30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş Skor : Başakşehir - Beşiktaş Tarih : 12.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33546 defa] 30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%57.1]
1 puan
1 [%14.3]
0 puan
2 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 7

Çevrimdışı caner.eryigit

Atlamadan yüzde yüz penaltımız güme gitti Çakır göremezdide var da ki müptezeli ne yapacağız

Çevrimdışı goktasoktay

Hedefe odaklandık  :tabe:

Josef
Çimento gibi oldu takım için. Maç başında bu maç oynamasa, kart görürse falan diyen vardı. Geriye gidip alıntılayamadım ama Necmi abinin dediğini nasıl da kanıtladı. Josefi oynatmasak maç 2-2.

Çevrimiçi Necmi

Yanliz 1-1 iken buz gibi penaltimiz verilmedi, hem futbolcularimiz hemde taraftarimizdan hic tepki gelmedi, larine arkadan celme takiliyor kendisi düsüyor itiraz bile etmiyor, varda cok güzel izledi yine, öyle böyle de degil cok net bir penalti
esas el var

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ağlamıyorum gözüme josef kaçtı.
Allahım Başak deplasmanı, cuma günü ve nsakalaya rağmen.
Çok çok çok kritik bir 3 puan.

Çevrimdışı goktasoktay

esas el var
Abi el nerdeydi, yayıncı kuruluş pozisyonları o kadar az ve kötü açıdan veriyor ki (özellikle bize yapılanları) ben eli görmedim. Bazen tekrar bile etmiyorlar.

Çevrimiçi Necmi

Feneri yenersek aynı his bende de var. İnşallah haftaya meşaleleri hazırlasın herkes

Tabii ‘romantik’liği bir kenara bırakırsak, feneri yenersek büyük avantaj yakalamış olacağız.

Şu aptalca gol yeme hastalığından kurtulmuştuk uzun zamandır. Umarım Sergen hoca Nsakala ısrarından vazgçer.
gerçekten saçma sapan gol yiyoruz neyse nazarı olsun diyelim

Çevrimdışı caner.eryigit

Haftalardır olan bariz penaltılar verilmiyor öyle böyle değil.sarı gelinlere cımbızla penaltı arıyorlar bizim olanı vermiyorlar

Çevrimiçi Necmi

Abi el nerdeydi, yayıncı kuruluş pozisyonları o kadar az ve kötü açıdan veriyor ki (özellikle bize yapılanları) ben eli görmedim. Bazen tekrar bile etmiyorlar.
rosier orta açıyor açık eline çarpıp sekiyor larinin pozisyonunda hemde net

Çevrimiçi Necmi

Josef
Çimento gibi oldu takım için. Maç başında bu maç oynamasa, kart görürse falan diyen vardı. Geriye gidip alıntılayamadım ama Necmi abinin dediğini nasıl da kanıtladı. Josefi oynatmasak maç 2-2.
değerli olan maç ilk oynayacağın maçtır onunda ötesinde bu maç fener maçından daha önemliydi burda puan kaybetsek fener maçının ne kadar önemi kalır şimdi kazandık fener maçı önemli oldu tabi rakipler puan kaybederse çokta önemli olmaz😂

Çevrimiçi Necmi

Neyse eleştirileri sonraya bırakalım şimdi tadını çıkaralım koydukmu koyduk 😂

Çevrimiçi MUSTAFA_

Neyse eleştirileri sonraya bırakalım şimdi tadını çıkaralım koydukmu koyduk 😂
3 puanı alıp Nsakala'yı statta bırakıp devam ediyoruz  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

3 puanı alıp Nsakala'yı statta bırakıp devam ediyoruz  :)
başakamı bırakalım 😳 adamlar küme düşer

Çevrimdışı goktasoktay

Neyse eleştirileri sonraya bırakalım şimdi tadını çıkaralım koydukmu koyduk
O zaman klasik paylaşımı yapıyorum abi

Sezayi ustadan gelsin

Çevrimiçi ferdi1903

O zaman klasik paylaşımı yapıyorum abi

Sezayi ustadan gelsin
Iste bu resmi ariyordum gecen hafta

Çevrimiçi MUSTAFA_

başakamı bırakalım 😳 adamlar küme düşer
Zaten Aykut'u getirerek düştüler. Nsakala işkenceyi sonlandırıp süreci hızlandırır  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yankut :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

Yalnız harbi çok net penaltımızı yemiş yine vardaki onursuz haysiyetsiz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimdışı Erman1903

Josef kart sınırında olduğu için biraz tedirgindi  ilk yarı bu yüzden Welinton'u izledim özellikle. Maça vücut dili çok iyi başladı sonra sıkıntılı hatalar yaptı bir de kolay çalım yedi lakin daha sonra kritik yerde golü bulacak karakter koyması önemliydi. Ljajic etkisiz N'Sakala ise eğreti ve kusurlu görüntü verdi. Necip girdikten sonra yola çıkmak zorunda kaldım telefon açmadığı için izleyemedim maçın geri kalanını. Baya aksiyon olmuş kaçırdım...

Çok önemli bir galibiyet, sınırdaki oyuncularımız da kart görmemiş emeği geçen herkesi kutluyorum. Rakip de benim izlediğim kadarıyla iyi mücadele etti, tehlikeli ataklar yaptılar onları da kutlamak lazım Kocaman bir disiplin getirmiş belli ki. Larin'in pozisyonu net bir penaltı, sadece solundaki değil sağındaki oyuncu da faul yapıyor.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu var rezilliğinin üzerine gidip gündeme taşımak lazım. Haftalardır değişen bir şey yok. Yönetim belli ki bir halt edemiyor bu konuda. Bence taraftar sosyal medyada organize olarak ciddi bir hareket başlatmalı. Yeter artık...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mrred

Ljajic bitmiş.

Seneye derhal kurtulmamız lazım

aldığı topu yanına oynuyor ve bu adam hücuma dönük orta saha

Rezalet
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sinan23

Ogretmenogluna da koyduk. Pozisyon penaltı artı kırmızı. 7 bilinmeyenli maç oynadık. Neyse ki bütün olasılıkları sildik.

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ogretmenogluna da koyduk. Pozisyon penaltı artı kırmızı. 7 bilinmeyenli maç oynadık. Neyse ki bütün olasılıkları sildik.
Bülent uslu abimiz az önce yazdi, bundan sonra ciktigi tüm programlarda ismini anacak, o düdügü astiracagiz sana diye sert tepki verdi, kisa zamanda binlerce Bjk'linin tepkisine maruz kalacakdir, ama bunu yapmasi gereken asil yönetimdir
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★