25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 14.02.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Yeni Adana Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Abdullah Bora Özkara - Mehmet Kısal - Kadir Sağlam VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13726 defa] 25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%61.5]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
4 [%30.8]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Talisca1903

insan utanır direk hocaya yazar emirhan şu gergin sahaya aatılırmı güveni son dk alıyor top tutamıyorsun bunu görmüyormusun vallahi deli etti

Çevrimdışı bjkozy

Mactan once 1-1 deseler memnun olurdum. Dustugumuz hale bak. Adana demirden bile 1 puana sevinecek hale geliyoruz.

Rezil rusva durumdayiz. Fenere gsye gulerken bizim halimiz gulunecek duruma geldi

Çevrimdışı sefaköykartali

Boş romantizmin eziyetlerini çekiyoruz haftalardır. Yeter valla bıktım ya dakika 89da güven alıp tek top sürebilen adamı çıkarıyor, ilerideki diğer iki hücumcu hiçbir işe yaramazken. Mehmet Topal değişikliğinin de izahı yok. Daha böyle çok maç izleriz.

Çevrimiçi 38life

Güvenin çektiği şutu gördünüz. Güven budur işte. Bu çocuk geldiği günden beri söylüyorum. Şut konusunda özel bir çocuk, bu yönünün üzerine gidilmeli bundan faydalanilabilecek şekilde rol verilmeli.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Talisca1903

yardımcı üzülmezse o bari gelsin başlasın nedir bunu çekmek orundamıyız

Çevrimiçi Necmi

Larin dururken gazheli çıkaran adamı ben adanada bırakır gelirim
Yalnız seyrettiğim en iyi hakem yönetimiydi

Çevrimiçi levitate

katılıyorum valla son 10 dk ghezzal pozisyon üstüne pozisyon buldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Kapandık adam ileriye topu taşıyacak tek adamı oyundan alıyor
Yuhhh
Ve gol atmayı tek düşünen adamı

Çevrimdışı caner.eryigit

Gitsin alt yapı da zevkini yapsın hoca moca değil arkadaş kusura bakmasın.
Ben kadro yu fln da onun yaptığına inanmıyorum.
Şu 2.yarının izahı yok hele topal değişikliği hiç izahı yok

Çevrimdışı ALDENYX

Kapandık adam ileriye topu taşıyacak tek adamı oyundan alıyor
Yuhhh
Ve gol atmayı tek düşünen adamı
yonetime yazar abiii artik bile bile zarar verdiklerini düşünüyorum ....kulubede oyun  gorusu olan biri yoook....ve yönetim canak tutuyor
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Necmi

katılıyorum valla son 10 dk ghezzal pozisyon üstüne pozisyon buldu
ilerde topu tek tutan adamdı geçen sene böyle çok maç kazandırdı

Ben böyle bir hocayı ilk okulda beden eğitimi öğretmeni yapmam

Çevrimiçi Necmi

Gitsin alt yapı da zevkini yapsın hoca moca değil arkadaş kusura bakmasın.
Ben kadro yu fln da onun yaptığına inanmıyorum.
Şu 2.yarının izahı yok hele topal değişikliği hiç izahı yok
buna alt yapı teslim edilirmi alt yapı hocasının futbol ve taktik bilgisi çok yüksek olmalıki çocuklara birşeyler verebilsin bu ne verebilir

Çevrimiçi Talisca1903

eğrisi doğrusuna geldi kerem sakatlanıp nejip oraya geçti yoksa çoktan delinmişti oradan.Vargas felan da kalmadı piyasada

Çevrimiçi Necmi

eğrisi doğrusuna geldi kerem sakatlanıp nejip oraya geçti yoksa çoktan delinmişti oradan.Vargas felan da kalmadı piyasada
önemli olan keremin sakatlanması değil saha kenarında ordaki sorunu göremeyen hoca sıkıntılı

Çevrimiçi Talisca1903

nejip sağbeki kapattı ama onun yerine geçen topal orta sahayı yol geçen hanına çevirdi.serdar sokup weli sağbak yasak olup bitecekti

Çevrimdışı goktasoktay

Hakem gibi hakemdi valla. Şöyle olsalar keşke hepsi. Tansiyonu da yüksek maçtı ve gerçekten çok iyi idare etti.

Çevrimiçi Talisca1903

josef yok pjaniç yok bats larin sürekli kara delik gibi top kaybediyor adam ghezzal çıkarıyor bırak hocayı normal taraftar yapmaz şu değişiklği

Koy güveni Larin yerine sağbeki düzelltin zaten şansa bala

Çevrimdışı goktasoktay

nejip sağbeki kapattı ama onun yerine geçen topal orta sahayı yol geçen hanına çevirdi.serdar sokup weli sağbak yasak olup bitecekti
Evet bu daha iyi bir seçenek olabilirdi. Necip oraya geçince oyunu tamamen adanaya verdik

Çevrimdışı caner.eryigit

buna alt yapı teslim edilirmi alt yapı hocasının futbol ve taktik bilgisi çok yüksek olmalıki çocuklara birşeyler verebilsin bu ne verebilir
Versinler bir futbol okulu abi işte.
Valla böyle değişiklikler yok adamın her hamlesi geri götürdü bizi. 2 sakatlığı da gelelim 20 yaşında adamlar adale tutup çıkıyor 40 yaşında Atiba dan utanır insan.

Çevrimdışı goktasoktay

Aslında ilk yarı fena değildik. Bats da atılan topları aldı, pas verdi, tekrar aldı falan, topu karşı kaleye götürmemizde etkisi oldu bu sefer lakin ikinci yarı düştük oyundan

Çevrimiçi Talisca1903

weli vida necip atiba ghezzal ersin yorulana kadar Alex çok iyyidi  umut görevini yaptı topal kerem bats larin her kötüydü

Çevrimiçi Talisca1903

Valla atıp tutulan Balotelli denen çirkefi de 39 yaşındaki Atiba yerlerde süründürdü yerlere atlayıp durdu maç boyunca

Çevrimiçi Necmi

Versinler bir futbol okulu abi işte.
Valla böyle değişiklikler yok adamın her hamlesi geri götürdü bizi. 2 sakatlığı da gelelim 20 yaşında adamlar adale tutup çıkıyor 40 yaşında Atiba dan utanır insan.
40 yaşındaki atiba tecrübesiyle kendini hazır tutar zaten yirmi yaşındaki adam sakatlanıyorsa bunu hocaya sormak lazım şimdi kupada 120 dakika oynadık ondan diyor bu kadar sık sadece bizmi maç yapıyoruz bu takım koşamıyor kondisyon namına hiçbir şey yok takımda

Çevrimdışı AigleBordeaux

40 yaşındaki atiba tecrübesiyle kendini hazır tutar zaten yirmi yaşındaki adam sakatlanıyorsa bunu hocaya sormak lazım şimdi kupada 120 dakika oynadık ondan diyor bu kadar sık sadece bizmi maç yapıyoruz bu takım koşamıyor kondisyon namına hiçbir şey yok takımda
Kupa macinda dogru duzgun taktikle ciksa 120 dakika oynamazdik, birde sairlik artistlik yapiyor yine yok benim icin deplasman icerde farki yok diye ama deplasman galibiyeti yok  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Takımın skoru bulduktan sonra savunmaya geçmesinin tek nedeni skoru attıracak kondisyonunun olmaması

Etiketler: