31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Serkan Olguncan - Ekrem Kan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16971 defa] 31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%20]

Toplam Oy Verenler: 5

Çevrimiçi sEuL

Oruclu oruclu kufur ettirecek bu yunan

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin'in bok yemesi başka bir şey değil.

Çevrimiçi levitate

şu herif maç boyu kart görmedi ya yazıklar olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Geri zekalı topçu istemiyorum. Ama her işte hayır vardır. Umarım bir daha forma yüzü görmez.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

Larin'in bok yemesi başka bir şey değil.
Tam oturtsa gam yemem ama vuramamis bile gereksiz

Çevrimiçi levitate

bari adam gibi oturtsaydın dokunuyo anca
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tam oturtsa gam yemem ama vuramamis bile gereksiz

Aynen, madem öyle bir halt yiyeceksin bari tam ağzının üstüne oturt.

Çevrimiçi fatihsahin

Bir dokunuşla 5 takla arıyorlar bizimkiler ayağını kırıyorlar hala devam ediyor

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı levent14

Hocanın değişiklikleri çok kötü böyle gitmez umarım yoksa yeni sezonu zor görür

Çevrimiçi sEuL

Su Kenan durumu beni cok dusunduruyor, onumuzdeki sezon Turk oyuncu kuralinin degismesi ile sans bulup herseyin icine edebilir.

Çevrimiçi levitate

tsliler her elini kaldırdığında faul veriyor herif

Çevrimiçi levitate

cornelius hava topu diye josefin kafaya vurdu oha

Çevrimiçi Talisca1903

cornelius hava topu diye josefin kafaya vurdu oha
adamın her çıkışı faul hakem sağolsun

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ben takımı beğendim, hoca işe yaramayan parçaları da tespit edip yeni sezon için değiştirdiğinde zımba gibi oluruz.
Josef yine çok büyük karakter koydu, helal olsun.

Çevrimiçi Talisca1903

josefi gönderecekler diye haberler çıkmıştı bu adamı göndermek Beşiktaşa ihanet etmek demek adam sahada oynarken kendim oynuyormuşum gibi hissediyorum öyle böyle değil çok büyük karakter

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kulübede bir hoca ve sahada oynayan takım görmek güzel. Tebrikler hepsine.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Ç

Hocayı ve takımı tebrik ederim. Bu sene tsnin böyle kazandığı en az 15 puan daha var.

Çevrimiçi Necmi

Defans hattı facia, kaleci ayrı facia... Umarım yeni bir defans hattı ile gelecek sezona başlarız.
defans gayet iyiydi nerdeyse pozisyon vermedik iki pozisyon var kaleci hatasından yedik

Çevrimiçi levitate

hocaya helal olsun valla, bunu söylemek için çok erken ama istediği tarzdan bir kadro kurulursa seneye terör estiririz

Çevrimdışı blackeagle35

Ghezzal, Rosier, Josef gibi oyunculara sahip olduğumuz için şanslıyız gerçekten. Takım istekliydi oyun da fena değildi ama bu orta saha ve özellikle sol kanat ile hücumda nasıl yaratıcı oluruz düşündürücü. Rıdvan ya da Umut'un mutlaka daha yaratıcı olmaları gerekli önümüzdeki sezonda da mutlaka 11de olacaklarını düşünürsek.

Çevrimiçi Necmi

Oruclu oruclu kufur ettirecek bu yunan
sen 24 saatmi tutuyorsun 😳

Çevrimdışı goktasoktay

Herşeye rağmen! Bats penaltıyı atsa galip bitirmiştik. Larin aptal futbolcu. Neden tokat atarsın adama neden? Ne oldu sonuç? Ts maçlarında hakemler felaket. Bu sezon biri de ts nin hakemlerle aldığı 3 puanlar için bir flow yapsa, orta sıralara inerler heralde. Dayak yedik ama maçı biz 10 kişi tamamladık.
Hoca umarım kenanın futbolcu olmadığını bu maçta anlamıştır. Gerçi takımın maçlarını izlediğini söylemişti biri, gelmeden önce. 
Larin, bats, vida, ersin, can, kenan, töre, oğuzhandan kurtulmamız lazım. Seneye bu adamların takımda yeri yok. Boş yere maaş alıyorlar.

Çevrimiçi tolga1903

Şu larin batsuayi ve kenan kalan maçlarda oynamasın yeminle bu takım tüm maçları kazanır güven'e biraz gaz verin atın abi sahaya her maç 90 dk oynasin

Çevrimdışı goktasoktay

josefi gönderecekler diye haberler çıkmıştı bu adamı göndermek Beşiktaşa ihanet etmek demek adam sahada oynarken kendim oynuyormuşum gibi hissediyorum öyle böyle değil çok büyük karakter
Larine de fırçayı bastı. Adama neden tokat attın diye baya kızdı

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hocayı ve takımı tebrik ederim. Bu sene tsnin böyle kazandığı en az 15 puan daha var.
Bizimde en az böyle 20 puanimiz calindi
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Etiketler: