işi kotaramaz. kaldı ki pjanic bu düzende hiç bir işe yaramaz. hoca mecburen son dilimi kör, topal çözümlerle idare edecek. ileri solda teixeira'dan iyisini bulur. batsuayi'nin durumu nedeniyle santraforsuzluk belini büker vs. bunlar seneye giderilebilecek eksikler.

skorlara çok takılmayalım. takımın gerçek bir planı olduğunu nihayet gördük, hissettik. daha ilk günden verdiği reaksiyonla bu takımın yerini haketmediğini, ne yazık ki hocasız, plansız, programsız bırakılarak takıma yazık edildiğini de gördük. uyuz gs'ye karşı oynadığımız kimliksiz, kişiliksiz futbol hala düşündükçe sinirimi bozuyor. bir de ligin güya dominant liderine karşı oynayabildiğimiz topa bak.

Çevrimiçi Talisca1903

takımı beğendim. valerien hoca ligin belki de en zor maçıyla, liderle ve motive seyircisinin önünde deplasmanda başladı. deplasmanda olduğumuzu hiç hissetmedik desem yeridir. takımın 3'lü savunmayla sahaya daha iyi yayılabileceğini, aslında buna uygun yapımızın olduğunu sezon içinde de konuşmuştuk, 3'lüye dönüşe beklediğimden de iyi reaksiyon verdik. kademesinde welinton olan bi rosier'in defansif pozisyon alma gereklerini daha az düşünerek verimli hücum katkısı yapacağı barizdi. ghezzal'le çok iyi işler çıkaracaklardır o bölgede ki bunlar en önemli değerlerimiz, epey de harcama yaptık. buradan alacağımız verimin maksimize olması uzun vadede de önemli.

elbette takımda uyumsuz, sorunlu yönler var. merkez orta sahada can pek işi kotaramaz. kaldı ki pjanic bu düzende hiç bir işe yaramaz. hoca mecburen son dilimi kör, topal çözümlerle idare edecek. ileri solda teixeira'dan iyisini bulur. batsuayi'nin durumu nedeniyle santraforsuzluk belini büker vs. bunlar seneye giderilebilecek eksikler.

skorlara çok takılmayalım. takımın gerçek bir planı olduğunu nihayet gördük, hissettik. daha ilk günden verdiği reaksiyonla bu takımın yerini haketmediğini, ne yazık ki hocasız, plansız, programsız bırakılarak takıma yazık edildiğini de gördük. uyuz gs'ye karşı oynadığımız kimliksiz, kişiliksiz futbol hala düşündükçe sinirimi bozuyor. bir de ligin güya dominant liderine karşı oynayabildiğimiz topa bak.
devre arasi hoca gelmis olsa godson ve Eline bir forvet verseler bu takim sonuna kadar zorlardi zirveyi resmen sahipsiz biraktilar takimi ilk yaridan biraktilar yarismayi bu yonetimin bu yaptigina ne denilir bilemedim

Çevrimiçi Necmi

Şurda önceki maçta koşamayan takım ikinci yarı pili biten takım şimdi şaka gibi doksan dakika pres yaptı portekiz takımı izliyor gibiydim
Yazıklar olsun şu takımı hocasız bırakanlara hoca diye takımın başına koydukları adamlar takımın ruhunu emmiş
Devre arası hoca gedsonla birlikte gelse şampiyon olurduk ts falan dağılırdı böyle oynayan rakibi varken

