34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş Skor : Erzurumsporspor - Beşiktaş Tarih : 11.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kazım Karabekir Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 44625 defa] 34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%69.6]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
5 [%21.7]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimdışı worns

Sahanın ıslatılmasını istemişiz kabul etmemişler. Erzurum yürü git 2.lige. 1.ligin sahalarının çoğu bile iyiydi bu sene.

Çevrimiçi Necmi

Artık risk almak zorundayız  :tabe: Onu Erzurum maçı için söylemişti bu arada  :tabe:
yoo ikisi içinde söyledi erzurum maçında yok ankaradada olmayacak gibi dedi

Çevrimdışı balkan-kartal

Arkadaş çapraz mı patladı abu da ne oldu ankara gücü maçına nasıl yetişemiyor kaç gün oldu allah aşkına
7 gunde 3 mac oynadik
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi MUSTAFA_

yoo ikisi içinde söyledi erzurum maçında yok ankaradada olmayacak gibi dedi
Oynayınca görürüz. Bence uzatmaya gerek yok. Cuma günü görürüz. Sergen de açıklar bugün.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Git maçı Trabzonda filan oynat tff sen de. Zaten seyirci yok bir şey yok, niye bu kadar zorluyorsunuz insanları şu sahaya çıkartmak için. Gerçekten çok yazık. Başka ülkede bu sahayla başvuru yapsan lige tescil vermezler git sen sahanı yap sonra başvur derler.

Çevrimdışı Orhan_

Erzurum başkanı hakeme bağladı durumu. Bunlar ne yiyor ne içiyor acaba? Tükettikleri oksijen ne yapıyor içeride bunlara. Beyne gitmeden geri mi çıkıyor acaba.

Çevrimdışı worns

Larin yorgunluk ağrısı, gelecek maça hazır olurum dedi.

Bence abou hazır değilse riske edilmemeli. Zaten cenk de gitti. Daha bir sürü maç var. Bir maçı kazanacağız diye kalan dilimi riski etmenin manası yok. Hazır değilse agücü maçında oynamasın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Git maçı Trabzonda filan oynat tff sen de. Zaten seyirci yok bir şey yok, niye bu kadar zorluyorsunuz insanları şu sahaya çıkartmak için. Gerçekten çok yazık. Başka ülkede bu sahayla başvuru yapsan lige tescil vermezler git sen sahanı yap sonra başvur derler.
Renkliler bu zeminde oynadı diye bize oynatmak zorundalar. Bu ligin yazılı olmayan kuralı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Erzurum başkanı hakeme bağladı durumu. Bunlar ne yiyor ne içiyor acaba? Tükettikleri oksijen ne yapıyor içeride bunlara. Beyne gitmeden geri mi çıkıyor acaba.

Azıcık kafası çalışsa önce sahasıyla ilgilenirdi.

Çevrimdışı Erman1903

Maçlardan sonra bu zemin falan tartışmaları yapmanın bir manası yok. Kulüp çalışanları gidip zemini kontrol etmiş mi, itiraz yapmış mı ben milyonlarca euro harcıyorum yatırımımı böyle bir zeminde riske edemem diye önce bunların sorgulanması lazım. Bu lig senelerdir bu tip sahalarda oynanıyor yeni bir şey değil, sen bunu belgeli bir şekilde yap ondan sonra köküne kadar tazminatını al.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bence abou hazır değilse riske edilmemeli. Zaten cenk de gitti. Daha bir sürü maç var. Bir maçı kazanacağız diye kalan dilimi riski etmenin manası yok. Hazır değilse agücü maçında oynamasın.
Bir oh çektik. Evimizde oynayacağız. Maçın gidişine göre karar veririz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Ankaragücü maçı zor olmaz bence Abu'yu riske atmaya gerek yok kadroda olsun gerekirse sokarız oyuna.

Çevrimdışı worns

Maçlardan sonra bu zemin falan tartışmaları yapmanın bir manası yok. Kulüp çalışanları gidip zemini kontrol etmiş mi, itiraz yapmış mı ben milyonlarca euro harcıyorum yatırımımı böyle bir zeminde riske edemem diye önce bunların sorgulanması lazım. Bu lig senelerdir bu tip sahalarda oynanıyor yeni bir şey değil, sen bunu belgeli bir şekilde yap ondan sonra köküne kadar tazminatını al.

E bu da yönetimin görevi. 3 oyuncusu röportaja geliyor, biri tamamen zeminden diğer ikisi konuşmanın yarısında zeminden bahsediyor. Bir problem olduğu açık.

Erzurum sahayı ıslatmayı filan da reddetmek aklınca çakallık yapıyor ama sonra kertede bunun fayda sağlayacağı kimse yok. 3 günde bir bu sahaya çıkan takımın asıl isyan etmesi lazım. Ama işte bizde belhanda kovuyorlar bahsetti diye.

Birilerinin konuşması lazım. İş müteahhitlerin elinde yönetildiği müddetçe onların aklına gelmez ancak maliyet hesabı yaparlar. Oyuncunun hem performansı hem sağlığı tehlikede. Seyircinin de bence isyan etmesi lazım. İzlediğimiz oyunun kalitesi açıkça düşürülüyor.

