2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe
2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 3-0 Göztepe Tarih : 23.08.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe  [Okunma sayısı 34360 defa] 2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Çevrimiçi ferdi1903

Nkoudou  gibi canli  coskulu  istahli  oynayacak iki adamdaha alzim su  takima yoksa  kanmamak lazim su skora ve bu  goztepeye .. Ama yine de  mukemmel  ya  tuylerim diken diken  su taraftarin da  costugunu gorunce 5-0 olsun bizim olsun her mac keske  :biggrinking:

saglam golcü ve bir 6 nummara, cok sey deistiri bu takimda

Çevrimiçi ferdi1903

bu arada kurejma kadrodami?

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Necipe  bak adami  supurdu  parlatti yerleri de  iyice cifledi gitti :))
Yorgo

Çevrimdışı haluk.m

Oguzhan  da yalniz fena  oynamadi ...
Yorgo

Çevrimiçi ferdi1903

ilk yari kötü ikici yari iyi bir besiktas izledik suana kadar

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ruiz’e çıkan sarı kart komedi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

ruizreyis daş gibi topçu :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Su Ruiz in yedigi sari kart yersiz .. :s20:
Yorgo

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

1-0 etkisi

Çevrimdışı tangaz

o değil de şimdi bir de sağ kanat lazım bu takıma 3 adet var toplasan 1 adet etmiyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

valla o  goller  gelemse canerin carptirip carptirip attigi  isimzi  zordu ya.. Ama tabi takim alisma donemindeyken  berbat oyanrken de kazanabilmek  sansli olmak   umudu  gelecek haftalara taimak icin en  gerekli sey .. Bu takimin daha coook zamana ihtiyaci var  :bandit:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Poko'nun kırmızısı atlandı yine  :akuma:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

HANI NEREDE  KIRMIZI IKINCI SARIDAN?? AYGA BASMA VAR 
Yorgo

Çevrimiçi levitate

nkoudou dağıtır ortalığı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

yavvvvvvvvv oguzhanin ayana basti be nasil görmüyorsun onu biyigina tükürdügüm

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada Göztepe düşer bu sezon

Çevrimiçi ferdi1903

valla o  goller  gelemse canerin carptirip carptirip attigi  isimzi  zordu ya.. Ama tabi takim alisma donemindeyken  berbat oyanrken de kazanabilmek  sansli olmak   umudu  gelecek haftalara taimak icin en  gerekli sey .. Bu takimin daha coook zamana ihtiyaci var  :bandit:
eksik cok alisma dönemi vs. ama yeni transferler oturunca cok daha iyi olacagimizi düsünüyorum ben, hele daha iki ciddi ilave gelirse cok cok iyi oluruz insallah

Çevrimdışı tangaz

layiç topla vedalaşma süresini bir tık azaltmalı

eksik cok alisma dönemi vs. ama yeni transferler oturunca cok daha olacagini düsünüyorum ben, hele daha iki ciddi ilave gelirse cok cok iyi oluruz insallah
KATILIYORUM  . oRTA SAHAY COK IYI BIR  TAKVIYE SART OYLE BOYLE DEGIL LEVEL ATLATACAK BIR TAKVIYE GEREK
Yorgo

Çevrimdışı haluk.m

Hocanın Pedro ile şahsi bir sıkıntısı yoksa sahaya atıp denemesi lazım artık.  :alala: (Caner'de düştü oyundan)

Çevrimiçi ferdi1903

hoca koy su yeni cocugu pedroyu canerin yerine bide onu izleyelim 10 dakika

Çevrimiçi levitate

şu rebocho'yu bi göremedik

Çevrimiçi blackeagle35

Güven'in sabah akşam pas çalışması lazım