Çevrimdışı MUSTAFA_

devre arasi hoca gelmis olsa godson ve Eline bir forvet verseler bu takim sonuna kadar zorlardi zirveyi resmen sahipsiz biraktilar takimi ilk yaridan biraktilar yarismayi bu yonetimin bu yaptigina ne denilir bilemedim
Bunun adı "ihanet" başka bir şey değil. Eskilerle takılacaklarına günümüze odaklansalar en azından kupa ve avrupa hedefimize ulaşırdık. Süper Kupa olmasa seneyi koca bir boşlukla kapatacaktık. Zaten seneye de bugünlerin cezasını çekeceğiz avrupadan gelmeyen sıcak paranın eksikliği ile.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şurda önceki maçta koşamayan takım ikinci yarı pili biten takım şimdi şaka gibi doksan dakika pres yaptı portekiz takımı izliyor gibiydim
Yazıklar olsun şu takımı hocasız bırakanlara hoca diye takımın başına koydukları adamlar takımın ruhunu emmiş
Devre arası hoca gedsonla birlikte gelse şampiyon olurduk ts falan dağılırdı böyle oynayan rakibi varken
Bu kadar kendini "ezik" gösteren bir yönetim bir daha başımıza gelmez herhalde. Tarihi günler yaşıyoruz resmen. Pasifliklerinden sene sonunu buldu takımın başına birini getirmeleri. En azından Şenol Güneş hatasına düşmedik diye kendimi avutuyorum. Umarım saçma şekilde hocayı da yemezler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Bu kadar kendini "ezik" gösteren bir yönetim bir daha başımıza gelmez herhalde. Tarihi günler yaşıyoruz resmen. Pasifliklerinden sene sonunu buldu takımın başına birini getirmeleri. En azından Şenol Güneş hatasına düşmedik diye kendimi avutuyorum. Umarım saçma şekilde hocayı da yemezler.
Hoca gercekten Buyuk takima geldiginin farkinda ve oyle de oynatti helal olsun
Ama korkarim bu yönetim bu hocanin da arkasinda  durmaz hakemlere  medyaya yem ederler
Su mac Sonu Cikip 2 kelime konusamadilar Twitter dan beraberlige  seviniyorlar yazik
Beşiktaş bu arkadaslara 5-10 gomlek buyuk geldi

Çevrimiçi Necmi

geldiği hafta bir takımın sistemini değiştirip heleki 3.4.3 gibi zor ve riskli bir sistemi oynatmak kolay kolay bir hocanın başaracağı iş değildir çok özel yetenek gerekir üstelik çıkardığı kadroda oynayamayan üç oyuncu vardı alex can rıdvan buna ramen takım leval atlamış rosierin hem savunmaya hem hücuma verdiği katkıyı rıdvan veremedi haftaya 11 başlamazsa şaşırmam

Çevrimiçi Samet Ç

geldiği hafta bir takımın sistemini değiştirip heleki 3.4.3 gibi zor ve riskli bir sistemi oynatmak kolay kolay bir hocanın başaracağı iş değildir çok özel yetenek gerekir üstelik çıkardığı kadroda oynayamayan üç oyuncu vardı alex can rıdvan buna ramen takım leval atlamış rosierin hem savunmaya hem hücuma verdiği katkıyı rıdvan veremedi haftaya 11 başlamazsa şaşırmam
Rosier'de Rıdvan'da ortalama oynadılar rollerine alışmaları sezon sonunu bulur sezon öncesi kamp geçirince ikisi de tam oturur. Hocanın Barnsley'deki sol beki birebir Rıdvan ile aynı kasa oyuncuydu iyi verim almış ondan dünkü maçta Rıdvan ile Rosier'in koridorlarını aksatmadan git gel yapmaları bile şu anda epey iyi takıma gram yükleme yapılmamış üstelik tüm takım 3 antrenman yaparak çıkıldı dün maça.

Çevrimdışı Nartallo

Hoca'nın ilk maçı olması nedeniyle motive ve enerjik bir top oynadık, Batshuayi, Vida, Alex, Kenan, Larin gibi vasatlar yine vasattı, iyiler yine iyiydi...

Hatay maçında kalecinin 35 metreden gelen topa soluna bir adım daha atmaması nedeniyle gol yedik, dün akşam stoperin şişirdiği toptan gol yedik...

Çalışıyorsun, hazırlanıyorsun, bilmem kaç km koşuyorsun, kalecin alakasız pozisyonda kaleyi boşaltıp çıkıyor...

Şu maçta şöyle gol yemeyeceksin, şu maçı yensen belki ilk 4 hedefin güçlenecek, ivme yakalayacaksın ama kalecin ortada pozisyon yokken gol yemeyi beceriyor... 