Evet hep olan meseleler ama herkese vuruyor. bunlara alışmamak yerine bir yerden isyana  başlamak lazım. Böyle sahaları olan bir Avrupa ülkesi kaldı mı, eskiden kötü sahalarıyla meşhur doğu Avrupa dahil, bilmiyorum.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu 2 adam gibi adamı Sampiyonluk Kutlamalarına getirsinler :D :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

E bu da yönetimin görevi. 3 oyuncusu röportaja geliyor, biri tamamen zeminden diğer ikisi konuşmanın yarısında zeminden bahsediyor. Bir problem olduğu açık.

Erzurum sahayı ıslatmayı filan da reddetmek aklınca çakallık yapıyor ama sonra kertede bunun fayda sağlayacağı kimse yok. 3 günde bir bu sahaya çıkan takımın asıl isyan etmesi lazım. Ama işte bizde belhanda kovuyorlar bahsetti diye.

Birilerinin konuşması lazım. İş müteahhitlerin elinde yönetildiği müddetçe onların aklına gelmez ancak maliyet hesabı yaparlar. Oyuncunun hem performansı hem sağlığı tehlikede. Seyircinin de bence isyan etmesi lazım. İzlediğimiz oyunun kalitesi açıkça düşürülüyor.

Evet hep olan meseleler ama herkese vuruyor. bunlara alışmamak yerine bir yerden isyana  başlamak lazım. Böyle sahaları olan bir Avrupa ülkesi kaldı mı, eskiden kötü sahalarıyla meşhur doğu Avrupa dahil, bilmiyorum.
Yönetim zaten kötü. Çıkıp Şenol Güneş konuşsun da görelim. Türk futbolu hakkında atıp tutmayı sever kendileri  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Atibayı yorgunluğu nedeniyle çıkardım dedi hoca. Zemin artı yorgunluktan çok sayıda sakatlık sinyali de almış. Gerçekten her şeyiyle zor maçtı, iyi atlattık. Cenke üzülmemek elde değil. Yazı da kaçıracak sanırım. Bir övdük iki gün yaşamadı yine. Sezon bitene kadar kırılgan görünümlü oyuncularla ilgili az yorum yapalım en iyisi.

Çevrimdışı Erman1903

Konuşacaksın konuşmasına da iş işten geçmiş artık. Zaaiyat verdin, yanına iki tane uzman alıp gidecek ve durumu belgeleyeceksin spor sağlığı açısından risklidir diye. Bunun üzerine saha değişimi vb yapılmıyorsa da maçtan sonra belgeyi çıkıp yayınlayacaksın. Bak bakalım orada bir federasyon kalıyor mu daha sonra. Bu tip statlar sadece 3. dünya ülke liglerinde bulunuyor.

Çevrimdışı worns

Sergen Yalçın görevdeyken puanlar, bjk 102 ts 88 gs 85 fb 79

Çevrimdışı Orhan_

Haklı olduğun davanın önü ardı olmaz. Eline fırsat geçince konuşacaksın.

Çevrimdışı Erman1903

Haklı olduğun davanın önü ardı olmaz. Eline fırsat geçince konuşacaksın.

Konuşmasına konuşacaksın da bu keyfi yapılan bir spor değil. Profesyonel olmak bu işi kitabına uygun yapmayı gerektirir. Seni zorla çıkarmadılar o sahaya, oyuncuların sakatlandı. Şimdi konuşarak tazminat alman bile pek mümkün değil.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Erzurum ligden düşmesini hakemlere bağlıyor. Birileri yine hatasını örtmeye çalışıyor...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Konuşmasına konuşacaksın da bu keyfi yapılan bir spor değil. Profesyonel olmak bu işi kitabına uygun yapmayı gerektirir. Seni zorla çıkarmadılar o sahaya, oyuncuların sakatlandı. Şimdi konuşarak tazminat alman bile pek mümkün değil.

Kitabına uyma kısmı sahaya çıkar çıkmaz bitti bile. O başka bir durumun tartışması.

Salt tazminat değil mesele. Bak bizim rakiplerin alayı saçma sapan sebeplerle gündem oluşturmaya çalışıyor. Erzurum başkanı dahi hiç ettikleri sezonu, bi önceki düşüşlerini bile bizim maçla bağlar hale geliyor. Konuşacaksın. Bunun önü ardı olmaz. Anlatacaksın adamların çakallıklarını.

Çevrimdışı Sinan23

Oh beee. Rahat maç yok walla. Stress manyağı oldum bu sezon. Sağa sola dokununca elektrik çarpıyor stresten. Avantaj iyi ama çok maç var. Tosunuma kötü oldu ya. Çok üzüldüm. Larin de inşallah birşey yoktur. Cuma kazanırsak büyük avantajdayiz. Sonra salı şampiyonluk maçına çıkarız.

Çevrimdışı Karabay

Bu işe ancak evertoon el atarsa birşey olur, benim oyuncumu o köy merasında nasıl oynatırsın diye.

Çevrimdışı goktasoktay

Birisi soğuktan falan demiş ama zeminin soğukla ilgisi yok. Sivas da Erzurum kadar soğuktur ama zemini gayet güzeldir. Hatta eski stadın zemini Türkiyenin en iyi zeminlerinden biriydi. Yeni stadınki onun kadar iyi değil ama erzurumunki gibi de değil. Hatta kıyaslamam.