Ersin kendisinden neden olmayacağını bir keza daha gösterdi... Ama bu Ersin, Emre bunlar 10 sene Beşiktaş kalesinde olacak muhtemelen...

Necip'in 15 senedir olmasını bekliyoruz, bunları da boş umutlarla bekleriz.

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca'nın ilk maçı olması nedeniyle motive ve enerjik bir top oynadık, Batshuayi, Vida, Alex, Kenan, Larin gibi vasatlar yine vasattı, iyiler yine iyiydi...

Hatay maçında kalecinin 35 metreden gelen topa soluna bir adım daha atmaması nedeniyle gol yedik, dün akşam stoperin şişirdiği toptan gol yedik...

Çalışıyorsun, hazırlanıyorsun, bilmem kaç km koşuyorsun, kalecin alakasız pozisyonda kaleyi boşaltıp çıkıyor...

Şu maçta şöyle gol yemeyeceksin, şu maçı yensen belki ilk 4 hedefin güçlenecek, ivme yakalayacaksın ama kalecin ortada pozisyon yokken gol yemeyi beceriyor... 

Ersin kendisinden neden olmayacağını bir keza daha gösterdi... Ama bu Ersin, Emre bunlar 10 sene Beşiktaş kalesinde olacak muhtemelen...

Emre ilk maçına rağmen bayağı iyi oynamıştı bence kalan maçlarda onu kullanıp bakmalıyız durumuna

Çevrimiçi Necmi

valla daha ilk oynadığı maçta bunda ortalama kaleci gömleği bile yok demiştim herkes genç düşmanı dedi genç kaleci hermaçta gol yer kötü gollerde yer bunlar önemli değil yeterki iyi kaleci özelliği olsun direkten dönen topta kaleci vasfındaki biri geri geri hızla gidip o topu çelmeye çalışır hadi yapamadın ama o topun direğe vurup sahaya dönme ihtimali var en azından dönde buna hamle yapmaya hazırlan ersin sadece seyretti o donma yüzünden her pozisyonda bir tık geride kalıyor o yüzden zaten uzaktan en çok yiyen kaleci  ilk pozisyonda göğsünden sektirip vole atacakken düşen ts li olan pozisyonda bakın donuyor ve çok geç hamle yapıyor nerdeyse düşen oyuncu kalkıp topa vuracak orda hamle yapan başka bir ts li olsa ersinden önce vururdu topa 31 haftada 40 gol yiyen kalecinin beşiktaşta işi olmaz hantal kalecinin beşiktaşta işi olmaz ikinci hamleyi yapamayan kalecinin beşiktaşda işi olmaz donan kalecinin beşiktaşda işi olmaz bunları yapamayan biri zaten kaleci değildir en başından söylüyorum ikinci ligde dahi 11 oynayamaz

Çevrimiçi Necmi

Emre ilk maçına rağmen bayağı iyi oynamıştı bence kalan maçlarda onu kullanıp bakmalıyız durumuna
olurmu bilemem ama emrede çok daha fazla kaleci duruşu var ceza sahasına düşen toplara girişi falan bayağı iyiydi ersin çıksada topa vuramıyorki sanki gözünü kapatıp gidiyor yediğimiz topta neden ileri çıktı deniyor çıkmadı zaten ilerdeydi hemde pozisyonla alakası olmayan yerdeydi savunma oyuncusunuda panikletirsin böyle saçmaladığında savunma eyvah kale boş der rakibi direk indirebilirdide kırmızı görürdü her zaman söylüyorum kaleye yapılan hamlelerde savunma oyuncusu kalecinin arkasına koşuyorsa dünyanın en iyi savunması bile olsa çare olmaz çünkü savunma rahat değil kaleciye güvenmiyor demektir bizde böyle pozisyonları her maç yaşıyoruz ne bekler nede stoperler kaleciye zerre güvenmiyor bunu sahadaki her haraketlerinden belli ediyorlar

Etiketler: